Apple Watch je promašaj

poruka: 190
|
čitano: 27.393
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Watch je promašaj".
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Brainbow kaže...
Kolega, u ćemu?! Slika ti je malo izvan škvare pa nisi jasan. Ili ti trebaju poduke kako editirati fotku prije slanja. Aj brale oladi.

Pa forumski kolega :) Evo, ja poradim na editiranju slika a ti na pravopisu? Dogovoreno?

13 godina
offline
Apple Watch je promašaj

ak ovo lik složi kako treba, moguća konkurecija apple'u,..

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2014 13:32 (Cryogenic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Apple Watch je promašaj
Vidim da se je IT zajednica jako popalila na predstavljanje ovog novog u Apple-ovom asortimanu, i da vas se može podijeliti u tri skupine, od koju vis a vi autorstva stavljam autora, gospodina Petrića. Dakle, u prvu skupinu stavljam autora članka, za kojeg inače vrijedi načelo, vidi Apple u svakoj paštetu i fali ju kao da ju je on učinio. I sada od jednom, nešto ne valja, munje i gromovi!! Moje skromno subjektivno mišljenje je da iWatch ne valja čisto iz razloga što ga isti nije mogao kupiti istog trena, ili možda čak i dobiti, onako free, jer se eto mora čekati početak 2015 godine. Druga skupina su naravno, gospoda HEJTERI, i to oni profesionalni, koje ja najiskrenije uopće ne razmem, obzirom, ako mi se neki gadget nekog brenda iz nekog razloga ne sviđa, ili jer taj gadget tog brenda nije nikako u Hrvatskoj dostupan, OK, neću ga moći možda kupiti ali to nije razlog za TOLIKO hejtanje, nezadovoljstvo i frustriranost nemogućnošću nabave najčešće nije krivica brenda, već lijenost teleoperatera ili zastupnika tog brenda u Hrvatskoj. Treća skupina je u bitnoj manjini, koja će možda i kupiti taj i takav gadget, s vremenom, ali nikome ne pada na pamet pljuvati po nečemu o čemu se a barem ne zna dovoljno da bi se nešto konkretno moglo kazati, kamoli potvrditi, konkretno, trajnost bakterije. Ne bi me iznenadilo da trajnost bakterije uz neko "normalno" korištenje bude over 48 plus sati, da mi je znati koliko će se tada današnjih dežurnih hejtera i pljuvača postupati pepelom i priznati i šaptom kazati "mea culpa"?!?! Što s mene tiče, generalno govoreći, smartwatch mi kao neka vrsta back-up gadgeta odgovara, obzirom dok sam u ribičiji i imam štap u rukama, mogu vidjeti recimo tko me zove, ili dobiti obavijest o nailasku oluje u roku deset minuta nad područje gdje se ja nalazim. Način i obim primjene dok treniram, trčim, bavim se bilo kakvom aerobnog aktivnošću, bilo kakva evidencija je dobrodošla, a obzirom da je Apple dao punu slobodu deweloperima u stvaranju aplikacija, sumnjam da uskoro neće biti i onih koje prate 24/7 u real time stanje mene i mojeg tijela, i sukladno zabilježenom i naučenim, meni se prilagođava ili preporuča moduće ponašanja, ali i svega bitnog, relevantnih oko mene. Moja poanta i završna riječ u ovom postu, ako vam se ne pari iWatch, slobodno pogledajte malo šire i dalje oko sebe, danas postoji već barem desetak sličnih gadgeta koji će vas možda više i bolje usrećiti, zadovoljiti, kako dizajnom tako i funkcijama, možda i vodonepropusnošću. Čime god već, pitanje je jedno sasvim drugo, koliko će taj vaš gadget ukupno trajati, koliko će trajati njegova bakterija i koliko dugo će te imati podršku za update SW-a, servis bakterije, bilo čega!! Ja stavljam moj novac na iWatch, barem na četri godine, čik ima li tko dulju garanciju?!?!
ATJ Lučko
Moj PC  
3 8 hvala 0
12 godina
offline
Apple Watch je promašaj

Valjda ides u ribiciju da se opustis, a ne da nosim iWatch na ruci i da me hebe oluja. Stvarno neznam kako smo zivjeli prije... Isto tako ako nosis iWatch treba ti i iPhone sa sobom jer inace ne radi. A na njemu lako procitas oce te zadesit sudnji dan ili nece. 

 

Problem je sta sve manje i manje ljudi pusi te njihove all new, bran new, imposibru i ostale gluposti. Izdali su telefon koji postoji vec par godina, samo je ovaj puta jabuka na leđima i to je to. Ljudi od Jabuke ocekuju inovaciju, ocekuju da bude vrh... a ne da placas soma dolara za nesto sta postoji u mozda boljem obliku i kosta 500-600$ sa ukljucenim satom i SD karticom od 32-64gb. 

 

Moram priznat da sam i ja ocekivao puno vise od njihovog sata.... ipak je to jabuka, nema Jobsa, nema inovativnosti... to je to. Call of Duty i Apple idu ruku pod ruku.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch je promašaj
ATJLučko kaže...
Vidim da se je IT zajednica jako popalila na predstavljanje ovog novog u Apple-ovom asortimanu, i da vas se može podijeliti u tri skupine, od koju vis a vi autorstva stavljam autora, gospodina Petrića. Dakle, u prvu skupinu stavljam autora članka, za kojeg inače vrijedi načelo, vidi Apple u svakoj paštetu i fali ju kao da ju je on učinio. I sada od jednom, nešto ne valja, munje i gromovi!! Moje skromno subjektivno mišljenje je da iWatch ne valja čisto iz razloga što ga isti nije mogao kupiti istog trena, ili možda čak i dobiti, onako free, jer se eto mora čekati početak 2015 godine. Druga skupina su naravno, gospoda HEJTERI, i to oni profesionalni, koje ja najiskrenije uopće ne razmem, obzirom, ako mi se neki gadget nekog brenda iz nekog razloga ne sviđa, ili jer taj gadget tog brenda nije nikako u Hrvatskoj dostupan, OK, neću ga moći možda kupiti ali to nije razlog za TOLIKO hejtanje, nezadovoljstvo i frustriranost nemogućnošću nabave najčešće nije krivica brenda, već lijenost teleoperatera ili zastupnika tog brenda u Hrvatskoj. Treća skupina je u bitnoj manjini, koja će možda i kupiti taj i takav gadget, s vremenom, ali nikome ne pada na pamet pljuvati po nečemu o čemu se a barem ne zna dovoljno da bi se nešto konkretno moglo kazati, kamoli potvrditi, konkretno, trajnost bakterije. Ne bi me iznenadilo da trajnost bakterije uz neko "normalno" korištenje bude over 48 plus sati, da mi je znati koliko će se tada današnjih dežurnih hejtera i pljuvača postupati pepelom i priznati i šaptom kazati "mea culpa"?!?! Što s mene tiče, generalno govoreći, smartwatch mi kao neka vrsta back-up gadgeta odgovara, obzirom dok sam u ribičiji i imam štap u rukama, mogu vidjeti recimo tko me zove, ili dobiti obavijest o nailasku oluje u roku deset minuta nad područje gdje se ja nalazim. Način i obim primjene dok treniram, trčim, bavim se bilo kakvom aerobnog aktivnošću, bilo kakva evidencija je dobrodošla, a obzirom da je Apple dao punu slobodu deweloperima u stvaranju aplikacija, sumnjam da uskoro neće biti i onih koje prate 24/7 u real time stanje mene i mojeg tijela, i sukladno zabilježenom i naučenim, meni se prilagođava ili preporuča moduće ponašanja, ali i svega bitnog, relevantnih oko mene. Moja poanta i završna riječ u ovom postu, ako vam se ne pari iWatch, slobodno pogledajte malo šire i dalje oko sebe, danas postoji već barem desetak sličnih gadgeta koji će vas možda više i bolje usrećiti, zadovoljiti, kako dizajnom tako i funkcijama, možda i vodonepropusnošću. Čime god već, pitanje je jedno sasvim drugo, koliko će taj vaš gadget ukupno trajati, koliko će trajati njegova bakterija i koliko dugo će te imati podršku za update SW-a, servis bakterije, bilo čega!! Ja stavljam moj novac na iWatch, barem na četri godine, čik ima li tko dulju garanciju?!?!

Ma sto ga ti nadrobi,nista sa nicim...pameti,niti veze nema...Ako si primjetio,ljudi OPĆENITO NISU naklonjeni tim Vočevima,ne samo Ajvaču.Cisto mi svejedno,jel to od Motorole,Applea ili nekog treceg...Nacelno nisam protiv koncepta,ali ovako,kako ga sad predstavljaju,definitivno,bar meni,nije nesto za cim cu pohrliti kupiti to cudo...

10 godina
neaktivan
offline
Apple Watch je promašaj
Petricu, ako od ovog što si napisao nemaš neke materijalne koristi (neki novi Samsung mobitel ili tablet) onda tebi je pod hitno potrebno career change.
 
1 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple Watch je promašaj

Potpuno se slazem Petricu. Sat je smece naprema Moto 360.

Suprotno tome, iPhone je uredu...

 

Trebali su radije napravit ovako nesto: http://www.theverge.com/2014/9/11/6134981/apple-watch-round-concept-photo-essay

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2014 14:43 (Zmiho).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Zmiho kaže...

Potpuno se slazem Petricu. Sat je smece naprema Moto 360.

Suprotno tome, iPhone je uredu...

Nije smece, samo je dizajn banana... Moto360 treba uzeti jer je dizajn perfektan. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
Apple Watch je promašaj

Svašta. Sat s metalnom narukvicom je izuzetno lijep. I meni se čini kao nešto što mi neće trebati, ali takav je bio i slučaj s iPad-om. Isto tako ovo je tek prva verzija, znamo koliko je toga nedostajalo 1. iPhone-u. Možda će tek 2. verzija biti ono što trebamo, kao i s iPhone-om, a možda će jednostavno biti sat/modni dodatak i kao takav mnogi ga budu kupovali.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Apple Watch je promašaj

U zadnje vrime sve se svodi na gađenju i blačenju poglavito kad Apple nešto izbaci!

Još kad autori članaka nameču svoje subjektivno mišljenje kao opće prihvatljivo ne mogu doć sebi!!{#}

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apple Watch je promašaj

Vidim da bi mnogi preferirali okrugli sat poput Moto360, dok je meni baš obrnuto Apple Watch daleko ljepši. Valjda vrijedi ona stara 'o ukusima i bojama se ne rasravlja'.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple Watch je promašaj
volegradele kaže...

U zadnje vrime sve se svodi na gađenju i blačenju poglavito kad Apple nešto izbaci!

Još kad autori članaka nameču svoje subjektivno mišljenje kao opće prihvatljivo ne mogu doć sebi!!{#}

Nije blacenje, samo nema inovativnosti koje svi ocekuju... sve je videno.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
offline
Re: Apple Watch je promašaj
SimeKZ kaže...
Zmiho kaže...

Potpuno se slazem Petricu. Sat je smece naprema Moto 360.

Suprotno tome, iPhone je uredu...

Nije smece, samo je dizajn banana... Moto360 treba uzeti jer je dizajn perfektan. 

pročitaj komentar specijaliziranog sajta za vure. Dizajn je specifičan ali je što se izrade tiče beskompromisan. To će i biti jedan od razloga što bi se na kraju ipak mogao dobro prodavati, kvaliteta izrade i detalji u usporedbi sa konkurencijom u tom cjenovnom rangu ... s vremenom će biti raznih dizajna od kojih će neki možda ući u klasike a neki ne. Uglavnom, relativno novo područje za apple i it , fashion.
http://www.hodinkee.com/blog/hodinkee-apple-watch-review 

9 godina
neaktivan
offline
Apple Watch je promašaj

svi domaći i strani recenzenti imaju neki flagship android. Nijedan privatno nema iphone a probali su sve uređaje. Pametnom dosta.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Debeli Gazda kaže...

svi domaći i strani recenzenti imaju neki flagship android. Nijedan privatno nema iphone a probali su sve uređaje. Pametnom dosta.

Sigurno nemaju para za jednog {#} trololololo

Moj YouTube kanal, recenzije smartfona, tableta... https://www.youtube.com/user/mislavbusic
10 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Debeli Gazda kaže...

svi domaći i strani recenzenti imaju neki flagship android. Nijedan privatno nema iphone a probali su sve uređaje. Pametnom dosta.

Živa istina..ljudi su valjda toliko dovoljno pametni,da tocno plate ono sto i dobiju,ne vise..{#}

16 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Watch je promašaj
duhonja kaže...
Debeli Gazda kaže...

svi domaći i strani recenzenti imaju neki flagship android. Nijedan privatno nema iphone a probali su sve uređaje. Pametnom dosta.

Živa istina..ljudi su valjda toliko dovoljno pametni,da tocno plate ono sto i dobiju,ne vise..{#}

 

Ja nemam iphone i vjerojatno ga neću nikada ni imati (ne privlači me). Ali imam S3 i ne mogu reći baš da sam dobio ono što sam platio. Taj mobitel je spor ko smrt jebote...

Freak Show Inc.
10 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Friday kaže...
duhonja kaže...
Debeli Gazda kaže...

svi domaći i strani recenzenti imaju neki flagship android. Nijedan privatno nema iphone a probali su sve uređaje. Pametnom dosta.

Živa istina..ljudi su valjda toliko dovoljno pametni,da tocno plate ono sto i dobiju,ne vise..{#}

 

Ja nemam iphone i vjerojatno ga neću nikada ni imati (ne privlači me). Ali imam S3 i ne mogu reći baš da sam dobio ono što sam platio. Taj mobitel je spor ko smrt jebote...

nije do hardweraja,nego sipljivog OS-a...nego Fridej,kako te sluzi novi HP?{#}

12 godina
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Friday kaže...

 

Ja nemam iphone i vjerojatno ga neću nikada ni imati (ne privlači me). Ali imam S3 i ne mogu reći baš da sam dobio ono što sam platio. Taj mobitel je spor ko smrt jebote...

planned obsolescence my friend. kapitalizam na vrhuncu...

srećom tu je xda, pred mjesec dana sam složio jedan S3, eno i danas radi ko švicarac (mada je koreanac jel).

Moj YouTube kanal, recenzije smartfona, tableta... https://www.youtube.com/user/mislavbusic
16 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Watch je promašaj
duhonja kaže...

nije do hardweraja,nego sipljivog OS-a...nego Fridej,kako te sluzi novi HP?{#}

 

Puj puj {#}

 

EchoOne kaže...
Friday kaže...

 

Ja nemam iphone i vjerojatno ga neću nikada ni imati (ne privlači me). Ali imam S3 i ne mogu reći baš da sam dobio ono što sam platio. Taj mobitel je spor ko smrt jebote...

planned obsolescence my friend. kapitalizam na vrhuncu...

srećom tu je xda, pred mjesec dana sam složio jedan S3, eno i danas radi ko švicarac (mada je koreanac jel).

 

Ma znam, ali brate mili šta su ga tako sjebali? Uostalom, nisam dobio ono što sam platio jer očito da SAM moram poraditi na tome da mobitel prodiše.

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Apple Watch je promašaj

Slažem se... Šta da ti kažem.. Bar imaš neke opcije...

Moj YouTube kanal, recenzije smartfona, tableta... https://www.youtube.com/user/mislavbusic
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Apple Watch je promašaj
EchoOne kaže...

Slažem se... Šta da ti kažem.. Bar imaš neke opcije...

 

Ima, kad kliknem na settings - dobijem neke opcije. Ali ni na jednoj ne piše da će ubrzati uređaj...

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Friday kaže...
EchoOne kaže...

Slažem se... Šta da ti kažem.. Bar imaš neke opcije...

 

Ima, kad kliknem na settings - dobijem neke opcije. Ali ni na jednoj ne piše da će ubrzati uređaj...

About phone - build number, tapkaj 10-ak puta dok ti se ne uključi developers options

vrati se nazad u settings, developer options, i smanji brzine animacija na 0.5x, sve 3.

 

Home, stisni brzo dvaput home tipku, ako uđe u s-voice, pogasi sve u opcijama (launch via home key, i slično samo kvačice makni)

Nemoj gasit aplikacije koje češće koristiš (poruke, pozivi, chrome, nezz slično) već samo one koje nećeš dosta dugo koristit (tipa upalio si danas mape, i neš sigurno još 3 dana, il igricu il slično).

 

To je to ovako na blef, nije vele, al bar nešto... ježi ga, sve ostalo moraš kombinirat na druge načine... u konačnici se isplati za pol sata vremena neš iskemijat ;)

Moj YouTube kanal, recenzije smartfona, tableta... https://www.youtube.com/user/mislavbusic
10 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Friday kaže...
EchoOne kaže...

Slažem se... Šta da ti kažem.. Bar imaš neke opcije...

 

Ima, kad kliknem na settings - dobijem neke opcije. Ali ni na jednoj ne piše da će ubrzati uređaj...

Get on Wikihow,and ask: How to instal WP 8.1 on my Samsung S3? {#}{#}

9 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj

a g3 i s5 su kao 300 kuna...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Branimir82 kaže...

Petrić kritizira Apple ? Ok, smak svijeza za 3,2..

Sutra se Jabučna dionica prodaje za 1$.

Early adopter
9 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj

ne kužim što ti znači spor ko smrt..imao sam s3 godinu dana najnormalnije je radio.. mrvu sporiji nego nego najnoviji i to je to

14 godina
neaktivan
offline
Apple Watch je promašaj

Do sada mi se uvjek kod applea barem dizajn sviđao, posebice iPhone 4 i 5...

 

Moram reći da sam u najmanju ruku razočaran s dizajnom watcha, ali i novog iPhonea.

Sve ostalo je već rečeno.

 

I da kolega Petrici, iako ponešto neočekivano od Vas na ovu temu, ali jako lijepo ste to rekli. 

Možda je

još najbolje rekao, da je proizvođač netko drugi, već bi ga na pozornici ismijali.

SoSlI' bopummeH motlhbogh val.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.9.2014 17:03 (Xanzzu).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Xanzzu kaže...

Do sada mi se uvjek kod applea barem dizajn sviđao, posebice iPhone 4 i 5...

 

Moram reći da sam u najmanju ruku razočaran s dizajnom watcha, ali i novog iPhonea.

Sve ostalo je već rečeno.

 

I da kolega Petrici, iako ponešto neočekivano od Vas na ovu temu, ali jako lijepo ste to rekli. 

Možda je

još najbolje rekao, da je proizvođač netko drugi, već bi ga na pozornici ismijali.

Dakle,sva je ipak samo u imenu Apple...Onda normalne ljude prozivate da mrze Apple.Nije istina,samo vas ismijavamo...{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Watch je promašaj
Friday kaže...
duhonja kaže...
Debeli Gazda kaže...

svi domaći i strani recenzenti imaju neki flagship android. Nijedan privatno nema iphone a probali su sve uređaje. Pametnom dosta.

Živa istina..ljudi su valjda toliko dovoljno pametni,da tocno plate ono sto i dobiju,ne vise..{#}

 

Ja nemam iphone i vjerojatno ga neću nikada ni imati (ne privlači me). Ali imam S3 i ne mogu reći baš da sam dobio ono što sam platio. Taj mobitel je spor ko smrt jebote...

Tebi ne treba novi mob nego ova stranica . Samo si par klikova udaljen od perfektno brzog s3. Backup ofc i nećeš požaliti.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice