Internet bez uploada

poruka: 5
|
čitano: 1.646
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Internet bez uploada

Pozdrav,

već duže vrijeme imam problem da odjednom internet ostane bez uploada. Znači, dolaze mi obavijesti na mobitel, ali ne moug ništa napraviti. Npr.: Facebook totalno ne radi, ali možeš normalno slati poruke preko Whatsappa. Speedtest daje normalno download brzinu ali upload je nula.

Reset i vađenje SIM kartice ne pomaže. U pitanju je Tele2 pokućni net, Zagreb. Ruter je TL-TM6400, v4 ako se na varam, zadnji firmware(offical, ništa sa strane nije rađeno).

Net jednostavno nakon nekog vremena dođe. Do čega bi moglo biti?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Internet bez uploada

Ako možeš startati speedtest tada imaš upload kad klikneš na start , inače da je nula nebi ni na koju web stranicu mogao.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Internet bez uploada
Rezultat speed testa je nula.
Inače, preko računala (wifi iki lan, nebitno) ima uploada. Na mobitelima radi jedino ako odaberem 3G u ruteru. Ostale dvije opcije, 4G only i preferirani 4G, ne rade na mobitelima
Internet je radio sve do jučer ujutro kad se opet taj problem dogodio
4 godine
neaktivan
offline
Re: Internet bez uploada
Je li problem riješen? Evo i meni se to događa na TP link routeru,Smartgiga TCOM. Što najinteresantnije imam problem na mobilnim telefonima i smart TV-u ali ne i na tabletu i laptopima. Jednom mi je samo prošlo kad sam restartao router ali danas kad sam ga iskopčao i opet mi pravi probleme i to sam na hr domenama. Ako idem na bilo koju stranu domenu nemam nikakvih problema!?!?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Internet bez uploada
Je, tako što sam promijenio ISPa. Sad ruter radi ko nov
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice