Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena prav

poruka: 16
|
čitano: 5.614
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena prav".
16 godina
offline
Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena prav

Ili ne kupim igru uopće, a kamoli DLC. Kaj je najbolje, prodavat će se :D

Gledam te!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena prav

Halo Bing, kako bratec?

 
3 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena prav

Za 55,000 eura može se kupiti tako negdje od 1400 - 2800 igara na steamu. Ako se fokusiramo samo na žanr svemirksih pucačina/space rppga/istraživanja svemira, isl. dolazimo do činjenice da toliko igara niti ne postoji u toj niši. Ne ubrajam ona sranja sklepana u 15 dana, nego baš "prave igre".

 

Ali dobro, na koji način će netko raspolagati sa svojim novcima stvarno nije ničiji problem. Ja mislim da se više isplati otići na kurve ~500 puta barem dok ti još miše može raditi kako treba, ali to sam samo ja.

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena prav

Ljudi ocito ne uce na svojim gresakama.

Da ste ulozili 50k eura u BTC pred 10 godina, danas bi bili bogatasi, slicno je i sa ovakvim kolekcijama.

 

Digitalna dobara su na minimumu svoje vrijednosti i njihov je rast osiguran! ne nekakvim belsavim privatnim osiguranjem, nego fizikom, ono sto je na dnu, moze samo ici gore!

 

Tako da, rVatine, ako zelite uspijeti u zivotu, prvo kupite ovo! :D

 
2 4 hvala 0
11 godina
offline
Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena prav

Već vidim scenu kako lik pred komada baca plastični ključ i kaže "mala ovo su ključevi mojeg novog svemirskog broda" takvog nema nitko u selu (sa šiberom i pristaništem za brodiće niže klase).

Limited edition, čitaj onoliko velika koliko bude i kupaca.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena prav

Ekipa je prešla sa Crytekovog engine-a na svoj engine temeljen na Amazonovom Lumberu i AWS-u.

Trenutuno online postoje dva dana citizencon - videa  od ove godine od po 4-5 sati po komadu u kojima taj engine i trenutne novosti objašnjavaju u najmanji detalj - i ovo uvjerljivo ispada najkompletniji engine za kreaciju ovako masivnih svijetova sa kvalitetnom fizikom, renderingom te obradom tekstura. 

Ako samo taj engine definiraju do kraja imaju proizvod na koji bi se pola industrije nakačilo.

Napraviti ovoliki open world sa toliko detaljnih mehanika koje se optimizirano odvijaju na GPU I CPU strani te koji uz kvalitetno optimiziranje možeš na kraju ponuditi i igračima na laptopima vjerojatno nije moguće napraviti samo tako obzirom da Rockstaru treba 10 godina da napravi kvalitetan Miami u digitalnom obliku. 

Super mi je kako se ne informiramo ali seremo masivno. Ovo je doslovce jedini naslov na koji do neke razine ima smisla obraćati pozornost jer količina intervjua sa developerima te interes koji isti pokazuju za razvoj ove igre su ogromni a to što se gradualno puštaju dijelovi mape i funkcionalnosti igre u alphu se treba pozdravljati jer em igrači imaju konstantan osjećaj napretka u razvoju, em developeri testiraju na najispravniji način - uz community input. 

Na kraju cijela komedija oko cijene broda također pada u vodu jer cijene brodova su ogromne za ovakve flote brodova i toliko su ogromne upravo zato što je svaki brod moguće kupiti unutar igre sa in-game currency-jem, a ako baš želiš cheata-ti progresiju igre, možeš pljunuti basnoslovne iznose novaca i evo ti brod/flota. Klinci troše novce na skin u fortnite-u, ovo je istovjetno sranje (uz naglasak da ovi brodovi jesu dizajnirani iznutra i izvana do impresivnih razina) - kao da kupuješ nft u svijetu koji se sutra može ugasiti. Dakle, za 50-ak dolara - imaš igru, imaš svoj brod - imaš pristup apsolutno cijeloj igri koja je trenutno vani i svakom sljedećem updateu. U roku određenog vremena ćeš imati dovoljno in-game currency-ja za kupiti što god poželiš unutra, potrošiš 60 keki samo ako imaš puno previše novaca, jako mali pimpi i nemaš kaj pametnijeg u životu za raditi. 

Ali nazivati ekipu gramzivom zbog toga je pogrešno. Barem prema količini developera koja radi, koja je adekvatno plaćena, te novaca koji znamo da je odvojen za razvoj RDR2, TOTK-a ILI GTA IV (mislim da je oko 2 milijarde za gta vi bila brojka - s time da je na sam development išlo oko 47%), 600 milijuna više ne djeluje kao tako velika brojka uzevši u obzir razvoj engine-a iz temelja. To nije jedini novac koji je RSI prikupio u ovoj priči, to je jasno, no samo da uzmemo u obzir da development wise - obzirom na opseg projekta - priča drži vodu, money wise - zasada također. U slučaju da igra bude lansirana u sljedećih nekoliko godina uz mogćnosti koje najavljuje - money well spent za svaku osobu koja je tamo do 2018 kupila igru za 10-20 dolara, ali  i svakoga tko u ovom trenu izdvoji 50. U slučaju fail-a cijelog projekta - nitko se neće žaliti za 20ak potrošenih eura, ovih 50 bi sjelo malo teže vjerujem ali uglavnom meni ovo nekak clickbaity članak, malo preveć subjektivan uz manjak informacija koje su bitne (60k dlc nije mandatory i sve u njemu možeš kroz progresiju igre ostvariti solo).

 
2 13 hvala 0
8 godina
offline
Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena prav

Roberts previše dobro živi držeči ovu igru u vječnom developmentu. Ljudi puše obećanja igre. Kada staviš sva ta obećanja u stranu i pogledaš koji k su oni zapravo napravili u 14 godina sa 600 milijuna dolara, onda ti je jasno da je ovo največi scam u povijsti.

Prosječno glup i umjereno lud
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena
kristofor kaže...

Ako...

Eh, da. Ako...

Gledam te!
15 godina
offline
Re: Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena
kristofor kaže...

Super mi je kako se ne informiramo ali seremo masivno.

Koliko tebe treba puta prevariti pa da prestanes vjerovati u bajke?

CR se vec toliko puta pos*rao sam sebi u usta i izrekao toliko lazi da mu vise ne vjerujem ni kad kaze da ce sutra biti novi dan.
Bio sam pledger od prvog dana Kickstarter kampanje, no uzeo sam svoju lovu nazad nakon sto nas je par godina svako malo vukao za nos laznim obecanjima.

Umrijet cu od starosti prije no sto ova igra izadje van.

15 godina
offline
Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena prav

ma što skupo i bezvezno?! daj deset igara i po deset dlc-a za van. nek selo vidi tko je baja! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena
kristofor kaže..........

 dobra stvar kod lova na jelene je da samo riknes majstorski i odmah ti se jelen s druge strane sam javi...

15 godina
offline
Re: Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena
Development Star Citizena napreduje brzim tempom, čak i prije planiranoga. Problem je samo u tome što se developeri nalaze u nekoj drugoj dimenziji, tamo kod njih jedan sat nama traje 7 godina.
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena prav

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena
Tko je, osim Kristofora ovdje, kupio SC? :)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena prav

Igra koja se sad već radi 10+ godina i koja nije ni blizu gotovog, sada odjendom prodaju i DLC za nešsto što nije izašlo??

Koliko god bi ja htio da igra ovakve veličine uspije nažalost ovo sve više mužnja love i propast.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Nedovršeni Star Citizen nudi novi DLC, cijena prav

Super ako izade. Fali mi nekako "takvih" igara, tj. wing commander igara. 

Nadam se da oni koji trose vec sada novce da su zadovoljni? Nekako mi se cini isplativija investicija nego u najnoviiji nft i sl. 

Ja ipak cu cekati da bude gotova jer mi nezavrsene igru idu ne zivce vec odavno. Sto ponavljam ne znaci da drugi u njima ne uzivaju.

Htio bi igrati opet nesto kao independance war 2 npr. Mozda ima tko kakav prijedlog a da nisam vec igrao?

 

p.s. sto se tice lazi i obmana, ne pratim bas, ali izgleda da je u danasnjoj ekonomiji i kapitalzmu to najnormalnija stvar?  Trebam poceti navoditi primjere? 

 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice