Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.504
|
čitano: 2.601.568
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

i5 4570 - 500kn

 

http://www.njuskalo.hr/procesori/i5-3470-oglas-19581242

 

1. procesor je 3470

2. oglas već pobrisan

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Darko1983 kaže...

i5 4570 - 1500kn

 

http://www.njuskalo.hr/procesori/i5-3470-oglas-19581242

 

1. procesor je 3470

2. oglas već pobrisan

 to je sigurno neka greška bilo, sudeći po njegovim oglasima, Pentium G2010 -300kn, zaboravio je stavit broj jedan ispred cijene.

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2016 14:35 (Tony1999).
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Santinel kaže...

 "Novo, isprobana samo da li radi."

 

Po slikama iz tog oglasa se vidi da ima dosta prasine na radijatoru ispod ventilatora tako da mi se ne cini da je "Novo, isprobana samo da li radi."

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ja na lopaticama pak nevidim nista, sjaje se kao nove...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Nije to prasina nego lim sa malim rebrima pa se cini tako.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lopatice se lako ociste.
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mislim da je kolega mislio na desnu stranu ispod venta. Vent se lako ocisti, ali ovo sto je vidljivo bas i ne. Ima ta kartica milja iza sebe. A klasika vam je to znate i sami "novo, otvoreno samo da pokazem mami"

mojpismonosa
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mislim da je cijena za ovaj r9 nano dobra, isplativo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
amd freak kaže...

Mislim da je cijena za ovaj r9 nano dobra, isplativo?

 cijena je odlicna! samo taj nano ima problem s throtlanjem, taj 1x vent nije dovoljan da karticu drzi konstantno stabilnom pod loadom...ak te to ne brine previse cijena ne stravicno dobra! rang nereferentne gtx 980!

i da kartica je urnebesno glasna!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ja bih je odmah uzeo da mi treba bez obzira na hladnjak i glasnocu, izaci se s vremenom i custom zracno hladenje za nano.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Patrick_cro kaže...
Ja bih je odmah uzeo da mi treba bez obzira na hladnjak i glasnocu, izaci se s vremenom i custom zracno hladenje za nano.

 kakvim vremenom? dosla je vec nova serija! nano/fury/x su proslost!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dosta imaju ljudi problema s njom. Konkurent je 980 koja se cijenila po 3 soma kuna kaže nabava. Dakle nikakav poseban deal.

 

To što je druga po cijeni oko 4 soma kuna ne govori ništa dok je 1070 po 3700 :D

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da uzmeš nano po ovoj cijeni i staviš je pod vodu pa OCaš, dobiješ stock fury x performanse ali onda za sličnu cijenu imaš ovu 1070 u linksu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Trudio sam se iz petnih zila pronaci nesto o toj Asusovoj izvedbi no 0 bodova, iako je pisalo(sluzbeno) da Asusov model(White) ima custom pcb, bolju regulaciju itd! jedan review sam pronasao da ta kartica ima nesto bolje temperature i da ne throtla(dakle 1000mhz cak i u c3 i furmarku)e sad istina ili ne?!...no 2700kn je stvarno odlicna cijena!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Odlična je cijena, ali mene jednostavno brinu te dimenzije i hlađenje. Kako to može biti u rangu neke brutalne nereferentne 980 kad se OC-a i tak to? Nekak mi je to jednostavno nedorečeno hlađenje, nejde mi uz tako moćnu grafu. Moje osobno mišljenje. Ove 1070-ke u Linksu nema više? (piše nedostupno), a ni magazinRS je nema jer iako piše brzo dobavljivo Links im je partner - ako nema Links, nema ni magazin

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vezano za ovu Asus R9 Nano - odmah sam jučer napravio narudžbu i vidim da ih jutros nema više na stanju. Nazvao sam Links i potvrdili su mi da sam je na vrijeme rezervirao i dolazi mi sutra ili preksutra Hvala kolegi VandaL.pr!  još jednom na obavijesti (jer cijena očito nije bila greška). Inače sam čekao nereferentne 480ke ali Nano je malo jači i dostupan odmah.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.7.2016 11:48 (Prince-Artas).
Moj PC  
15 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bas mi je drago sto ces je dobiti, to je fini komad HW za sladokusce. Bome s njom imas enthusiast chip i Hbm, ni ja ne bih zalio za Rx480, do daljnjega.

Uzivaj i slike obavezno! ;)

 

coffe,coffe,coffe.....
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Izgleda da ti mene nisi shvatio za custom hladenje, za nano i vjerojatno fury ne postoje custom hladnjaci tipa artic kao sta postoje za druge kartice, samo vodeni blok ide na nju. A fuckas nove kartice kad je ova bila po odlicnoj cijeni.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Isao malo ispitati trziste tj da vidim sta misle vlasnici Gtx 980Ti modela koje se prodaju i po 2000kn vise nego u ducanu(zadnja nabavna cijena je bila 3800kn)!

iako ima i nova gtx 1070 za 3700...

moje pitanje je uglavnom vise manje glasilo kako to da vam je kartica toliko skuplja nego u ducanu?

one koji su nudili i po 5000kn se naravno niti ne javljaju!

pa evo par odgovora copy-paste:

 

- (4500kn) u mikronisu je uopce nema a ova je tvornicki overclockana i sa boljim hladenjem zato je skuplja.

- (4400kn) ova graficka sa oznakom "ti" je u hrvatskoj jako tesko za pronaci a cijena nigdje nije ispod 4200kn, ako zelis, ako prodaja bude direktna mozemo se dogovorit za 4000kn i to je najnize sto mogu ic.

- (3600kn) Imam obe i gtx 980ti je brza 5% u svim testovima koje sam radio. Cijena je fixna. (ovaj je cak i donekle realan, jer ju je davao za 3600kn).

- (4000) graficka je koristena samo 3 mjeseca, Nova kosta 6000 kuna gdje sam je kupio u ADM-u, ovo je Asus Strix a ne Msi. Cijena je fixna eventualno 100 kuna nize.

- (4500kn)  kada upišite grafic card bencmark vidjeti će te da je na drugom mjestu dok ne izađe kroz godinu dana 1080 ti i novi titan x.

- (4800) Onda tu kupite :), moja ispod 4400 nece ici.

 

Smjeh zivi! Nazalost ljudi koji ne prate sto se desava na sceni izgube gadno s high-end komponentama pa onda pisu svasta!

lp

 

 

 

 

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2016 17:26 (Stjepanj).
Moj PC  
22 0 hvala 8
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Eto i rezultata četvorica su odma korigirala cijenu ispod 3700kn...:) hehe! Hvala hrvatska!:))
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
9 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stjepanj danas si slomio si više muških  nego mnoge ženske sa ovim brutalnim osvještavanjem o cijenama,

 

Btw vidite ovog bombaša, čini mi se fake totale: (dostupan samo mail)

 

http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/evga-nvidia-geforce-gtx-770-oglas-19636639

 

na njuskalu od prije 2 dana:

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2016 14:19 (Glavas_ZG).
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Glavas_ZG kaže...

Stjepanj danas si slomio si više muških  nego mnoge ženske sa ovim brutalnim osvještavanjem o cijenama,

 

Btw vidite ovog bombaša, čini mi se fake totale: (dostupan samo mail)

 

http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/evga-nvidia-geforce-gtx-770-oglas-19636639

 

na njuskalu od prije 2 dana:

 

 

 

 Slike mi se cine kao da su s neta ( losija kvaliteta )

Battleog - 191silvinjo
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hahhaajaads kaže...
Glavas_ZG kaže...

Stjepanj danas si slomio si više muških  nego mnoge ženske sa ovim brutalnim osvještavanjem o cijenama,

 

Btw vidite ovog bombaša, čini mi se fake totale: (dostupan samo mail)

 

http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/evga-nvidia-geforce-gtx-770-oglas-19636639

 

na njuskalu od prije 2 dana:

 

 

 

 Slike mi se cine kao da su s neta ( losija kvaliteta )

 jap, i još ih je izrezo ili našao na you tubeu da se ne može naći preko Google Slika

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Glavas_ZG kaže...

Stjepanj danas si slomio si više muških  nego mnoge ženske sa ovim brutalnim osvještavanjem o cijenama,

 stjepku je vrijeme za novi avatar... 

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stjepanj za moderatora cijena Hw na njuskalu!!!

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
6 0 hvala 1
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ovaj SSD je super cijenom, ali frajer nema račun za njega.

jel i dalje po vama to dobar deal?

bez računa nemože se ni garancija ostvarit jel?

&Black_Sheep
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Abrakadabra u ponudi nema GX1070 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...

Abrakadabra u ponudi nema GX1070 

 Haha steta

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
u2Noobish4Me kaže...

Ovaj SSD je super cijenom, ali frajer nema račun za njega.

jel i dalje po vama to dobar deal?

bez računa nemože se ni garancija ostvarit jel?

 SSD je fenomenalan deal jer je najjeftiniji 2.749Kn za gotovinu u Protisu trenutno, a ovaj je nov i zapakiran i s važećim hrvatskim jamstvom. Dovoljan je jamstveni list na kojem si vidi odakle je, a garancija se lako ostvari vjerujem čak i bez njega, i to kod uvoznika putem jedinstvenog serijskog broja na disku.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

jura  pa i ti sad pišeš u temi koja nije P&O .... u svakom slučaju moderatori stalno prebacuju postove u ovu temu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice