Prvo kopimističko vjenčanje zaključana tema

poruka: 299
|
čitano: 35.672
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvo kopimističko vjenčanje".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Neces vjerovati, mrzim Jutarnji jer je idiotizam i zutilo.
Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
14 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Nije li zabranjeno vjersko,eticko prepucavanje?
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Bravo za tebe.

Sutra ćeš biti pametniji!
16 godina
neaktivan
offline
Prvo kopimističko vjenčanje

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
4 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Ja ću doći sa svojim pedofilskim svećenikom u bmw u i nanijeti ti smrtni strah.

Potpuno u skladu s katoličkom tradicijom..

 

14 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Joj sjetio se vica o svecenicima:
Zasto svecenici misle da kondomi su nepotrebni?
Jer mali djecaci nemogu zatrudnit
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
15 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Et_Tu_Brute? kaže...
@cuspajz Danas to je isto slicna stvar u crkvi, ima vise smisla da neki svecenik/fratar bude pedofil zbog uskracenosti "prave" zene. A i tema nema nekog smisla, po cemu se vi razlikujete (bar vecina) od onih protiv kojih govorite (svecenici namecu vjeru i svoje "price"). Kada i velika vecina vas namece tu "istinu" koju vi smatrate tocnom.To se tice obje zaracene strane ;)

Ma o cemu ti... evo, moj otac je vjernik (nije extremni), ateiste ne smatra losim ljudima i te stvari ga ne zanimaju niti najmanje (jesi li ateist, vjernik, crn ili bijel etc.). On sam, kaze da mu svecenici malo znace (iako poznaje njih par koji su sasvim normalni... primjer jednog odnjih, ne vozi skupocjene automobile, obicna kuca bez fasade). Znas zasto je zabranjeno svecenicima imati zenu? samo je jedan razlog, kako se imovina nebi prebacivala na zenu, to sam moj otac tvrdi i misljenja je da se to treba ukinuti. Ja i moj otac se razlikujemo po tome sto ja nisam vjernik, a on jest.... ja i kada sam isao u Crkvu, uvijek mi je bilo glupo davati novac, moj otac tu i tamo daje sitnis (ne uvijek). Tako da, nemoj molim te generalizirati, nisu svi svecenici monstrumi, znam da mnogi to zele prihvatiti kao cinjenicu, ali treba biti realan bez obzira bio ateist ili ne.

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
torrente kaže...

nemoj torrente, brate mili stavljat ovo sad ces postat nevjernjik. u shall burn in hell infidel.

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Ja ću doći sa svojim pedofilskim svećenikom u bmw u i nanijeti ti smrtni strah.

{#} ovo već graniči sa trollanjem. 

 

Mislim, biciklom se sjurujem niz planinu, padam po stinama pri 30-40km/h, svako malo prođem za dlaku, izriza san se na otkinutu granu priko žila na zglobu ruke, baš se puno bojin smrti. {#}

 

Ili me to Bug čuva?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Ja sam u prvom redu vjernik ne kršćanin. Kršćanin sam da imam više vremena razmišljati o sebi i o dobroti.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
torrente kaže...

Sad bi ti lupio Hvala^3

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Ja sam u prvom redu vjernik ne kršćanin. Kršćanin sam da imam više vremena razmišljati o sebi i o dobroti.

{#} nisi ti načisto sam sa sobom

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Aj budi dobar i suti malo
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
12 godina
neaktivan
offline
Prvo kopimističko vjenčanje
Bit će vama do šale kad ćete se srat u gaće prije smrti.

Ljudska glupost je beskrajna, dobro je rekao einstein.
Moj PC  
2 4 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Ja sam u prvom redu vjernik ne kršćanin. Kršćanin sam da imam više vremena razmišljati o sebi i o dobroti.

Da to vrijeme u Crkvi potrosis na nesto korisnije poput mozganja, mozda bi izvalio i neku pametnu.

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje

logik je tip osobe koja samo pravo gleda... sad bih ga usporedio s jednom zivotinjom ali mislim da bi ispalo vrijeđanje...

It's not who u are, it's who u know.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje

....

ko ponavlja moje riječi jede govna iza peći
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2012 0:23 ((s)izgoreo).
12 godina
neaktivan
offline
Prvo kopimističko vjenčanje
To i je mozganje. To što ti ne znaš što se zapravo na misi radi to je tvoj problem.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Zatupljeni ste jutarnjim i to se vidi.

Bog sve čuva vjerovali u njega ili ne, zato sam smiren i sretan a vi se znojite jer se bojite za sutra.

Sad bok jer idem spavat.

 

Kak si znao da mi je Jutarnji draži od Večernjaka.

 

se* ofc  

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
14 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Da napisem sta mi je na pameti sad dobio koji kartoncic, avec imam jedan, ali evo ukratko : logik, suti
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Bit će vama do šale kad ćete se srat u gaće prije smrti.

Ljudska glupost je beskrajna, dobro je rekao einstein.

Jedini razlog zbog kojeg ne bih htio umrijet je to sto se jos nisam razmnozio sa nekom zenskom. Inace bi mogao odmah umrijeti bez problema. Dok god umiranje ne bi bilo bolno, recimo sporo krvarenje od metka, odgrizen dio torsa od morskog pasa itd.

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
12 godina
neaktivan
offline
Prvo kopimističko vjenčanje
Unix, da ovo vrijeme govoreći gluposti na forumu zamijenis bilo čim drugim bilo bi bolje. Obi zajedno s tobom.
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
To i je mozganje. To što ti ne znaš što se zapravo na misi radi to je tvoj problem.

stavljaju se novci u škrabicu i žica ulaznica za raj?

ko ponavlja moje riječi jede govna iza peći
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Unix, da ovo vrijeme govoreći gluposti na forumu zamijenis bilo čim drugim bilo bi bolje. Obi zajedno s tobom.

ja sam multi task. gledam drugi sad ce mi law and order, slusam judas priest i black sabbath, na msn, skype i forum od buga

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Pa da, ono upad se placa,
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
To i je mozganje. To što ti ne znaš što se zapravo na misi radi to je tvoj problem.

Bijah na misi. Svodi se na dizanje dupeta i ponavljanja recenica iz Biblije. I slusanje svecenika dok prica budalastine.

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
(s)izgoreo kaže...
logik kaže...
To i je mozganje. To što ti ne znaš što se zapravo na misi radi to je tvoj problem.

stavljaju se novci u škrabicu i žica ulaznica za raj?

plati pa se rugaj rofl...

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
To i je mozganje. To što ti ne znaš što se zapravo na misi radi to je tvoj problem.

Na misi se čita neka knjiga, koju je tko zna ko pisa, kako bi se što lakše upravljalo ljudima.... 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Sad ce o muziki nesto napisat
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
12 godina
neaktivan
offline
Prvo kopimističko vjenčanje
Zašto ja nisam imao potrebu vrijeđanja na forumu a ateisti jesu?

Tko je rekao da su i ateisti dobri a tu upravo rade zlo (grijeh) jer vrijeđaju osobnu slobodu građana o izboru vjere.
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice