56k dial up modem za Vistu

poruka: 5
|
čitano: 1.733
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
56k dial up modem za Vistu

Pozdrav!

Ovako, meni treba modem za dial up vezu koji ima drivere za Vistu.

Moj svaki pokusaj da nedjem jedan takav modem je propao.

Ako netko zna mjesto u Hrvatskoj/Zagrebu di se takav modem moze nac i kupit, bio bi mu vrlo zahvalan!

(Pa i maticna sa integriranim modemom moze, ali naravno ako radi na Visti)

AMD Athlon X2 6000+ @3.25Ghz, 2MB cache, Windsor GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
56k dial up modem za Vistu

a koja ti je maticna.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: 56k dial up modem za Vistu

zdravo :)

bio sam u sličnoj situaciji ko i ti...

al to je bilo 2006... ono taman kak je vista izašla..

od frenda sam nabavio vistu i išo ju instalirat... instalacija je prošla bez problema, ali nisam mogo na internet, zato jer mi je modem bio US Robotics (za kojeg isto nisam našo drivere za vistu), pa mi ga nije vista mogla prepoznat jer je očito bio prilično star... ali na xp-u mi je radio sasvim normalno.. i to bez potrebe instalacije drivera... onda sam se rađe vratio na xp...

dvije godine kasnije kupio sam Connexant modem i dobio cd sa njim uključujući i drivere za vistu... bio sam tražio kasnije po netu za eventualne novije drivere, ali bez uspjeha...

tak je meni bilo.. al vjerojatno je nekome radio i US Robotics na visti (nemam pojma)

 

znači, moja preporuka, Connexant 56k modem i trebao bi ga imat bilo koji dućan sa informatičkom opremom (čak i oni manji) i to po cifri od cca 50-ak kn ak se ne varam

I reče Bog - neka bude svjetlo... I woila - žarulja zasvijetli i vidje Bog da je dobro, pogladi se po trbušćiću, zavali se u fotelju i nagradi se friškom pivom...
15 godina
neaktivan
offline
56k dial up modem za Vistu

Probaj instalirati XP drivere za modem na Visti.

Meni je to uspjelo sa Motorolinim Surf Board kablovskim modemom...

Znači raspakuj drivere ako su u instalacijskoj arhivi (to možeš uraditi sa Universal extractorom)

i iz device managera odaberi update driver i navedi putanju do .inf datoteke drivera.

Ako se Vista bude protivila, ignoriši sve greške i compatibility upozorenja.

Sretno!

Jaunty user :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
56k dial up modem za Vistu

ja sam isto uspio s motorolinim prije.........

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice