MG HS 1,5 T-GDI Luxury DCT: Nije savršen ali je na

poruka: 4
|
čitano: 12.776
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "MG HS 1,5 T-GDI Luxury DCT: Nije savršen ali je na".
16 godina
offline
MG HS 1,5 T-GDI Luxury DCT: Nije savršen ali je na

Zbilja vrhunsko. Osim što je npr Fod Kuga 1.5T titanium na akciji od 25700 EUR. NEUSPOREDIVO bolji, veći, jeftiniji za održavanje, motorizacije koja se koristiti desetljeće, voznih osobina neusporedivih i najbitnije sigurniji auto nego ovaj Saic auto...

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: MG HS 1,5 T-GDI Luxury DCT: Nije savršen ali j

Daj mi pomozi da pronađem tih €25700.

 

Ford Kuga Akcijski cjenik odmah dostupnih vozila

15 godina
offline
Re: MG HS 1,5 T-GDI Luxury DCT: Nije savršen ali j

sve te "cijene počinju od..." ponude,  možeš guzicu obrisat - NEMA TIH AUTA !!!

 

Sestre mi je u nabavci novog, gleda Kugu PHEV, samo kao rabljenu (salonku) s 19.000 km ju može dobiti za 35.000 €...

 

velim joj, pa sad ti je VW Tiguan osnovni (+ Life Plus oprema za sao 180 €) je ispod 36 k€... ali ga nema... ima samo ovih iznad 45 k€

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: MG HS 1,5 T-GDI Luxury DCT: Nije savršen ali j
neutrino kaže...

Daj mi pomozi da pronađem tih €25700.

 

Ford Kuga Akcijski cjenik odmah dostupnih vozila

Evo vidi račun od prije 3 i pol tjedna, kojeg uzeo lega.
Vozilo je imalo 4km, ali je registrirano (znači ima plaćeno osiguranje i regu skoro godinu dana) kako ga Ford ne bi uzeo nazad (jer dolazi novi model) od uvoznika... (takva im je većina akcijskih bila)

Pa onda razmisli jel se ispalti kupiti realno no name firmu, koja može ali i ne mora postojati za 3-5 godina u EU (a velike su šanse da ne bude postojala radi trenutnih problema autoindustrije u Kini), upitne kvalitete (posebice kada gledaš sigurnosne elemente), upitnih servisa i svega ostaloga što trebaš za auto na HR cestama (ili rupama kako neki kažu)

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering. Friedrich Nietzsche
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2024 15:04 (gkelekov).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice