Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 19.809
|
čitano: 4.426.751
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Mr. Fugitive kaže...
danny_2 kaže...

 Ako si ga narucio preko weba ili telefonom onda imas pravo na povrat, ako su ga kupio u poslovnici onda nemas. Inace taj bleed zbog curva je razlog zasto vise nemam curved. Doduse to bi prihvatio samo na UW 34" 21:9 monitoru, ali na 27 hmm..ne vise. Steta samo sto vise ne prave ravne VA monitore sa 144 hz vec su im svi zaobljeni. 

Pravi AOC: https://www.links.hr/hr/monitor-27-aoc-q27g2u-va-144hz-1ms-250cd-m2-3000-1-zvucnici-pivot-crni-100300501

 Da, taj mi je pobjegao, jer ima slican samo IPS i FHd, ali u nazovu nema slovo q, pa me bunilo. Ovaj se definitivno cini kao odlicna prilika, cak i povoljan. Hvala..  

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Jakovp kaže...

 Ako si ga narucio preko weba ili telefonom onda imas pravo na povrat, ako su ga kupio u poslovnici onda nemas. Inace taj bleed zbog curva je razlog zasto vise nemam curved. Doduse to bi prihvatio samo na UW 34" 21:9 monitoru, ali na 27 hmm..ne vise. Steta samo sto vise ne prave ravne VA monitore sa 144 hz vec su im svi zaobljeni. 

 Prave, ima LG ravan 32 144 1440p.

 Za taj monitor zanm, jako dobar. Jedino sto sam mislio na ravne 27" Va 1440p, ali eto napisali su da ima i taj. Inace osobno ako budem isao iznad 27" i 1440p rezu, onda jedino u obzir dolaz neki 34 UW 21:9. 

5 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav, 

 

imao sam u planu kupiti Monitor DELL SE241HGX 24'' kojemu je cijena 854.00kn u HgSpotu, ali naišao sam na polovni Monitor AOC C24G1 Monitor AOC C24G1 24'' star 8 mjeseci koji se prodaje za 1000kn koji također ima garanciju. Da li se isplati dodati jos 150kn za navedeni monitor? Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji monitor kupiti

ima netko Samsung LS34J550WQUXEN? zanimaju iskustva iz prve ruke. prodao bih dva 24' monitora za ovaj jedan ultra wide, zbog posla imam potrebu raditi u vise ekrana, pa da ljepše izgleda na stolu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav...u nabavi sam velikog monitora..32" ili 34"...zaoko mi je zapao LC POWER M34,pa bih molio vase mišljenje o njemu...ono odnos uloženo i dobiveno..minusi i plusevi..

Hvala na odgovorima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Berkut kaže...

Pozdrav...u nabavi sam velikog monitora..32" ili 34"...zaoko mi je zapao LC POWER M34,pa bih molio vase mišljenje o njemu...ono odnos uloženo i dobiveno..minusi i plusevi..

Hvala na odgovorima...

BUG recenzija

 

 

klik

 

www.youtube.com/TerabitTV
16 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Berkut kaže...

Pozdrav...u nabavi sam velikog monitora..32" ili 34"...zaoko mi je zapao LC POWER M34,pa bih molio vase mišljenje o njemu...ono odnos uloženo i dobiveno..minusi i plusevi..

Hvala na odgovorima...

ne znam dal bih mogao zivjeti sa toliko nisko postavljenim monitorom i 0 ergonomije.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Koji monitor kupiti

Posjedujem Aoc C24G1, no svrbi me izgleda lova u depu..  Dali bi osim malo većeg zaslona dobio što sa Aoc C27G2?  Te koja je razlika u VA panelu i IPS? Gledao jesam razlike po internetu  no nevidim neku veliku koja bi bila presudna..

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

VA matrica je sporija od IPS što na nekim monitoriam može uzrokovati Ghosting, pogotovo na 144Hz monitorima

13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Sad i ja to vidim da je dost nisko postavljen.....pročitao recenziju na BUG-u i ne tak loš monitor za te novce..lako ide na zid ili sl...

Zanima me da li ga netko od forumaša ima,da čujem dojmove iz prve ruke...

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 16:02 (Berkut).
11 godina
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav, može preporuka monitora: 60 hz, 1 ms, 24'' full hd, mora imati hdmi ulaz, što jeftinije. Samo novi dolazi u obzir. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Koji monitor kupiti
hrčak kaže...

Pozdrav, može preporuka monitora: 60 hz, 1 ms, 24'' full hd, mora imati hdmi ulaz, što jeftinije. Samo novi dolazi u obzir. Hvala

 Ne želiš 1ms monitor u ovoj klasi. I da je 1ms, nije realno 1ms nego više, tako da zaboavi na tu specifikaciju u ovoj klasi monitora, tu su neke druge stvari bitnije.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
8 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Pozdrav

zanima me dali se isplati kupiti ovaj monitor LG 34GL750-B 34", HDMI, DP, 1ms, 144Hz, G-Sync ad.

Upotreba amaterski gaming ,gledanje filmova i surfanje.

 

Lp.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 21:17 (Dadovip0007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
Jakovp kaže...
hrčak kaže...

Pozdrav, može preporuka monitora: 60 hz, 1 ms, 24'' full hd, mora imati hdmi ulaz, što jeftinije. Samo novi dolazi u obzir. Hvala

 Ne želiš 1ms monitor u ovoj klasi. I da je 1ms, nije realno 1ms nego više, tako da zaboavi na tu specifikaciju u ovoj klasi monitora, tu su neke druge stvari bitnije.

 U redu. A koji bi Vi onda preporučili, a da onda ima i malo veći odaziv, može i 75 hz? Monitor će se koristiti za uređivanje videa. Hvala

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.2.2020 21:21 (hrčak).
14 godina
odjavljen
offline
Re: Koji monitor kupiti
Dadovip0007 kaže...

Pozdrav

zanima me dali se isplati kupiti ovaj monitor LG 34GL750-B 34", HDMI, DP, 1ms, 144Hz, G-Sync ad.

Upotreba amaterski gaming ,gledanje filmova i surfanje.

 

Lp.

 Ako imaš para, dobar je monitor. A što se tiče isplativost, ni jedan tehnički nije ispativ pošto ne radiš na njemu.

 

Preporučam ovaj video, ima dio za 21:9 monitore:

 

 

 

Također:

 

 

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
odjavljen
offline
Re: Koji monitor kupiti
hrčak kaže...
Jakovp kaže...
hrčak kaže...

Pozdrav, može preporuka monitora: 60 hz, 1 ms, 24'' full hd, mora imati hdmi ulaz, što jeftinije. Samo novi dolazi u obzir. Hvala

 Ne želiš 1ms monitor u ovoj klasi. I da je 1ms, nije realno 1ms nego više, tako da zaboavi na tu specifikaciju u ovoj klasi monitora, tu su neke druge stvari bitnije.

 U redu. A koji bi Vi onda preporučili, a da onda ima i malo veći odaziv, može i 75 hz? Monitor će se koristiti za uređivanje videa. Hvala

 Daj molim te na ti lol

 

Ovako nešto je ok.

 

https://www.futura-it.hr/lg-235-led-ips-24mk430h-vga-hdmi-75hz-vesa-freesync/lg-24mk430m/product/

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
8 godina
neaktivan
offline
Re: Koji monitor kupiti
Jakovp kaže...
Dadovip0007 kaže...

Pozdrav

zanima me dali se isplati kupiti ovaj monitor LG 34GL750-B 34", HDMI, DP, 1ms, 144Hz, G-Sync ad.

Upotreba amaterski gaming ,gledanje filmova i surfanje.

 

Lp.

 Ako imaš para, dobar je monitor. A što se tiče isplativost, ni jedan tehnički nije ispativ pošto ne radiš na njemu.

 

Preporučam ovaj video, ima dio za 21:9 monitore:

 

 

 

Također:

 

 

 Hvala na linkovima .

 

pregledao sam večinu videa ali nakon hrpe informacija sam zapeo.

Volio bi da mogu kupiti 34" 3440x1440 ali toliko para nemam .

Ova se opcija čini ok jedini nedostatak je broj piksela pa me zanima koliko to utječe na ovaj monitor dali je slika zrnasta ili nije (ne znam kako bi se izrazio)

Može i koja preporuka do 4000 kn.

Hvala

Lp.

 

5 godina
offline
Koji monitor kupiti

Ekips jel ovo najbolje što se može kupiti za 2000kn?

 

Kriteriji su monitor za rad ali i povremeni gaming, 27"dijgaonla. Rezolucija i refresh rate čak nisu toliko bitni, bitnija je prekrasna slika i dobar monitor.

 

Što kažete jel ide bolje od ovog za 2000kn da je 27"?

Divide et impera!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

saTN matricom sigurno nećeš dobiti "prekrasnu sliku"

5 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

Znam, ovaj bi više išao na gaming stranu.

 

Imaš li neki prijedlog za neki 27" do 2000kn sa prekrasnom slikom. Tipa IPS ili nešto?

Divide et impera!
12 godina
online
Koji monitor kupiti

Jel baš mora bit prekrasna ?

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

A to je jedan od glavnih uvjeta, da slika sadrži određenu dozu prekrasa

Divide et impera!
12 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

POZDRAV:)

 

Molim savjet za gaming monitor

 

Trazim 2k(QHD) IPS, freesync monitor.

 

ako moze da ne ide preko 4000kn

 

 

unaprijed hvala:)

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 1:36 (Squall Dvopek).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti
ibme74 kaže...

 Nije li do 4k trenutno najbolji onaj LG 850?

 

I cinise da taj ACER monitor kosta 2500kn na amazonu dok kod nas kosta 3000 , Oo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 9:50 (tigerija).
12 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

ima li mozda verzija bez zvucnika?

 

(ja sam kriv morao sam naznaciti da ne zelim zvucnike na monitoru)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 12:52 (Squall Dvopek).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Koji monitor kupiti

Ibme, evo rješenje za problem sa VG279Q  https://www.rtings.com/monitor/discussions/2FB8DdYQs7nmwCvo/extremely-soft-text-out-of-the-box-with-defaults-in-racing-mode


How to fix blur on asus monitors.

This hack worked on my vg279q, should work on other models if they support DDC. If you have a “user mode” in the monitor menu, then this instruction is not for you.

  1. Open monitor menu > wrench icon > OSD Setup > DDC/CI > ON

  2. Download, extract and run https://clickmonitorddc.bplaced.net/ClickMonitorDDC_7_0.zip

  3. Left click in tray on new icons to open main window programm, find the drop list above the “reset monitor” button and set to 14.

  4. Open the monitor menu, from above in the information field where the resolution and frequency should be written “user mode”. If there is a different mode, then try the other values in step 3.

  5. Save settings in MyFavorite (Star icon on monitor menu), just in case.

  6. If you want, you can remove the program, in the tray right-click on the icon and uninstall.

Now you have the hidden “user mode” with good colors like in “race mode” but without blur. If you change the mode, you can’t turn it back on using the standard presets menu, only through MyFavorite or the program.

Written via google translate.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji monitor kupiti

Molim za preporuku monitora. Uvjeti: 1440p, 27'' ili više, height adjustment. 144hz bi bio bonus, no radije bih bolji panel sa 75hz (i da je ravan).

Često će se koristiti u mračnoj prostoriji i volio bih izbjeći IPS glow, a ne znam procijeniti da li bi VA paneli bili bolji.

 

Budget 2500 kn.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Koji monitor kupiti

Imam priliku prodat ovaj svoj aoc vqx2590 75 hz...za 700kn...kaj d uzmem do 1600 a da je bolje od ovoga...hvala

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji monitor kupiti

aoc 24g2u 144 hz, 24 inch fhd ips

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice