LG G5 - Rasprava

poruka: 554
|
čitano: 166.310
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Vidio sam kako teme nema pa sam odlucio otvoriti raspravu za jedan novi flagship koji ce bit predstavljen za 2 tjedna (21.02.2016.),kad i Samsung S7.


Ja ga mislim uzimat ovisno o kameri. 

 

http://www.gsmarena.com/lg_g5-7815.php

 

Uzivajte! 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava

Zadnja strana teži promašaj...jako "kineski" izgleda!!!

 

J... ružan dizajn naspram G3 i G4

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 8:01 (R36).
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava

evo i ja gledam sliku, ako je to takav dizajin onda eventualno crni može ok uzgledati, a ostale boje debakl. treba otpustiti onog tko ga je dizajnirao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
LG G5 - Rasprava

Treba pričekat. I G4 je užasno gadan bez kožnog poklopca

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
kbenzema kaže...

Treba pričekat. I G4 je užasno gadan bez kožnog poklopca

meni se recimo sviđa s bijelom plastičnom pozadinom, takav sam i uzeo, ali sivi ne. 

10 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Ja ne vjerujem da je onaj model iz oglasa pravi G5...vrlo vjerovatno da ce tako izgledati, ali ovo izgleda kao neciji pokusaj dobivanja 5 minuta paznje, a primjerak je nekakav fake plasticni model.

Jednostavno prejeftino izgleda cak i na ovim uzasno nekvalitetnim slikama...vidjet cemo za koji dan na prezentaciji...tamo ce sasvim sigurno ostaviti potpuno drugi dojam...u to uopce ne sumnjam. :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Ona grba na poleđini G5...

 

U međuvremenu se doznalo kako je ovdje riječ o posebnu dodatku za LG G5 imena LG Cam Plus, a omogućit će još bolje iskustvo fotografiranja i snimanja G5-icom. Uz to će ponuditi i dodatnih 1100 mAh kapaciteta baterije, kojeg krije u grbi.

Osim ovoga u igri je i tzv. Hi-Fi Plus dodatak za bolje uživanje u zvuku visoke kvalitete, a nastao je u surdanji s Bang & Olufsenom. Spominje se i nekakav Rolling Bot camera dron te LG 360 VR kamera.

Svi će se dodatci na G5 priključivati kroz taj Magic Slot.

 

Po meni je ova grba čisti promašaj što god omogučavala. Garantiram da taj dodatak večina ekipe neče kupovat kao i Gear VR naočale.

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.2.2016 8:53 (R36).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G5 - Rasprava

Kada su procurile prve slike od G4, ekipa (ne mislim na clanove bug foruma) je identicno reagirala kao i za G5 (jeftino, ruzno i sl.). Treba mobitel vidit uzivo, kako lezi u rukama, kakva je izrada pa donest zakljucak...

 

Ovo bi trebao bit konacan dizajn

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: LG G5 - Rasprava
Mobovi uvijek uzivo ljepse izgledaju, ovaj mi vec na slici izgleda bolje od G4 koji realno estetski nije bio privlacan.
http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG G5 - Rasprava

Osobno na slikama taj novi G5 mi je užas . Vidit cemo kad ga vidim uzivo 

Nemoj se prkosit gravitaciji .
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Ako i ja mogu povući korelaciju između viđenog na slikama i nakon toga u živo u svojim rukama, V10 mi ni onda a niti kasnije nije izgledao loše, čak štoviše, izgledao je vrlo dobro na slikama a u živo je takav da po mojem skromnom subjektivnom ukusu, obara sa nogu! 

Uvjeren sam da je isti takav slučaj i sa G5, koji uopće ne izgleda loše na slikama, a to što donosi neke novosti, pa je stoga sukladno potrebama i dizajniran, pa nije bez razloga spomenuto da "su prste tu umrljali i ekipa iz B&O" brenda, barem zbog zvuka, a to onome tko zna o čemu se tu ustvari radi, automatski jako puno znači. 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Ako netko zna, u koliko je sati po našem vremenu prezentacija LG G5 mobitela, da mi javi, obzirom sam poželio pogledati i koju njihovu prezentaciju?? 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G5 - Rasprava

Prezentaciju mozes gledat na LG-evom YT kanalu u 14,00 sati po nasem vremenu

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2016 21:04 (dr.jazz).
9 godina
neaktivan
offline
LG G5 - Rasprava

Prvi minus mu ide za tipke koje su otišle na bok, to sam baš volio kod LGa ...

Meni je brutalno ružan na ovim slikama, vidim nisam jedini 

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
LG G5 - Rasprava

Ovo s baterijom i magic slotom su odlično riješili. Kamera će opet bit na vrhu.

Ekran manji, a dimenzije kao G4, to je minus. 

 

Mislim da će bit odličan ali treba pričekat recenzije 

 

http://www.androidauthority.com/lg-g5-release-date-price-specs-features-666291/

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2016 14:20 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
LG G5 - Rasprava

Prezentacija im je ocajna

 

Ali mobitel i inovacije koje je donio? VRH

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG G5 - Rasprava

Koja gomila inovacija. Svaka čast...tako se to radi. A ne vrištanje "ameeeeejzing" ko pikica na šarene gaćice.

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2016 14:38 (torrente).
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Nakon dugi niz godina ovo stvarno jesu inovacije...sad je pitanje koliko če ljudi to kupovat.U svakom slučaju svaka roba nađe svog kupca.

 

S jednim udarcem ubili su par muha.

 

Onaj koji hoče odlične zvučnike kupit će si dodata., tko puno putuje i slika kupit će si 360 cameru, tko hoče pazit na djecu i vidjet što rade po kuči kad vas nema ima i za to dodatak..i ostali dodaci..itd......te utor za sd card i izmjenjiva baterija. Stvarno su se potrudili s tim dodacima za G5.

 

Mislim da je LG s G5 jako visoko postavio ljestvicu...

 

Svaka čast za LG.

 

 

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Baš me živo pere, koliko će ti "prijatelji" G5 u konačnici koštati?!?! 

 

Ne bih se iznenadio, obzirom je tu upleo prste i B&O, da bi samo onaj dodatak za muziku, valjda i slikanje, mogao koštati najmanje pola ako ne i skuplje, da ne spominjem onu "magic kuglu" i najnovije "oćale", koje su BTW mogle biti i bezžične, kada se već polako wireless gura kao standard, jel'te?! 

 

Sam G5 mi izgleda zanimljivo, da bih mogao kazati da je opako odličan ili očajno loš, ipak ću pričekati osobni skromni subjektivni odokativan dojam, a i prije toga pogledati pokoji video na YT-u chanel! 

Ako je ovo budućnost LG-a, kakav će tek biti nasljednik V10, u najmanju ruku očekujem totalnu eksploziju i opću ofenzivu sa navalom novih i novijih smart must have dodataka mojem belowed gadgetu, i da jesen će stvarno biti iznimno vruće vruća! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
ATJLučko kaže...

Baš me živo pere, koliko će ti "prijatelji" G5 u konačnici koštati?!?! 

 

Ne bih se iznenadio, obzirom je tu upleo prste i B&O, da bi samo onaj dodatak za muziku, valjda i slikanje, mogao koštati najmanje pola ako ne i skuplje, da ne spominjem onu "magic kuglu" i najnovije "oćale", koje su BTW mogle biti i bezžične, kada se već polako wireless gura kao standard, jel'te?! 

 

Sam G5 mi izgleda zanimljivo, da bih mogao kazati da je opako odličan ili očajno loš, ipak ću pričekati osobni skromni subjektivni odokativan dojam, a i prije toga pogledati pokoji video na YT-u chanel! 

Ako je ovo budućnost LG-a, kakav će tek biti nasljednik V10, u najmanju ruku očekujem totalnu eksploziju i opću ofenzivu sa navalom novih i novijih smart must have dodataka mojem belowed gadgetu, i da jesen će stvarno biti iznimno vruće vruća! 

 A brijem da će ti dodaci koštat od 100-200 eura. Nema smisla da koštaju kao pola mobitela. Valjda su u LG-u svijesni toga.

11 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Ove godine planiram uzet mob, gledao sam 15min konferenciju i odusevilo me. Ko bi rekao za LG ! Svaka cast.  LG je rijesen a u 19H krece predstavljanje galaya s7...

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2016 15:18 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
ATJLučko kaže...

Baš me živo pere, koliko će ti "prijatelji" G5 u konačnici koštati?!?! 

 

Ne bih se iznenadio, obzirom je tu upleo prste i B&O, da bi samo onaj dodatak za muziku, valjda i slikanje, mogao koštati najmanje pola ako ne i skuplje, da ne spominjem onu "magic kuglu" i najnovije "oćale", koje su BTW mogle biti i bezžične, kada se već polako wireless gura kao standard, jel'te?! 

 

Sam G5 mi izgleda zanimljivo, da bih mogao kazati da je opako odličan ili očajno loš, ipak ću pričekati osobni skromni subjektivni odokativan dojam, a i prije toga pogledati pokoji video na YT-u chanel! 

Ako je ovo budućnost LG-a, kakav će tek biti nasljednik V10, u najmanju ruku očekujem totalnu eksploziju i opću ofenzivu sa navalom novih i novijih smart must have dodataka mojem belowed gadgetu, i da jesen će stvarno biti iznimno vruće vruća! 

 Točno tako. Kod V10 me totalno oduševio ugrađeni Dac koji je mobitel pretvorio u odličan player za slušat muziku. Samo što ga je Lg ugradio u sam uređaj, bez potrebe za dodatnim troškovima, dok će se kod G5 kupac morat dodatno isprsit da bi dobio odlično glazbeno iskustvo. B&O potpis nije nikada bio jeftin i stvarno nebi bilo čudo da za njega traže trećinu cijene mobitela (možda čak i više), s čime cijela priča pomalo gubi smisao. Ista stvar vrijedi i za sve ostale najavljene gadgete, tako da smo u biti dobili solidan mob sa mogućnošću nadogradnje više/manje korisnih i više/manje jeftinih dodataka.  

13 godina
online
LG G5 - Rasprava

Več godinama se u high end smartphone ugrađuje odličan DAC koji zadovoljava i malo teže audiofile, tako da ova šema sa B&O mi se čini kao prodavanje magle. Modularni dodaci izgledaju zanimljivo, ali mi ne djeluje praktično. Jel će se morati svaki put ugasiti i upaliti mobitel kako bi se promijenili dijelovi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Bravo opet su nadmasili sami sebe velika samarcina svim aktulanim flagovima i nacin na koji se dobro radi i prodaje ideja kao proizvod

bravo LG

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
LG G5 - Rasprava

Po meni zadovoljavajuce, malo je manji ekran, dimenzije vece u visini, ali zato je uzi i tanji, napravljen od aluminija. Dapace, pozdravljam manju dijagonalu ekrana.

 

Hardware top, dobra fora s baterijom, odlican dizajn.

 

Well done.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G5 - Rasprava
zuper kaže...

Več godinama se u high end smartphone ugrađuje odličan DAC koji zadovoljava i malo teže audiofile, tako da ova šema sa B&O mi se čini kao prodavanje magle. Modularni dodaci izgledaju zanimljivo, ali mi ne djeluje praktično. Jel će se morati svaki put ugasiti i upaliti mobitel kako bi se promijenili dijelovi?

Ako je najveći probelm ugasit i upalit mob da bi si promjenio dodatak onda neka sve ode u k...

Šta smo postali toliko j... gotovani da nam i to postaje problem.

 

 

12 godina
offline
LG G5 - Rasprava

Par njih kolega forumaša misle da sam fan Samsunga ali samo ću reći : Poslje ove LG prezentacije, iščekivanje Samsunga S7 postaje glupo 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G5 - Rasprava

bdw tko nije gledao

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
LG G5 - Rasprava

Od S7 ne očekujem ništa manje nego uz bok da bude sa G5. Sve ostalo je razočaravajuće.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice