Prvo kopimističko vjenčanje zaključana tema

poruka: 299
|
čitano: 35.679
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prvo kopimističko vjenčanje".
12 godina
online
Prvo kopimističko vjenčanje
@cuspajz Danas to je isto slicna stvar u crkvi, ima vise smisla da neki svecenik/fratar bude pedofil zbog uskracenosti "prave" zene. A i tema nema nekog smisla, po cemu se vi razlikujete (bar vecina) od onih protiv kojih govorite (svecenici namecu vjeru i svoje "price"). Kada i velika vecina vas namece tu "istinu" koju vi smatrate tocnom.To se tice obje zaracene strane ;)
Tom Hanks u slobodno vrijeme. Drago mi je!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Sad joj seeda njene uploade mjesecne, if you know what i mean
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
A davati novce državi i firmama? Dolazim čuti propovijed da nešto naučim, jednako kao i u školu i ne dajem novce.

Države i firme != crkva. 

Crkva propovijeda o jednakosti, o odricanju, ali zato se nenormalno bogate i imaju posjeda više nego li država.

 

Države i firme su zasnovane na kapitalu koji im je potreban za normalan rad, te plaćaju porez za to. Crkve ne plaćaju porez.

 

Grade se crkve, a sve je manje vjernika, voze se SUVovi i limuzine, gosti se i putuje... sve na račun tebe, vjernika koji dopušta da mu neko upravlja glavom.  

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
boxer kaže...
Kako čovjek postaje ateista, pa valjda svojom voljom i izborom. Tu Bog ne odlučuje i nije zapovjedno odgovoran prema tvojoj  tvrdnji, a prema tome niti za sve ostalo što ti činiš bez ozbira što te je "stvorio na svoju sliku".

Ako je čovjek svoju volju dobio milošću božjom, tada je božja volja da čovjek ima sobodnu volju koja to zapravo nije, jer je to božja volja. Da nije božje volje, čovjek ne bi imao slobodnu volju. Vrlo je diskutabilno radi li se uopće o slobodnoj volji kad je ne bi bilo bez božje volje..

Kako onda nije bog kriv? Kriv je, kriv..

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Ta zastita hodocasnika je bio povod ratu, a ne uzrok.
Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
(s)izgoreo kaže...
cuspajz kaže...

Bog ti daje izbor želiš li na ovom svijetu ubijat, silovat i pljačkat ili ćeš živjet pošteno i pomagat bližnjem svome i zazvrat kada tijelesno umreš biti u kraljevstvu nebeskom

prekrasan izbor, dosadnjikavi i uvlakački sadržaji na nebu ili paklene muke, ne znaš što je gore... oću orgije piće, zabavu i lopate droge

Pa to možeš i za vrijeme ovozemaljskog života, zar ne? Pravo si skroman. :)

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
A tko je stvorio sve ako ne bog?

ovaj? flying spaghetti monster

 

boxer kaže...

Pa to možeš i za vrijeme ovozemaljskog života, zar ne? Pravo si skroman. :)

hebeš ovaj život, ja se poput svakog dobrog vjernika više brinem za zagrobnjaštvo, što bolji utur te krpanjem shebanih trpki na koljenima... pa me brine što imam tako debilan izbor za provesti vječnost (što je beskonačno puta više vremena nego što mogu zamisliti)

ko ponavlja moje riječi jede govna iza peći
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.5.2012 23:50 ((s)izgoreo).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Ali pogledaj postove ateista?

Vjernika je svatko tko vjeruje u veću silu, religiozan ide na misu.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Opet brkas vjeru i religiju mitsouka!

Pročitaju moj post još jednom.

Države ne plaćaju porez.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Novac koji ide drzavi se koristi za dobrobit drzave i naroda u njoj, a novac koji ide crkvi se koristi za recimo novu crkvu, nova zvona koja probijaju usi ujutro,novo auto sveceniku i slicno. Gdje tu narod dobiva?
Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Ali pogledaj postove ateista?

Vjernika je svatko tko vjeruje u veću silu, religiozan ide na misu.

kakva ti korist kad ides na misu svake nedilje... pa idem i ja pa sta lol

 

ide i masu mojih poznanika, sve lizu oltare, pobozni, ovo, ono, izade iz crkve i kresne boga i gospu ko od sale... mos mislit vjernika

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
cuspajz kaže...

Daj mi dokaze da su svi svećenici pedofili, tek će onda to biti činjenica. Dok ih nemaš to je samo nagađanje.

 

Ja ne znam šta je tebi toliko čudno da mi slušamo ljude koji propovjedaju dobro a kritiziraju zlo.

Jesmo pričali o svim svećenicima? Ne, nego o papama. Jesmo li pričali samo o pedofiliji? Ne, nego o općenito zlu koje su nanijeli. 

 

Je da, propovjedaju dobro {#} moja obitelj je politički aktivna, a pop je prozivao neke članove moje obitelji jer su se borili protiv CEMEX-a i njegovog konstantnog zagađivanja Kaštelanskog zaljeva. Zašto? Jer je CEMEX popu da 200000kn kako bi obnovio relativno novu crkvu.

 

A gdje je pop iz Ploča sa naplaćivanjem nedolaska na vjeronauk? A di je oni šta je zahtjeva par t kn za krizmavanje... Crkva je katastrofa, nemam ništa protiv vjere. Protiv crkve imam.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Mitsuoka kaže...
logik kaže...
A davati novce državi i firmama? Dolazim čuti propovijed da nešto naučim, jednako kao i u školu i ne dajem novce.

Države i firme != crkva. 

Crkva propovijeda o jednakosti, o odricanju, ali zato se nenormalno bogate i imaju posjeda više nego li država.

 

Države i firme su zasnovane na kapitalu koji im je potreban za normalan rad, te plaćaju porez za to. Crkve ne plaćaju porez.

 

Grade se crkve, a sve je manje vjernika, voze se SUVovi i limuzine, gosti se i putuje... sve na račun tebe, vjernika koji dopušta da mu neko upravlja glavom.  

Kao prvo (i zadnje jer mi se vise neda raspravljat, idem spavat) opet generaliziraš da svi svećenici voze SUVe i limuzine. Moj nevozi npr.

 

Svećeniku treba prijevozno sredstvo. Problem nastaje u odlučivanju koje vozilo treba svećeniku između zaprežni kola i Mercedesa S klase. Tko zapravo može sa sigurnošću reći koje točno vozilo zapravo odgovara svećenicima?

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
To govori o ljudima ne o vjeru biti o meni.

Ja nikad nisam ni psovao.
15 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Mitsuoka kaže...
cuspajz kaže...

Daj mi dokaze da su svi svećenici pedofili, tek će onda to biti činjenica. Dok ih nemaš to je samo nagađanje.

 

Ja ne znam šta je tebi toliko čudno da mi slušamo ljude koji propovjedaju dobro a kritiziraju zlo.

Jesmo pričali o svim svećenicima? Ne, nego o papama. Jesmo li pričali samo o pedofiliji? Ne, nego o općenito zlu koje su nanijeli. 

 

Je da, propovjedaju dobro {#} moja obitelj je politički aktivna, a pop je prozivao neke članove moje obitelji jer su se borili protiv CEMEX-a i njegovog konstantnog zagađivanja Kaštelanskog zaljeva. Zašto? Jer je CEMEX popu da 200000kn kako bi obnovio relativno novu crkvu.

 

A gdje je pop iz Ploča sa naplaćivanjem nedolaska na vjeronauk? A di je oni šta je zahtjeva par t kn za krizmavanje... Crkva je katastrofa, nemam ništa protiv vjere. Protiv crkve imam.

Svećenici su ljudi i kao takvi nisu savršeni.

 

Ja nemam loših iskustava sa svećenicima.

Nisam se popeo na vrh hranidbenog lanca da bi bio vegetarijanac
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Opet brkas vjeru i religiju mitsouka!

Pročitaju moj post još jednom.

Države ne plaćaju porez.

Jasno da ne placaju kad porez ide drzavi. I da drzava placa porez, taj novac bi opet isao drzavi. Zatvoreni krug.

Crkva je ispod drzave i trebala bi placati porez.

Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
14 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Nas svecenik ima dva bmwa i jednog mercedesa...
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
16 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
bur3k kaže...
Nas svecenik ima dva bmwa i jednog mercedesa...

baza vam je pop...

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Problem je u tome sto vas novac ide u svecenikov auto.
Isn't it a remarkable coincidence almost everyone has the same religion as their parents? Religions run in families. How does this come about? Trough childhood indoctrination. -Richard Dawkins
14 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Jest, a sad ode u dakovo bit svecenik, ovdje vise nedaju tako puno
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
cuspajz kaže...

Kao prvo (i zadnje jer mi se vise neda raspravljat, idem spavat) opet generaliziraš da svi svećenici voze SUVe i limuzine. Moj nevozi npr.

 

Svećeniku treba prijevozno sredstvo. Problem nastaje u odlučivanju koje vozilo treba svećeniku između zaprežni kola i Mercedesa S klase. Tko zapravo može sa sigurnošću reći koje točno vozilo zapravo odgovara svećenicima?

Opet ne vozi auto koje je puno jeftinije. Kad propovijeda o odricanju, pa neka vozi Daciu. Više mu ne treba, neka onaj ostatak da ljudima kojima triba u župi. 

 

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
online
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
@logik Ime ti baš i nepaše jel? :) Ako je bog stvoritelj svega, tko je njega stvorio? Odakle je on dosao ako prije stvaranja nije nicega bilo? Zamisli situaciju da danas dode( recimo da postoji :) Isus. I on oda po ulici i pokazuje svoje "sposobnosti" i govori kako je on sin božiji i da mu se svi morsmo klanjati, i da o tome 24 sata napise clanak. Vi bi rekli "a pogledajte ovoga, kako ga sram nije. Covjek je stvarno prolupao" i po cemu bi vi bili bolji od onih sto su Ga "izdali" prije 2000 i kusur godina?
Tom Hanks u slobodno vrijeme. Drago mi je!
16 godina
neaktivan
offline
Prvo kopimističko vjenčanje

Osobno mislim da ljudi vjeruju u raj ili zagroban život jer nisu dovoljno jaki da prihvate da poslije života nema ničega.

 

Suludo mi je pomišljat da ja zbog toga što sam čovjek imam veća prava od svog psa, pa ću ja otić u raj, a on ne, zato jer je eto pas.

 

I najbolje mi je na misi kada kaže "Ne gledaj moje grijehe, već moju vjeru u crkvu" (ili kako već kaže), dakle nije bitno to što sam dobar čovjek, nego je bitno koliko vjerujem u crkvu.

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
Moj PC  
4 2 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
cuspajz kaže...

Problem nastaje u odlučivanju koje vozilo treba svećeniku između zaprežni kola i Mercedesa S klase. Tko zapravo može sa sigurnošću reći koje točno vozilo zapravo odgovara svećenicima?

Svećeniku odgovara svako vozilo koje ga može dovesti s točke A, na točku B. Što bi trebalo zadovoljavati posebne ukuse pojedinih svećenika? A šatro se propagira skromnost.. Kakve S klase? Budalaštine.. Običan auto srednje ili niže klase je i previše..

 

12 godina
neaktivan
offline
Prvo kopimističko vjenčanje
Zatupljeni ste jutarnjim i to se vidi.

Bog sve čuva vjerovali u njega ili ne, zato sam smiren i sretan a vi se znojite jer se bojite za sutra.

Sad bok jer idem spavat.
Moj PC  
2 6 hvala 2
14 godina
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Aj laku noc, sanjaj nesto strasno
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
15 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
logik kaže...
Zatupljeni ste jutarnjim i to se vidi.

Bog sve čuva vjerovali u njega ili ne, zato sam smiren i sretan a vi se znojite jer se bojite za sutra.

Sad bok jer idem spavat.

Jutarnjim?

 

hahahahhahahah, baš se bojim sutra {#} neka me ubije sad u snu, neka me udre gromom, neka mi raznese kompjuter ili bilo što. Izazivam ga.

 

 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Ne bum.

Ti sanjaj nešto lijepo, kao obija i matu u podrumu kojeg nema.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
boxer kaže...
(s)izgoreo kaže...
cuspajz kaže...

Bog ti daje izbor želiš li na ovom svijetu ubijat, silovat i pljačkat ili ćeš živjet pošteno i pomagat bližnjem svome i zazvrat kada tijelesno umreš biti u kraljevstvu nebeskom

prekrasan izbor, dosadnjikavi i uvlakački sadržaji na nebu ili paklene muke, ne znaš što je gore... oću orgije piće, zabavu i lopate droge

Pa to možeš i za vrijeme ovozemaljskog života, zar ne? Pravo si skroman. :)

Čak je to i preporučeno

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prvo kopimističko vjenčanje
Ja ću doći sa svojim pedofilskim svećenikom u bmw u i nanijeti ti smrtni strah.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice