Problemi s Napajanjem i kućištem!

poruka: 2
|
čitano: 2.157
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problemi s Napajanjem i kućištem!

Evo ovako, možda vec ima ovakva tema. Ali nisam našao! Pa bi vas molio za par sugestija!

 

Evo odlucio sam se za kupovinu novog Napajanja, Matične ploče, DDR ram memorije te hleđenja.

Na taj korak me je navukao sljedeći problem:

 

 - Iz početka sam čuo veliku buku koja dolazi sa stražnjeg dijela kućišta, Tako da sam čak i pomislio da je možda kućište premalo, te da cirkulacija zraka i temperatura nisu dovoljni za sve to.

Ali, onda sam otvorio kućište, izvadio napajanje, Te imao sam što za vidjeti... Ventilator se vrti, ali vrti se toliko da ga slobodno  zagasite, i pustite da radi bez njega. Kada sam sve vratio na mjesto. Nakon pola sata rada računala, počelo je smrditi po struji i žicama. Nakon ponovnog otvaranja, vidio sam da se ventilator sada uopce ne vrti! Stavio sam mali ventilatoric na stari, Samo da ga hladi, da napajanje ne pokvari ostalo u kompjuteru, kao što su matična itd...

 -S ovim problemom je povezano kućište zato što je sve stisnuto, ipak je kupljeno prije 6 godina od Chiefteca, a onda su bila malo manja kućišta, i još kablovi ne daju zraka kućištu. Ali temperatura je sasvim OK. Nije toplo unutra.

 

Evo ovako, mislim da sam dobro opisao moj problem. Pitoa bih vas za sugestije, te pokušaj odgovora na ova 2 pitanja:

Zašto sam čuo tako jako buku ( zujanje ) iz stražnjeg dijela kučišta iako je sve radilo uredu. I redovito sam brisao prašinu, kako bi sve držao u redu! Sa napjanja, ventilatora itd...

I dali da sada mijenjam još šta potrebno, ili je ovo dovoljno za sada. Normalno razmišljam u kupovinii novog kućišta.

 

 

Hvala vam za sada!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s Napajanjem i kućištem!
Apolonn kaže...

Evo ovako, mislim da sam dobro opisao moj problem. Pitoa bih vas za sugestije, te pokušaj odgovora na ova 2 pitanja:

Zašto sam čuo tako jako buku ( zujanje ) iz stražnjeg dijela kučišta iako je sve radilo uredu. I redovito sam brisao prašinu, kako bi sve držao u redu! Sa napjanja, ventilatora itd...

I dali da sada mijenjam još šta potrebno, ili je ovo dovoljno za sada. Normalno razmišljam u kupovinii novog kućišta.

 

Kristalna kugla nam ne pokazuje koju konfiguraciju imas.. {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice