Prodajem Cisco Lab zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 5.531
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prodajem Cisco Lab

Dakle prodajem cisco lab... Više nego dovoljan za CCNA, i super osnova za CCNP/CCIE (fale L3 switchevi)
Šta sve tu ima...
4 Routera:
2501
2610 x2
3620

3 Switcha:
2912XL
2924XL
1924

Interfacei:
WIC-1B-S/T 3X
WIC-1T 3x
NM-1E1T
NM-4A/S

Serijski Kablovi:
DB60-DB60 4x
DB60-X.21 1x

Ethernet kablovi:
Crossover 4x (belkin)
Straight trough 4x (belkin)
cca 40 metara Cat5E za krimpanje i izradu vlasitih ethernet kablova.
cca 35 jackova za krimpanje
krimpalica (nije neki jeftin šrot, došla je oko 300kn)

Ostalo:
Svi strujni kablovi... + 2x produžna, jedan sa 3 utičnice i drugi sa 6.
1 x Konzolni kabel
RS232-USB konverter
RAM memorija -raznih veličina, uglavnom višak... jer su svi ruteri maximalno nadograđeni sa RAM-om.
Knjiga za učenje: Sybex: CCNA Cisco Certified Network Associated (Todd Lammle), 5th edition
DVD-sa hrpom ostale literature, software-a, IOS-a i sl...

U kompletu je apsolutno sve šta vam treba da odmah krenete učiti, na ovu opremu netrebate kupovat nikakve dodatne interface, niti kablove jer je sve uključeno. Za proširenje na CCNP, trebat će vam još L3 switchevi.
Oprema je skupljana dosta dug period i komponente su nabavljane iz nizozemske, engleske i austrije.
Cijena je 7400kn, odnosno cijena jedna CCNA akademije. Sve ide u kompletu.
Dajem sve skupa za dosta nižu cijenu nego je mene to sve skupa koštalo, nisam nikakav švercer niti se bavim preprodajom... jednostavno mi lab više ne treba i već mi nekoliko mjeseci stoji netaknut.
Slanje opreme je flexibilno... Iz Zagreba sam, mogu slat HPex-om, mogu ja dostavit na području ZG-a ili možete sami doći po to.
Ukoliko se neki dio opreme pokaže neispravnim u roku od tjedan dana, refundiram mu taj dio.

Zašto kupit lab a ne otić na akademiju?
-U akademiji se radi grupno na opremi, tako da nemate punu kontrolu nad svime šta se događa... možete raditi na njoj samo dok ste tamo na akademiji i kad vam završi akademija, to je to.
-Nakon šta sve prođete i certificirate se, lab možete dalje prodat i povratit si dio investicije, sa akademijom to nemožete.

Zašto uopće kupovat opremu kad postoje simulatori?
-Simulatori vam nikad neće dati "hands on" iskustvo, niti ćete tako proći svu problematiku prvog sloja... Kad tražite posao, poslodavac će ipak više cijeniti "hands on" iskustvo, nego simulatore, kao i vašu spremnost za investiranje u takav oblik znanja.

Zašto rađe to isto ne kupit na ebayu za "manje" novaca?
-Zato što su labovi uglavnom neopremljeni sa interfaceima i kablovima (koji su najskuplji dio opreme), zato što su poštarine prema HR ogromne, i zato što carinik na to sve lupi PDV, svoje troškove, kao i špediter... I na kraju neznate da li će vam oprema koju ste kupili uopće biti ispravna.


Slike:

http://img338.imageshack.us/img338/5820/p1014077jr4.jpg

http://img201.imageshack.us/img201/9739/p1014080wq8.jpg

Ako je netko zainteresiran neka mi se javi na mail:
cisco.lab.154@gmail.com

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2008 23:10 (max_bunker).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prodajem Cisco Lab

Moze za 1 kravu i dvije ovce? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prodajem Cisco Lab

Pa ovo je forum, a ne oglasnik. Ako već želiš neš prodat odi na http://www.bug.hr/malioglasi/

 

 

P.S. Ja nudim kravu, 2 ovce i ispečenog janjcaCool

Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prodajem Cisco Lab
Paolo2612 kaže...

Pa ovo je forum, a ne oglasnik. Ako već želiš neš prodat odi na http://www.bug.hr/malioglasi/

 

 

P.S. Ja nudim kravu, 2 ovce i ispečenog janjcaCool

 A ja 2 žene i Čak Norisa! :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.12.2008 3:52 (Luka).
16 godina
offline
Prodajem Cisco Lab

Zašto ne bih mogao stavit oglas za prodaju inforamtičke opreme ?

Audi R8 - born of powerful ideas
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prodajem Cisco Lab
Batista kaže...

Zašto ne bih mogao stavit oglas za prodaju inforamtičke opreme ?

 ...citaj pravila... :D
15 godina
neaktivan
offline
Prodajem Cisco Lab

 

Reklamiranje - Reklamiranje usluga, web-stranica, prodaje ovoga i onoga je strogo zabranjeno. Forumaši koji to budu radili bit će ekspresno izbačeni s foruma, a reklame obrisane.

 

Da očito sam propustio ovaj dio vezanim za prodaju..

Nisam našao nijedan podforum vezan za oglase, stoga isprike moderatorima i administratorima i sve one koje to smeta što je oglas ipak na krivom mjestu.

 

Na stranicama vezanim za oglase limit je 250 znakova, tako da ni nema nekog smisla i pokušat jedan lab opisat u toliko znakova.

 

Ako se i dalje smatra da je tema neprimjerena, molim da je nadležni obrišu.

 

LP

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prodajem Cisco Lab

Ma super ti je oglas, ako ces mijenjati za neke predmete koje sa naveo, samo javi! ;D

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice