Samsung Galaxy S24 Ultra 'pogonjen' je AI-jem, a d

poruka: 37
|
čitano: 10.622
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy S24 Ultra 'pogonjen' je AI-jem, a d".
13 godina
offline
Samsung Galaxy S24 Ultra 'pogonjen' je AI-jem, a d

Je li netko procitao fine print za AI feature koji su "besplatni" samo do 2025, nakon toga je upitno?

 

Mobitel od 1300 eura kojem je glavni feature AI, i taj novi feature ce mozda bit zakljucan iza paywalla, famozno...

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 1
Re: Samsung Galaxy S24 Ultra 'pogonjen' je AI-jem,
Qudek kaže...

Je li netko procitao fine print za AI feature koji su "besplatni" samo do 2025, nakon toga je upitno?

 

Mobitel od 1300 eura kojem je glavni feature AI, i taj novi feature ce mozda bit zakljucan iza paywalla, famozno...

 

koristiit će offline način za AI, koliko sam bio pročitao. Imaju poseban čip koji je dovoljno moćan za AI, model će biti Google Gemini Nano.

 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24 Ultra 'pogonjen' je AI-jem,
Qudek kaže...

Je li netko procitao fine print za AI feature koji su "besplatni" samo do 2025, nakon toga je upitno?

 

Mobitel od 1300 eura kojem je glavni feature AI, i taj novi feature ce mozda bit zakljucan iza paywalla, famozno...

rekli su da će biti besplatno barem do 2025., s tim da trenutno nemaju planove o naplati, tj. da će se vjerojatno plaćati neke naprednije AI funkcionalnosti koje bi od 2025. mogle biti dostupne

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24 Ultra 'pogonjen' je AI-jem,
Ai ili ti bixby 2.0 , poigrat se onda zaborvit pa pobrisat jer cucla miliampere
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Samsung Galaxy S24 Ultra 'pogonjen' je AI-jem,
A koje su to dodatne funkcije? Filteri za video u real timeu koji od žabe naprave babu? Od magarca tenora? Ili umjesto školarca pročitaju knjigu i napišu zadaću?
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.1.2024 11:52 (Zeolit).
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S24 Ultra 'pogonjen' je AI-jem,
Pozdrav!
Njegov komentar je negativan i rezultat nekakve frustracije/konflikta.

Sa mojim bi ti se vjerojatno složili očevi, djedovi i pradjedi. Time sam htio istaknuti težnju za boljim prema vlastitim mogućnostima u periodu od ulaska u klub odraslih pa do smrti.
Većinu toga što sam nabrojao vjerojatno imaš. Tako i on. Ima ljudi oko nas koji teže boljem. Ne treba ih zbog osobnih frustracija prozivati.

Lp
vicious
2 godine
offline
Re: Samsung Galaxy S24 Ultra 'pogonjen' je AI-jem,
viciousone kaže...
Pozdrav!
Njegov komentar je negativan i rezultat nekakve frustracije/konflikta.

Sa mojim bi ti se vjerojatno složili očevi, djedovi i pradjedi. Time sam htio istaknuti težnju za boljim prema vlastitim mogućnostima u periodu od ulaska u klub odraslih pa do smrti.
Većinu toga što sam nabrojao vjerojatno imaš. Tako i on. Ima ljudi oko nas koji teže boljem. Ne treba ih zbog osobnih frustracija prozivati.

Lp

 Ne slažem se i nemam niti metalni upaljač a pušač sam, koristim biceve i mislim da si u pravu, godišnje napravim mnogo smeća bacajući prazne upaljače, trebao bih kupiti nekoga koji se puni, niti uopće nemam odijelo i kravatu niti metalnu kemijsku (npr parker) niti kožni novčanik, imam a52 samsunga nakon što sam uvidio da mi flagship uopće ne treba a ne koristim čak niti puni potencijal a52 pa ću ići na još jeftiniji mobitel, to što si napisao je tipično trpanje u ladice što god ti mislio a trebao bi misliti odnosno staviti se u kožu sugovornika... empatija. Ne mislim da si ikoga uvrijedio već si ispao smiješan, trebao bi znati ne ponašati se autistično prema drugima da ne kažem prikazivati psihopatske karakteristike te na taj način činiti upravo ono što spočitavaš drugima, to je onda smiješno, imo.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice