Kupnja i koristenje razbijenog flagshipa

poruka: 3
|
čitano: 1.010
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Kupnja i koristenje razbijenog flagshipa

Pozdrav. Imam ideju za kupnju i koristenje razbijenog high end mobitela. Ako je ekran samo kvrcnut na rubu i sve normalno funkcionkra, koliki je rizik da se stanje pogorša. Svakodnevno vidim ljude kako najnormalnije koriste svoje razbijene mobitele. Meni osobno nebi smetalo malo ostecenje ekrana ako bi za istu cijenu dobio osjetno bolji smartphone 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupnja i koristenje razbijenog flagshipa
maucina kaže...

Pozdrav. Imam ideju za kupnju i koristenje razbijenog high end mobitela. Ako je ekran samo kvrcnut na rubu i sve normalno funkcionkra, koliki je rizik da se stanje pogorša. Svakodnevno vidim ljude kako najnormalnije koriste svoje razbijene mobitele. Meni osobno nebi smetalo malo ostecenje ekrana ako bi za istu cijenu dobio osjetno bolji smartphone 

Tvoji novci, tvoja odluka. A rizik uvijek postoji.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
10 godina
offline
Re: Kupnja i koristenje razbijenog flagshipa
maucina kaže...

Pozdrav. Imam ideju za kupnju i koristenje razbijenog high end mobitela. Ako je ekran samo kvrcnut na rubu i sve normalno funkcionkra, koliki je rizik da se stanje pogorša. Svakodnevno vidim ljude kako najnormalnije koriste svoje razbijene mobitele. Meni osobno nebi smetalo malo ostecenje ekrana ako bi za istu cijenu dobio osjetno bolji smartphone 

 Go for it. 

Imam dosta poznanika koji koriste "naciknute" telefone godinama bez problema. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice