Pomoć kod raspoznavanja Corsair PCIe kablova

poruka: 6
|
čitano: 3.587
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć kod raspoznavanja Corsair PCIe kablova

Naručio sam RMx kablove, međutim prvi puta su poslali krive kablove iz Corsaira i sad mi stoje dva viška doma PCIe 8 na 6+2 i ne znam za koji su točno tip Corsair-a. 

Corsair radi sa 7 rail-ova na 8 pina i svaki tip na drukčijem mjestu ima "rupu".

 

Može netko prepoznati prema 8 pinu sa slike koji bi to tip bio ? Htio bi ih prodati, a ne znam za koji su tip.. 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć kod raspoznavanja Corsair PCIe kablova
masterdisaster kaže...

Naručio sam RMx kablove, međutim prvi puta su poslali krive kablove iz Corsaira i sad mi stoje dva viška doma PCIe 8 na 6+2 i ne znam za koji su točno tip Corsair-a. 

Corsair radi sa 7 rail-ova na 8 pina i svaki tip na drukčijem mjestu ima "rupu".

 

Može netko prepoznati prema 8 pinu sa slike koji bi to tip bio ? Htio bi ih prodati, a ne znam za koji su tip.. 

 Jel piše šta na plastici, type-4 ilki neka druga oznaka? Nisam doma da provjerim na svome RM1000i. Mislim da će meni trebati pošto za 3080 idu 3x8 pinska, a nisam još ugradio niti sam siguran da ih imam dovoljno.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2022 23:54 (Najbrži).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć kod raspoznavanja Corsair PCIe kablova

Na njima piše PCIe na 6+2, na 8 pinu koji ide u napajanje ništa.

Ja imam RMx 1000, za koje sam i kupovao, tako da sigurno RM ili RMx nije. 

Nekako sam suzio izbor na CX ili TX napajanja. 

 

Inače imam i dva zapakirana type 3 kabla kupljena direktno od Corsaira za RMx napajanja, ako ti trebaju. Slike u prilogu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2022 23:57 (masterdisaster).
16 godina
offline
Re: Pomoć kod raspoznavanja Corsair PCIe kablova
masterdisaster kaže...

Inače imam i dva zapakirana type 3 kabla kupljena direktno od Corsaira za RMx napajanja, ako ti trebaju. Slike u prilogu.

 Evo danas/sutra da buraz provjeri stanje u kučištu s PCIE kablovima, znam da imam 2x što mi je bilo za 1080Ti, a ova 3080 traži 3x te nisam 100% siguran da ih imam.

LOL: Crobrother
16 godina
offline
Pomoć kod raspoznavanja Corsair PCIe kablova

Type4

 

EDIT: type3 podrška PCIE kablova

 
 Disclaimer: The only difference between Type 3 and Type 4 cables is the pinout of the 24-pin ATX cable; all other cables (SATA, PCIe, etc) are the same.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2022 10:51 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć kod raspoznavanja Corsair PCIe kablova
masterdisaster kaže...
imam dva zapakirana type 3 kabla kupljena direktno od Corsaira za RMx napajanja

 Nema te već skoro mjesec dana na forumu, a poslao sam 22.9PP da bi ih kupio

LOL: Crobrother
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice