T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.812.344
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ezacro kaže...

Ispravak: Bio jutros u tcomu i nokia 630 ide uz Max 2/3 paket ali po cijeni od 598 kn + 24 rate po 20 kn što je sramota.

LOL pa u dućanu košta 899kn, ovo je stvarno sramotno.

 

Inače sam jako zadovoljan s njihovim uslugama (6 godina korisnik neta, tv-a i telefona) i svaki put sam potpisivanjem ugovora dobio lijepi poklon za male novce (prijenosni hard, samsung tv 22 inča, galaxy tab 2 tablet koji je tad u dućanima koštao debelo preko 1000kn su davali za 99kn bez ikakvih rata za uređaj, internet tarifa, e računa i sličnih pi*darija...) te su me na taj način privukli da ostanem kod njih.

 

Zasad kak stvari stoje ak se ne poprave po pitanju poklona za produženje ugovora prelazim na drugog operatera.

12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Pozdrav svima na temi...

 

zanima me čeka li itko da mu dođe Samsung Galaxy Young 2? 

 

Evo prijatelj je postao novi T-com korisnik, ugovor je potpisao 1.10, a prije 2 dana je došao internet i telefon.... zna li se možda što o pošiljci mobitela? kad bi oni trebali doć? 

 

hvala na odgovoru (molim vas da preskočite bilo kakva komentiranja tipa zašto se priključio Tcomu i sl. Nemamo svi izbor. neki smo osuđeni samo na Tcom....)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Sheldon kaže...
ezacro kaže...

Ispravak: Bio jutros u tcomu i nokia 630 ide uz Max 2/3 paket ali po cijeni od 598 kn + 24 rate po 20 kn što je sramota.

LOL pa u dućanu košta 899kn, ovo je stvarno sramotno.

 

Zasad kak stvari stoje ak se ne poprave po pitanju poklona za produženje ugovora prelazim na drugog operatera.

Sramota, a što drugo reći. Jadni oni koji moraju ostati uz Tcom. Neki dan gledam i ovu "fantastičnu" mogućnost otplate novog uređaja (mobitela, laptopa, tableta) na rate... Da je barem tako, no u stvari se radi o najobičnijoj prevari i LOPOVLUKU: uređaj morate uzeti na tarifu, plus mjesečna otplata. Mislili ste da imate neke beneficije s obzirom da potpisujete ugovor na 2 godine? Da, kako da ne... 

 

Tcom je u samom startu najskuplji i najhalaviji operater u Hrvatskoj. 

 

Nekada su zaista bili izdašniji, gotovo u rangu drugih zemalja gdje također djeluju. Danas je očito da ih zanima samo isisati sve što se može isisati, jer su i sami svjesni da su pročitani i da ljudi masovno prelaze na druge operatere. Sada se fokusiraju na jadnike koji MORAJU ostati s njima. Pa ih, naravno, nije ni briga što će im pokloniti. Ovaj Young i nekakavi bijedni tableti su tu čisto reda radi - ionako su to sve škartovi koje nitko živ ne bi kupio, a pogotovo ne po njihovim sumanutim cijenama, pa se na taj način zapravo rješavaju smeća.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 2:03 (Danyel).
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Vjerojatno produžujem ugovor uskoro ali ovog Samsunga im nebi uzeo da oni meni plate!

 
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
Pozdrav svima,evo prije nekoliko dana me nazvao jedan djelatnik t-coma i pošto smo mi njihovi dugogodišnji korisnici,nude nam max-tv besplatno na par mjeseci-pa mi recite jel to vrijedi probati-da nije neka muljaža ili?dal se kad je u pitanju proba potpisuje ikakav ugovor ili kada prođu ta 3 mjeseca-ako mi to ne želimo poptisati,oni uzmu taj uređaj i BOK.samo da napomenem da mi nismo pod ugovorom več par godina
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
alexspalato kaže...
Pozdrav svima,evo prije nekoliko dana me nazvao jedan djelatnik t-coma i pošto smo mi njihovi dugogodišnji korisnici,nude nam max-tv besplatno na par mjeseci-pa mi recite jel to vrijedi probati-da nije neka muljaža ili?dal se kad je u pitanju proba potpisuje ikakav ugovor ili kada prođu ta 3 mjeseca-ako mi to ne želimo poptisati,oni uzmu taj uređaj i BOK.samo da napomenem da mi nismo pod ugovorom več par godina

Nije muljaža, daju na 3 mjeseca besplatno, ali onda moraš ti odjavit max tv i vratit uređaj nakon 3 mjeseca ako ne želite koristit, u suprotnom oni počinju naplaćivat uslugu.

 

Tako sam ja uzeo 2 ili 3 mjeseca besplatno povećanje brzine interneta, par dana prije isteka promotivnog razdoblja nazvao ih i otkazao i ti je to.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
veki22 kaže...
alexspalato kaže...
Pozdrav svima,evo prije nekoliko dana me nazvao jedan djelatnik t-coma i pošto smo mi njihovi dugogodišnji korisnici,nude nam max-tv besplatno na par mjeseci-pa mi recite jel to vrijedi probati-da nije neka muljaža ili?dal se kad je u pitanju proba potpisuje ikakav ugovor ili kada prođu ta 3 mjeseca-ako mi to ne želimo poptisati,oni uzmu taj uređaj i BOK.samo da napomenem da mi nismo pod ugovorom več par godina

Nije muljaža, daju na 3 mjeseca besplatno, ali onda moraš ti odjavit max tv i vratit uređaj nakon 3 mjeseca ako ne želite koristit, u suprotnom oni počinju naplaćivat uslugu.

 

Tako sam ja uzeo 2 ili 3 mjeseca besplatno povećanje brzine interneta, par dana prije isteka promotivnog razdoblja nazvao ih i otkazao i ti je to.

 

ok,hvala puno-znači danas če doći taj maxtv-možeš mi objasnit jel ja to trebam instalirati ili?-jel teško ili?naravno da ću vratit nakon 3 mjeseca-ionako nisam ugovorm vezan za ikakvu uslugu pa me nije briga

12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Nije bas tako. Nakon sto koristis njihov uređaj 3 mjeseca i otkazes, moras ga vratiti uz nadoplatu od cca 200-tinjak kuna, zbog koristenja njihove opreme. To ti nece nigdje spomenuti ali tako je. Ubiti, ne znam da li je to JOS UVIJEK tako ili se nesto promijenilo.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
domagoj05 kaže...

Nije bas tako. Nakon sto koristis njihov uređaj 3 mjeseca i otkazes, moras ga vratiti uz nadoplatu od cca 200-tinjak kuna, zbog koristenja njihove opreme. To ti nece nigdje spomenuti ali tako je. Ubiti, ne znam da li je to JOS UVIJEK tako ili se nesto promijenilo.

mi nismo ništa potpisali,znači ako ga vratim odmah neču platit ništa?

12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
alexspalato kaže...

mi nismo ništa potpisali,znači ako ga vratim odmah neču platit ništa?

Bas zato sto nisi potpisao nista ne mozes znat sta ce se desiti. Da si potpisao znao bi sta si potpisao, a ovako... 

Ugl. meni je mjesec dana nakon otkazivanja iste takve promocije (otkazano prije isteka 3 mjeseca) doslo na racun od t-coma +cca200kn zbog gore navedenog razloga. Posto mi se nije dalo ulazit u raspravu sa njima jednostavno sam platio i to je to. 

 

EDIT: također, podosta ljudi se zalilo na istu situaciju

EDIT2: ovo boldano, ne znam. Pricekaj pa vidi sta drugi kazu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 18:20 (domagoj05).
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
domagoj05 kaže...
alexspalato kaže...

mi nismo ništa potpisali,znači ako ga vratim odmah neču platit ništa?

Bas zato sto nisi potpisao nista ne mozes znat sta ce se desiti. Da si potpisao znao bi sta si potpisao, a ovako... 

Ugl. meni je mjesec dana nakon otkazivanja iste takve promocije (otkazano prije isteka 3 mjeseca) doslo na racun od t-coma +cca200kn zbog gore navedenog razloga. Posto mi se nije dalo ulazit u raspravu sa njima jednostavno sam platio i to je to. 

 

EDIT: također, podosta ljudi se zalilo na istu situaciju

EDIT2: ovo boldano, ne znam. Pricekaj pa vidi sta drugi kazu.

vidjet ću šta drugi kažu,ali nema šanse da im ništa platim-nisam vezan snjima ugovorm za išta pa me boli neka stvar

12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Sheldon kaže...
ezacro kaže...

Ispravak: Bio jutros u tcomu i nokia 630 ide uz Max 2/3 paket ali po cijeni od 598 kn + 24 rate po 20 kn što je sramota.

Zasad kak stvari stoje ak se ne poprave po pitanju poklona za produženje ugovora prelazim na drugog operatera.

Da prije su davali bolje poklone, a jel drugi operateri uopce davaju sta? Nisam upucen bas sto se ostalih tice... 

14 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
evo upravo sam kontaktirao HT na facebooku i rekli su mi da pošto još mi nije došao max-tv uređaj da odbijem isporuku i time stopiram zahtjev :)-znači kad neki dođe iz city expressa ja odbijem paket i to je to-valjda
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
alexspalato kaže...
evo upravo sam kontaktirao HT na facebooku i rekli su mi da pošto još mi nije došao max-tv uređaj da odbijem isporuku i time stopiram zahtjev :)-znači kad neki dođe iz city expressa ja odbijem paket i to je to-valjda

Znaci ipak je istina da se nakon 3mj mora platiti 200kn?

14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dinos3 kaže...
alexspalato kaže...
evo upravo sam kontaktirao HT na facebooku i rekli su mi da pošto još mi nije došao max-tv uređaj da odbijem isporuku i time stopiram zahtjev :)-znači kad neki dođe iz city expressa ja odbijem paket i to je to-valjda

Znaci ipak je istina da se nakon 3mj mora platiti 200kn?

očito da je-dobro je da ovaj iz city ekspresa nije još došao sa maxtv uređajem prije nego sam saznao-tako da ču  sa guštom odbit isporuku

11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Jel zna tko kako zapravo radi ta akcija: kupovina uređaja na rate uz fikse usluge tj. ovo dolje kopirano s njihove stranice (da li u to ulaze svi mobiteli koje prodaju inace)

 

Odaberite novi mobilni uređaj u našem webshopu, a nakon toga odlučite hoćete li platiti cijeli iznos odjednom ili samo dio ukupne cijene, a ostatak na rate.

https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-usluge/kupovina-uredaja-na-rate#fiksne

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
matejwp kaže...

Eh ja sam si uzeo Lumiu 630 za 250 kuna..Mislim da je to ok od njih.

Bude to pravo novogodišnje iznenađenje za pamćenje, živjet ćete zajedno do dugo u godinu, putem mjesečnih t-com računa..dotjerat će to oni preko tisuću kunića..

 

12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Prije tjedan dana su bili samo Nokia lumia 630 i Htc desire 610 blue na rate uz fiksne usluge

15 godina
online
T-Com pokloni za produženje ugovora

Samo da napomenem, što se tiče maxtv-a, plaća se 122 kune korištenje opreme, ali odjaviti ga trebate PRIJE isteka 3 mjeseca, ne poslije, jer ako zakasniš i samo jedan dan, krene ugovor na 2 godine pa ti je jedini način da ga isključiš ili uz plaćenje penala, ili da pišeš pisani prigovor.

 

Bit će!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.12.2014 23:48 (unique83).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ezacro kaže...

Jel zna tko kako zapravo radi ta akcija: kupovina uređaja na rate uz fikse usluge tj. ovo dolje kopirano s njihove stranice (da li u to ulaze svi mobiteli koje prodaju inace)

 

Odaberite novi mobilni uređaj u našem webshopu, a nakon toga odlučite hoćete li platiti cijeli iznos odjednom ili samo dio ukupne cijene, a ostatak na rate.

https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-usluge/kupovina-uredaja-na-rate#fiksne

 

Pitao, imaju samo par uređaja u ponudi, po ne baš previše atraktivnim cijenama (u ZG za sada).

 

Mene žulja još jedan problem sa T-comom, jer su evo obustavili obiteljske pakete Tab+Young (navodno nema dovoljno mobitela young) pa sada daju samo tablet ili Sony T3., za 19kn, uz potpis na 2 godine mobitel+adsl+telefon (što je negdje oko MINIMALNO 400kn/mj.).

 

Dakle, dali su primamljivu ponudu (tablet plus mobitel za 100kn) pa kad su privukli ljude, obustavili su!!

 

Međutim, kako su moji prisiljeni biti s njima, potpisat će ugovor pa me zanima šta je bolje uzeti, Samsung Galaxy Tab 4 ili Sony Xperiu T3 - prodao bih nešto što prije jer mi ne trebaju. Što bi dakle bilo isplativije? 

 

Inače, evo kako se kreću cijene u Europi za slične stvari:

 

https://www.phonesltd.co.uk/Sony/XPERIA_T3_Deals/Free_Galaxy_Tab.html 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Još samo, da li tko zna da li mobiteli dolaze zakljucani kroz cijeli ugovor ili se mogu otkljucati odmah kao do sad da si morao samo poslati zahtjev

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ezacro kaže...

Još samo, da li tko zna da li mobiteli dolaze zakljucani kroz cijeli ugovor ili se mogu otkljucati odmah kao do sad da si morao samo poslati zahtjev

Ovisi za šta produžuješ ugovor, ako je za internet, maxtv i telefon onda se može otključati samo mejlom kod tehničke podrške zatražiš kod, dok kod telefona kupljenih prilikom produživanja ugovora za mobilnu pretplatu ne daju otključat dok ti traje ugovorna obaveza. Tako je barem bilo kod mene prije god-dvije, dali su nešto mjenjali po tom pitanju nisam pratio.

 

Ali budem počeo :D ugovor za max3 mi je pred istekom a ovaj young baš mi i ne treba :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.12.2014 20:46 (Bong).
10 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Znači prije jedno 2-3 tjedna je sestri ispao Vivax 8" tablet,otkad je pao ne radi gornji dio ekrana(onaj dio gdje se nalazi traka za obavijesti)....što da radim sad,u onoj kutiji od tableta nema garancije,ima samo onih ugovora o MaxTv paketu?
Da odnesem u T-Centar,bi li mi zamijenili? ili poslali na servis?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
lukaXXkralj kaže...

Znači prije jedno 2-3 tjedna je sestri ispao Vivax 8" tablet,otkad je pao ne radi gornji dio ekrana(onaj dio gdje se nalazi traka za obavijesti)....što da radim sad,u onoj kutiji od tableta nema garancije,ima samo onih ugovora o MaxTv paketu?
Da odnesem u T-Centar,bi li mi zamijenili? ili poslali na servis?

Poslali bi na servis, ali bi morao platiti, jer se radi o fizickom kvaru.

12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Produžio ugovor s tcomom na 2 godine max2s paket i pisalo je samsung galaxy young za 99 kn i dolazi vam u roku tjedan do dva. Ja evo još čekam i napokon ih danas nazovem i kažu mi 10 dana se strpite, nema na skladištu bla bla bla i sve moguće muljatorske fore. Mene sad zanima pošto smo u europskoj uniji i vrijede malo drukčija pravila za nepridržavanje ugovora jer su oni ugovorom obvezani dostaviti uređaj u roku 30 dana, da plate neke penale ili nešto. Kome ih prijaviti ako netko zna?

 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
lukaXXkralj kaže...

Znači prije jedno 2-3 tjedna je sestri ispao Vivax 8" tablet,otkad je pao ne radi gornji dio ekrana(onaj dio gdje se nalazi traka za obavijesti)....što da radim sad,u onoj kutiji od tableta nema garancije,ima samo onih ugovora o MaxTv paketu?
Da odnesem u T-Centar,bi li mi zamijenili? ili poslali na servis?

Ako se ne vidi fizičko oštećenje ekrana odneseš kod njih, praviš se blesav i veliš ne radi dio ekrana (naravno ne smiješ reć da je pao){#}

Ako se vidi oštećenje neće ti priznat garanciju i platit ćeš popravak.

12 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dinos3 kaže...
Sheldon kaže...
ezacro kaže...

Ispravak: Bio jutros u tcomu i nokia 630 ide uz Max 2/3 paket ali po cijeni od 598 kn + 24 rate po 20 kn što je sramota.

Zasad kak stvari stoje ak se ne poprave po pitanju poklona za produženje ugovora prelazim na drugog operatera.

Da prije su davali bolje poklone, a jel drugi operateri uopce davaju sta? Nisam upucen bas sto se ostalih tice... 

Ako stvarno nitko od drugih operatera ne daje poklone, onda treba biti zadovoljan i s ovim sto se nudi.

13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Nade se tu i tamo i kod ostalih operatera poklon
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
dinos3 kaže...

Ako stvarno nitko od drugih operatera ne daje poklone, onda treba biti zadovoljan i s ovim sto se nudi.

AMIS uz potpis ugovora na 2 godine (3 u 1 paket) daje HP 8 inča tablet za 1kn, Iskon daje Huawei tablet za 49kn u svojim Trio paketima (neznam jel ima neka kvaka kod njih, letimično sam pogledao ponudu), za ostale nisam gledao.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.12.2014 12:16 (veki22).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice