Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.902
|
čitano: 10.906.918
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tigra17 kaže...

Pozdrav, trenutno imam Xp Z i nisam previše zadovoljan, baterijom na prvom mjestu.. Isplati li se preći na Ip5 ili čekati Htc one?

 

Nije ni na iPhoneu 5 bas bajna situacija s baterijom tako da se ne bi previse usrecio.
Why so serious?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Jel može izgurat jedan dan?

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Moze ako ne igras igre, kne pocicaju bateriju u roku odma.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tigra17 kaže...

Jel može izgurat jedan dan?

 

Ako pitas za iPhone 5 moze, ja jako jako puno koristim mob, doduse ne za igre ali za surfanje i gledanje videa, zapravo vise manje surfam samo s njim i pogledam oko 2 sata youtube videa i jos normalno koristenje pozivi, poruke, fejs, glazba... i izdrzi mi cijeli dan.

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

:) Ako ne drzis bluetooth, wifi, gps, na htcu gomila aplikacija sto se same pokrecu - stalno upaljene, onda moze izgurati dosta svaki.

 

Fino setCpu ili nesto drugo i kontroliras frekvenciju procesora (jezgri) - kad je ugasen ekran, kad je upaljen - tj otkljucan itd..

Obrises aktivne task killere..i to je to, moze :)

ja
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Da vas čujem...

 

Kupiti Lg Nexus 4, 16gb za 2400kn u US ili ne? {#}

 

U 7mj. će rodbina doći u Hrvatsku... (nebitan podatak,samo da me gnjavi netko s pitanjima)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Odlična cijena ako je uređaj nov. Jedino što bi te moglo brinit je garancija, jer ti pokrivaš shiping ako nešto rikne. Inače da je u Hrvatskoj, za te novce nov uređaj, bez sekunde razmišljanja bi ti rekao uzmi.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
gamer34 kaže...
tigra17 kaže...

Jel može izgurat jedan dan?

 

Ako pitas za iPhone 5 moze, ja jako jako puno koristim mob, doduse ne za igre ali za surfanje i gledanje videa, zapravo vise manje surfam samo s njim i pogledam oko 2 sata youtube videa i jos normalno koristenje pozivi, poruke, fejs, glazba... i izdrzi mi cijeli dan.


Da, to me zanimalo, super.. Xperia Z ne može toliko izdržati, budem na netu pola sata - sat , facebook i njuškalo.. ( 3g, ekran na 70%, u pozadini ništa ne radi) i skine mi 40tak % baterije... tu mač.. Kad ga budem davao na garanciju, navest ću i to kao problem.. Možda kod mog uređaja nešto ne štima, pošto na recenzijama kažu dan , dva da može izdržat ... 

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Nosi ga na garanciju, to je shebana baterija.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tigra17 kaže...

Da, to me zanimalo, super.. Xperia Z ne može toliko izdržati, budem na netu pola sata - sat , facebook i njuškalo.. ( 3g, ekran na 70%, u pozadini ništa ne radi) i skine mi 40tak % baterije... tu mač.. Kad ga budem davao na garanciju, navest ću i to kao problem.. Možda kod mog uređaja nešto ne štima, pošto na recenzijama kažu dan , dva da može izdržat ... 

Apsolutno katastrofalno. Gore od HOX-a. Nosi na servis.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Vidim da je HTC One opet odgođen, tako da mi je kupnja xperie z sve ozbiljnija opcija... {#}

Kada dolazi SGS4 kod nas??? Trenutno imam "trojbu" između tih uređaja... {#}

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

radije onda s4 .. vidiš da se svi žale na xz ..

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Over(C)lock kaže...

radije onda s4 .. vidiš da se svi žale na xz ..

A kad dolazi kod nas??? Ovo moje g***o 3gs samo da ne rikne... {#}

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

neznam stvarno kažu uskoro {#}, no mislim da bi ti se isplatilo pričekat ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

a ko kaze da se nece zalit na s4? mozda ce i on imat problema s baterijom, sto je ujedno jedini problem odlicne xperie

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Meni xperia netreba trajat duze od nekih 15h baterija

Sad neznam na sgs2 mi je stalno screen na nekih 20-30% i netreba mi vise 3g ukljucen skoro stalno slabo igranje igrica al i kad igram ne igram neke zahjtevne slusanje muzike bar sat dnevno i to je to

Neznam po internetu negdje hvale bateriju negdje navode to kao minus tako da neznam

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bas citam negdje kako xperia z ima odlicnu bateriju, fotke itd..lalala

Tako da, treba se testirati i donijeti osobni zakljucak..ali..tko ima 3 uredjaja za testirati ? :/

ja
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
cecenac kaže...
tigra17 kaže...

Da, to me zanimalo, super.. Xperia Z ne može toliko izdržati, budem na netu pola sata - sat , facebook i njuškalo.. ( 3g, ekran na 70%, u pozadini ništa ne radi) i skine mi 40tak % baterije... tu mač.. Kad ga budem davao na garanciju, navest ću i to kao problem.. Možda kod mog uređaja nešto ne štima, pošto na recenzijama kažu dan , dva da može izdržat ... 

Apsolutno katastrofalno. Gore od HOX-a. Nosi na servis.

Kako mislis gore od HOX-a ? Evo meni jos dan danas, drzi baterija od kada sam ga kupio. 2 i pol dana a tek je na 35 %. 

Wi-fi je bio upaljen cca 6 h u tih 2 i pol dana, 30tak- minuta poziva i 15 sms-ova. A da, probao sam i onu igricu sa lotpicom koju dobijes na njemu, original. Sa baterijom sam odusevljen. 4.7'' ekran a izdrzi mi 3 dana uz normalno koristenje bez ikakvih problema. A na bivsim mobitelima, recimo na onoj maloj xperini mini st 15i- baterija uvrh glave izdrzi jedva 15 h haha... 

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tigra17 kaže...

Jel može izgurat jedan dan?

Ovisi, izgura, ali isto teško. Razočaran sam baterijom, ali što je tu je, to mu jedina mana, inače sam prezadovoljan.

Why so serious?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

uvijek će se netko žaliti, i uvijek bude loših primjeraka-s greškom.

experia z bi prema svim testovima, baš sad sam čitao najnoviju usporedbu S4 i htc one , gdje se dobro vidi da bi baterija na experiji z  trebala izdržati duže. ako oni lažu....

neznam što da velim na ove prije komentare da je baterija slaba, možda jednostavno treba napraviti 2-3 ciklusa full pražnjenja da dođe u normalu.

 

ja namjeravam sljedeći tjedan uzeti experiu z , iz više razloga. ljepša mi je i od htc-a i s4, i neda mi se čekati do tko zna kad dođu kod nas... i za sad najvažniji razlog cijena.

dobro sam usporedio cijene i nemogu vjerovati na razliku.

 

Znam da je t-mobile potpisao neki eksluzivni ugovor za experiu z ,ali ovo je koma.

 

experia z- nova plan tarifa l(165 kn) uređaj 2098 kn. minus 400 kn  + bodovi ,i sad još piše neka plava ceduljica( 200 kn popusta u košarici) nisam još zvao službu za korisnike da pitam što im to znači... jel netko zna možda? je to još dodatnih 200 kn popusta na cijenu na netu?

 

po tome bi  experia z došla 1298 kn! mislim da za tu cijenu trenutno nema bolje ponude.

 

za usporedbu galaxy s3, model star sad već 1. god u istoj tarifi 3198kn - 400-200= 2598 kn! znači duplo skuplje! ne može me nitko uvjeriti da je s3 duplo bolji!

po meni nije uopće bolji. ekrane sam usporedio ,samsung ima samo jači kontrast boja, a kut gledanja mi je totalna glupost za koju se neki love.

pa što uzeti experia z za 1298 ili SIII za 2598? iphone 5 nisam ni spomenuo, on bi došao 2798 kn.  

 

 

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mar123 kaže...

a ko kaze da se nece zalit na s4? mozda ce i on imat problema s baterijom, sto je ujedno jedini problem odlicne xperie

koliko sam čito nije jedini problem je i ekran, kao i zvučnik a najveći po meni presudni je baterija, kažem neznam nisam koristio ni jednog od njih kao ni većina tu ali iznosim svoje osobno mišljenje {#}

14 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

a koju verziju firmwarea imate na xperiji Z? Kod mene je trenutno 10.1.A.1.350 i ne želi mi se updateati na najnoviji 10.1.A.1.434.

PC companion mi kaže da imam zadnju verziju.

Možda bi se nakon updatea otklonili ti problemi sa baterijom ali ne znam zašto mi ne želi raditi update. Kak je kod drugih?

 

i jos nesto sto bi kod mene mozda moglo utjecati na brzo trosenje baterije (uz to sto je uređaj od jučer i MOŽDA stvarno treba formirati bateriju, premda o tome slušam od 2000te godine i nikad mi se niti jedna baterija na mobitelima nije ovak brzo trosila). Duze od godinu dana sam sa iphoneom 4 imao povremenih problema sa gubljenjem gsm signala. Mijenjao sam sim karticu ali nije pomoglo pa sam pretpostavio da je do iphonea. Danas mi se na xperiji Z staroj 1 dan dva puta dogodio taj problem, dakle ocito je ipak do kartice a ne do ajfona. Stavio sam novu sim karticu i vidjet cemo kak ce se dalje ponasati. Moguce je da se mob mucio sa odrzavanjem signala pa se baterija trosila brze.

 

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2013 13:18 (Ezio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hery kaže...
 nisam još zvao službu za korisnike da pitam što im to znači... jel netko zna možda?

 

 

tih 200 kuna je popust na uređaj ukoliko ugovoriš plačanje trajnim nalogom.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ezio kaže...

a koju verziju firmwarea imate na xperiji Z? Kod mene je trenutno 10.1.A.1.350 i ne želi mi se updateati na najnoviji 10.1.A.1.434.

PC companion mi kaže da imam zadnju verziju.

Možda bi se nakon updatea otklonili ti problemi sa baterijom ali ne znam zašto mi ne želi raditi update. Kak je kod drugih?

 


Kod mene isto kaže da imam zadnju verziju .350, vjerujem da bi to otklonilo te sitne bugove... Možda i poboljšalo bateriju... 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ljudi pomoć,

Imao sam namjeru sa iP4 preci na neki android "flagship", vec sam mislio narucit xperiu Z ali neki dan sam ju isprobo u T centru i meni je to jednostavno pre veliko... Druge alternative kad stignu kod nas ce isto bit televizori tako da mi to nema smisla.
Pitanje glasi da li postoji ravnopravna android alternativa iP5ici slicnih dimenzija (4' ekran)?
Cijena nije faktor i nebi htio losiji ekran od iP4.
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
htc one je flagship a ima 4,7"...kad dođe isprobaj pa vidi jel ti prevelik, ako da onda nema druge nego iPhone 5
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ima xperia sp, samsung s4 mini, i pricekat treba neke htcove manje. Naravno nijedan od navedenih nemozes jos kupit.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima. Zanima je li itko od vas imao kakvo iskustvo sa Nokiom N8 i vrijedi li taj telefon uzimati. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
bježi od toga... symbian shit
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Sta mislite o ovakvim mobitelima vecinom su dosta jeftiniji od konkurencije

 

http://dx.com/p/h7500-android-4-1-quad-core-3g-wcdma-bar-phone-w-5-0-capacitive-screen-wi-fi-and-gps-black-195028

You got to lose to know how to win
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice