OnePlus 12

poruka: 135
|
čitano: 29.977
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: OnePlus 12
thebatman kaže...

Ne postoji savrsen telefon. 

Xiaomi 14 ultra

- grije se ko lud

- softver u EU osakacen

- uzasno izbalansirana tezina

 

S23 ultra i s24 ultra imaju isto svojih mana, najviše softverskih, nemaju velike foldere, nemaju vertikalnu ladicu aplikacija, nemaju zakljucavanje aplikacija na otisak prsta itd. 

Kamera kaska za kinezima. 

 

O ajfonu da ne pricam. 

 

Kamera na papiru zaista kaska za kinezima, nema tu nekih ludih brojki, 1 inch, veci senzori na tele kamerama, veci otvori blende ali u stvarnosti to nisu neke dramaticne razlike.

Ima ih svakako, sa U14 se mogu cuda raditi, kao i sa Oppo, Vivo i jos nekima ali za neke fotke na auto postavkama nema tu nekih velikih razlika ovo malo sto sam uspio usporediti U14 i S24U dok sam ih paralelno imao.

Xiaomi ima neusporedivo bolji UI kamere, brdo opcija a onda stavis auto mode i okines par slika u istim uvjetima i vidis da razlike nisu toliko ogromne.

Ono sto ih razlikuje je to da si sa Samsungom opusten, apsolutno svaka stavka ce raditi dok sa Oppo i Vivo neke stvari mozes samo sanjati i meni ih to u startu diskvalificira iz moga izbora.

Nisam jos dao sansu Global verziji U14 ali i toga me strah...malo mi je dosadilo isprobavati, gubim previse vremena na to.

16 godina
online
OnePlus 12

ocean77 

Ima samsung svojih mana, počevši od cijene, pa do outdated kamera, kao i softvera za kamera koja nije na razini, pa do golog smartfona kojeg kupiš, dobiješ kutiju i smartfon, ne znam jel dolazi uopće usb kabel, naravno tu renomiranu marku prati astronomska cijena, ak pričamo o S24U. Naravno, čitam žalopojke na račun S24U, osim nezgrapnosti u ruci koji "reže" dlan nakon dužeg korištenja, pa do softvera koji ima svoijh mušica, e da kolko čitam užasan je PWM (pojedinci se 

žale na glavobolje i umor očiju) na S24U.

 

Xiaomi ima odličan hardver i još bolju kameru (samsunže, jesi čuo). Ali, HyperOS me razočarao (imao sam rušenje aplikacija i forscan se nije htio spojit u autu) dok tih problema nisam imao na OP Nord 2. A neko mi već rekao ovdje da hyperOS nije baš nešto

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 12
zvonac kaže...

ocean77 

Ima samsung svojih mana, počevši od cijene, pa do outdated kamera, kao i softvera za kamera koja nije na razini, pa do golog smartfona kojeg kupiš, dobiješ kutiju i smartfon, ne znam jel dolazi uopće usb kabel, naravno tu renomiranu marku prati astronomska cijena, ak pričamo o S24U. Naravno, čitam žalopojke na račun S24U, osim nezgrapnosti u ruci koji "reže" dlan nakon dužeg korištenja, pa do softvera koji ima svoijh mušica, e da kolko čitam užasan je PWM (pojedinci se 

žale na glavobolje i umor očiju) na S24U.

 

Xiaomi ima odličan hardver i još bolju kameru (samsunže, jesi čuo). Ali, HyperOS me razočarao (imao sam rušenje aplikacija i forscan se nije htio spojit u autu) dok tih problema nisam imao na OP Nord 2. A neko mi već rekao ovdje da hyperOS nije baš nešto

 

 

Vidi, cijena je relativan pojam, mogu razumjeti da je nekome puno za dati 1000E za mobitel...meni je to puno samo ako cu dobiti poluproizvod sto mnogi Kinezi jesu jer imaju razna ogranicenia koja smo im mi zapadnjaci nametnuli.

Onzirom da iPhone i Samsung rade u apsolutno svim aspektima meni nije ni puno a ni zao dati 1000E za mobitel.

Ovo sto ti navodis objektivno nisu nikakve mane, postali smo kao neka djeca ili cangrizavi starci...smetaju ostri bridovi a mob 99% ljudi stavi u maskicu i ne zna vise za te bridove. 😅

Sto se punjaca tice, imam ih doma 6 komada, kupio i za Samsung, Huawei, iPhone i jos neke i koji god kupim imam uvijek spreman neki punjac...ali ok, to je mana ako ga netko nema pa mora kupiti.

Sto se kamere tice, na nju zaista nemam prigovora..podesio sam sve i meni je top, ljude odradi vrhunski a tu sam imao prije najvise prigovora.

 

Opcenito sam fokus stavio na neke druge stvari, mijenjanje mobitela mi uzme dosta vremena jer svaki puta gubim vrijeme na razna podesavanja, banke i sl...poceo sam trositi vrijeme na ono sto najvise volim a to su putovanja, od pocetka godine sam bio na cca 6...sa jednog se taman vratio i već planiram novo u 8 mj...kada uhvatim vremena ide galerija na flickr pa da malo vidite koliko je S24U dobra i pouzdana kamera.🙂

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2024 13:44 (ocean77).
3 mjeseca
offline
OnePlus 12

OnePlus Nord 4 će imati 4 android ažuiranja i 6 sigurnosnih ažuiranja. Ovo je super za one koji žele jeftiniji mobitel

 

https://www.gsmarena.com/oneplus_nord_4_gets_four_major_android_updates_six_years_of_security_patches-news-63682.php

 

 

Puna cijena Nord 4 (16GB RAM-a i 512GB) je 619 eura, a ako uzmite sada platit ćete 569 eura

 

https://www.oneplus.com/hr/oneplus-nord-4

 

Specifikacije OnePlus Nord 4

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2024 16:02 (Witcher1).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: OnePlus 12
ocean77 kaže...

 

 

Vidi, cijena je relativan pojam, mogu razumjeti da je nekome puno za dati 1000E za mobitel...meni je to puno samo ako cu dobiti poluproizvod sto mnogi Kinezi jesu jer imaju razna ogranicenia koja smo im mi zapadnjaci nametnuli.

Onzirom da iPhone i Samsung rade u apsolutno svim aspektima meni nije ni puno a ni zao dati 1000E za mobitel.

Ovo sto ti navodis objektivno nisu nikakve mane, postali smo kao neka djeca ili cangrizavi starci...smetaju ostri bridovi a mob 99% ljudi stavi u maskicu i ne zna vise za te bridove. 😅

Sto se punjaca tice, imam ih doma 6 komada, kupio i za Samsung, Huawei, iPhone i jos neke i koji god kupim imam uvijek spreman neki punjac...ali ok, to je mana ako ga netko nema pa mora kupiti.

Sto se kamere tice, na nju zaista nemam prigovora..podesio sam sve i meni je top, ljude odradi vrhunski a tu sam imao prije najvise prigovora.

 

Opcenito sam fokus stavio na neke druge stvari, mijenjanje mobitela mi uzme dosta vremena jer svaki puta gubim vrijeme na razna podesavanja, banke i sl...poceo sam trositi vrijeme na ono sto najvise volim a to su putovanja, od pocetka godine sam bio na cca 6...sa jednog se taman vratio i već planiram novo u 8 mj...kada uhvatim vremena ide galerija na flickr pa da malo vidite koliko je S24U dobra i pouzdana kamera.🙂

 Da, cijena je relativan pojam, ali, pocinjem sitnicavit s razlogom, posto su smartfoni svake godine sve skuplji, a napredak je mizeran. Cak su se razbahatili, drugim rijecima, "ak neces ti kupit, ima tko hoce". Ne radi se o tome sto ti imas doma 6 punjaca, nego osnovne stvari koje su nekad bile normalne, sad su to maknuli a cijene povisili, cekam samo kad ce smartfone prodavat u onoj vrecici s mjehuricima, a onda ce i kutije ukinut.

 

Kamera je takva, da ima dost prituzbi na istu, a sve radi softvera koji nije na razini. 

Pa vecini nas je fokus na drugim stvarima, smartfoni su samo onak usput, tek tolko.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.7.2024 19:51 (zvonac).
10 godina
offline
Re: OnePlus 12
zvonac kaže...
ocean77 kaže...

 

 

Vidi, cijena je relativan pojam, mogu razumjeti da je nekome puno za dati 1000E za mobitel...meni je to puno samo ako cu dobiti poluproizvod sto mnogi Kinezi jesu jer imaju razna ogranicenia koja smo im mi zapadnjaci nametnuli.

Onzirom da iPhone i Samsung rade u apsolutno svim aspektima meni nije ni puno a ni zao dati 1000E za mobitel.

Ovo sto ti navodis objektivno nisu nikakve mane, postali smo kao neka djeca ili cangrizavi starci...smetaju ostri bridovi a mob 99% ljudi stavi u maskicu i ne zna vise za te bridove. 😅

Sto se punjaca tice, imam ih doma 6 komada, kupio i za Samsung, Huawei, iPhone i jos neke i koji god kupim imam uvijek spreman neki punjac...ali ok, to je mana ako ga netko nema pa mora kupiti.

Sto se kamere tice, na nju zaista nemam prigovora..podesio sam sve i meni je top, ljude odradi vrhunski a tu sam imao prije najvise prigovora.

 

Opcenito sam fokus stavio na neke druge stvari, mijenjanje mobitela mi uzme dosta vremena jer svaki puta gubim vrijeme na razna podesavanja, banke i sl...poceo sam trositi vrijeme na ono sto najvise volim a to su putovanja, od pocetka godine sam bio na cca 6...sa jednog se taman vratio i već planiram novo u 8 mj...kada uhvatim vremena ide galerija na flickr pa da malo vidite koliko je S24U dobra i pouzdana kamera.🙂

 Da, cijena je relativan pojam, ali, pocinjem sitnicavit s razlogom, posto su smartfoni svake godine sve skuplji, a napredak je mizeran. Cak su se razbahatili, drugim rijecima, "ak neces ti kupit, ima tko hoce". Ne radi se o tome sto ti imas doma 6 punjaca, nego osnovne stvari koje su nekad bile normalne, sad su to maknuli a cijene povisili, cekam samo kad ce smartfone prodavat u onoj vrecici s mjehuricima, a onda ce i kutije ukinut.

 

Kamera je takva, da ima dost prituzbi na istu, a sve radi softvera koji nije na razini. 

Pa vecini nas je fokus na drugim stvarima, smartfoni su samo onak usput, tek tolko.

 

 

 

Zaista ne kuzim sta si se kamere uhvatio, pisu ljudi svasta, pitanje je koliko ih je uopce uslo u camera assistant i nesto podesavalo.

Ja bas sitnicavim oko kamere ali zaista se nemam razloga zaliti na kameru ako govorimo o samom IQ.

Meni smeta samo UI kamere koji mi je dosadan, nije kao kod Xiaomia gdje se vidi da su UI stvarali fotografi , gdje ces unutar menua naci fokale tipa 28mm, 35mm, 50...ovo je onako, za amatere koji ne misle puno i ocekuju da kamera sve sama i to radi zaista korektno.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2024 11:13 (ocean77).
5 godina
offline
OnePlus 12

 

Nitko ne spominje, kakav vam je pogled na ProXDR?

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
OnePlus 12

Ok je. Nego, fotic je iznenadujuce dobar, jucer fotkal po mraku uz nekaj svijetla, podigne isto na 6400-12800 i dobro se drzi.

 

Firmware 810. Jel kod vas prisutan battery drain? Citam okolo, ekipa se zali na krace trajanje baterije. 

Od kad sam mob upalil, ponudio mi je update i odmah sam skinul, a posto je mob tek nepuna dva dana u pogonu, tesko je za sad rec za bateriju kakva je. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2024 19:49 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 12
zvonac kaže...

Firmware 810. Jel kod vas prisutan battery drain? Citam okolo, ekipa se zali na krace trajanje baterije. 

Od kad sam mob upalil, ponudio mi je update i odmah sam skinul, a posto je mob tek nepuna dva dana u pogonu, tesko je za sad rec za bateriju kakva je. 

 

Koliko vidim na communityu, sa 810 su zblesirali neke stvari, tipa delay u prijelazu aplikacija, maknuli screen on time i sl.

 

Nekad prije, dok je Oxygen bio zaseban, community se dosta slušao i softver se lijepo polirao.

Sad od kad je Oxygen ustvari Coloer OS, odnosno kad su se ujedinili unutar BBK grupacije, to više nije isto.

To je ustvari i jedan od razloga zašto se premišljam.

Zadnji OP na kojem sam bio, bio je 8T i tu sam vidio kako se udaljavaju od softvera kakav je nekad bio.

 

Nemoj me krivo shvatit, ne kažem da je OP loš, dapače, ali jednostavno izgleda da to nije kao što je nekad bilo, barem ako je slušat community.

Ali community je ono što je ustvari korijen svega i što je u povijesti ovu kompaniju izdvajalo od drugih.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.7.2024 20:41 (zabranjeniples).
14 godina
offline
Re: OnePlus 12
zabranjeniples kaže...
zvonac kaže...

Firmware 810. Jel kod vas prisutan battery drain? Citam okolo, ekipa se zali na krace trajanje baterije. 

Od kad sam mob upalil, ponudio mi je update i odmah sam skinul, a posto je mob tek nepuna dva dana u pogonu, tesko je za sad rec za bateriju kakva je. 

 

Koliko vidim na communityu, sa 810 su zblesirali neke stvari, tipa delay u prijelazu aplikacija, maknuli screen on time i sl.

 

Nekad prije, dok je Oxygen bio zaseban, community se dosta slušao i softver se lijepo polirao.

Sad od kad je Oxygen ustvari Coloer OS, odnosno kad su se ujedinili unutar BBK grupacije, to više nije isto.

To je ustvari i jedan od razloga zašto se premišljam.

Zadnji OP na kojem sam bio, bio je 8T i tu sam vidio kako se udaljavaju od softvera kakav je nekad bio.

 

Nemoj me krivo shvatit, ne kažem da je OP loš, dapače, ali jednostavno izgleda da to nije kao što je nekad bilo, barem ako je slušat community.

Ali community je ono što je ustvari korijen svega i što je u povijesti ovu kompaniju izdvajalo od drugih.

 

 A gdje danas postoji kompanija koja slusa svoj community?

Danas su po tom pitanju isti kao i svi drugi i bogu hvala da bar taj softwer radi ko podmazan a cijenom ubijaju ostale.. Nemremo sad bas sve dobit kak bi htjeli

5 godina
offline
OnePlus 12

Vjerojatno niste aktivni na službenim forumima OP-a niti subredditima ali 99% prijavljenih problema nakon ažuriranja donosi India, rijetko ima prijava korisnika EU ili GLO. 

 

Što se tiče slušanja korisnika, neke UI preinake i povratne informacije, teško da ih više možemo dobiti, vrijeme pokaže. Dok tiketi za probleme dobivaju uredno odgovore od OP podrške i tu nemam primjedbi. Znam dok sam imao Oppo - njihov tim apsolutno uopće ne sluša korisnike pa sad kad je OP u istom timu, ne ide im na ruku to.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 12

Drzat cu se ja S24U do daljnjeg, jednostavno ne vidim nista bolje u ovom momentu.

Da, neki imaju nesto bolje kamere ali ovo nije kamera prvenstveno vec uredjaj sa desetinama uloga i ukupno gledano za ono sto meni treba ovaj mobitel ima najmanje kompromisa.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.7.2024 10:39 (ocean77).
 
2 0 hvala 0
16 godina
online
OnePlus 12

Evo jedan kraći osvrt na korištenje OP12, naravno dojmovi su podložni promjenama.

 

Spomenut ću stvari koje mi se baš ne sviđaju, a to je zakrivljeni ekran, nisam fan toga, al vjerojatno je to stvar navike. Dimenzije smartfona isto mi baš nejdu na ruku, pošto sam više naklonjen mrvicu manjim smartonimam u odnosu na Nord 2 kojeg imam.

 

Displej je odličan, auto brajtnes radi jaaaako dobro, oštar i na suncu čitljiv.

 

Ono di sam bio skeptičan je oxygenOS, na Nordu 2 tokom silnih updjetova, neke sitinice mi nisu radile, na njemu sam prvi put napravio hard reset i to nakon tri godine korištenja, nakon reseta, mob je radio ko podmazan i fjučeri su napokon proradili.

OxygenOS na OP12 radi silky smooth, teško za opisat, ali to tolko lijepo i glatko radi, praktički sve klizi da je to milina za oči a istovremeno i munjevito brzo, trzanje i sl.nisam baš primjetio, ima korisnih stvari koji sam doživljaj korištenja dižu na višu razinu, što jest da jest, al OP je napravio odličan posao

 

Imam firm.810, ima nekih komentara po pitanju tog firmwarea, al na prvu nisam primjetio neke propuste a i ne mogu komentirat, dok sam ga izvadio iz kutije odmah sam napravio update na 810.

Pratio sam neko vrijeme OP12 i ono što sam vidio, OP je izbacivao updejtove i očito ispravljao ono što je trebalo popravit-poboljšat, a kolko čitam i dalje će se to nastavit.

 

Slider alert je pun pogodak, jednom dok se čovjek navikne, to je to

Foto-video, mogu reć da sam s fotićem ugodno (mada sam tu bio jako skeptičan) iznenađen, čak štoviše, fotić komotno i bez straha može stajat uz bok današnjim flagšipima, ako znamo da OPu nije kamera nikad bila jača strana, onda možemo reć da je sa dolaskom OP12 napravljen veliki zaokret i napravljen odličan posao. Video nisam nekaj puno snimao, al čini mi se ok.

Baterija je odlična, pošto je tek drugo punjenje očekujem još bolje rezultate.

 

Mogu povući paralelu sa zadnjim novijim smartfon koji sam imao a to je Xiaomi 13pro, hyperOS radi jaaako dobro, al ipak, tu dajem prednost oxygenOSu, s hyperOS sam imao rušenje aplikacija, pa mi jedan program nije htio pokrenut (forscan lite, nije se htio spojit prek obd2 adaptera u autu) dok OP se spoji bez greške, a rušenje aplikacija je zasad nepoznanica OPa.

13pro isto ima zakrivljeni ekran i baterija je lošija i to dost spram OP12, očito je onaj 1" snezor vukao dost struje, a i battery drain je bio prisutan na hyperu, prek noći lagano iscuri 5-6%, dok je na oxygenu 1-2%.

Vjerujem da će oxygenOS u budućnosti podignut na još jedan viši nivo, mada je već i sad odličan.

 

Generalno govoreći OP12 definitivno opravdava kupnju i to je sigurno, u današnjem vremenu gdje je napredak minimalan a povećanje cijene zamjetan, OP12 je napravio pozitivan šok na tržištu smartfona.

Čak i uz neke sitnice, propuste, taj smartfon tolko dobro radi da jednostavno zaboravim na one stvari koje ne smatram baš najboljima; ako nastave i dalje sa sljedećim flagšipom OP13 mislim da će prodrmat ozbiljno tržište, jer s 12icom je to napravio, recenzenti hvale OP12 na sva zvona a bome i korisnici pjevaju hvalospjeve i sad vidim da stvarno nisu pričali bez pokrića.

Uglavnom, za razumne novce dobije se jako puno, dal postoje još takvih smartfona na tržištu, a da možemo reći da su "bang for buck"? Rekao bih da da, u manjini su i jedva primjetni, a to je većina smartfona u srednjem cjenovnom razredu, dok je OP12 flagšip i to daje dodatni motiv i razmišaljanje o možebitnoj kupnji potonjeg.  

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
10 godina
offline
OnePlus 12

Taj mobitel se percipira kao bang for the buck samo jer ga Trading Shenzen nudi po diskontnoj cijeni.

Kada se pogleda njegova stvarna cijena od proizvodjaca sa sluzbene stranice taj je smartphone marginalno jeftiniji od ostalih.

 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: OnePlus 12
ocean77 kaže...

Taj mobitel se percipira kao bang for the buck samo jer ga Trading Shenzen nudi po diskontnoj cijeni.

Kada se pogleda njegova stvarna cijena od proizvodjaca sa sluzbene stranice taj je smartphone marginalno jeftiniji od ostalih.

 

 

 Osim TS, na nekim web shopovima je po 850€-900€ sto je osobno, realna cijena. 

U toj klasi smartfona, konkurencija je znatno skuplja (sony, ajfon, samsung) razlika od 300tinjak+€ je vidljiva, e sad, nekom je to zamjentna, nekom nezamjetna. 

 

Nije sad samo jer ga TS, ima i ostali kanali preko kojih se da kupit, naravno ipak je skuplji, ali, OP i dalje drzi smartfone ispod psiholoske granice 1000€, kad znamo da je ta barijera odsvno probijena i penje se prema 2t€, onda je OP napravio s tim modelom odlican posao, nudi prakticki sve sto i ostali ali po jeftinijoj cijeni.. 

10 godina
offline
Re: OnePlus 12
zvonac kaže...
ocean77 kaže...

Taj mobitel se percipira kao bang for the buck samo jer ga Trading Shenzen nudi po diskontnoj cijeni.

Kada se pogleda njegova stvarna cijena od proizvodjaca sa sluzbene stranice taj je smartphone marginalno jeftiniji od ostalih.

 

 

 Osim TS, na nekim web shopovima je po 850€-900€ sto je osobno, realna cijena. 

U toj klasi smartfona, konkurencija je znatno skuplja (sony, ajfon, samsung) razlika od 300tinjak+€ je vidljiva, e sad, nekom je to zamjentna, nekom nezamjetna. 

 

Nije sad samo jer ga TS, ima i ostali kanali preko kojih se da kupit, naravno ipak je skuplji, ali, OP i dalje drzi smartfone ispod psiholoske granice 1000€, kad znamo da je ta barijera odsvno probijena i penje se prema 2t€, onda je OP napravio s tim modelom odlican posao, nudi prakticki sve sto i ostali ali po jeftinijoj cijeni.. 

 Istina, al onda kad vidis da za 900e ima nov zapakiran s24 ultra sa hr racunom i jamstvom...

 

14 godina
offline
OnePlus 12

To ti je opet skoro 300 vise nego op sa trading shenzena.. 

Pitanje je jel vrijedi te razlike u cijeni nekome

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 12
zvonac kaže...
ocean77 kaže...

Taj mobitel se percipira kao bang for the buck samo jer ga Trading Shenzen nudi po diskontnoj cijeni.

Kada se pogleda njegova stvarna cijena od proizvodjaca sa sluzbene stranice taj je smartphone marginalno jeftiniji od ostalih.

 

 

 Osim TS, na nekim web shopovima je po 850€-900€ sto je osobno, realna cijena. 

U toj klasi smartfona, konkurencija je znatno skuplja (sony, ajfon, samsung) razlika od 300tinjak+€ je vidljiva, e sad, nekom je to zamjentna, nekom nezamjetna. 

 

Nije sad samo jer ga TS, ima i ostali kanali preko kojih se da kupit, naravno ipak je skuplji, ali, OP i dalje drzi smartfone ispod psiholoske granice 1000€, kad znamo da je ta barijera odsvno probijena i penje se prema 2t€, onda je OP napravio s tim modelom odlican posao, nudi prakticki sve sto i ostali ali po jeftinijoj cijeni.. 

 

 

Njemu je cijenom konkurencija i Galaxy S23 Ultra koji je prakticki isti kao i S24 Ultra sa malo razlikom u kamerama i zakrivljenim ekranom.

Prakticki isti mob koji se nadje za 600-700E.

16 godina
online
OnePlus 12

..................

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.7.2024 16:23 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 12

Kak vam se čini ovaj mobitel u ruci što se tiče debljine? Prešao sam sa Xiaomi MI 8 na Galaxy A54 i katastrofa mi je koliko je A54 deblji od Mi8, sad razmišljam uzet Oneplus 12, ali vidim da je još 1mm deblji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 12

https://docs.google.com/spreadsheets/d/180El_FmwuK1WG9NkbObN93_OzhAIZoS7o415SyXtd6I/view?gid=0#gid=0&range=B40

 

Link na tradingshenzhen exelicu gdje imaju mobitele po povoljnijoj cijeni od redovne. Oneplus 12 za 507 eura.

 
3 0 hvala 2
16 godina
online
OnePlus 12

Pala je maskica za OP12

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 12

Danas mi poštom stigao Oneplus 12, trenutno sam u fazi postavljanja i testiranja uređaja. Zasad sam našao dvije greške, čim nešto pokušam poslati Bluetooth-om (tipa neki file, slika i sl.) isti se automatski sruši i ne može se više upaliti. Jedini lijek je brisanje podataka i predmemorije aplikacije Bluetooth i tada isti opet proradi. I greška br. 2 je da ako se u postavkama ikona postavi da na ikoni stoji broj notifikacija umjesto balončića kada dobijem novu obavijest na Whatsapp na ikoni nema broja. A ako samo stavim balončić onda se isti pojavi. Čudno....

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 12
Još uvijek nisu riješili bt bug koji se vuče od Androida 11, strašno....Ovo me odbija od OP definitivno.

Edit: Isprobao na OP 8T (Android 14) i nakon transfera ruši se BT.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.7.2024 20:58 (vepar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 12
Update: vidim da svi ovdje pisu da imaju 810 verziju softvera. Kod mene je najnovija bila 802 s may security patchem i kaze da je to najnovija za moj mob. E sad, nacin za to zaobici je da se sa Google playa skine aplikacija Oxygen updater i pomocu nje mi je odmah ponudio 810 nadogradnju, a koja se skine pa se instalira lokalno
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: OnePlus 12
struja1911 kaže...
Update: vidim da svi ovdje pisu da imaju 810 verziju softvera. Kod mene je najnovija bila 802 s may security patchem i kaze da je to najnovija za moj mob. E sad, nacin za to zaobici je da se sa Google playa skine aplikacija Oxygen updater i pomocu nje mi je odmah ponudio 810 nadogradnju, a koja se skine pa se instalira lokalno

 Koju verziju su ti stavili na mobitel? GLO ili EU? Tj, ako si naručio van HR.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2024 13:39 (Mr.Inferno).
16 godina
offline
OnePlus 12

Ekipa gdje ste uzeli svoj Oneplus 12 i gdje je trenutno najjeftiniji za uzeti?

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.7.2024 14:27 (Xbox360 Modder).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 12
Narucio na Oneplus stranici. To i mene zanima ali nigdje ne mogu naci taj podatak. Samo nalazim da je CPH 2581 model.
5 godina
offline
Re: OnePlus 12

Vjerojatno globalna verzija. Čudno kako nisi dobio update preko OTA 

13 godina
offline
OnePlus 12

Update kod OP idi postepeno. Mogu proći tjedni od rollout, a da se ne dobije

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice