Nokia 5800 - Cooked Firmware-i na hrvatskom

poruka: 488
|
čitano: 168.452
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Što je cooked firmware (CFW)?

Cooked firmware je prilagođena inačica operativnog sustava na nokii 5800 tj. prilagođena inačica symbian-a s60 v5.

Što dobivam stavljanjem CFW-a?

Dobivate nove mogućnosti, izgled, nove efekte, veću brzinu uređaja, hackan mob i još mnogo toga.

Gubim li garanciju stavljanjem CFW-a?

Ovo još nije službeno potvrđeno, ali vjerojatno da. No, to vas ne bi trebalo zabrinjavati, jer je lagano vratiti originalni firmware, pa čak i ako se mob ne može upaliti. 

Zamolio bih da se cijeli post pročita detaljno kako kasnije ne bi bilo problema ili oštećenja uređaja.

 

Napominjem da T9 ne radi, jer meni osobno ne treba, a i malo ga ljudi koristi. Dosta je komplicirano za napraviti, a ja baš nemam vremena za to. Tako da, žao mi je, možda jednom..

Također, dijelovi cooked firmware-a koji se inače ne nalaze u originalnom (kao npr. drugi homescreen-ovi i sl.) nisu prevedeni. Razlog tome je što je za to potreban malo veći skill, koji ja ne posjedujem. Tako da se nemojte iznenaditi ako naiđete na neke neprevedene dijelove.

 

 

 

ISPOD SU FIRMWARE-i BAZIRANI NA v51.0.6!!! - Ako već imate firmware noviji od v51.0.6, NE STAVLJAJTE firmware-e ispod. To je downgrade i bricka uređaj!

 

 

 

Nokia C6 Firmware

 

Njegovo postavljanje na uređaj se nešto razlikuje od ostalih CFW, pa tako ima i vlastitu temu s opisom i tutorialom koju možete naći OVDJE.

 

Nokia Pixel*1

 

Firmware je izradio Upakul, a ja, kao i obično, dodah hrvatski (T9 (prediktivni tekst) radi).

Tutorial za njegovo flashanje možete naći OVDJE. Dakle, sve je isto kao i u tom tutorial-u, samo što firmware file-ove (3. korak) skidate s linka ispod.

 

Detaljan opis firmware-a.

 

---DOWNLOAD LINK---

 

Važno: Prije flashanja spojite mobitel u Mass Storage način rada i izbrišite foldere "sys", "system", "resource" i "private" s memorijske kartice. Zatim mobitel koji je tako spojen isključite i nastavite prema tutorialu. Nikada ne formatirajte memorijsku karticu nakon flashanja.

Ukoliko radite backup, možete backupirati kalendar, poruke i bilješke uz pomoć PC Suite-a. Kontakte ne backupirajte na taj način, već prema sljedećem postupku: "Go to Contact -> Option -> Mark/Unmark -> Mark All -> Option -> Copy business card -> To other memory -> E: Memory Card -> press Select".

Kontakte restorate ovako: "Go to Contact -> Option -> Copy business card ->From other memory -> E: Memory Card -> press Select"

 

Xtension^10: Variant 2:

 

---DOWNLOAD LINK---

 

Xtension^10 je izradio Upakul, a ja sam samo dodao hrvatski.

 

Detaljna lista izmjena: LINK

+Dodan hrvatski

Prije stavljanja ovog firmware-a spojite mobitel u Mass Storage načinu rada i sa memorijske izbrišite foldere "system", "resource", "sys" i "private"!!!

 

 

 

 

ISPOD SU FIRMWARE-i BAZIRANI NA v50.0.5!!!

 

>>>>>Mogućnost downgrade-a. Downgrade "ubija uređaj". Ukoliko imate verziju v51.0.6 NE STAVLJAJTE firmware-e ispod (to je downgrade)!<<<<<

 

 

 

 

No Crap, Just Firmware - Hrvatska verzija (v6.0):

 

---DOWNLOAD LINK---

 

No Crap, Just Firmware je izradio DcR-Nl, dok sam ga ja editirao.

 

Detaljna lista izmjena (na engleskom jeziku): LINK

Dodane izmjene od moje strane:

-dodan hrvatski jezik i tipkovnica (T9 ne radi!)

-promijenjen font u defaultni zbog podrške za hrvatska slova

No Crap, Just Firmware v6.0 No Crap, Just Firmware v6.0
No Crap, Just Firmware v6.0 - DamageHigh version:

 

---DOWNLOAD LINK---

 

Što je drugačije u DamageHigh verziji:

-naravno, hrvatski jezik

-defaultni font

-isključena vibracija pri zaključavanju i otključavanju uređaja

-maknute aplikacije KillMe i onaj FileBrowser te Nokiin beta image viewer (tko hoće, neka ih stavi, bar je to lagano - a maknuti se ne mogu nakon instala FW-a, tako da sam ih maknuo, ostale smatram da svako ima na svom mobu i da su korisne pa su ostale) (umjesto FileBrowser-a preporučam instalaciju izvrsnog X-Plore-a!)

-promjenjen onaj glupi boot screen (izgledam ljubomorno na iPhone korisnike kada mi se pali mob s tim boot screenom..=) ) u neki S60 (fora zgleda (našo sam i Windows 7 startup i N900 startup, ali nećemo se sad praviti da nešto imamo kad nemamo :P )) i maknut je zvuk pri boot-u (mrzim kad mi mob pišti-svira a ne želim)

-defaultna (i sada jedina) tema je sada justBlack by tehk. Tema je jako lagana, koristi defaultne ikone, brza i predivna..=)

 

Bug u mojoj verziji: treća ikona na homescreen-u je po samoj instalaciji firmware-a prazna. Nije neki veliki bug, ali ju je potrebno promjeniti. (nije mi se dalo zamarati s time)

Moja verzija NC, JF-a. Obećavam, ovo je jedini credit..=)=) Moja verzija NC, JF-a. Obećavam, ovo je jedini credit..=)=)
No Crap, Just Firmware v6.0 - DamageHigh version (lock/unlock vibration enabled):

 

---DOWNLOAD LINK---

 

Promjene:

-sve je jednako kao i u verziji iznad, samo što je uključena vibracija pri otključavanju i zaključavanju tipkovnice i ekrana.

 

XTE Blaze Ultimate I. - hrvatska verzija:

 

---DOWNLOAD LINK---

 

Firmware je napravio Upakul, a ja sam ga editirao.

 

Detaljnu listu promjena možete vidjeti OVDJE. Trebati scrollati skroz do kraja 1. posta i gledati pod dio "XTE Blaze Ultimate I".

Što je drugačije u mojoj verziji:

-dodan hrvatski jezik 

U .rar file-u se nalaze rofs2 i rofs3 file-ovi s kojima flashate mob po tutorialu dolje.

 

Iz nekog razloga u većini CFW-a ne radi ovi store. Zbog toga ga je potrebno naknadno instalirati. Skinuti ga možete OVDJE.

 

Ako netko koristi neki drugi CFW i ne zna sam ubaciti Hrvatski, može mi se obratiti.

 

/// Nisam odgovoran za bilo kakvu eventualnu štetu nastalu korištenjem mog cooked firmware-a ili tutoriala ispod! ///

Nemojte da vas ovo prestraši, nikom se još nije ništa dogodilo..=)

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.11.2011 13:15 (DamageHigh).
 
18 0 hvala 24
14 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Tutorial za stavljanje CFW na Nokiu 5800:

 

1. Downloadajte i extractajte NaviFirm.

2. Pokrenite NaviFirm.exe

3. Pod "Products:" izaberite Nokia 5800 XpressMusic (RM-356), pod "Releases:" 50.0.5/51.0.6 (ovisno o CFW. Ukoliko stavljate firmware koji je u predhodnom postu ispod oznake "ISPOD SU FIRMWARE-i BAZIRANI NA v50.0.5!!!" izaberite 50.0.5, a ukoliko je FW ispod oznake "...BAZIRANI NA V51.0.6" izaberite 51.0.6, pod "Variants:" Balkans BLUE (0559395) i pod "Files:" označite samo "RM-356_...._prd.core.C00".

4. Pritisnite "Download from FiRe" (download ima malo preko 100MB).

5. Zadnji nastavak downloadanog file-a, preimenujte iz .C00 u .C0r (ovo su nule, ne O)

6. Downloadajte željeni cooked firmware (tj. rofs2 i rofs3 file-ove).

7. Downloadajte i instalirajte JAF.

8. Ako nemate, downloadajte i instalirajte Nokia PC Suite.

9. Spojite mob u PC Suite način rada.

10. Pokrenite "OGM_JAF_PKEY_Emulator_v3.exe". Ako koristite Win7, desni klik => properties => Compatibility => Run this program in compatibility mode for: Windows XP (Service pack 3) => OK. Zatim ponovno desni klik i "Run as Administrator".

11. Stisnite GO.

12. Dobit će te Error: BOX DRIVER NOT INSTALLED. Stisnite OK. (nemojte gasiti OGM_JAF_Pkey emulator).

12. Prebacite se u karticu BB5.

13. Označite Manual Flash, Dead USB, Normal Mode, Factory Set. CRT 308 odznačite.

14. Stisnite MCU i pronađite .c0r file koji ste prethodno skinuli NaviFirm-om.

15. Stisnite PPM i označite rofs2 file (.....rofs2.V02) od željenog cooked firmware-a (primjerice ovaj moj gore).

16. Stisnite CNT i stavite All Files. Pronađite rofs3 file (....rofs3.fpsx) željenog cooked firmware.

17. APE Variant nemojte dirati. Sada bi to trebalo izgledati ovako:

18. Ugasite mobitel. (Naravno, ne vadeći USB kabel.)

19. Stisnite FLASH. Pojavit će vam se Warning. Samo stisnite Yes.

20. Brzo nakon stiskanja Yes, stisnite power button na mobitelu (samo stisnite, nemojte držati!). Postupak bi trebao početi. Sada samo pričekajte.
21. Kada vam napiše Done, postupak je gotov. Možete odspojiti mob i pogasiti sve. Po potrebi mobu treba izvaditi bateriju i vratiti (ako se sam ne upali).  

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2010 18:05 (DamageHigh).
 
7 0 hvala 8
14 godina
offline
Tutorial za vraćanje originalnog firmware-a

Tutorial za vraćanje originalnog firmware-a:

 

1. Downloadajte i extractajte NaviFirm.

2. Pokrenite NaviFirm.exe

3. Pod "Products:" izaberite Nokia 5800 XpressMusic (RM-356), pod "Releases:" izaberite uvijek zadnju tj. najnoviju verziju , pod "Variants:"  Balkans BLUE (0559395) i pod "Files:" označite "RM-356_...._prd.core.C00", "RM-356_..._prd.rofs2.V0..." i "RM-356_..._C0..._prd.rofs3.fpsx"

4. Pritisnite "Download from FiRe".

5. Zadnji nastavak datoteke "RM-356_...._prd.core.C00" koju ste korak prije skinuli, preimenujte iz .C00 u .C0r (ovo su nule, ne O).

6. Ako nemate, downloadajte i instalirajte Nokia PC Suite.

7. Downloadajte i instalirajte JAF.

8. Spojite mob u PC Suite način rada.

9. Pokrenite "OGM_JAF_PKEY_Emulator_v3.exe". Ako koristite Win7, desni klik => properties => Compatibility => Run this program in compatibility mode for: Windows XP (Service pack 3) => OK. Zatim ponovno desni klik i "Run as Administrator".

10. Stisnite GO.

11. Dobit će te Error: BOX DRIVER NOT INSTALLED. Stisnite OK. (nemojte gasiti OGM_JAF_Pkey emulator). 

12. Prebacite se u karticu BB5.

13. Označite Manual Flash, Dead USB, Normal Mode, Factory Set. CRT 308 odznačite.

14. Stisnite MCU i pronađite .c0r file ("RM-356_...._prd.core.C0r") koji ste prethodno skinuli NaviFirm-om i preimenovali.

15. Stisnite PPM i označite rofs2 file ("RM-356_..._prd.rofs2.V0...").

16. Stisnite CNT i stavite All Files. Pronađite rofs3 file (RM-356_..._C0..._prd.rofs3.fpsx).

17. APE Variant nemojte dirati. Sada bi to trebalo izgledati ovako:

Ovaj tekst koji je ispisan dolje neće biti isti (stari screenshot) tako da se ne brinete previše oko toga..bitno da vidite gdje treba staviti kvačice i kako otprilike treba izgledati Ovaj tekst koji je ispisan dolje neće biti isti (stari screenshot) tako da se ne brinete previše oko toga..bitno da vidite gdje treba staviti kvačice i kako otprilike treba izgledati
18. Ugasite mobitel. (Naravno, ne vadeći USB kabel.)

19. Stisnite FLASH. Pojavit će vam se Warning. Samo stisnite Yes. 

Ista stvar kao i s prethodnom slikom, tekst se ne mora egzaktno poklapati.. Ista stvar kao i s prethodnom slikom, tekst se ne mora egzaktno poklapati..
20. Brzo nakon stiskanja Yes, stisnite power button na mobitelu (samo stisnite, nemojte držati!). Postupak bi trebao početi. Sada samo pričekajte.
21. Kada vam napiše Done, postupak je gotov. Možete odspojiti mob i pogasiti sve. Po potrebi mobu treba izvaditi bateriju i vratiti (ako se sam ne upali).   

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2010 16:55 (DamageHigh).
 
4 0 hvala 9
14 godina
neaktivan
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

evo nesto sam nasao... za bilo koji font ^^

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Hvala. Budem to pogledao, pa možda ubacim taj tvoj font (spremam svoju custom inačicu FW No Crap, Just Firmware).

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

eto ga odlicno mi radi... Calibri font cu sad pokusat osposobit

 

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

evo ga....

 

Font je ovdje http://www.mediafire.com/?wzdtyj4ynzy

 

Doduse nema samo ikonicu za Bez Zvuka, ali mislim da je to zanemarivo, ostale sve znakove ima

 

Promjena fonta ide ovako:

 

Font sa DL linka kopirate u 4 kopije.

Nazovete file-ove ovako:

- s60snr.ttf

- s60ssb.ttf

- s60tsb.ttf

- S60ZDIGI.ttf

 

Stavite sve 4 u Folder Fonts

 

Spojite mob na kompjuter putem Masovne pohrane

 

Udete na Memorijsku karticu > Resources > i tu zalijepite taj folder Fonts

 

Odspojite mobitel i resetirate. To je to.

 

VRAĆANJE NA STARI FONT:

 

Odete u Resources na memorijskoj kartici, izbrisete folder Fonts, resetirate mobitel. 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Samo jedno padobransko pitanje:

Radi li ova promjena fonta samo na CFW ili i na org FW?

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
MrBlc kaže...

Samo jedno padobransko pitanje:

Radi li ova promjena fonta samo na CFW ili i na org FW?

ja sam mjenjao fntove i na org fw :)

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
15 godina
odjavljen
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Probao, sve mi štekalo, vratio orginal.

 

P.S. Govorim o fontu, a ne CFW.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
MrBlc kaže...

Probao, sve mi štekalo, vratio orginal.

 

P.S. Govorim o fontu, a ne CFW.

nemoj na original e bolji ti je neki CFW, kako mislis kako ti moze stekat font ili sta govoris ne razumijem/o te !

preporucio bi ti ovaj cfw imam ga i ja i mogu reci da mi se svida, a pogotovo gladak KS! :D

LINK!

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
15 godina
odjavljen
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Ma nisam se još odvažio na CFW. Kad bi 100% bio siguran da mi garancija više ne vrijedi zbog promjene product code-a, onda bih se i odvažio na CFW (kad je bal, nek je maskenbal).

Stavio sam taj font i mobitel se dulje pali i sporije reagira. Dulje ulazi u meni i poruke, listanje poruka trza, nije fluidno. Vjerojatno kombinacija toga što je font velik (7-8 MB svaki file) i toga što je na memorijskoj koja je malo sporija.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
MrBlc kaže...

Ma nisam se još odvažio na CFW. Kad bi 100% bio siguran da mi garancija više ne vrijedi zbog promjene product code-a, onda bih se i odvažio na CFW (kad je bal, nek je maskenbal).

Stavio sam taj font i mobitel se dulje pali i sporije reagira. Dulje ulazi u meni i poruke, listanje poruka trza, nije fluidno. Vjerojatno kombinacija toga što je font velik (7-8 MB svaki file) i toga što je na memorijskoj koja je malo sporija.

a zasto si mjenjao product code?? ak si promjenio vrati nazad na onaj originalni?

EDIT: e damagehigh zas samo ides skinut samo onaj core file, zasto ne ona preostala 4 koja imaju mozda sve ukupno 100kb? neznam znam da core i rofs2/3 stavis za flashat a nekuzim zasto ne i one 4 preostala, ja uvjek flasham sa svih 7 fileova. Nista se mozda ne dobije al mozda se neki detaljcic izgubi ipak je to dio nokiinog firmware-a, zar ne?
EDIT2: MrBlc e sta ti je stekalo ono nes si govorio pojasni mi malo molim te :)

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.5.2010 19:46 (DommY).
14 godina
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Probao sam promijeniti font,instalirao sve ali font ostao isti.Nemam pojma u čemu je kvaka.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
ja,vrba kaže...

Probao sam promijeniti font,instalirao sve ali font ostao isti.Nemam pojma u čemu je kvaka.

a jesi ugasio pa upalio mob (restarto) nakon promjene fonta?

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
14 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Jesam,ugasio sam ga,napravio sam sve 2 puta i opet ništa.Jel mobitel mora hackan?Moj nije.

14 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
MrBlc kaže...

Ma nisam se još odvažio na CFW. Kad bi 100% bio siguran da mi garancija više ne vrijedi zbog promjene product code-a, onda bih se i odvažio na CFW (kad je bal, nek je maskenbal).

Stavio sam taj font i mobitel se dulje pali i sporije reagira. Dulje ulazi u meni i poruke, listanje poruka trza, nije fluidno. Vjerojatno kombinacija toga što je font velik (7-8 MB svaki file) i toga što je na memorijskoj koja je malo sporija.

WTF?!? Font od 8 MB?! I još se čudiš da brejka.. Btw. di si to našao..? To ne bi mogao ni staviti u cooked firmware, jer bi premašio maksimalnu veličinu rofs2 file-a...=)

Ne moraš ti mijenjati product code da bi stavio CFW. I ne znam zašto bi gubio garanciju ako staviš cooked firmware..ionako na prvi pogled izgleda malo optimizirani origigi...=)

DommY kaže...

EDIT: e damagehigh zas samo ides skinut samo onaj core file, zasto ne ona preostala 4 koja imaju mozda sve ukupno 100kb? neznam znam da core i rofs2/3 stavis za flashat a nekuzim zasto ne i one 4 preostala, ja uvjek flasham sa svih 7 fileova. Nista se mozda ne dobije al mozda se neki detaljcic izgubi ipak je to dio nokiinog firmware-a, zar ne?

Zbog toga što je nepotrebna zaj*bancija. Btw. ništa od tih ostalih file-ova ti JAF ustvari ne koristi (osim jedan, koji ne služi ni za šta (nekakav nokiin potpis, ugl. sranje)).

ja,vrba kaže...

Jesam,ugasio sam ga,napravio sam sve 2 puta i opet ništa.Jel mobitel mora hackan?Moj nije.

Ne mora biti hackan..

Nešto krivo radiš..

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
ja,vrba kaže...

Jesam,ugasio sam ga,napravio sam sve 2 puta i opet ništa.Jel mobitel mora hackan?Moj nije.

u necemu onda falivas

15 godina
odjavljen
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
DamageHigh kaže...

WTF?!? Font od 8 MB?! I još se čudiš da brejka.. Btw. di si to našao..? To ne bi mogao ni staviti u cooked firmware, jer bi premašio maksimalnu veličinu rofs2 file-a...=)

Ne moraš ti mijenjati product code da bi stavio CFW. I ne znam zašto bi gubio garanciju ako staviš cooked firmware..ionako na prvi pogled izgleda malo optimizirani origigi...=)

  To je taj font:

Mitsuoka kaže...

Font je ovdje http://www.mediafire.com/?wzdtyj4ynzy

 

Font sa DL linka kopirate u 4 kopije.

Dokaz, a ne obecanje :-) Dokaz, a ne obecanje :-)
U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2010 0:05 (MrBlc).
13 godina
neaktivan
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Bravo,upravo je ovo ono što mi je trebalo-stabilan,brz CFW,bez nepotrebnih gluposti,sa defaultnim fontom i hrv jezikom. svaka čast tj. svaka ti dala! :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

samo jedna obavjest! za ovaj cfw dosla je nova verzija v6 koja ima razna poboljsanja!

Linkin Park Rules!! xFire: Domeee2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
MrBlc kaže...
DamageHigh kaže...

WTF?!? Font od 8 MB?! I još se čudiš da brejka.. Btw. di si to našao..? To ne bi mogao ni staviti u cooked firmware, jer bi premašio maksimalnu veličinu rofs2 file-a...=)

Ne moraš ti mijenjati product code da bi stavio CFW. I ne znam zašto bi gubio garanciju ako staviš cooked firmware..ionako na prvi pogled izgleda malo optimizirani origigi...=)

  To je taj font:

Mitsuoka kaže...

Font je ovdje http://www.mediafire.com/?wzdtyj4ynzy

 

Font sa DL linka kopirate u 4 kopije.

Onda ostaje default-ni..

Ko voli nek izvoli, dodavanje fonta nakon instalacije FW-a je čas posla..=)

DommY kaže...

samo jedna obavjest! za ovaj cfw dosla je nova verzija v6 koja ima razna poboljsanja!

Stiže uskoro hrvatski..=)

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
15 godina
neaktivan
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

bas super da se i neki Hrvat primio kuhanja. xd

vec dugo imam bas taj CFW, skinuto sa dailymobilea, daj ubaci hr u v6 pa da si stavim. hvala puno na trudu! :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

v6 dodan.

Nemojte da vas zbuni što je sve isto. Download link vodi na v6!

Ako netko primjeti bugove, molim da javi. Hvala!

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
DamageHigh kaže...

v6 dodan.

Nemojte da vas zbuni što je sve isto. Download link vodi na v6!

Ako netko primjeti bugove, molim da javi. Hvala!

meni je po toga na eng, a pola na hrvatski, little bit confused o.O

 

moze link na nesto kako prevest pa bi se moga uvatit toga

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 0:22 (Mitsuoka).
13 godina
neaktivan
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Kakav je novi v6.0,itko testirao,pohvale,zamjerke? Jel štima ovaj sa hr jezikom? v 5,0 mi je super pa mi se neda opet sve flashat i vraćat nazad aplikacije ako v6.0 nije stabilan,brz.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
Mitsuoka kaže...
DamageHigh kaže...

v6 dodan.

Nemojte da vas zbuni što je sve isto. Download link vodi na v6!

Ako netko primjeti bugove, molim da javi. Hvala!

meni je po toga na eng, a pola na hrvatski, little bit confused o.O

 

moze link na nesto kako prevest pa bi se moga uvatit toga

A čuj nema baš neki tutorial, barem koliko sam ja vidio...

Žao mi je zbog hrv, ali uistinu ne znam što je pošlo krivo..

 

Traži how to edit rofs2, how to extract language from rofs2, how to add language to rofs2 i tak..ja sam tako skužio..

 

EDIT: Pokušavam naći pogrešku...

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2010 11:58 (DamageHigh).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
DamageHigh kaže...
Mitsuoka kaže...
DamageHigh kaže...

v6 dodan.

Nemojte da vas zbuni što je sve isto. Download link vodi na v6!

Ako netko primjeti bugove, molim da javi. Hvala!

meni je po toga na eng, a pola na hrvatski, little bit confused o.O

 

moze link na nesto kako prevest pa bi se moga uvatit toga

A čuj nema baš neki tutorial, barem koliko sam ja vidio...

Žao mi je zbog hrv, ali uistinu ne znam što je pošlo krivo..

 

Traži how to edit rofs2, how to extract language from rofs2, how to add language to rofs2 i tak..ja sam tako skužio..

 

EDIT: Pokušavam naći pogrešku...

meni sad usred flashanja nestalo struje.. ali fala bogu sve je ok ajme... ubilo me

 

moguce da ti je greska jer ima dosta novih foldera koliko san vidia

 

14 godina
offline
Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800

Evo ljudi, popravljeno je. (sad će DL link)

Stvarno mi je jako žao zbog ovoga..

Sry Mitsuoka zbog nepotrebnog flasha!!

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cooked Firmware na Hrvatskom za Nokia-u 5800
DamageHigh kaže...

Evo ljudi, popravljeno je. (sad će DL link)

Stvarno mi je jako žao zbog ovoga..

Sry Mitsuoka zbog nepotrebnog flasha!!

ma nema veze oprosteno ti je Smijeh

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice