Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji

poruka: 20
|
čitano: 8.609
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Banke i app za internet bankarstvo - WP uređaji

Nas nekoliko složilo se da sami pokušamo nešto pokrenuti oko toga da banke čim prije počnu raditi na Windows Phone aplikacijama (one koje još ne planiraju i ako uopće nešto možemo napraviti). 

 

Razlog pokretanja ove teme je taj da vidimo koliko nas točno ima i da date svoje ideje ili saznanja kako "pritisnuti" banke da počnu raditi na aplikacijama jer trenutno tvrde da Windows Phone uređaji nisu zastupljeni dovoljno i da to nemaju u planu.

 

Koliko nas ima i koje ste banke korisnici?

 

Sve ideje su dobrodošle!

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Banke i app za internet bankarstvo - WP uređaj
Evo da se uključim u temu.
U PBZ-u sam i na njihovim FB stranicama već postoje upiti. Ako mislimo išta postići to bi bila dobra polazna točka. Na njihovim FaceBook stranicama početi zahtijevati aplikaciju za WP8 uređaje. Samo mislim da ako nas nema bar u četveroznamenkastim brojkama da su nam izgledi minimalni.

Ako netko zna neku drugu banku koja ima u planu razvoj aplikacije neka tu napiše. Koliko ja znam Hypo radi na WP8 aplikaciji.
14 godina
neaktivan
offline
Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji

Evo i ja se priključujem u akciju, jer ova aplikacija nije na odmet. 

U PBZ sam, i da makar za početak naprave token. Ako već im je problem napraviti aplikaciju.

A gdje su te njihove FB stranice, da se malo i tamo aktiviramo, i ostavimo tamo svoj glas.

Koliko sam skužio, svi se boje loših komentara na fejsu, i sad je samo to bitno šta pišena fejsu. :) 

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji

Evo da se i ja uključim kako jedan od korisnika WP8 uređaja, a fali mi aplikacija od Zagrebačke banke m-zaba.

 

Da ne duljim, tolko za sada.

14 godina
offline
Re: Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji
Franjo15 kaže...

Evo i ja se priključujem u akciju, jer ova aplikacija nije na odmet. 

U PBZ sam, i da makar za početak naprave token. Ako već im je problem napraviti aplikaciju.

A gdje su te njihove FB stranice, da se malo i tamo aktiviramo, i ostavimo tamo svoj glas.

Koliko sam skužio, svi se boje loših komentara na fejsu, i sad je samo to bitno šta pišena fejsu. :) 

 

Evo ovdje potraži WP

https://www.facebook.com/privrednabankazagreb?sk=app_262972087055871&filter=2

14 godina
neaktivan
offline
Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji

Evo post u kojem se spominje WP i njihov odgovor. 

Pa možemo početi spamati.

 

https://www.facebook.com/privrednabankazagreb/posts/618810024796104 

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji
Franjo15 kaže...

Evo post u kojem se spominje WP i njihov odgovor. 

Pa možemo početi spamati.

 

https://www.facebook.com/privrednabankazagreb/posts/618810024796104 

 dosta smo ih u tom postu zaspamali ali ne reagiraju..

problem je čini se što nas još uvijek ima jako malo. Kao što je kolega gore naveo, trebat će nas bar četveroznamenkasti broj..

 

kako do tog broja doći? Trebali bi i druge ljude dovući na ovu temu i one koji još nisu na forumu recimo..

 

moj prijedlog za to je i jedna FB grupa pa da se i tu i tamo skontamo.. Više ćemo možda ljudi pokupiti na fejsbuku. S tim da bi onda link na grupu trebali u svim maloposjećenijim grupama ostavljati (i ukratko o čemu se radi), npr oglasnici i razno razne grupe sa nekoliko tisuća ljudi u njoj

 

EDIT : Molim i vas, članove ovog foruma koji ste aktivni na ostalim WP temama, da se uključite ovdje ako imate malo vremena. Ako vam možda i ne treba aplikacija za internet bankarstvo da nama ostalima pomognete (samo ih zajedno s nama s jednim postom kada se dogovorimo - zaspamate)

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.6.2013 14:28 (NeoOS).
12 godina
offline
Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji

Priključujem se podršci. Ostavio post na nihovom profilu...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji
Volos kaže...

Priključujem se podršci. Ostavio post na nihovom profilu...

Vjerujem da su ti C/P u komentar isto što i svima nama..

15 godina
odjavljen
offline
Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji

Banke ko' banke - ako nema zarade, ništa od toga.

 

Oni znaju koliko ih košta razvoj i testiranje takve aplikacije i sve dok ne bude dovoljno potencijalnih korisnika (peteroznamenkasti broj nije dovoljan, osim ako po mojoj slobodnoj procjeni nije preko 40k), neće napraviti apsolutno ništa.

 

Prema google playu, mPBZ ima "samo" 10-50k korisnika a m-zaba 50-100k. Dakle, zbilja se ne možete nadati ičem ispod 50k, pogotovo ako se uzme u obzir mizerni udio WPa...

http://nighthawk-software.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.6.2013 15:07 (Sum_of_all_fears).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji
Sum_of_all_fears kaže...

 

Prema google playu, mPBZ ima "samo" 10-50k korisnika a m-zaba 50-100k. Dakle, zbilja se ne možete nadati ičem ispod 50k, pogotovo ako se uzme u obzir mizerni udio WPa...

 

Čemu se onda mi nadamo? Ne znam da li ima ikakve šanse da poguramo išta? Možda barem m-token

11 godina
neaktivan
offline
Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji

Imamo svjeze informacije, prema kojima osim banaka koje su do sada izdale aplikaciju, i PBZ nagovijesta izdavanje aplikacije za mbanking za WP uredjaje

- HTC 8S -
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji
 
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji

Čuli, vidjeli, ugodno se iznenadili i sad koristimo.. Taman prije plaće stigla app.

 

- HTC 8S -
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji

Uskoro stižu m-zaba i m-token {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.4.2014 0:05 (zag0).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji

Pokrenula se lavina.. Neka je, Windows Phone sve više obećava.

- HTC 8S -
13 godina
offline
Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji

Ovo uskoro nikako da dođe...

Je ima kakvih novih informacija?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji

ja kad sam pitao u banci (zaba) rekli su da rade,da bi ako se dobro sjecam poslje 9 mjeseca - il cak kasnije doc

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2014 12:30 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji
cropunk kaže...

ja kad sam pitao u banci (zaba) rekli su da rade,da bi ako se dobro sjecam poslje 9 mjeseca - il cak kasnije doc

U rujnu bi trebalo izaći, ne kasnije. Tako sam ja dobio informaciju. Jedino ako se nađe negi veći bug koji neće moći popeglati do zadanog roka.

13 godina
offline
Aplikacije za internet bankarstvo - WP uređaji

Vidim da je zaba izdala m-token za wp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice