Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već vozi

poruka: 16
|
čitano: 4.340
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već vozi ".
8 godina
offline
Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već vozi

Kina je kao neka instagramuša. Na fotki sve lijepo i glamurozno. Izvan okvira kamere jad i bijeda.

Prosječno glup i umjereno lud
Moj PC  
6 1 hvala 0
8 godina
offline
Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već vozi

čekamo komentare zašto HŽ između Bedekovčine i Zaboka nema barem 250 km/h.

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već vozi

623 km/h u samo 2 km dugačkom tunelu?? Svaka ćas...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već v
Jedino pozitivno jest što je Kina komunistička zemlja pa laž mora postati istina, milom ili silom. To što im milijuni rade za šaku riže, kao roblje štancaju poluproizvide, crkavaju od gladi i bolesti i čitavi velegradovi im zjape prazni, ne znači da se ne može nekog majmuna lansirati na Mjesec i tamo zabosti crvenu zastavicu.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2024 11:05 (Zeolit).
Moj PC  
0 6 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već vozi

Mrzitelji svega kineskoga na (kineskim) aparatima 

 
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već v
DuxCro kaže...

Kina je kao neka instagramuša. Na fotki sve lijepo i glamurozno. Izvan okvira kamere jad i bijeda.

Murica is that you?

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
16 godina
offline
Re: Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već v
bruno1026 kaže...

čekamo komentare zašto HŽ između Bedekovčine i Zaboka nema barem 250 km/h.

Čini mi se da je tu najveća dopuštena 80km/h, a na nekim djelovima se potegne i do 40km/h.  

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
13 godina
offline
Re: Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već v
DuxCro kaže...

Kina je kao neka instagramuša. Na fotki sve lijepo i glamurozno. Izvan okvira kamere jad i bijeda.

Apropos svega lijepoga na fotkama a izvan okvira jad i bijeda! 

 

Moj sused je krenuo u otvaranje jednog svojeg bussinesa, a za realizaciju je trebao videowallove, pa je posjetio Južnu Koreju i Kinu! Dok je došao u Kinu, svoju službenu vodičicu je kasno svečere upitao za crveni Marlboro, na što je ona odgovorila da mu "sada" može dati samo kutiju zlatnog a sutra će mu nabaviti šteku crvenog. Dok se je probudio, na noćnom ormariću ga je čekala šteka crvenog Marlbora, toliko o kulturi i susretljivosti! 

Tijekom turneje po kineskim tvornicama gospođa ga je diskretno upitala koliko je velik naš najveći Hrvatski grad i koliko nam je velika država, on je odgovorio ono što je mogao, dok mu je ona odgovorila pomalo zafrkantski i šaljivo kako je u Kini malo veće selo veće od naših brojki, što je sumorna i sušta istina! 

 

Da ima bijede u Kini, više puno vjerojatno nego u recimo Singapuru, a tko može kazati da je nema u nekom relativno istom postotku kao i u Hrvatskoj?! 

A opet, gdje bi bila Hrvatska u takvoj priči da ima toliko razvijenu industriju i gospodarstvo, unatoč tolikoj korupciji i uhljebljivanju?!?! 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već v
bruno1026 kaže...

čekamo komentare zašto HŽ između Bedekovčine i Zaboka nema barem 250 km/h.

 U sljedeči Ponedjeljak putujem Hž-om iz Kutine do Pakraca. Nekih 40-ak km. Polazak u 07:00, predviđeni dolazak u 09:11. Ali vjerovatno će još kasniti.

Prosječno glup i umjereno lud
8 godina
offline
Re: Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već v
Bonjo kaže...

Mrzitelji svega kineskoga na (kineskim) aparatima 

 Ma sve je Made in China danas. Dijete ti se rodi, i na njemu etiketa "Made by PRC." 

Prosječno glup i umjereno lud
12 godina
offline
Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već vozi

Koliko vidim po (kratkoj) provjeri, legit su videi. Sve bolesti koje je crony kapitalizam i demokratsko društvo prebolilo se dešavaju u Kini samo brže i jače... Bit će zanimljivo vidjeti hoće li se izvući ili ne.

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već v
Da li je ta cijev spojena u prsten ili je skroz ravna? U kružnoj vožnji možeš održavati tu brzinu, ako je ravno, više se svodi na ispaljivanje i max kočenje...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već v
Odstupanje moze biti samo 2 mm?! Pa to ce pomjeriti i potres 1 po richteru.
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već v
memulica kaže...
bruno1026 kaže...

čekamo komentare zašto HŽ između Bedekovčine i Zaboka nema barem 250 km/h.

Čini mi se da je tu najveća dopuštena 80km/h, a na nekim djelovima se potegne i do 40km/h.  

 Dap, u Kini vadaju zakoni fizike ali u slučaj Muska vrijedi fri spič doktrina pa je genocidalna nacija koja mu je dala 50ak milijardi dolara i nadzor nad komunikacijakim satelitima, omogućila da Hiperlooopom vozi sajmištare od Las Vegas Konferrncije do Aerodroma!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
2 godine
offline
Re: Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već v

Cijeli kanal mu je baziran na demoniziranju Kine.

2 godine
offline
Kineski eksperimentalni maglev Hyperloop već vozi

Do sada najbrži kineski levitirajući (maglev) vlak koji vozi između međunarodne zračne luke Pudong u Šangaju i Longyang stanice na samo 30 km udaljenosti, proizvela im je njemačka firma Siemens i ThyssenKrupp i to još 2004 godine..

Maks. brzina mu je 431 km/h, ali je zbog "sigurnosti" limitirana na 300km/h.

 

Tako, što će od ovoga biti, brzine koje će biti zbog problema koji vuče sama maglev tehnologija, ne znamo.

 

 

合氣道
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice