Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a

poruka: 25
|
čitano: 7.770
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a".
9 godina
offline
Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a

zbunili ste me, jer ste stavili navodnike na "ripanje" umjesto na "Windows Media Player".
ne postoji windows media player na windowsima 11. mislili ste na Music Player ili kako se u microsoft storeu na hrvatskom pojavljuje - "Reproduktor medijskih sadržaja za Windows".
na windowsima 11 se još može samo nabaviti "Windows Media Player Legacy". on ripa. al ja nisam vidio cd ni dvd vec 10 godina :)

 
10 0 hvala 0
3 godine
offline
Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a

Kriva godina?

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a

WTF ???

Ti mene hebeš ????

 

Još je i Windows Media Player iz doba Windowsa XP imao mogučnost ripanja CD-ova !!

 
16 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a

Microsftova PR ekipa izgleda jos uvijek koristi Interent Explorer.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Novi Windows Media Player omogućava "ripanje"
kolko sam samo cd-a ripao, konvertao i pržio mp3 cd-e prek wmp-a za kenwood liniju 2004-e...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a

Auuu. Ovo me podsjetilo na studentske dane. Frend ripa, snima, przi i prodaje. Napravio i ogroman crno-bijeli katalog. Snima i mjesano (po izboru), ali cijena je veca. Imao i svoje dilere koji su dobijali 10% zarade hahaha. Mozda nekome ovo zvuci smijesno, ali ziva istina. Onda se sjetih onih oglasa po menzama gdje se prodaju igrice, glazba. Dok cekas da dodjes na red u menzi, citas novu ponudu igrica i glazbe. Sve po cijenama za studentski standard

 
8 0 hvala 1
14 godina
offline
Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a

 

Na kojim "bobama" je autor ovog članka ?

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Novi Windows Media Player omogućava "ripanje"
Nero me veže uz ripanje 😁
 
5 0 hvala 0
5 godina
online
Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a

cdex....

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi Windows Media Player omogućava "ripanje"
raychica kaže...

zbunili ste me, jer ste stavili navodnike na "ripanje" umjesto na "Windows Media Player".
ne postoji windows media player na windowsima 11. mislili ste na Music Player ili kako se u microsoft storeu na hrvatskom pojavljuje - "Reproduktor medijskih sadržaja za Windows".
na windowsima 11 se još može samo nabaviti "Windows Media Player Legacy". on ripa. al ja nisam vidio cd ni dvd vec 10 godina :)

 Pa gdje je onaj jadni goorve music ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Novi Windows Media Player omogućava "ripanje"
Trebao bi biti u Storeu. Dela dobro na Win10
15 godina
offline
Re: Novi Windows Media Player omogućava "ripanje"
raychica kaže...

zbunili ste me, jer ste stavili navodnike na "ripanje" umjesto na "Windows Media Player".
ne postoji windows media player na windowsima 11. mislili ste na Music Player ili kako se u microsoft storeu na hrvatskom pojavljuje - "Reproduktor medijskih sadržaja za Windows".
na windowsima 11 se još može samo nabaviti "Windows Media Player Legacy". on ripa. al ja nisam vidio cd ni dvd vec 10 godina :)

 Upravo napravljen screenshot na Windows 11. Dakle postoji Media Player.

16 godina
offline
Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a

Vecina kucista danas nema uopste sprijeda otvor da instaliras ikakav CD/DVD citac/pisac.

Vecina laptopa odavno nema CD/DVD citace/pisace.

Zadnji DVD citac/pisac koji sam koristio stoji ispod stola u prasini, vjerovatno i kada bih ga spojio, ne bi radio.

Mozes mislit koliko su se developeri koji su ovaj feature implementirali osjecali korisno.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a

Da, pa Windows Media Player oduvijek ima opciju za ripanje audio CD-a. Ovo je vijest jedino ako su u Windows 11 nešto maknuli pa sad vraćaju nazad.

Veće je pitanje na čemu će ljudi ripati audio CDe? Više nemam nijedan CD-ROM - tko je ripao CD-e već ih je odavno zripao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2022 17:52 (Bitanga).
Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Novi Windows Media Player omogućava "ripanje"
Ma bitno da plata ide 😁
15 godina
offline
Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a

Kaj to još postoji??

Ripanje cd-a?

Ne vjerujem da itko to više radi.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Novi Windows Media Player omogućava "ripanje"

pred dva tjedna sam mountao dva .BINa Vice Vukova i zaFLACao ih...

 

što ćeš, treba trajne vrijednosti prilagoditi novim vremenima i audio uređajima..

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Novi Windows Media Player omogućava "ripanje"
danko99 kaže...

Kaj to još postoji??

Ripanje cd-a?

Ne vjerujem da itko to više radi.

 

Ja sam znao klincima zripat glupe audio CDe što su dobivali uz knjigu iz glazbenog u osnovnoj školi pa stavit na Plex.

To je jedino što sam ripao u zadnjih 15ak godina.

Ali tad sam još imao DVD-ROM, sad više ni to nemam.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Novi Windows Media Player omogućava "ripanje"
Svakih godinu-2. slike snimim na Oblak/ extrrni HDD i 2 kopije DVDa (zlu ne trebalo) . Ok, treba 20-30tak DVD ova, ali baš ako krepa sve...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Novi Windows Media Player omogućava "ripanje"
Lanko kaže...
Svakih godinu-2. slike snimim na Oblak/ extrrni HDD i 2 kopije DVDa (zlu ne trebalo) . Ok, treba 20-30tak DVD ova, ali baš ako krepa sve...

 

Di čuvaš kopije?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a

u microsoftu očito nisu jaaaako dugo promijenili kalendar na zidu... pa je za očekivati da u win 12 vrate podršku za staru dobru disketu... i to onu veliku, od 5 1/4"... a tamo negdje u win 18 će se valjda pojaviti i bušene kartice...

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Novi Windows Media Player omogućava "ripanje" CD-a

Ne kužite.. ovo je još jedan signal da smo [skoro] dosegnuli vrhunac tehnološkog razvoja. Nakon vrhunca, jasno, slijedi vraćanje na staro. Ja sam po tom pitanju već u budućnosti jer koristim Win 7 i komp. koji ima CD/DVD.

A imam i spremnu Pentium IV mašinu... 386-ica je, nažalost, prodana.. što shvaćam kao signal da će regres ići i brže nego je išao progres pa ćemo sa Pentium IV prelaziti na abakus.

Amenoum
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi Windows Media Player omogućava "ripanje"
Dobra stara vremena, kada si bez ikakvog posebnog truda mogao staviti 100dem, kunska protuvrijednost, ili vise, mjesecno....

Osobno neznam niti jednog kompjuterski polupismenog tko nije zaradjivao djeparac snimanjem audio cd-ova iz mp3 kolekcija, a i kolekcije su se "iznajmljivale" po pristupacnoj cijeni.....

Od hobi "pirata" koji su snimali po par cd-ova dnevno, dilali ih po skoli, medju ekipom, do ozbiljnih igraca koji su imali vise konfiguracija posvecenih iskljucivo ripanju, kodiranju i snimanju..... Znam tipa koji je po 10-12 sati dnevno samo snimao audio cd-ove, svaki dan, izdila to na poslu, dodje kuci, i udri ponovo...

Bijase i onaj program "where is it", pa su ljudi katalogizirali svoje kolekcije, samo je otvoris na kompu, slozis sto zelis, on po tome snima.....

Eh, dobra stara vremena....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Novi Windows Media Player omogućava "ripanje"
Damir22 kaže...


Od hobi "pirata" koji su snimali po par cd-ova dnevno, dilali ih po skoli, medju ekipom, do ozbiljnih igraca koji su imali vise konfiguracija posvecenih iskljucivo ripanju, kodiranju i snimanju..... Znam tipa koji je po 10-12 sati dnevno samo snimao audio cd-ove, svaki dan, izdila to na poslu, dodje kuci, i udri ponovo...

Bijase i onaj program "where is it", pa su ljudi katalogizirali svoje kolekcije, samo je otvoris na kompu, slozis sto zelis, on po tome snima.....

Eh, dobra stara vremena....

je, uglavnom su svi ti koji su štancali mp3 i igre završavali u policiji, pa su nakon sudskog postupka mogli otkupiti na javnoj dražbi svoja računala, monitore itd, s pravom prvootkupa..

 

*tamo sam jeftino kupio dva hard diska i monitor, još neke sitnice, pošto jadni pržitelji nisu imali keša za otkup.

 

nego, bila je neka stranica (ekipa) u plavom i zelenom oglasniku, poznata po prodaji svega i svačega ripanog..

 

ako se netko sjeti kako su se zvali ??

 

oni su to godinama uredno radili, i nitko im nije stavio soli na rep...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
8 godina
offline
Re: Novi Windows Media Player omogućava "ripanje"
Naravno, bilo je i takvih, no to je ipak doslo nesto kasnije, kad se konkurencija poostrila, pa si ekipa medjusobno podmetala i prijavljivala....

Osobno niko od ove ekipe koju spomenuh, nije imao apsolutno nikakvih problema, iako su se svi povukli iz "biznisa" kako je dostupnost snimaca i medija rasla, tako je svako mogao snimati, nije se vise isplatilo.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice