Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u kratkom

poruka: 43
|
čitano: 9.468
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u kratkom ".
8 godina
offline
Re: Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u krat
Tokyu:

Kakve veze imaju vinski podrumi s energetikom baziranom na fosilnim gorivima? Isto bi tako mogao tvrditi da treba zabraniti rijeke i mora jer se tu i tamo neka budala utopi.
Ja rekoh
3 godine
offline
Re: Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u krat
To sam mu naveo jer je rekao da CO2 nikad nikog nije ubio. Nije govorio o atmosferskim koncentracijama nego ono što je napisao. Što je netočno.
Od vrućine se umire svugdje u svijetu. To mogu biti i kronični bolesnici ali i radnici koji okončaju zbog toplotnog udara. Ali nije toplina jedina posljedica povećanja CO2, tu su kiše, gromovi, vjetrovi, poplave, odroni, bujice, suše, nevremena, razne bolesti itd. Sve što itekako ima dokumentirane smrtne ishode u određenim situacijama, a frekvencije čega će se povećavati s povećanjem koncentracije CO2 u atmosferi.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.3.2022 22:47 (Gallu).
12 godina
offline
Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u kratkom

Jel u posljedice CO2 spada i kad je u lokalnoj birtiji eksplodirala CO2 boca i pipničarki raznijela lijevi silikon?

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u krat
Feudalac kaže...
Tokyu:

Kakve veze imaju vinski podrumi s energetikom baziranom na fosilnim gorivima? Isto bi tako mogao tvrditi da treba zabraniti rijeke i mora jer se tu i tamo neka budala utopi.

 Sagledaj kontekst. Covjek je govorio da je nemoguce da CO2 moze ubiti covjeka i ja sam samo dao primjer gdje je to itekako moguce. I ja NISAM nigdje govorio o ikakvim zabranama, vec samo ispravljao netocni navod tako da molim da ne stavljas navode koje nisam rekao i koje nemaju veze s kontekstom. 

8 godina
offline
Re: Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u krat
Tokyu:

Znaš ti jako dobro koja je tema i o čemu je kolega govorio. Ti i Gallu ste njegov vrlo jasan komentar izvadili iz konteksta i skrenuli temu na sitničarenje i gluposti umjesto da ste odgovorili na par ozbiljnih tematskih promašaja koje je dotični natipkao. Zato sam ti dao jednako promašenu analogiju da ti na primjeru pokažem koliko je besmisleno vaditi stvari iz kontektsa.

Trenutak je vrlo ozbiljan, pred nama su dalekosežne promjene da bi se zajebavali na ovaj način…
Ja rekoh
11 godina
offline
Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u kratkom

Ovakve pizdarije pišu samo oni idioti koji vjerovatno ni ne voze auto, jer su mentalno nesposobni za upravljat bilo što što nije bicikl. Brzine treba podignuti, jer su auti, ceste i sva oprema na njima puno sigurnije.

A ja dok sam živ se neću maknut od 1.9 TDi, zato dragi zeleni idioti, odjebite od nas što vozimo

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u krat

pravi Rvat - pumpe-dize 1zapeta9 TeDeiiiiii kao centralni dio Svetog Trojstva...

Ju je je? Je ju je!
3 godine
offline
Re: Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u krat
Kako "CO2 nikad nikog nije ubio direktno ili indirektno" mogu izvući iz konteksta?!?
I odgovorio sam mu - porast CO2 u atmosferi povećava broj smrtnih slučajeva. Čak sam i link stavio.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.3.2022 17:50 (Gallu).
5 godina
offline
Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u kratkom

"A i atmosfera Venere se sastoji 96% od CO2, pa od toga još nitko nije umro..."

Bokteneće, čovjek bi očekivao da će od ovakvih debilizama dostojnih slabijih polaznika specijalne škole u Donjoj Špičkovini biti pošteđen barem na nekakvom sajtu koji se diči nekakvim tehnološko-znanstvenim temama, ali eto, ne valja pretjerati s očekivanjima.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2022 0:25 (Al Crane).
 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u krat
Bug Manijak kaže...

Ovakve pizdarije pišu samo oni idioti koji vjerovatno ni ne voze auto, jer su mentalno nesposobni za upravljat bilo što što nije bicikl. Brzine treba podignuti, jer su auti, ceste i sva oprema na njima puno sigurnije.

A ja dok sam živ se neću maknut od 1.9 TDi, zato dragi zeleni idioti, odjebite od nas što vozimo

 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
3 godine
offline
Re: Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u krat
Europske metropole sve više brane dizel na svojim ulicama tako da sretno ti bilo s ulaskom u neki grad u doglednoj budućnosti. Možda ćeš se po polju negdje moć provozat.
3 godine
offline
Re: Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u krat
Izmaknuo mi je taj citat. Ne znam jel bi se smijao ili plakao na to :/
5 godina
offline
Re: Uz 10 koraka do manjeg korištenja nafte u krat
Gallu kaže...
Izmaknuo mi je taj citat. Ne znam jel bi se smijao ili plakao na to :/

 

To je logićni nastavak te paradajz-juha "logike" oko CO2. Samo ne vidim logiku u tome da administracija ovog sajta mrtva 'ladna prelazi preko takvih nebuloznih provokacija. Kao da na temi o hipersoničnim raketama netko krene drviti kakve po njih efekte ima ravna šuplja Zemlja.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2022 15:35 (Al Crane).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice