Black Friday 2021 zaključana tema

poruka: 452
|
čitano: 140.776
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Black Friday 2021

Određeni Capriolo bicikli na Bazzaru su s odličnim cijenama pa se tako pr. Level 9.3 s hidrauličnim diskovima, vilicom s mogućnošću zaključavanja, Alivio stražnjim mjenjačem može dobiti za 2080 kn (uz plaćanje s Dinersom). Jedino ne znam kakva je dostupnost, ali navedeno je kao raspoloživo uz narudžbu.

 

Ostalo potražite na linku.

 

 

EDIT: Također, Tokić na webu ima 30 % na sve: kupivozi.hr

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 11:25 (kiwi_91).
10 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2021
Dell S2721DGF na amazon.de za 309 eura je odlicna ponuda, kod nas ga nema ispod 3000 kn.
Ali kvaka je u tome da je isporuka tek za mjesec dana, vjerojatno ga nemaju na stanju.

U Njemackoj su ipak bolje ponude nego u Hrvatskoj, i ovo su stranice za usporedbu cijena u njemackoj
https://www.check24.de/
https://www.idealo.de/
Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
3 godine
offline
Black Friday 2021

Ima li negdje kod nas okej cijena na 5800X? Vidim da je u Njemackoj preslo prag od 350 eura.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2021
Harbringer kaže...

Ponovno u stocku: Xiaomi Poco F3 8+256GB - 299€, sa dostavom 324€. Nabava 2990kn.

 

Polar Vantage V2 - 353€, sa dostavom 380€. Nabava 3512kn. Piše u opisu da je veličina m-l

 

Logitech G502 - 32€ - najviše isplativ kao dodatak nekoj narudžbi. Nabava 379kn.

 

Glorious PC gaming race - 50% na neke artikle. Ako to dovozi DHL onda neće ići na carinu? Rocket jump ninja hvali njihove podloge za miša, jedno vrijeme mu je bila prva na listi.

 

WD black friday - u fokusu su recertificirani diskovi, dostava bi trebala biti besplatna, iznad 100€ daju 128gb stikić


"Free SanDisk Cruzer Blade USB 128GB with orders €100+ with code 128USB2"

 

 

 Jel ovaj western digital ducan u usa ili europa, nigdje ne pise ta informacija?

12 godina
online
Black Friday 2021

Piše ti na dnu stranice.

 

16 godina
offline
12 godina
offline
Re: Black Friday 2021

Samo ih treba derat.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: Black Friday 2021
kiwi_91 kaže...

Određeni Capriolo bicikli na Bazzaru su s odličnim cijenama pa se tako pr. Level 9.3 s hidrauličnim diskovima, vilicom s mogućnošću zaključavanja, Alivio stražnjim mjenjačem može dobiti za 2080 kn (uz plaćanje s Dinersom). Jedino ne znam kakva je dostupnost, ali navedeno je kao raspoloživo uz narudžbu.

 

Ostalo potražite na linku.

 

 

EDIT: Također, Tokić na webu ima 30 % na sve: kupivozi.hr

 Capriolo bajsovi nisu za nikakvu preporuku, ili taj linkani jeftino je s razlogom fučkaj ga.Loši obruči+glavčine, ili ukratko upučeni kupci ili biciklisti ne kupuju Caprilo bajsove.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 13:39 (rambox).
14 godina
offline
Black Friday 2021

ulaganje u sebe i skillove se isplati dugorocno :)

 

Tecajevi za polaganje MCP na Udemyju su povoljni, a i drugi isto:

 

https://www.udemy.com/courses/search/?src=ukw&q=microsoft+exam 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
14 godina
offline
Black Friday 2021

proteini na myprotein.hr su 90kn skuplji nego prošli tjedan pa tako sad sa većim popustom plaćam skuplje nego netko prošli tjedan sa manjim LMAO

lol
11 godina
offline
Re: Black Friday 2021

rambox

 

Osobe koje imaju budžet od 2100 kn pa i više (2750-3000 kn?) mislim da neće proći bolji od ovoga, a čak će imati i određene komponente koje jači/kvalitetniji brendovi ne daju ni u nekim njihovim modelima koji su cijenom preko 3500-4000 kn. 

 

A i oni kojima je i tih 2000 kn puno, sada barem imaju izbor uzeti "normalne" bicikle, a ne "pevecikle" i ostalo što se nudi za oko 1500 kn. 

 

MTB Oxygen (1385 kn s Dinersom) - Promax mehanički diskovi, prednji amortizer, Shimano Tourney prednji i stražnji mjenjač. 

MTB Oxygen plavi

MTB Level 9.1 (1584 kn s Dinersom) - V-brake, Suntour vilica, Shimano Tourney prednji i Shimano Altus stražnji mjenjač.

MTB Level 9.2 (1931 kn s Dinersom) - Shimano mehanički diskovi, Suntour vilica, Shimano Tourney prednji i Shimano Acera stražnji mjenjač

 

4 godine
offline
Re: Black Friday 2021
EXIMO kaže...

Auto Krešo ima dobre popuste, koga čega servis neka se pripremi unaprijed, evo meni je provjerno zupčasti remen jeftiniji 40% nego u par servisa koje sam zvao

Auto Krešo – Online trgovina autodijelovima (autokreso.hr)

 Imaju oni stalno neke popuste. Ja sam početkom godine gledao diskove za kočnice. Popust je tada bio 30%.

15 godina
offline
Re: Black Friday 2021

 Pa ako odrade posao kako treba mnogim trgovinama ce ovo bit Zadnji Petak. Treba ih papreno oderat i pa ak nemaju za platit kazne nek zatvore biznis, dosta je bilo anarhije. Jer ovo je bez pretjerivanja najsramotniji dan za hrvatske trgovce od kad znam za sebe. Sve samo lažni popusti i to je bilo ocekivano, ali najodvratniji su oni koji su digli cijene na najviše cijene ikad i napisali da su popusti od 50%. Garantiram da na njuškalu gdje ljudi stavljaju cijene kak se sjete ima manje scamova nego u trgovinama na današnji dan.

Hrvatska
13 godina
offline
Black Friday 2021

U linksu ne radi tipka za stavit kad stisnes tipa 3 artikla u košaricu. Pa nekak stavio, pokušao staviti par komada i kažu artikli ograničeni na 1 kom. :D

 

Uglavnom odustao sam od kupnje. :D

Ako napredujem, prati me. Ako stanem, gurni me. Ako se povucem, ubij me.
13 godina
online
Re: Black Friday 2021
zelenapaprika kaže...
EXIMO kaže...

Auto Krešo ima dobre popuste, koga čega servis neka se pripremi unaprijed, evo meni je provjerno zupčasti remen jeftiniji 40% nego u par servisa koje sam zvao

Auto Krešo – Online trgovina autodijelovima (autokreso.hr)

 Imaju oni stalno neke popuste. Ja sam početkom godine gledao diskove za kočnice. Popust je tada bio 30%.

 prije par tjedana su isto imali 40%

frend uzeo zup. remen i vodenu pumpu.

5 godina
neaktivan
offline
Black Friday 2021

Ne znam dal je netko vec pisao, no ja bas trazio zvucnike za PC pa naletio na Ronis BF akcije. Imaju PC popularne Audioengine A2 za 1300kn, a i KEF je na akciji Q150 za 2300kn, Q350 za 3000kn. Za druge stvari sami provjerite.

4 godine
offline
Black Friday 2021

Mobis

 

https://www.mobis.hr/proizvodi/mobiteli/xiaomi-mi-11-lite-5g-6gb-128gb-crni-9442/

 

Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6GB/128GB: crni

 

1999 kuna

 

Čini mi se ok cijena za 5G mobitel. Pred koji tjedan sam gledao, cijena je bila od 2500-3000 kuna (postoje 6GB i 8GB modeli), sada su ovi s 6GB na 1999-2300 kuna, barem kod onih koji kane nešto prodati. Ovaj model je po 1999 kuna u Linksu rasprodan.

 

 

 

 

7 godina
offline
Re: Black Friday 2021
kiwi_91 kaže...

Određeni Capriolo bicikli na Bazzaru su s odličnim cijenama pa se tako pr. Level 9.3 s hidrauličnim diskovima, vilicom s mogućnošću zaključavanja, Alivio stražnjim mjenjačem može dobiti za 2080 kn (uz plaćanje s Dinersom). Jedino ne znam kakva je dostupnost, ali navedeno je kao raspoloživo uz narudžbu.

 

Ostalo potražite na linku.

 

 

EDIT: Također, Tokić na webu ima 30 % na sve: kupivozi.hr

 

 

 

Ne znam za ostalo ali ovih dana gledam za žarulje H7 Nightbreaker Laser i sad kod Tokića je popust od 30%, puna cijena je 255 a s tim popustom je 180 kn. Na Mall.hr je to redovna cijena😂

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 17:25 (king73).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Black Friday 2021
texas.bug kaže...
Dell S2721DGF na amazon.de za 309 eura je odlicna ponuda, kod nas ga nema ispod 3000 kn.
Ali kvaka je u tome da je isporuka tek za mjesec dana, vjerojatno ga nemaju na stanju.

U Njemackoj su ipak bolje ponude nego u Hrvatskoj, i ovo su stranice za usporedbu cijena u njemackoj
https://www.check24.de/
https://www.idealo.de/

 Takve stvari naplate tek kad dobiju na stanje i pošalju.

 

Ja sam naručio nešto što je trebalo čekati 2 tjedna, došlo im je nekih 5 dana ranije i naplatili su tek kad su poslali.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2021
Stvarno najlosiji black friday ikad..
Nista nisam nasao.
Eventualno sam na shoosteru,nasao crne adidas continental tenisice snizene sa 749kn za 418kn,al dok sam ih ja iso kupit rasprodale se.
Onda sam na ecipele nasao za 411kn!
Mislim da ovakvu cijenu jos sa popustima nije bilo za ovaj model.

Sto se tice mobitela nula bodova,kad vidim da stari xiaomi redmi 9a koji je imao cijenu 699kn sad kosta 800,900kn,negdje ga nadem i preko 1000kn.
Boze me sacuvaj.
I onda mi na tu cijenu stavljaju popust,a znam kolko je u startu kostao...uzas

Radim u yisku,i kod nas su za odredene artikle cijene snizene vise nego sto kostaju kada su inace na akciji.
Neke stvari koje su do srijede bile na akciji i u cetvrtak bi trebale ici na redovnu cijenu,su stavljene na akciju,ali na vecu cijenu, koja je opet manja nego redovna cijena.

Ali sto se tice nekih ormara,madraca,ručnika,zavjesa,komoda,namadraca,stolova...neceete skoro naci jeftinije.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 18:06 (mp3david).
16 godina
offline
Black Friday 2021

Namještaj prošli vikend u Lesnini na 20% popusta, ovaj na 10%. Većinom vrte dućani akcije koje su imali cijeli mjesec, tu i tamo se nešto novo ubaci. Uglavnom je zaključak isti kao prošle godine, kupiš tjedan dva ranije jer budu dobre cijene, za black weekend stave više stvari na akciju ali niži popusti jer ljudi to čekaju. Welcome to Croatia, land of opportunities.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
5 godina
offline
Black Friday 2021

Dobro da nisam cekao da si kupim laptop. Sada samo mogu pronaci losiji/slabiji za vece pare.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2021
king73 kaže...

 

Ne znam za ostalo ali ovih dana gledam za žarulje H7 Nightbreaker Laser i sad kod Tokića je popust od 30%, puna cijena je 255 a s tim popustom je 180 kn. Na Mall.hr je to redovna cijena😂

Koliko vidim, to si uspoređivao cijenu duo box (mall.hr) i single box (tokic)? Duo box su inače povoljniji nego kada se uzima single pa ako se pr. uspoređuje H7 200 % single box (Mall.hr 148 kn vs Tokic 102 kn), Tokic ispadne puno povoljniji.

 

Iako općenito nisu baš pravi BF popusti s tih 30 %, ali tu i tamo se nađe nešto s trenutno najpovoljnijom cijenom na tržištu.

11 godina
offline
Re: Black Friday 2021
Moj acer nitro 5, koji sam ljetos sa silnim popustima platio 7800.
Sada kosta 10700kn.a nalazi se u black friday ponudi na ekupi.
Cini mi se da svi stavljaju naziv black friday samo da navuku kupce za nista.

Zuti klik ima dobre popuste bas sam vidio borove umjetne,nisu lose cijene.
Al cu si na kraju naruciti za 88kn 10kg svjezih naranci od lokalnih opgova,inace su 110kn.
I trenutno je free dostava.
Inace bi sve kostalo 130kn.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
14 godina
offline
Black Friday 2021

Moram se sloziti da je dosta los BF. Nekad su to bili najveci popusti godine a sada su vecinom normalni popusti. U DE je Amazon ima na Warehaus jace popuste preko ljeta nego sad i Prime Day u 6.om mjesecu je bio dosta bolji. Fossil je recimo imao isto u 6.om mjesecu bolje outlet popuste nego sada jos jedan Primjer

Xbox series s 512gb je 8.10.2021 bio 222 Eura za Prime clanove znam jel sam kupovao a sad je bio 249 Eura mislim...Uglavnom vecinom je reklama i marketing nego ista drugo nazalost masa to pusi. 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 18:58 (CroVandal).
7 godina
offline
Re: Black Friday 2021
kiwi_91 kaže...
king73 kaže...

 

Ne znam za ostalo ali ovih dana gledam za žarulje H7 Nightbreaker Laser i sad kod Tokića je popust od 30%, puna cijena je 255 a s tim popustom je 180 kn. Na Mall.hr je to redovna cijena😂

Koliko vidim, to si uspoređivao cijenu duo box (mall.hr) i single box (tokic)? Duo box su inače povoljniji nego kada se uzima single pa ako se pr. uspoređuje H7 200 % single box (Mall.hr 148 kn vs Tokic 102 kn), Tokic ispadne puno povoljniji.

 

Iako općenito nisu baš pravi BF popusti s tih 30 %, ali tu i tamo se nađe nešto s trenutno najpovoljnijom cijenom na tržištu.

 Gledao sam ovo, oboje duo box.

https://www.mall.hr/klasicne-halogene-zarulje/osram-night-breaker-laser-h7-duo-box-150-

https://kupivozi.hr/zarulja-h7-12v-55w-64210nl-hcb-px26d-night-breaker/

 

10 godina
offline
Re: Black Friday 2021
zelenapaprika kaže...

Mobis

 

https://www.mobis.hr/proizvodi/mobiteli/xiaomi-mi-11-lite-5g-6gb-128gb-crni-9442/

 

Xiaomi Mi 11 Lite 5G 6GB/128GB: crni

 

1999 kuna

 

Čini mi se ok cijena za 5G mobitel. Pred koji tjedan sam gledao, cijena je bila od 2500-3000 kuna (postoje 6GB i 8GB modeli), sada su ovi s 6GB na 1999-2300 kuna, barem kod onih koji kane nešto prodati. Ovaj model je po 1999 kuna u Linksu rasprodan. 

Super mob za tu cijenu. Nedavno sam uzeo isti polovni (ustvari nov, A1...) za 1800kn lol. Najbliza konkurencija je Samsung A52S 5G..

10 godina
offline
Re: Black Friday 2021

Ima li negdje dobri popusti za odjeću?

15 godina
offline
Re: Black Friday 2021
The_K kaže...

Ima li negdje dobri popusti za odjeću?

 About You navodno ima nešto

16 godina
offline
Re: Black Friday 2021
Bubabug kaže..

 Pa ako odrade posao kako treba mnogim trgovinama ce ovo bit Zadnji Petak. Treba ih papreno oderat i pa ak nemaju za platit kazne nek zatvore biznis, dosta je bilo anarhije. Jer ovo je bez pretjerivanja najsramotniji dan za hrvatske trgovce od kad znam za sebe. Sve samo lažni popusti i to je bilo ocekivano, ali najodvratniji su oni koji su digli cijene na najviše cijene ikad i napisali da su popusti od 50%. Garantiram da na njuškalu gdje ljudi stavljaju cijene kak se sjete ima manje scamova nego u trgovinama na današnji dan.

 

Sjećam se kad je mijenjan zakon kako bi se spriječila ta nepostena praksa i spominjao se JYSK. Otkad znam za JYSK imaju one fotelje od umjetne kože, skuplji i jeftini model. To već valjda petnaest godina košta isto a  svako malo je sniženo 50%, 70% ili koliko već. 

Ta jeftinija fotelja je uvijek bila 1000 kn pa ju dignu na 2500 oni opet snize.

mp3david kaže...
Radim u yisku,i kod nas su za odredene artikle cijene snizene vise nego sto kostaju kada su inace na akciji.
Neke stvari koje su do srijede bile na akciji i u cetvrtak bi trebale ici na redovnu cijenu,su stavljene na akciju,ali na vecu cijenu, koja je opet manja nego redovna cijena.

Ali sto se tice nekih ormara,madraca,ručnika,zavjesa,komoda,namadraca,stolova...neceete skoro naci jeftinije.

 

Uzeo mi čovjek riječ iz usta 

 

SamoPitam3 kaže...

Dobro da nisam cekao da si kupim laptop. Sada samo mogu pronaci losiji/slabiji za vece pare.

 

Ja sam čekao jer sam mislio da će biti bolje. U mojem cjenovnom rangu su bile samo GTX1650 a to je stara grafa.

mp3david kaže...
Moj acer nitro 5, koji sam ljetos sa silnim popustima platio 7800.
Sada kosta 10700kn.a nalazi se u black friday ponudi na ekupi.
Cini mi se da svi stavljaju naziv black friday samo da navuku kupce za nista.

 

Santa Domenica ima jeftinije ali opet nije to to.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice