Novi Google račun dodao svoje kontakte

poruka: 6
|
čitano: 1.849
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Novi Google račun dodao svoje kontakte
Idi na imenik, pa gore u desnom kutu ima 3 ili 4 točkice, klikni to i nađi opciju "izbriši više kontakata". Označi te koje želiš pobrisati i ti kontakti će ujedno biti obrisani kako s mobitela tako i s "clouda". Očito ih mobitel potegao kad si dodao taj drugi račun, a bila je uključena automatska sinkronizacija. I sad je mobitel spremio te brojeve negdje, ili na Cloud, ili na tvoj primarni Google račun, ili na mobitel....
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi Google račun dodao svoje kontakte
A što se tiče Whatsappa, Vibera, Signala i dr. kad se nepotrebni kontakti izbrišu iz imenika automatski će se ažurirati i popis kontakata u tim aplikacijama. Ilitiga, nepoželjni kontakti će nestati iz spiska kontakata. Dakle nema brisanja brojeva u svakoj aplikaciji posebno, koji su brojevi u imeniku, to će se i pokazati u aplikacijama za komunikaciju
 
0 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Novi Google račun dodao svoje kontakte
Miro62 kaže...
struja1911 kaže...
Idi na imenik, pa gore u desnom kutu ima 3 ili 4 točkice, klikni to i nađi opciju "izbriši više kontakata". Označi te koje želiš pobrisati i ti kontakti će ujedno biti obrisani kako s mobitela tako i s "clouda". Očito ih mobitel potegao kad si dodao taj drugi račun, a bila je uključena automatska sinkronizacija. I sad je mobitel spremio te brojeve negdje, ili na Cloud, ili na tvoj primarni Google račun, ili na mobitel....

 To sam prvo i napravio nakon što sam maknuo taj google račun.

Pregledao sam aplikaciju Kontakti od Googla, tamo uopće ne postoje ti brojevi koji meni smetaju, postoje samo oni brojevi koji su na mom primarnom google računu.

Zato mi je to i čudno, Viber, whatsapp i ostali s nekog mjesta vuku brojeve, a ja ne vidim odakle...

A ništa, idem još malo kopati po telefonu...

 Napravi backup vibera deinstaliraj ga i ponovo instaliraj...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi Google račun dodao svoje kontakte
Onda ih vuče s Huawei clouda. Stavi u opcijama imenika da prikazuje brojeve samo s Clouda pa onda pobriši višak. Ako nisu na Google računu moraju biti na Huaweijevom računu
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Novi Google račun dodao svoje kontakte
Ajd super, drago mi je da je riješen problem
 
0 0 hvala 0
5 godina
online
Re: Novi Google račun dodao svoje kontakte
Miro62 kaže...

Nije mi aktiviran Huawei Cloud uopće, ali sam sad malo gledao u aplikaciji Kontakti od Huaweia i tamo sam ipak našao te brojeve.

Morao sam odabrati da prikaže sve kontakte na telefonu i onda sam skužio da su tamo.

Sad kad sam ih pobrisao odmah su se maknuli i iz ostalih appova... Ali sam morao baš svaki ručno obrisat jer su se pomiješali s mojima.

Baš glupost, ali dobro da znam za ubuduće, nema više dodavanja drugih google računa koji sadrže kontakte i ostale podatke.

 Ja ih ne bih rucno brisao....Nakon micanja tih racuna trebalo bi da sami nestanu ali ako su ipak tu ja bih otisao offline obrisao sve kontakte i onda kad se vratis on line on ce povuci samo sa aktivnog naloga jer druge i nemas....

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice