Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.443.863
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Gago4  bilo bi dobro da si priznao kako si plaćen za ovo sranje od ponude koje dijeliš

 

https://prnt.sc/26gfghd

Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Del_Boy97 kaže...

Gago4  bilo bi dobro da si priznao kako si plaćen za ovo sranje od ponude koje dijeliš

 

https://prnt.sc/26gfghd

 Ne znam jesam li ikad vidio toliko dislike nego na njegovom postu...

Čak ni na nekim yt videima. 🤣

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Del_Boy97 kaže...

Gago4  bilo bi dobro da si priznao kako si plaćen za ovo sranje od ponude koje dijeliš

 

https://prnt.sc/26gfghd

Ne triba kolegu suditi zbog ponude, vec neznanja na IT forumu.

 

Razmisliti o odjavi profila nakon ovoga.....

 

Nadam se da nema budala koje ce te grafe kupiti.

Survivor - eye of the tiger
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
darkborg kaže...
6500xt za 1600kn, koliko god da je loša, u svakom slučaju je bolja kupovina od izgaženih 480/580ki po istoj cijeni na oglasima

https://www.instar-informatika.hr/graficka-asus-amd-radeon-rx6500xt-dual-4gb-gddr6-promo/0001246225/product/

Sve je to super, ali je zalosno da cekamo nekakvu budget friendly grafu recimo ranga gtx 1070 za 2000kn (umjesto da bude blize 1000kn) u 2022.

 

Na kraju se veselimo toj 6500XT.. Ne kazem da nije dobra kupovina, ali sve skupa je to zalosno jednostavno, barem meni.

 

Da se barem ne ganjaju tolko pare i da Nvidia i dalje proizvodi dobru staru Pascal arhitekturu na kojem got proizvodnom procesu..

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ma slažem se skroz. Katastrofa je šta nam uvaljuju zbog ove trenutne situacije. Grafa u rangu mid-rangea od prije 5-6 godina po istoj cijeni kao i one. I najgore i je to što nam je ovo super cijena jer su cijene svih drugih grafa daleko gore.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
deephouse kaže...

Pozdrav, 

 

ovo je oke cijena , da li je netko naručivao i znate li za koliko dodje kada se naruči. Ako netko ima prijedlog za 1tb ssd kod nas :)

 

https://www.amazon.de/-/en/Samsung-Internal-Solid-State-MZ-V8V1T0BW/dp/B08TJ2649W/ref=sr_1_4?keywords=Samsung+PM9A1+MZVL22T0HBLB&qid=1645350150&sr=8-4

 

 Koliko se sjećam, s Amazona su mi u pravilu dolazile stvari u roku od tjedan dana pa vjerujem da je precizan procijenjeni datum dostave (28.02.). Ako ti SSD ne treba za prijenose velikih datoteka, provjeri je li Exceria dostupna kod nas za tih 650-700 kn (laptopi.hr je jeftinija dostava, tj. ima pick-up u ZG i ČK). Također vidim da se A2000 (od 760 kn) i SN550 (od 750 kn) mogu pronaći kod nas za sličnu cijenu kao i Samsung u DE. Po testovima Samsung ima bolje rezultate/brzine, ali ovi svi za razliku od njega imaju DRAM pa bi možda pri određenim aktivnostima u Windowsima i programima to donijelo prednost u odnosu na Samsung.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Moj PC  
0 4 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Sve je to super, ali je zalosno da cekamo nekakvu budget friendly grafu recimo ranga gtx 1070 za 2000kn (umjesto da bude blize 1000kn) u 2022.

 
Ma to je vise nego smijesno. Ja ne znam ni za koga oni izbacuju nove igre. Evo ovaj Elden Ring izađe, u minimum requirements stoji 12gb ram, to mi je bilo dovoljno.. Pa ko igra te igre? Pola balkana je još na gtx1050 ili polovnoj 1060ici. Ekipa prodaje one najgore radeonke, rx460 za min 800kn vjerojatno. Ko je tu lud? Tu grafu sam prodao za 200kn prije 3 godine. 

Žalosno. Svi koji slažete pc trenutno - nemojte!


13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
birra kaže...
The_Fichek kaže...

Sve je to super, ali je zalosno da cekamo nekakvu budget friendly grafu recimo ranga gtx 1070 za 2000kn (umjesto da bude blize 1000kn) u 2022.

 
Ma to je vise nego smijesno. Ja ne znam ni za koga oni izbacuju nove igre. Evo ovaj Elden Ring izađe, u minimum requirements stoji 12gb ram, to mi je bilo dovoljno.. Pa ko igra te igre? Pola balkana je još na gtx1050 ili polovnoj 1060ici. Ekipa prodaje one najgore radeonke, rx460 za min 800kn vjerojatno. Ko je tu lud? Tu grafu sam prodao za 200kn prije 3 godine. 

Žalosno. Svi koji slažete pc trenutno - nemojte!


 Mislim da je to definitivno najizrazenije samo kod grafickih kartica. Sve ostale komponente su sada vjerojatno najjeftinije ikad. RAM, SSD, Procesori... za dosta male pare se da slozit jako dobar PC - izuzev graficke, njihove cijene su presmijesne i neznam tko to sada kupuje.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Renoviram kuhinju. Zna netko gdje povoljno do Samsung ugradbenog frižidera, perilice i mikrovalne?
Ne znam šta je s tim svim. Svako malo kao "popusti" a skuplje nego prije pola godine redovno.
Mikrovalna košta više nego pećnica s pirolizom.
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &

Ja sam također u sličnoj situaciji i mogu ti reci da je sve poskupilo unazad par mjeseci. Uhvati sad neki popust i nemoj čekati vise, cijene su lude i imaju problema sa dobavom određenih uređaja.

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
x360gamer kaže...
Renoviram kuhinju. Zna netko gdje povoljno do Samsung ugradbenog frižidera, perilice i mikrovalne?
Ne znam šta je s tim svim. Svako malo kao "popusti" a skuplje nego prije pola godine redovno.
Mikrovalna košta više nego pećnica s pirolizom.

 

 Evo tu si vidi: ZRINKO TEHNO d.o.o. Ja sam ko njega dosta uređaja kupio, daje i na rate.

 

edit: imaš i na njuški s opisom aparata

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2022 8:27 (rokonja).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Mali off, ali zna li netko možda gdje kupiti slavinu za kuhinju?
Crna, moderna, u obliku J naopačke. Tuš izvlačni obavezan.
Do 1200 kn max.
Što jeftinije to bolje, ali bi volio sam tko se razumije u to. Da ne kupim mačka u vreći
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &

Mali off..? Stari fula si prakticno cili forum. :D

Survivor - eye of the tiger
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Znam, ali uvijek se nađe ovdje netko koji ima dodatno znanje van HW i SW
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &

Istina, tu bude dobrih info o kojecemu, al slucajno cini mi se.

 

Bas bi se zacudio da ovdje dobijes preporuku, cak full on -topic postovi budu pasivni.

Sretno, a kod vode, sto skuplje, to bolje.

Survivor - eye of the tiger
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Onda idem na Franke i bok :)
Eto, bio si koristan da nisi ni htio
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &

nekaj slično sam vidio u Ferotermu nedavno kad sam išao po neki dio za slavinu. Pogledaj kod njih, brijem da je bilo oko 600-700kn (j-shape, tuš na izvlačenje)

 

ps: nisam stručLJak za pipe, al činila mi se ok :)

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &

sorry, možda je offtopic...al jel mi netko može objasnit mailbox.de pliz?

 

htio bih naručiti webcam i stalak sa amazon.de, ukupno 33eur..al nemam pojma kako XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
MasterG kaže...

sorry, možda je offtopic...al jel mi netko može objasnit mailbox.de pliz?

 

htio bih naručiti webcam i stalak sa amazon.de, ukupno 33eur..al nemam pojma kako XD

 Doslovno napravis racun, dobijes svoju DE adresu koju upises za dostavu na Amazonu.

 

Kada ti paket stigne kod njih dobijes obavijest i onda im platis koliko traže za poštarinu da ti paket proslijede na tvoju adresu u HR

 

Ovdje imas sve sto te interesira od pitanja: https://www.mailboxde.com/faq.html

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2022 20:33 (qwertYxoZ).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Ima netko možda nekakav kod za popust na Edigital?
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
x360gamer kaže...
Ima netko možda nekakav kod za popust na Edigital?

 @lordnibbler mi je naručio sa svojim popustom artikl, te mu se ovim putem zahvaljujem!

 

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

malo je offtopic ali zna li netko neku alternativu za mailboxde?

 

Ovi su totalno poludili s cijenama, kad se narucuje s amazona ako dode u vise paketa naplate 15 Eura godisnji fee za spajanje paketa u jedan i onda jos za svaki paket poseban procesing od 4-5 eura....

 

 

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zelenbic kaže...

malo je offtopic ali zna li netko neku alternativu za mailboxde?

 

Ovi su totalno poludili s cijenama, kad se narucuje s amazona ako dode u vise paketa naplate 15 Eura godisnji fee za spajanje paketa u jedan i onda jos za svaki paket poseban procesing od 4-5 eura....

 

 

 slažem se...kpuio stvar od 25eur + još jednu stvar od 10eur...na kraju platio poštu još 22eur za dva paketa

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2022 11:09 (MasterG).
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
zelenbic kaže...

malo je offtopic ali zna li netko neku alternativu za mailboxde?

 

Ovi su totalno poludili s cijenama, kad se narucuje s amazona ako dode u vise paketa naplate 15 Eura godisnji fee za spajanje paketa u jedan i onda jos za svaki paket poseban procesing od 4-5 eura....

 

 

Ne vidim tocno u cemu je problem, svaki put ces platit procesing fee, slao ga u kombiniranom ili zasebnom paketu. 

 

Uglavnom je stvar u tome da treba tipa 6,7 ili do 10 paketa da ima smisla to placanje. Onda te kosta oko 4-5€ po paketu u prosjeku. Naravno, ako imas dosta tezih paketa, onda ce to biti skuplje.

 

Alternative nema, osim jos skupljih od njih.

7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ibme74 upoznat sam ja sa ovom temom. Ali još ne znam zašto mi se obriše komentar u kojem ljudima naglasim da kolega poviše mene nije skroz u pravu jer je stavio link sa druge stranice i rekao da je tu sve jeftinije, što nije bilo točno. Na mome linku doslovno ljudi uštede 10$ na određenom artiklu (a 10$ na ukupnih 40$ nije zanemarivo). Zar to ne spada u Popusti/akcije/dobre ponude? 

Ako se već brišu komentari, nek se obrišu svi vezani uz to, a ne 1 od 3. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

birra gledam sad malo njihovu aliexpress stranicu i reko mogo bi si piknut soundcore 3, kad ono taj isti zvucnik samo 20kn skuplji kod nas a kod njih je tobože 26 posto popusta

Moj PC  
10 0 hvala 1
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne znam baš kako ovaj Bazzar funkcionira, a zanima me jamstvo za npr. ovaj TV. Gdje bi to mogao pronaći?

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

''Garancija kvalitete. Svi proizvodi u ponudi su originalni, novi i nekorišteni. Surađujemo s vodećim domaćim i europskim uvoznicima i distributerima koji garantiraju autentičnost proizvoda''. Vjerovatno direktno od dobavljaca je garancija.

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Del_Boy97 kaže...

birra gledam sad malo njihovu aliexpress stranicu i reko mogo bi si piknut soundcore 3, kad ono taj isti zvucnik samo 20kn skuplji kod nas a kod njih je tobože 26 posto popusta

 Pa super, drago mi je da si našao bolju ponudu i napisao ljudima. Što se mene tiče, taj komentar je slobodno mogao u onu temu. Dakle i na aliexpressu i eu.soundcoure i u hrvatskim dućanima je kako koji artikl povoljniji i ljudi bi to trebali znati. Ako netko uzima nešto od Ankera, očito se isplati i utipkati na nabava.net! 

Inače, u komentaru koji mi je izbrisan sam spomenuo upravo to - da se Anker zvučnike još najviše isplati uzeti u hrv dućanima (hg spot,mikronis..) 

Zar nije taj komentar mogao biti ostavljen tamo, nego da ljudi trebaju 3 podforuma i 4 polusvađe proć da bi saznali tu informaciju? Nema veze, ne treba duljit. Drago mi je ako je netko uspio proć najpovoljnije moguće.


Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice