Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.593
|
čitano: 544.215
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
4 godine
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/netflix-snizava-cijene-u-hrvatskoj-20230213

 

kod mene ceć stoji da će naredna naplata biti 02.03. i za Premium iznosi 9,99 Eura....

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

To su nam sada smanjili cijene da lakše popušimo foru kad "zabrane" dijeljenje, odnosno ostave uz naplatu? 

5 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Ulica Ulice kaže...

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/netflix-snizava-cijene-u-hrvatskoj-20230213

 

kod mene ceć stoji da će naredna naplata biti 02.03. i za Premium iznosi 9,99 Eura....

 Ajd to i nekako mada dok radi turske ne mijenjam nista ;)

iskreno imam HBOmax, Netflix i sky ali najvise gledam naetflix.....

16 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

I postoji kakav način za djeljenje lozinki sada kada korisnici nisu isto kućanstvo?

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
MariusEight kaže...

I postoji kakav način za djeljenje lozinki sada kada korisnici nisu isto kućanstvo?

 Sve i dalje funkcionira normalno, dobis poruku s recimo frendovog tv-a ti ga samo potvrdis da je dio kucanstva. Premium 4k i dalje ima 6 usera, svi ostali 2 ako se ne varam

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.7.2023 16:39 (Boris grozni).
4 godine
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ovo je prelazno razdoblje i vjerujem da će uskoro početi onemogućavati gledanje van tog famoznog kućanstva.....

 
0 0 hvala 0
17 mjeseci
protjeran
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ekipa mogu li kupiti Netflix u RH i dati šifru prijatelju u Njemačkoj. Ja ga u RH neću koristiti, on će tamo biti jedini korisnik. Hoće raditi?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ja sam već treći put morao potvrdjivati u mjesec dana, tj frend mi je potvrdio pošto je njegov account.... tako da, ne vjerujem ni ja da će dugo trajati ovo razdoblje.

14 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Vi koji ste sherali, jeste otkazali ili plaćate samostalno? Brat i ja otkazali, a staroj ću uzeti povremeno. Imamo Max i SkyShowTime
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

ja s frendovima koristim normalno.

 

ali koristimo na PCu, mobitelu, laptopu, android tv box i apple tvu.

dok smo koristili na TV appovima onda nas je trazio da potvrdujemo account.

 

za sad je sve ok.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Imam jedan slot viška pa tko želi može se priključiti...

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Kak koristite, mog frenda u drugom kvartu non stop trazi potvrdu po novome, iako je on tek 3 user od mogucih 6, koristim 4k premium paket.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Nije preko HR, ali korištenje je isto...titlovi...ne treba VPN itd...

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.8.2023 12:52 (Command Prompt).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

riješeno

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.9.2023 23:13 (bgm256).
 
0 0 hvala 0
6 mjeseci
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Squid Game: The Challege (reality show) izlazi 22.11. ove godine

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2023 13:44 (Witcher94).
 
0 3 hvala 0
13 godina
online
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

koliko vidim nije druga sezona nego nekakav reality show? :/

6 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
zeryx kaže...

koliko vidim nije druga sezona nego nekakav reality show? :/

 Hvala na ispravku. Ispravio sam prethodni komentar

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2023 13:44 (Witcher94).
13 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Kakva je šema sa dijeljenjem trenutno.. imam brata, 4 kuće dalje od mene.. nije mi frka potvrditi profil jedan do 2 puta mjesečno..ak mogu kod sebe

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

nas 4 i dalje normalno koristimo.

 

samo nitko ne koristi na TVu. nego na apple tvu, laptopu, mobitelu, android tvu itd.

 

i ne trazi nas nikakve potvrde.

16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Zver kaže...

Kakva je šema sa dijeljenjem trenutno.. imam brata, 4 kuće dalje od mene.. nije mi frka potvrditi profil jedan do 2 puta mjesečno..ak mogu kod sebe

 Nas 4 koristimo i dalje kao prije, u krugu smo oko 20 km. 4 TV-a, jos se ja nekad spojim na mobitel ili laptop kad sam an terenu.

Ja se pripremam lagano za gasenje, rekao sam da prekidam cim prvi put iskoci upozorenje. Jos kako su najavili reklame za Prime vjerujem da ce i ovdje biti.

Vracam se lagano pirateriji, jer se ovo ne stigne sve poplacati, lagano skinuo jellyfin i torrentclient na ubuntu server na raspberry i cekam trenutak :D

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
6 mjeseci
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

 

 

 
0 0 hvala 0
6 mjeseci
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Netflix planira povećati cijenu za svoje preplate nakon što završi štrajk glumaca

 

https://www.reuters.com/technology/netflix-plans-raise-prices-after-actors-strike-ends-wsj-2023-10-03/

 
1 0 hvala 0
6 mjeseci
neaktivan
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Dal itko može potvrditi da HPB prepaid kartica s nadoplatom radi s Netflixom?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Meni radi ali da bi radila sam morao uzeti i mobilni token da bi mogao potvrditi onu prvu inicijalnu "kupnju".

Nakon te prve "kupnje" od cent ili koliko vec je kasnije normalno skidao sa racuna

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.10.2023 10:36 (vex3855).
13 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Ako nije usko vezano uz temu ispričavam se.
Ali večeras na tabletu Xiaomi Pad 6 idem preko google play instaliran Netflix i stoji mi poruka "Ta aplikacija neće funkcionirati na vašem uređaju". Zanima me zašto je to tako. Prvo sam mislio da je to gmail računa (jer jedan gmail imam i na drugom tabletu, gdje je instalirana Netflix app i radi), pa sam promijenio Gmail acc ali ista poruka se pojavila. Dali se to kome desilo već?

 
0 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Imam Pad 6 i pokrenuo sam aplikaciju. Sve je u redu. Samo trenutno nemam aktiviranu preplatu. Prijavio sam se sa svojim korištenim Netflix računom i sve je ok.

Više me sjećanje ne služi.. mislim da je app bio predinstaliran na Pad 6.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Maskeron kaže...

Imam Pad 6 i pokrenuo sam aplikaciju. Sve je u redu. Samo trenutno nemam aktiviranu preplatu. Prijavio sam se sa svojim korištenim Netflix računom i sve je ok.

Više me sjećanje ne služi.. mislim da je app bio predinstaliran na Pad 6.

 Ja sam se "snašao" i instalirao Apk ali me baš zanima zašto je to tako. Ostavit ću pitanje pa se možda neko, jednom javi s istim problemom ili riješenjem.

13 godina
offline
Netflix dostupan i u Hrvatskoj

Imam mjesto viška na Netflixu pa ako je netko zainteresiran...

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Netflix dostupan i u Hrvatskoj
Gale92 kaže...

Ako nije usko vezano uz temu ispričavam se.
Ali večeras na tabletu Xiaomi Pad 6 idem preko google play instaliran Netflix i stoji mi poruka "Ta aplikacija neće funkcionirati na vašem uređaju". Zanima me zašto je to tako. Prvo sam mislio da je to gmail računa (jer jedan gmail imam i na drugom tabletu, gdje je instalirana Netflix app i radi), pa sam promijenio Gmail acc ali ista poruka se pojavila. Dali se to kome desilo već?

 Pa jesi li instalirao?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice