LG G3 prvi put na videu

poruka: 30
|
čitano: 3.532
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG G3 prvi put na videu".
11 godina
offline
LG G3 prvi put na videu

LG G2 je spram onoga što nudi i za koliko to novaca nudi best buy što se tiče flagship uređaja.

Xperia Z2,Gaalxy S5, One M8 su nekih 10-15% bolji od prošlogišnjeg Lg-jevog modela koji je skoro 50% jeftiniji od navedenih. Nema sumnje da će G3 biti "bolji" od konkurenata a biti će i ništa lošiji ni od Xperia Z3, Note 4 (predpostavljam QHD i 805 snapdragon) ili S5 i M8 prime (ako ih izbace uopće). Na strani LG-ja je cijena!!!

 

 

 

* "bolji" :znači da ima bolje ove brojeve megaherca,gigaherca,piksela,gigabajta, rezolucije i sl. na što se ljudi furaju.

 

 

Ah, gravity - thou art a heartless bitch.
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 18:11 (Sheldon Cooper Ph.D).
 
19 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
LG G3 prvi put na videu

sa hardverskog aspekta gledano, izuzev debljine (10.5mm je dosta) je odlicno. posto je duzinom negdje na razini mog kineza koji inace odlicno lezi u ruci, iako je naravno 5'' ekran u pitanju. znaci ovdje se dobija jos pola inca dijagonale uz QHD, ali opet kinez je znatno tanji uz sasvim zadovoljavajuce trajanje baterije (oko 2 dana). Razlog ovakve debljine LG G3 je vjerojatno u bateriji koja mora biti izdrzljiva za ekran takve rezolucije i velicine.

treba vidjet kakva ce bit kamera i koliko ce baterija biti izdrzljiva, jer i kinezi za Q4 planiraju LTE smartfone sa QHD-om i slicnim kucistima....opcenito, po milijunti put, brand name uredjaji se ne isplate danas kupovati

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 18:29 (ftrim).
 
1 14 hvala 0
15 godina
online
Re: LG G3 prvi put na videu

a kad ce kinezi dat 2 godine garancije ?

12 godina
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

 

* "bolji" :znači da ima bolje ove brojeve megaherca,gigaherca,piksela,gigabajta, rezolucije i sl. na što se ljudi furaju.

 

 

 

naravno da ce se ljudi na to furati, sto bolji hardware bolja podrska, tako je to kod androida, mada ni to u nekim slucajevima ne osigurava update za nove verzija androida

 

i ne kontam neke sad stvari, kad neko kupuje iPhone prvi argument je ne valja slabiji je od konkurencije, misleci se bas na to, sto je dual core, manje rama za razliku recimo eto Samsung Galaxy S5, HTC1 i drugi

 

a kad vamo izbacuju nove telefone samsung, sony, htc, onda im prvo sto smeta (bar po komentarima) jeste to pumpanje megaherca, ram memorije, velicina displaya i rezolucije

 

 

 

inace sto se tice ove vijesti: tresla se gora rodio se mis

tako je uvjek dosad bilo, sumnjam da lg moze sad nesto spektakularno ponuditi

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
BoTiA kaže...

a kad ce kinezi dat 2 godine garancije ?

Joj kako se ljudi drže te garancije kao da onda šta znači u mobitelima/tabletima. U 99% slučajeva problem nastane kada uređaj padne a onda ti nitko ne priznaje garanciju.

Pazi spominješ garanciju a ne spominješ DUPLO nižu cijenu? Šta ti ta garancija toliko znači da ćeš zbog 2 godine garancije dati duplo za uređaj?

Ja ne kužim ove šta se drže garancije kao da je garancija 20 godina ili da postoji 99% šansi da se uređaj pokvari u garantnom roku.

Evo ja već 15 godina koristim mobitele svakodnevno i svi moji ukućani i nitko u 15 godina još nije popravljao mob na garanciju. Onih par šta se pokvarilo bilo je ili uslijed pada ili nakon 3-5 godina znači istekla garancija.

Naravno da je garancija bitna (radije ću mob sa nego bez) ali da mi je to presudno ili da ću dati duplo za isti mob samo zbog garancije... nema šanse.

10 godina
protjeran
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
BoTiA kaže...

a kad ce kinezi dat 2 godine garancije ?

najprije, mnogo njih daje godinu dana garancije. Drugo, dosada nisam imao problema s kineskim mobitelima, dok sa poznatijim brandovima jesam. Treće, smartfoni se ne kvare ni izbliza kao raniji telefoni na kojima se imalo sto i fizicki pokvariti (tipke, dzojstici itd.).  četvrto, garancija ti nikad neće trebati. Peto, dok mi eventualno i zatreba, već ću kupiti novi mobitel.

Indestructible kaže...
Sheldon Cooper Ph.D kaže...

 

* "bolji" :znači da ima bolje ove brojeve megaherca,gigaherca,piksela,gigabajta, rezolucije i sl. na što se ljudi furaju.

 

 

 

naravno da ce se ljudi na to furati, sto bolji hardware bolja podrska, tako je to kod androida, mada ni to u nekim slucajevima ne osigurava update za nove verzija androida

 

i ne kontam neke sad stvari, kad neko kupuje iPhone prvi argument je ne valja slabiji je od konkurencije, misleci se bas na to, sto je dual core, manje rama za razliku recimo eto Samsung Galaxy S5, HTC1 i drugi

 

a kad vamo izbacuju nove telefone samsung, sony, htc, onda im prvo sto smeta (bar po komentarima) jeste to pumpanje megaherca, ram memorije, velicina displaya i rezolucije

 

 

 

inace sto se tice ove vijesti: tresla se gora rodio se mis

tako je uvjek dosad bilo, sumnjam da lg moze sad nesto spektakularno ponuditi

????? o cemu pricas? Cak i jeftine kineske marke i telefoni nude azuriranja iz telefona i prilicno prate podsrkom kupce, zapravo i vise no mnoge razvikanije marke.

bubimir5 kaže...
BoTiA kaže...

a kad ce kinezi dat 2 godine garancije ?

Joj kako se ljudi drže te garancije kao da onda šta znači u mobitelima/tabletima. U 99% slučajeva problem nastane kada uređaj padne a onda ti nitko ne priznaje garanciju.

Pazi spominješ garanciju a ne spominješ DUPLO nižu cijenu? Šta ti ta garancija toliko znači da ćeš zbog 2 godine garancije dati duplo za uređaj?

Ja ne kužim ove šta se drže garancije kao da je garancija 20 godina ili da postoji 99% šansi da se uređaj pokvari u garantnom roku.

Evo ja već 15 godina koristim mobitele svakodnevno i svi moji ukućani i nitko u 15 godina još nije popravljao mob na garanciju. Onih par šta se pokvarilo bilo je ili uslijed pada ili nakon 3-5 godina znači istekla garancija.

Naravno da je garancija bitna (radije ću mob sa nego bez) ali da mi je to presudno ili da ću dati duplo za isti mob samo zbog garancije... nema šanse.

tocno, no meni se nikad nije ni dogodilo da bi mi uredjaj krepao zato jer je pao. A padao mi je isto rijetko, pogotovo ovi uredjaji koji nemaju klizave pozadine, kakav je i trenutni kinez. Koji je btw i pao ali mu nista nije bilo, cak ni reska, sto je malo i cudno, obzirom da je tanak i da ima i metala u sebi. al, dobro nije pao na parket goli, nego na tepih.

I da, upravo to sto kazes, nitko gotovo nikada ne popravlja mobitele na garanciju. Samo mi se jednom dogodilo da sam nosio mob na garanciju i to Alcatel, zbog toga jer mu je prdnuo konektor za napajanje, sto je katastrofa koja mi se ni u snu ne bi dogodila s kinezom. 

osim toga, mobiteli se ionako mijenjaju svakih 1-2 godine ,za koje vrijeme 99.99% nece trebati garancija. Osobno mijenjam mobitele svakih pola godine, iako imam godinu dana garancije kod kineza.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 19:55 (ftrim).
12 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

inace sto se tice ove vijesti: tresla se gora rodio se mis

tako je uvjek dosad bilo, sumnjam da lg moze sad nesto spektakularno ponuditi

????? o cemu pricas? Cak i jeftine kineske marke i telefoni nude azuriranja iz telefona i prilicno prate podsrkom kupce, zapravo i vise no mnoge razvikanije marke.

bubimir5 kaže...

Joj kako se ljudi drže te garancije kao da onda šta znači u mobitelima/tabletima. U 99% slučajeva problem nastane kada uređaj padne a onda ti nitko ne priznaje garanciju.

Pazi spominješ garanciju a ne spominješ DUPLO nižu cijenu? Šta ti ta garancija toliko znači da ćeš zbog 2 godine garancije dati duplo za uređaj?

Ja ne kužim ove šta se drže garancije kao da je garancija 20 godina ili da postoji 99% šansi da se uređaj pokvari u garantnom roku.

Evo ja već 15 godina koristim mobitele svakodnevno i svi moji ukućani i nitko u 15 godina još nije popravljao mob na garanciju. Onih par šta se pokvarilo bilo je ili uslijed pada ili nakon 3-5 godina znači istekla garancija.

Naravno da je garancija bitna (radije ću mob sa nego bez) ali da mi je to presudno ili da ću dati duplo za isti mob samo zbog garancije... nema šanse.

tocno, no meni se nikad nije ni dogodilo da bi mi uredjaj krepao zato jer je pao. A padao mi je isto rijetko, pogotovo ovi uredjaji koji nemaju klizave pozadine, kakav je i trenutni kinez. Koji je btw i pao ali mu nista nije bilo, cak ni reska, sto je malo i cudno, obzirom da je tanak i da ima i metala u sebi. al, dobro nije pao na parket goli, nego na tepih.

I da, upravo to sto kazes, nitko gotovo nikada ne popravlja mobitele na garanciju. Samo mi se jednom dogodilo da sam nosio mob na garanciju i to Alcatel, zbog toga jer mu je prdnuo konektor za napajanje, sto je katastrofa koja mi se ni u snu ne bi dogodila s kinezom. 

osim toga, mobiteli se ionako mijenjaju svakih 1-2 godine ,za koje vrijeme 99.99% nece trebati garancija. Osobno mijenjam mobitele svakih pola godine, iako imam godinu dana garancije kod kineza.

 

Pogledaj malo temu HTC One , x , sgs 4 - ekran , antena , napuhana baterija ..... {#}

12 godina
offline
Re: LG G3 prvi put na videu

????? o cemu pricas? Cak i jeftine kineske marke i telefoni nude azuriranja iz telefona i prilicno prate podsrkom kupce, zapravo i vise no mnoge razvikanije marke.

 

nabroj mi te kineze i njihove update, ne racunam jedan-dva updatea sto izbace, ukoliko ih uopste

 

cakstavise neki cak izbacuju i sa starim android verzijama tipa 4.2/4.3

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
15 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
Indestructible kaže...

????? o cemu pricas? Cak i jeftine kineske marke i telefoni nude azuriranja iz telefona i prilicno prate podsrkom kupce, zapravo i vise no mnoge razvikanije marke.

 

nabroj mi te kineze i njihove update, ne racunam jedan-dva updatea sto izbace, ukoliko ih uopste

 

cakstavise neki cak izbacuju i sa starim android verzijama tipa 4.2/4.3

 

 

 

Jedan, dva update-a ti izbaci Samsung za svoje flagship modele, cisti primjer je Galaxy S3, a k tome softver im je teska banana, kad cujem da se kod S5 kamera otvara 5 sekundi onda ti je sve jasno.

 

Tak da kineze ne treba uzimati za zlo, cijela Samsung korporacija ima valjda 100000 puta vise love od prosjecnog proizvodjaca kineskog smartphoena, a vec par godina muku muce sa softverom koji je izgledom i radom ostao ajmo reci u 2009. godini.

 

Ako nista kinezi isporucuju smartphone sa MUIU-em ili cyanogenmod-om

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 20:13 (Edge).
10 godina
protjeran
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
Alien 22 kaže...
 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

inace sto se tice ove vijesti: tresla se gora rodio se mis

tako je uvjek dosad bilo, sumnjam da lg moze sad nesto spektakularno ponuditi

????? o cemu pricas? Cak i jeftine kineske marke i telefoni nude azuriranja iz telefona i prilicno prate podsrkom kupce, zapravo i vise no mnoge razvikanije marke.

bubimir5 kaže...

Joj kako se ljudi drže te garancije kao da onda šta znači u mobitelima/tabletima. U 99% slučajeva problem nastane kada uređaj padne a onda ti nitko ne priznaje garanciju.

Pazi spominješ garanciju a ne spominješ DUPLO nižu cijenu? Šta ti ta garancija toliko znači da ćeš zbog 2 godine garancije dati duplo za uređaj?

Ja ne kužim ove šta se drže garancije kao da je garancija 20 godina ili da postoji 99% šansi da se uređaj pokvari u garantnom roku.

Evo ja već 15 godina koristim mobitele svakodnevno i svi moji ukućani i nitko u 15 godina još nije popravljao mob na garanciju. Onih par šta se pokvarilo bilo je ili uslijed pada ili nakon 3-5 godina znači istekla garancija.

Naravno da je garancija bitna (radije ću mob sa nego bez) ali da mi je to presudno ili da ću dati duplo za isti mob samo zbog garancije... nema šanse.

tocno, no meni se nikad nije ni dogodilo da bi mi uredjaj krepao zato jer je pao. A padao mi je isto rijetko, pogotovo ovi uredjaji koji nemaju klizave pozadine, kakav je i trenutni kinez. Koji je btw i pao ali mu nista nije bilo, cak ni reska, sto je malo i cudno, obzirom da je tanak i da ima i metala u sebi. al, dobro nije pao na parket goli, nego na tepih.

I da, upravo to sto kazes, nitko gotovo nikada ne popravlja mobitele na garanciju. Samo mi se jednom dogodilo da sam nosio mob na garanciju i to Alcatel, zbog toga jer mu je prdnuo konektor za napajanje, sto je katastrofa koja mi se ni u snu ne bi dogodila s kinezom. 

osim toga, mobiteli se ionako mijenjaju svakih 1-2 godine ,za koje vrijeme 99.99% nece trebati garancija. Osobno mijenjam mobitele svakih pola godine, iako imam godinu dana garancije kod kineza.

 

Pogledaj malo temu HTC One , x , sgs 4 - ekran , antena , napuhana baterija ..... {#}

evo bacio sam nekolikominutni pogled na HTC One temu i mogu se samo slatko nasmijat na sve to.{#}

Zašto? Pod  broj jedan zato jer sa svojim kinezom nemam niti jedan navedeni problem. Ekran je odličan, baterija također za kapacitet i tankoću uređaja, u 3 sata izgubi samo 6% i to uz malo korištenja.  Mobitel ima i stednju energije, auto brightness ekrana, a sam se i gasi i pokrece kad mu zadas. Cak i na najsvjetlijem brightnessu ne pije puno baterije. Baterija se nikad nije napuhala, a mobitel je bio stalno na nosacu i u USB punjacu auta (kineskom isto, punjacu, ne autu{#}) i navigirao 700 km u komadu, a 2000 km u dva dana. I to odlicno, nikad nije gubio vezu sa satelitima.

Nikakvi problemi s ekranom, touch odlican, antene isto odlicne, 3G brzine odlicne, wifi naravno jos brzi. 

 

Pod broj dva ljudi placaju puno ta smeca od mobitela (HTC i Samsung) i onda ocekuju da je sve stoposto savrseno, uz to sto ne znaju koristiti mobitele pa ih pune raznim smecem od softvera, a kako prodajem mobitele, dobro znam koliko los softver moze napravit stete mobitelu. Opcenito govoreci, ne znaju sta kupuju i poslije se zale na lose kamere itd. Btw, kamera kod kineza je takodjer vrlo dobra, boje odlicne i prema ovome sto citam ispada da je cak i kod najjeftinijeg 5'' IPS 720p quade core kineza kamera bolja od HTC-ove{#}

 

uglavnom smijurija ljudi, ajde tko zeli kupiti normalan mob minimum 3x jeftiniji od tih smeca, neka mi se javi na pvt, dobije racun i garanciju naravno. I nemojte zaboraviti da na sve uredjaje koje kupite u Hr imate garanciju od DVIJE godine (ne na baterije i neke dijelove naravno), jer to je zakon EU u sklopu koje se Hrvatska nalazi. To sta vam nude raznorazni ducani je samo DODATNO na tu postojecu garanciju koja se podrazumijeva! Citajte malo zakone...

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 20:25 (ftrim).
15 godina
offline
LG G3 prvi put na videu

na ovo sve imam samo jedno pitanje... nudi li cyanmod redovitije updejtove no ovi razvikani proizvođači?

 

zanima me zbog buduće moguće kupnje?! lg g2 specifično ako se nešto bolje ne ponudi u skoroj budućnosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
LG G3 prvi put na videu

nije isključeno da HTC i Samsung namjerno plasiraju telefone s greškom, kako bi zaradili na originalnim dijelovima i servisu (s partnerima) istih. Imao je i iPhone grešaka.

Kinezima se to nikako ne isplati. Slicna stvar se dogadjala/dogadja i s automobilima, razvikanije marke su se totalno opustile i pocele fusariti u proizvodnji auta, opet mozda i namjerno (originalni dijelovi, ovlasteni servisi itd.) dok su druge (korejske recimo) marke izdavale aute prakticki bez greske i sa dugom garancijom (osim naravno na potrosnu robu). Dakle korejci nisu fusarili nego pazili na svaki detalj i radili kvalitetno.

Ista stvar je danas i s mobitelima. Samsung S4 kad je bio izdan je bio u klincu totalnom, UI mu je trzao na sve strane, a imao je jos uvijek zamjetno jaci jaci hardver od (5-6 puta jeftinijeg) kineza kojeg imam ali koji se udostojio implementirali u sustini cisti Anroid OS uz manja, u pravilu, poboljsanja. Nista ne trza, sve tece glatko, nema bloatwarea kao kod S4, kvaliteta izrade je 2x bolja, dizajn otprilike isto  itd.

 

cyanmod ce mozda i pasat za htc i samsunge, ali ne isplati se ni stavljat na kineze iz razloga sto ces opcenito govoreci imati problema s njima, npr. na S4 (http://wiki.cyanogenmod.org/w/Known_Issues_page_for_jfltexx) a drugo novi kinezi koji drze do sebe imaju OTA update u telefonima. A i kao sto rekoh, OS-evi im dolaze liseni bloatwarea i dobro optimizirani, pa nema ni potrebe za custom ROM-ovima. 

 

vidim da ne radi ni mic sa VoiP aplikacijama na S4, sa instaliranim cyanmodom, sto je koma.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 20:47 (ftrim).
 
0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
ftrim kaže...

uglavnom smijurija ljudi, ajde tko zeli kupiti normalan mob minimum 3x jeftiniji od tih smeca, neka mi se javi na pvt, dobije racun i garanciju naravno. I nemojte zaboraviti da na sve uredjaje koje kupite u Hr imate garanciju od DVIJE godine (ne na baterije i neke dijelove naravno), jer to je zakon EU u sklopu koje se Hrvatska nalazi. To sta vam nude raznorazni ducani je samo DODATNO na tu postojecu garanciju koja se podrazumijeva! Citajte malo zakone...

Koji je to mob koji prodaješ, di se može pogledat i za koliko love ide?

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 20:57 (Sheldon).
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
ftrim kaže...

????? o cemu pricas? Cak i jeftine kineske marke i telefoni nude azuriranja iz telefona i prilicno prate podsrkom kupce, zapravo i vise no mnoge razvikanije marke.

 

Nebi rekao.

Podrška Mediatek čipseta je žalosna, 99% mobitela s njihovim chipsetima je još uvijek na Androidu 4.2.x.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // R9 280X // Ereboss // Silencio 652
12 godina
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
Edge kaže...
Indestructible kaže...

????? o cemu pricas? Cak i jeftine kineske marke i telefoni nude azuriranja iz telefona i prilicno prate podsrkom kupce, zapravo i vise no mnoge razvikanije marke.

 

nabroj mi te kineze i njihove update, ne racunam jedan-dva updatea sto izbace, ukoliko ih uopste

 

cakstavise neki cak izbacuju i sa starim android verzijama tipa 4.2/4.3

 

 

 

Jedan, dva update-a ti izbaci Samsung za svoje flagship modele, cisti primjer je Galaxy S3, a k tome softver im je teska banana, kad cujem da se kod S5 kamera otvara 5 sekundi onda ti je sve jasno.

 

Tak da kineze ne treba uzimati za zlo, cijela Samsung korporacija ima valjda 100000 puta vise love od prosjecnog proizvodjaca kineskog smartphoena, a vec par godina muku muce sa softverom koji je izgledom i radom ostao ajmo reci u 2009. godini.

 

Ako nista kinezi isporucuju smartphone sa MUIU-em ili cyanogenmod-om

pa to ti i govorim, sto bolji hardvare koliko-toliko time osigurani za naredne update 

al tesko je svima citati do kraja

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
14 godina
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
ftrim kaže...

sa hardverskog aspekta gledano, izuzev debljine (10.5mm je dosta) je odlicno. posto je duzinom negdje na razini mog kineza koji inace odlicno lezi u ruci, iako je naravno 5'' ekran u pitanju. znaci ovdje se dobija jos pola inca dijagonale uz QHD, ali opet kinez je znatno tanji uz sasvim zadovoljavajuce trajanje baterije (oko 2 dana). Razlog ovakve debljine LG G3 je vjerojatno u bateriji koja mora biti izdrzljiva za ekran takve rezolucije i velicine.

treba vidjet kakva ce bit kamera i koliko ce baterija biti izdrzljiva, jer i kinezi za Q4 planiraju LTE smartfone sa QHD-om i slicnim kucistima....opcenito, po milijunti put, brand name uredjaji se ne isplate danas kupovati

Ime, daj nam ime tog mobitela!

14 godina
neaktivan
offline
LG G3 prvi put na videu

Kolega pa to je poslovna tajna{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
ftrim kaže...
Alien 22 kaže...
 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

inace sto se tice ove vijesti: tresla se gora rodio se mis

tako je uvjek dosad bilo, sumnjam da lg moze sad nesto spektakularno ponuditi

????? o cemu pricas? Cak i jeftine kineske marke i telefoni nude azuriranja iz telefona i prilicno prate podsrkom kupce, zapravo i vise no mnoge razvikanije marke.

bubimir5 kaže...

Joj kako se ljudi drže te garancije kao da onda šta znači u mobitelima/tabletima. U 99% slučajeva problem nastane kada uređaj padne a onda ti nitko ne priznaje garanciju.

Pazi spominješ garanciju a ne spominješ DUPLO nižu cijenu? Šta ti ta garancija toliko znači da ćeš zbog 2 godine garancije dati duplo za uređaj?

Ja ne kužim ove šta se drže garancije kao da je garancija 20 godina ili da postoji 99% šansi da se uređaj pokvari u garantnom roku.

Evo ja već 15 godina koristim mobitele svakodnevno i svi moji ukućani i nitko u 15 godina još nije popravljao mob na garanciju. Onih par šta se pokvarilo bilo je ili uslijed pada ili nakon 3-5 godina znači istekla garancija.

Naravno da je garancija bitna (radije ću mob sa nego bez) ali da mi je to presudno ili da ću dati duplo za isti mob samo zbog garancije... nema šanse.

tocno, no meni se nikad nije ni dogodilo da bi mi uredjaj krepao zato jer je pao. A padao mi je isto rijetko, pogotovo ovi uredjaji koji nemaju klizave pozadine, kakav je i trenutni kinez. Koji je btw i pao ali mu nista nije bilo, cak ni reska, sto je malo i cudno, obzirom da je tanak i da ima i metala u sebi. al, dobro nije pao na parket goli, nego na tepih.

I da, upravo to sto kazes, nitko gotovo nikada ne popravlja mobitele na garanciju. Samo mi se jednom dogodilo da sam nosio mob na garanciju i to Alcatel, zbog toga jer mu je prdnuo konektor za napajanje, sto je katastrofa koja mi se ni u snu ne bi dogodila s kinezom. 

osim toga, mobiteli se ionako mijenjaju svakih 1-2 godine ,za koje vrijeme 99.99% nece trebati garancija. Osobno mijenjam mobitele svakih pola godine, iako imam godinu dana garancije kod kineza.

 

Pogledaj malo temu HTC One , x , sgs 4 - ekran , antena , napuhana baterija ..... {#}

evo bacio sam nekolikominutni pogled na HTC One temu i mogu se samo slatko nasmijat na sve to.{#}

Zašto? Pod  broj jedan zato jer sa svojim kinezom nemam niti jedan navedeni problem. Ekran je odličan, baterija također za kapacitet i tankoću uređaja, u 3 sata izgubi samo 6% i to uz malo korištenja.  Mobitel ima i stednju energije, auto brightness ekrana, a sam se i gasi i pokrece kad mu zadas. Cak i na najsvjetlijem brightnessu ne pije puno baterije. Baterija se nikad nije napuhala, a mobitel je bio stalno na nosacu i u USB punjacu auta (kineskom isto, punjacu, ne autu{#}) i navigirao 700 km u komadu, a 2000 km u dva dana. I to odlicno, nikad nije gubio vezu sa satelitima.

Nikakvi problemi s ekranom, touch odlican, antene isto odlicne, 3G brzine odlicne, wifi naravno jos brzi. 

 

Pod broj dva ljudi placaju puno ta smeca od mobitela (HTC i Samsung) i onda ocekuju da je sve stoposto savrseno, uz to sto ne znaju koristiti mobitele pa ih pune raznim smecem od softvera, a kako prodajem mobitele, dobro znam koliko los softver moze napravit stete mobitelu. Opcenito govoreci, ne znaju sta kupuju i poslije se zale na lose kamere itd. Btw, kamera kod kineza je takodjer vrlo dobra, boje odlicne i prema ovome sto citam ispada da je cak i kod najjeftinijeg 5'' IPS 720p quade core kineza kamera bolja od HTC-ove{#}

 

uglavnom smijurija ljudi, ajde tko zeli kupiti normalan mob minimum 3x jeftiniji od tih smeca, neka mi se javi na pvt, dobije racun i garanciju naravno. I nemojte zaboraviti da na sve uredjaje koje kupite u Hr imate garanciju od DVIJE godine (ne na baterije i neke dijelove naravno), jer to je zakon EU u sklopu koje se Hrvatska nalazi. To sta vam nude raznorazni ducani je samo DODATNO na tu postojecu garanciju koja se podrazumijeva! Citajte malo zakone...

Trpas temu sa svojim smecem koje prodajes pa tu napuhavas .

10 godina
protjeran
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
8ax kaže...
ftrim kaže...

????? o cemu pricas? Cak i jeftine kineske marke i telefoni nude azuriranja iz telefona i prilicno prate podsrkom kupce, zapravo i vise no mnoge razvikanije marke.

 

Nebi rekao.

Podrška Mediatek čipseta je žalosna, 99% mobitela s njihovim chipsetima je još uvijek na Androidu 4.2.x.

Podrska losa, po cemu to? OTA apdejti su tu. Da, zadnja verzija je 4.2.x I? Zar je Android 4.2.x loš OS? Btw, uskoro stiže i 4.4 za MTK proceve, to je do MTK, a ne do kineskih proizvodjaca samih telefona, logicno.

 

Btw, koga interesira mobitel neka mi se javi u pvt, ne ovako.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 22:01 (ftrim).
12 godina
offline
LG G3 prvi put na videu

molim lijepo!!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
ranko091 kaže...

na ovo sve imam samo jedno pitanje... nudi li cyanmod redovitije updejtove no ovi razvikani proizvođači?

 

zanima me zbog buduće moguće kupnje?! lg g2 specifično ako se nešto bolje ne ponudi u skoroj budućnosti.

 

Koristio sam Cyanogenmod na Galaxy S2 i nisam vidio veceg sranja na svijetu. Za par mjeseci koristenja vidio sam sve vrste problema, ali najgori je bio baterija. U to vrijeme sam htio da probam 4.0 Android dok sam cekao oficijalni update. Ja kolko sam shvatio, ekipa iz Cyanogenmod-a ima za cilj samo reci da su prvi izbacili neku verziju androida, a to sto pola stvari ne radi na mob-u, to je problem za drugi dan. Nigthly-ji su zesce sranje, jednu stvar poprave, pokvare druge dvije. I tako sam se mucio sa tim par mjeseci dok nije dosao oficijalni ROM, opet prije nego je Cyanogenmod ispolirao svoj. Tada je S2 bio najpozeljniji i najbolji android, pa ako je takva podrska bila za S2, naserem im se na njihovu citavu bazu podrske kojom se hvale. Jedina stvar koja bi se mogla reci u njihovu korist je ta da je S2 internacionalna verzija imao Exynos procesor, koji nije bas bio podrzan od Cyanogenmod-a, pa je mozda i to djelimicno bio razlog za razne problem.

14 godina
offline
LG G3 prvi put na videu

Jope "flagship", šta li mu je to...valjda perjanica, zastava na brodu neka, nosilac titule, najbolji...biće da je ovo zadnje, zna li neko?

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
volegradele kaže...

molim lijepo!!

lol, procitaj komentare koji dolaze iza mene a koji potvrdjuju napisano.

 

jedino ako si misljenja da je trolanje napisati istinu, npr. o tim cyanogen modovima (kao sto rece kolega, pola stvari ne radi na tim custom ROM-ovima ali vazno je da su prvi vani sa nekom verzijom OS-a) ili o mobitelima razvikanih marki, koji prema onome sto sam procitao, imaju vise problema no kinezi? i ne znam o kakvoj podrsci pricate, tek u zadnje vrijeme razvikani brandovi izdaju malo cesce OTA apdejte, ali i pocesto fusare u tome. Dok npr. kinezu kazes (putem fb sitea, ili nekog drugog kanala komunikacije) da nesto ispravi i oni to u pravilu isprave, kao sto su ispravili par sitnica konkretno u mom modelu. Ovaj koji se pozivao na to zasto MTK jos nema 4.4, mozda 4.4 nije niti tako idealan OS, bar po pitanju battery life-a? Posto citam da je više modela razvikanih brandova imalo kraci vijek trajanja baterije (i do 30%) apdejtom firmwarea na 4.4.

 

ja bih rekao da ti trolas uporno pokusavajuci dokazati (samo ne znam cime) da ja trolam {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2014 7:27 (ftrim).
10 godina
protjeran
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
Pilje kaže...

Jope "flagship", šta li mu je to...valjda perjanica, zastava na brodu neka, nosilac titule, najbolji...biće da je ovo zadnje, zna li neko?

Google is your friend: http://dictionary.infoplease.com/flagship

 

Dakle da, znas ali pitas {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
ftrim kaže...
 Ovaj koji se pozivao na to zasto MTK jos nema 4.4, mozda 4.4 nije niti tako idealan OS, bar po pitanju battery life-a? Posto citam da je više modela razvikanih brandova imalo kraci vijek trajanja baterije (i do 30%) apdejtom firmwarea na 4.4.

 

Imaš pravo, poznati proizvođači su glupi što updateaju mobitele.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // R9 280X // Ereboss // Silencio 652
10 godina
protjeran
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
8ax kaže...
ftrim kaže...
 Ovaj koji se pozivao na to zasto MTK jos nema 4.4, mozda 4.4 nije niti tako idealan OS, bar po pitanju battery life-a? Posto citam da je više modela razvikanih brandova imalo kraci vijek trajanja baterije (i do 30%) apdejtom firmwarea na 4.4.

 

Imaš pravo, poznati proizvođači su glupi što updateaju mobitele.

? Ja sam se nadovezivao na napisano ovdje od drugih da ti proizvodjaci to rade. Nigdje nisam rekao da su glupi jer apdejtaju mobitele, dapace, mislim da je to veliki plus. Ali, neki puta zabrljaju sa apdejtom, isto kao i svi drugi, uostalom. Dakle, razlog sto se ljudi bune na smartfone velikih brandova (nije da ih branim, dapace, mogao bih ih pljuvati do sutra samo iz razloga jer prodajem konkurentnu im robu) je dobrim dijelom i u tome sto ne znaju kako koristiti te mobitele i sto na njih instalirati. Ne znaju nedostatke mobitela niti prije kupovine istih. Ali zato znaju pljuvati po kako oni to misle i tvrde, smecu od kineskih mobitela.

 

Citas bez razumijevanja, to je jako lose.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2014 8:13 (ftrim).
12 godina
neaktivan
offline
LG G3 prvi put na videu

pozz moze pomoc da ne otvaram drugu temu .kupujem mobitel pa se mislim izmedu LG 2X  i Prestigio 4044 duo black, moze pomoc neznam za koji da se odlucim,pa ako moze koji savjet?

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
ema84 kaže...

pozz moze pomoc da ne otvaram drugu temu .kupujem mobitel pa se mislim izmedu LG 2X  i Prestigio 4044 duo black, moze pomoc neznam za koji da se odlucim,pa ako moze koji savjet?

prestigio 4044 je dosta slab uredjaj, za te novce mozes naci daleko jaci.

10 godina
protjeran
offline
Re: LG G3 prvi put na videu
Indestructible kaže...

????? o cemu pricas? Cak i jeftine kineske marke i telefoni nude azuriranja iz telefona i prilicno prate podsrkom kupce, zapravo i vise no mnoge razvikanije marke.

 

nabroj mi te kineze i njihove update, ne racunam jedan-dva updatea sto izbace, ukoliko ih uopste

 

cakstavise neki cak izbacuju i sa starim android verzijama tipa 4.2/4.3

 

 

govorimo o OTA apdejtima koji ne moraju uvijek biti apdejti na nove verzije OS-a. "Stare" verzije Androida 4.3/4.2??? Lol...ako je to staro, onda se pitam kako ste do jucer, u doba jelly beana (4.1) masovno koristili 2.3 uredjaje pa se niste bunili.

 

Odakle znas da je 4.4 zaokruzen OS po svim pitanjima. Citas li forume i imas li saznanja primjerice o 30% slabijem battery life-u na tom OS-u? 1-2 apdejta kod kineza? za konkretan model koji posjedujem izdano je barem 4-5 apdejta u relativno kratko vrijeme. i ne vidim po cemu je opcenito govoreci kolicina apdejta pokazatelj kvalitete softvera na mobitelu, jer to moze znaciti da u prvom redu telefon nije imao dobro implementiran OS, pa se kasnije moralo nadogradjivati firmwareima.

Zanimljivo je kako ovdje na BOL-u citam najprije komentare kako 4.4. ne donosi ništa novo (što i sam potom pobijam u postovima, iako razlike objektivno i nisu neke, barem za jace uredjaje), a onda se javljaju ljudi kao ti s komentarima da je 4.3 stara verzija OS-a {#}

 

btw, dosli su vec i kinezi sa 4.4

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2014 9:14 (ftrim).
14 godina
neaktivan
offline
LG G3 prvi put na videu

Ovaj G3 mi se čini mi se skroz okej. Možda si ga ubodem - za jedno dvije godine.. {#}

Wise men speak because they have something to say; Fools because they have to say something. ~ Plato
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice