Samsung i7500 dostupan u Tele2

poruka: 24
|
čitano: 7.155
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Nemrem bolivit

http://web.tele2.hr/MobilniTelefoni/mobile.asp?korisnik=privatni&tip=postpaid&tarifa=&model=prijenos&mjeseci=&mobile=130

 

konačno je ovdje... sad sam u kušnji... uzeti ili ne... imam iphone sa kojim sam prezadovoljan... ali Android je budućnost čini se... a specifikacije su mmmm... amoled ekran, 8GB + micro SD slot (za puuuuno mjuze!), fotić sa blicom....

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nemrem bolivit

17 mjeseci si tu. I neznaš staviti link. I link ti ne radi. I naslov teme nije primjeren. I piše se "belive it", a niti se izgovara bolivit...

Nemoguće je čovjeka naučiti onome što misli da već zna.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung i7500 dostupan u Tele2

Odlicno izgleda, gledao sam sada video o njemu, jako lijepo izgleda andorid, dosta brz.. Ja bi mozda radije čekao G2 Smijeh

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung i7500 dostupan u Tele2

ovak... sorry svima... toliko sam oduševljen time kaj je Galaxy dostupan da sam zaboravio pravila ponašanja

 

btw... "nemreš bolivit" je najnormalniji zagrebački sleng... i baš se mora pisati "bolivit", a ne "believe it"

 

kako nitko nije odgovorio... pa taj mobitel je tehnološki najnapredniji mobitel današnjice... a ima i android OS... očekivao sam da će biti thread od barem 5 stranica

Tko pod drugim jamu, ja mu mamu.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Samsung i7500 dostupan u Tele2

uzmi ga, gledam i ja za njega, odnosno dvoumim se dali njega ili X3

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung i7500 dostupan u Tele2

da bar nije na preplatu

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung i7500 dostupan u Tele2

Pa onako mobitel je po karakteristikama malo bolji on N5800XM, tj kamera i 150MHz jaci proc, ali se zato istice sa androidom, da bar nekako mogu installirat android na 5800, a evo njihova usporedba po karakteristikama http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone2=2537&idPhone1=2791 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.7.2009 9:20 (Mitsuoka).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung i7500 dostupan u Tele2

Baterija je jako loša. I naravno, sve je pogašeno, WIFI,gps, edge, bla bla bla. Svjetlost ekrana je na min. I dalje se isprazni ono, odmah.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung i7500 dostupan u Tele2

E ovako, dvoumio sam se između Galaxy-a i HTC Magica ali zbog dosta jačeg hardvera odlučio sam se za Galaxy, jedini problem je Tele2.

 

Naime želim internet paket (kao što imaju Vip i T-Mobile), tako nešto Tele2 nema.  Molim pomoć, alternative, BILO ŠTO!  Ne želim kupiti lošiji mobitel samo zbog providera mobilnih usluga.

 

 

BTW:  Jel zna netko možda okvirno u kojem bi cjenovnom rangu bio HTC Hero kada izađe kod nas???  Mislim da sam negdje pročitao da će ga VIP zastupati.

 

 

 

EDIT:  Reko mi frend da bude Tele2 negdje na jesen uveo internet pakete u pretplatu, ovo razdoblje 1MB=1KN je testno baš zbog toga!   Moje dvojbe su rješene!! JEEEEJ

We Are Yourself, You'll Never Be Alone Again! ........... P.L.U.R. ////// 4.9. Matt M. Maddox @Boogaloo(OTV) Zagreb, 5.9. INVAZIA outdoor @Savski Nasip DJ Ivee JEEEEEEEEJ
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.8.2009 16:55 (zv'jer2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung i7500 dostupan u Tele2

Ekipa...strava je mobitel...sve naj,naj i baterija je dobra....frži mi po tri dana...

 

Problem mi je štousb ne mogu nikako priključiti i tipovi iz tele2 neznaju mi internet priključiti...

daj ako itko može objasniti kako da riješim priključak usb-a...instaliram oni cd a opet mi ne prepoznaje...samo mi dole se pojavi kao found new softvare ali nikako da nadem...pomooooooozite....

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung i7500 dostupan u Tele2

molim vas pomozite mi!! neki dan sam si uzeo samsung galaxy u tele 2 i nikako da si uspijem prebaciti u new pc studiju neki video film sa kompjutera na mobitel jer mi uopce ne pokazuje da je pronasao uređaj nego mi otvara H: i I:, a u njih jedino mogu prebaciti muziku a kad prebacim film nema mi ga na mobitelu. pa ako netko zna kako rijesiti ovaj problem pomozite... :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung i7500 dostupan u Tele2

što mislite da li je Android dobar OS i da li je bolji od Symbiana i Windowsa?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung i7500 dostupan u Tele2
Fićo_CoD 5 kaže...

što mislite da li je Android dobar OS i da li je bolji od Symbiana i Windowsa?

Android je po meni bolji,ali tek na ovim zadnjim modelima,jer ovi prvi modeli sa Androidom su za puno toga uskraceni...ja bih izabrao prije neki symbian nego android na galaxy-u...

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
16 godina
offline
RE: Samsung i7500 dostupan u Tele2
Fićo_CoD 5 kaže...

što mislite da li je Android dobar OS i da li je bolji od Symbiana i Windowsa?

Ovisno što želiš?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung i7500 dostupan u Tele2
stevan94 kaže...

Android je po meni bolji,ali tek na ovim zadnjim modelima,jer ovi prvi modeli sa Androidom su za puno toga uskraceni...ja bih izabrao prije neki symbian nego android na galaxy-u...

Znači galaxy je među prvim modelima s Androidom?

HCSC kaže...

Ovisno što želiš?

Brzinu, mnoštvo aplikacija

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung i7500 dostupan u Tele2
Fićo_CoD 5 kaže...

Znači galaxy je među prvim modelima s Androidom?

jeste. na trziste je dosao u junu 2009....

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung i7500 dostupan u Tele2
stevan94 kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...

Znači galaxy je među prvim modelima s Androidom?

jeste. na trziste je dosao u junu 2009....

Pa dobro do sad su mogli updateati taj Android ili ne znam šta :-S

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
16 godina
offline
RE: Samsung i7500 dostupan u Tele2
Fićo_CoD 5 kaže...

Brzinu, mnoštvo aplikacija

Android je brži, a mnoštvo app. još i nema kao bazu naspram Symbian ili WM koji imaju daleko jače app., s vremenom.

14 godina
neaktivan
offline
Samsung i7500 dostupan u Tele2

Za Android sada imas preko 15.000 aplikacija.

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
RE: Samsung i7500 dostupan u Tele2
stevan94 kaže...

Za Android sada imas preko 15.000 aplikacija.

To i ne znači baš ništa kada ima svega xy aplikacija, a ostalo su kopije na iste, sve se svodi oko istoga. Istza stvar i za iPhobe.

15 godina
neaktivan
offline
Samsung i7500 dostupan u Tele2

da li je istina da mu bluetooth sluzi samo za bt slusalicu, i da se ne mogu prebacivati pjesme itd???

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung i7500 dostupan u Tele2
Mislim da to nije istina,mobitel takve cijene si to nemoze dopustiti...
[img]http://wiipowered.com/portal/dp-progress.php[/img]
16 godina
offline
RE: Samsung i7500 dostupan u Tele2
Fićo_CoD 5 kaže...

da li je istina da mu bluetooth sluzi samo za bt slusalicu, i da se ne mogu prebacivati pjesme itd???

Istina, čekaj update na 2.0 (2.1). Odnosno probaj potražiti kakvu nezavisnu app. koja će to podržati (ako ima) podrška za Samsung.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung i7500 dostupan u Tele2

probaj u task manageru iskljucit aktivne aplikacije to ce ti produzit trajanje baterije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice