Korisnici javljaju da im se YouTube čudno ponaša a

poruka: 18
|
čitano: 8.815
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korisnici javljaju da im se YouTube čudno ponaša a".
14 godina
offline
Korisnici javljaju da im se YouTube čudno ponaša a

Brave browser is your friend 

Zadar živi vječno!
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona
zeko73 kaže...

Brave browser is your friend 

 Ja sam podosta godina proveo na firefoxu, i nemreš me maknut snjega nema šanse, dok nije došao brave i počeo efektivnije blokirat sva sranja, i ne mičem se sa brejva više. Neznam kad sam zadnji put upalio firefox ili chrome, svi dodaci za chrome rade na brave. Fantastic

16 godina
offline
Korisnici javljaju da im se YouTube čudno ponaša a

nikakvih problema amo u eu (makar i u slijepom crijevu navedene). sve fercera po špagi, sa svim blokatorima reklama. ameri (gdje je prodaja podataka legalna, uz pristanak), k'o vas ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 1 hvala 0
6 mjeseci
suspendiran
offline
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona
PzKpfw kaže...

 

 

Hm, takt treba. Il plati il gledaj reklame.

Naviknite se da ne postoji besplatnu ručak.

Samo daj još ovi VPN fanove riješe.

 Znači i dalje klasika, bauljaš po temama, bacaš kontra mišljenja na sve i provociraš redom.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona

@Kido Butai

 

Ajd, druže ne gnjavi. Ja sam tu 10 godina kao forumaš, a ti dva mjeseca.

Nisu kontra mišljenja, nego ekipa prosipa pelin i žuč. Sve kaj ne ide u smjer negativizma, njima je provokacija.

Život je veličanstven sam po sebi, te gledaj uvijek lijepu stranu života.

dzg
12 godina
suspendiran
offline
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona
A kome ih onda prodaju? Stvarno si naivan ☺️
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Korisnici javljaju da im se YouTube čudno ponaša a

Kod mene Opera + adblocker i nikakvih problema, preskakivanja videa, utišavanja zvuka i sličnog sranja nema. Kada mi se YT jednom pobunio da ga gledam bez reklama, ja sam samo deinstalirao stari i instalirao novi adbloker i evo već oko 7 mjeseci se vozim s njime bez reklama, prekida i sličnih gadosti. Vjerujem da osim ove moje kombinacije ima još kombinacija koje mogu blokirati reklame bez loših posljedica.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona
učo kaže...

Kod mene Opera + adblocker i nikakvih problema, preskakivanja videa, utišavanja zvuka i sličnog sranja nema. Kada mi se YT jednom pobunio da ga gledam bez reklama, ja sam samo deinstalirao stari i instalirao novi adbloker i evo već oko 7 mjeseci se vozim s njime bez reklama, prekida i sličnih gadosti. Vjerujem da osim ove moje kombinacije ima još kombinacija koje mogu blokirati reklame bez loših posljedica.

 Ja sam zbog Linuxa prešao s Opere na još bolji Vivaldi + ublock origin za te reklame.

A na TV-u SmartTube, hvala nekome ovdje na preporuci.

Nek se gone s tim reklamama, pisali smo već, nit plaćaju autore, nit su reklame relevantne za publiku, nit su u ok dozi. Samo korporacijka pohlepa je razlog.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2024 11:54 (EricCartman).
3 godine
offline
Korisnici javljaju da im se YouTube čudno ponaša a

A ne radi bas dobro s nekim blokerima! štekucka pomalo ponekad cak i stane pa treba refresh! Prije sam na optici 200/100 mogao pokrenuti bez problema 10x 4k filmova sad jedva vrtim jedan!

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona
PzKpfw kaže...

 

 

Hm, takt treba. Il plati il gledaj reklame.

Naviknite se da ne postoji besplatnu ručak.

Samo daj još ovi VPN fanove riješe.

Ti nisi baš bio popularan u razredu? Poprilično sam siguran da kad su se svi dogovorili da će markirati sa sata, ti si ostao .

 
5 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona
Trilogija kaže...
PzKpfw kaže...

 

 

Hm, takt treba. Il plati il gledaj reklame.

Naviknite se da ne postoji besplatnu ručak.

Samo daj još ovi VPN fanove riješe.

Ti nisi baš bio popularan u razredu? Poprilično sam siguran da kad su se svi dogovorili da će markirati sa sata, ti si ostao .

 Meni nije jasno kako je uspio prihvatiti tu kapitalističku uzrečicu "nema besplatnog ručka", mislio sam da je komunist, drug, poštena inteligencija... i drži se motoa "od svakoga prema mogućnostima, svakome prema potrebama" ili barem domaćeg "snađi se druže". Jadnostavno nije na liniji, drži stranu klasnom neprijatelju i duboko me razočarao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2024 15:28 (notloB).
3 godine
offline
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona
Jel još nekome steka i zastajkuje youtube, u zadnjih 2 tjedna uzasno radi s blokerima, koristim firefox?!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona

Ublock origin?

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
3 godine
offline
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona
fer-de-lance kaže...

Ublock origin?

 

 Da! ako je to problem ima neki drugi da radi? :)

16 godina
offline
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona
Boris grozni kaže...
Jel još nekome steka i zastajkuje youtube, u zadnjih 2 tjedna uzasno radi s blokerima, koristim firefox?!

 Meni isto ne radi na Firefoxu, uz uBlock, ali na Edgeu sa uBlockom radi normalno, bit će da je do ili firefoxa ili addona za Firefox.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
11 godina
protjeran
offline
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona
notloB kaže...

 Meni nije jasno kako je uspio prihvatiti tu kapitalističku uzrečicu "nema besplatnog ručka", mislio sam da je komunist, drug, poštena inteligencija... i drži se motoa "od svakoga prema mogućnostima, svakome prema potrebama" ili barem domaćeg "snađi se druže". Jadnostavno nije na liniji, drži stranu klasnom neprijatelju i duboko me razočarao.

 

Drug Drago će te banirat jer si kritičan prema drugu Panceru.

Čuvaj se.

Btw

Da bar ima kakav bloker za likove poput njega, a ne ovak da moramo gledat njegove imbecilne upise.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2024 19:26 (Silent horror1992).
8 godina
offline
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona
Boris grozni kaže...

 Da! ako je to problem ima neki drugi da radi? :)

Meni uBlock normalno radi na svim browserima, ali je zajebavao nedavno (na Vivaldiju) i nekaj sam mu prčkao po filterima i sad je opet ok.

Tak da pogledaj postavke filtera.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
12 godina
offline
Re: Korisnici javljaju da im se YouTube čudno pona
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice