Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.004
|
čitano: 10.932.767
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

A dobro, onda važi haha :)

Nema labavo...xDD
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
AnđeoGabrijel21 kaže...
Evo ti HomTom HT3, ja ga imam. Marka je trla frla, ali je dobar.

5" incha HD ekran, Android 5.1 lollipop, baterija 3000 mAh, 1GB RAM- a, quad-core procesor.

Kamera kao 5 i 2MP (ali softwerski su napravili kao da bude 8 i 5MP).

2 god. garancije, 579 kn u neutrinomobileu u zg-u.

 Izgleda oke, hvala na preporuci!

Postoji li neka specifikacija mobitela koja govori o tome je li baterija vadljiva ili ne? Ili da se jednostavno pomirim s činjenicom da takav mobitel više neću naći?

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ja ti kažem da je vadljiva jer sam je vadio kako bih stavio sim i micro sd karticu. Ima 3 utora, za SIM1 i SIM2 i micro sd (u postavkama biraš s koje ćeš zvati, slati poruke, ići na net da možeš obje istovremeno.

A trebao bi kraj kapaciteta pisati removable (uklonjiva) ili non-removable (neuklonjiva) baterija.

Imaš još sličnih ovom mom, najbliže Doogee X5 (nije mi se svidio izgledom), UMI ROME X (699 kn) i sl., odi na stranicu pa vidi, piše ti sve o svakom modelu i imaju li ga, imaju online narudžbu, za svoj sam naručio onaj kao novčanik, više goriva potrošim do njih nego što mi je dostava.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kakav je Samsung Galaxy J3?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ovaj iz 2016. godine upotrebljiv, lijep ekran i klasični dizajn, plastični s6 dizajn reklo bi se.

Za upotrebu bi bio ok, ali uzmi neki s 2GB RAM- a kad već uzimaš, nije ti razlika neka u parama.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
AnđeoGabrijel21 kaže...
Ovaj iz 2016. godine upotrebljiv, lijep ekran i klasični dizajn, plastični s6 dizajn reklo bi se.

Za upotrebu bi bio ok, ali uzmi neki s 2GB RAM- a kad već uzimaš, nije ti razlika neka u parama.

 Ovaj je 1.5 cijena mi je sasvim ok 180 kuna 12 mjeseci.

8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebam nesto do 700-800 kn, 4g nije bitan , kakvi su cubot rainbow ili lenovo vibe c?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
S Lenovom nećeš fulati.

Ako ti nije bitna marka uzmi HomTom HT3, 579 kn, imaš i pro verziju s 2 gb rama za oko 780 kn cca.

Stock Android 5.1, jaka baterija..uostalom imaš temu koju sam napravio pa pročitaj.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tražim za brata mobitel. U kolicima je i ne može puno koristit imobitel. Sve kaj mu treba je većinom kaj vrti facebook i instagram, te pozive. Za sad je imao Motorola moto g2 2nd generation. 

 

Znači nije bitan dizajn, baterija... Oko 2000-2500 bi dao za mobitel.  Sve osim kineza...

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.8.2016 18:37 (Amazon637).
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
nixass kaže...

prosetaj po Xiaomi temama tu na forumu i vidi kakvih ljudi imaju problema "out of the box" i smatraju to normalnima. "malo procackas po romu, vamo-tamo, ne radi notification LED al bude u iducem international romu pa obo, pa ono.."..

 meni je brat narucio R3 i koristi ga out of the box. Nista, ali nista nije dirao na njemu. bez kineskog bloata. Kupljen u RH (mogu provjerit stranicu) i mob je ludilo. Ja imam RN2, ja sam flashao svoga i imao nekih "problema", ali od kada je izasao Miui8 nikakvih problema.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/lg-g4c-silver/d650/?typid=1

 

jel sam ja zabrijao ili je ovo ok ponuda? mislim, 600kn samo?!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

giga rama al za tu cijenu i za nezahtjevnog korisnika i vise nego dobro.

hardver je minimalno (al bas minimalno) jaci od Moto G 2nd sa 25% vecom baterijom.. ako radi imalo dobro kao motorola onda se stvarno nema kaj zamjeriti tom LGu

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7250&idPhone2=6647

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.8.2016 14:03 (nixass).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dali je netko imai kakva iskustva s mobileshop.eu
Dali su pozitivba ili negativna
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

kupujem novi mobitel, dosad sam imao LG G3 ali izgleda da je nakon 21mjeseca korištenja zakazao. Bio sam jako zadovoljan s njim te sad gledam između G5, S6 edge i S7 edge. Kakva su vaša iskustva, imate li savjete? S7 edge dolazi u obzir samo ako je neka poveća razlika između njega i S6 edge.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
sendjo kaže...

http://www.tele2.hr/privatni-korisnici/mobiteli/lg-g4c-silver/d650/?typid=1

 

jel sam ja zabrijao ili je ovo ok ponuda? mislim, 600kn samo?!

 Ponuda je super. Ono sto nije super, je to sto toga mobitela kod njih vise nema. Niti u jednom centru, niti preko webshopa.

9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bok ekipa!

 

Uzeo bi Meizu M3s (mini).

Imate li savjet gdje ga je najbolje naručiti s obzirom na cijenu i eventualnu mogućnost garancije?

 

Hvala! :) 

 

P.S. ako znate neki mobitel sličan cijenom koji je vama osobno ili po općenitom iskustvu bolji, isto pitanje. Čisto tražim mobitel te klase i cjenovnog ranga.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Poz,

Radi se o poklonu..

4.5"-5" neki telefon do 1500 kn na bonove za ne tako zahtjevnog korisnika ali opet da je koliko toliko fluidan
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
htc123 kaže...
Poz,

Radi se o poklonu..

4.5"-5" neki telefon do 1500 kn na bonove za ne tako zahtjevnog korisnika ali opet da je koliko toliko fluidan

 

Huawei P8 lite

7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Možemo mi netko objasniti zašto ovi prodavači na njušci (npr za nexus 5x) imaju slične ako ne i iste oglase? Svi kao posjeduju račun i garanciju, od kud im ti računi nije mi jasno... Kupio bih 5x ali sve mi je to nekako sumnjivo.

 

EDIT: Da li neutrinomobile imaju uređaje u trgovini ili se oni moraju čekati da dođu izvana?

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 19:26 (It'sMe932).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

Trebam preporuku za neki mob do cca 2000 kn.

Baterija mi je jako bitna stavka, te da ima minimalno 2 GB RAM-a, po mogučnosti dual sim.

 

Do sada  sam gledao:

1. Xiaomi Redmi 3s -1200 kn, minus mu je ne pokrivanje 4G 800Mhz signala

2. Lenovo P1 - 2200 kn, minusi su mu: cijena, veličina/težina, nema gyro

3. Samsung A5 (2016) - 1800 kn, minusi su mu: nije dual sim, najslabija baterija, nema gyro

 

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zero Cool ZG kaže...

Pozdrav,

 

Trebam preporuku za neki mob do cca 2000 kn.

Baterija mi je jako bitna stavka, te da ima minimalno 2 GB RAM-a, po mogučnosti dual sim.

 

Do sada  sam gledao:

1. Xiaomi Redmi 3s -1200 kn, minus mu je ne pokrivanje 4G 800Mhz signala

2. Lenovo P1 - 2200 kn, minusi su mu: cijena, veličina/težina, nema gyro

3. Samsung A5 (2016) - 1800 kn, minusi su mu: nije dual sim, najslabija baterija, nema gyro

 

 

 Preporuka za A5 iz iskustva, jedino mu je staklo mana jer se lako ogrebe i puca.

Trebaš dizajnera? Posjeti IpL Design! www.ipl-design.info
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zero Cool ZG kaže...

Pozdrav,

 

Trebam preporuku za neki mob do cca 2000 kn.

Baterija mi je jako bitna stavka, te da ima minimalno 2 GB RAM-a, po mogučnosti dual sim.

 

Do sada  sam gledao:

1. Xiaomi Redmi 3s -1200 kn, minus mu je ne pokrivanje 4G 800Mhz signala

2. Lenovo P1 - 2200 kn, minusi su mu: cijena, veličina/težina, nema gyro

3. Samsung A5 (2016) - 1800 kn, minusi su mu: nije dual sim, najslabija baterija, nema gyro

 

 

 od tih nabrojanih, ja bih Redmi3s, ima mi ga brat (doduse" 3s Prime" verziju s 3gb Rama), baterija po 3 dana traje, brz i fluidan, fingerprint radi besprijekorno. meni je osobno previse 600kn vise dati za A5, ne vidim da bas toliko vrijedi

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mozete mi preporucit mob do 3000 kn a mogo bi se protegnut i malo vise :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ivanoman kaže...

 Preporuka za A5 iz iskustva, jedino mu je staklo mana jer se lako ogrebe i puca.

 
Ozbiljno? Koliko ja znam na obe strane ima "corning gorilla glass 4", pa me čudi da je baš tako osjetljivo?

10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Je li moguće da još uvijek postoje oni koji vjeruju u mit o npoderivom i neogrebivom gorilla staklu...

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bas, cemu cudjenje da staklo moze puknut pri padu?

 

Silvio12 

 

Pogledaj koliko kosta S7 na njuskalu, naravno novi zapakiran.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.8.2016 17:27 (Edge).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Yo Momma kaže...

Je li moguće da još uvijek postoje oni koji vjeruju u mit o npoderivom i neogrebivom gorilla staklu...

 
Tko je rekao da je staklo neuništivo jer je gorilla glass lol? Komentirao sam samo to da se lako ogrebe jer za a5 znam da ima najnoviju zaštitu, a u mene je stariji gorilla glass, pa mu ključevi, kovanice ni upaljač nisu napravili nikakvu štetu kad bi završio sa njima u džepu, a normalno da je svako staklo ko staklo osjetljivo. 

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zero Cool ZG kaže...

Pozdrav,

 

Trebam preporuku za neki mob do cca 2000 kn.

Baterija mi je jako bitna stavka, te da ima minimalno 2 GB RAM-a, po mogučnosti dual sim.

 

Do sada  sam gledao:

1. Xiaomi Redmi 3s -1200 kn, minus mu je ne pokrivanje 4G 800Mhz signala

2. Lenovo P1 - 2200 kn, minusi su mu: cijena, veličina/težina, nema gyro

3. Samsung A5 (2016) - 1800 kn, minusi su mu: nije dual sim, najslabija baterija, nema gyro

 

 

 Za te novce imas i Nexus 5x, P9 Lite, i mogo bi se nac HTC m8 dual sim.

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zhnu kaže...
ivanoman kaže...

 Preporuka za A5 iz iskustva, jedino mu je staklo mana jer se lako ogrebe i puca.

 
Ozbiljno? Koliko ja znam na obe strane ima "corning gorilla glass 4", pa me čudi da je baš tako osjetljivo?

 Scratch resistant... ne fall resistant :D

ja na svakome mobitelu kupim Tempered glass ilitiga kaljeno staklo. dođe $2, a spasava ekran kod padova. imam mob od 5.5'', u godinu dana sam skrsio 2 tempereda. :D

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice