Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za

poruka: 32
|
čitano: 10.589
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za ".
10 godina
suspendiran
offline
Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za

i tako sjediš pred kompom, jedeš kokice i gledaš kako se formulice voze krug za krugom.. krug za krugom... krug za krugom. Taman da zadrijemaš ono lijeno nedjeljno popodne

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2023 13:15 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
6 9 hvala 1
12 godina
offline
Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za

najveći novci na ovom svijetu se vrte na najvećim glupostima koje nisu nephodne za život. (tipa profesionalni sport,glazba, filmovi. instagram, igrice itd. )

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2023 13:40 (goran022).
 
6 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za

Ako Apple napravi nešto s onim govnetom od službene F1 aplikacije, nek' im bude.

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
8 0 hvala 1
2 godine
offline
Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za

Slabo mi je , ne pratim f1 ali bi mi mogli usrati nogomet sa svojim pretplatama, uređajima i debilanama koje će smisliti kako bi mi odnijeli novac i prodali svoja kvazielitistička sranja koja ne podnosim niti nacrtana, tu tvrtku, izdanak najkvarnijeg i najodvratnijeg kapitalizma koji postoji treba ukinuti.

Moj PC  
4 7 hvala 1
14 godina
offline
Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za

Mislim da za sve koji prate F1, prebacivanje sa jedne na neku drugu aplikaciju za gledat nece bit velik problem (osim ako ne uvijetuju da se to moze raditi samo na apple uredajima), ali mi zvuci zanimljiva ideja ako ubuduce pokupe jos par dobrih sportova i liga pa ukomponiraju to u nekakav donekle pristupacan mjesecni subscription s obzirom da na televziji ionako sada naplacuju za svaki program zasebno a live prijenos imaju 4 sata tjedno. Naravno idalje necu placat ni gledat nista od toga, ali moglo bi bit dobro rijesenje za ljubitelje sportova

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za

uf ovo bi bilo top kad bi kupili

 

 

jos i disney sto se prije spominjalo

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje

Što nije da AppleTV nije dostupan kod nas? Znači ako Apple kupi F1 mi iz Hrvatske možemo samo lagano čitati po portalima rezultate. Ili...?

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
Bukva kaže...

Što nije da AppleTV nije dostupan kod nas? Znači ako Apple kupi F1 mi iz Hrvatske možemo samo lagano čitati po portalima rezultate. Ili...?

 Osobno ga nisam koristio, ali koliko sam upucen nebi trebalo bit problema sa koristenjem kod nas. Valjda mi nesto nije promaklo u moru informacija

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
6 godina
neaktivan
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
uz kemijanja jest dostupan, sjecam se uputa da se treba otvorit račun u US sa US karticom (valjda nešto tipa Revolut). Pretpostavljam da se to i dalje nije promjenilo za nas.
 
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za

Ovdje piše što je službeno dostupno u pojedinoj državi (npr TV+ trenutno nije u HR, ali je u SLO):

https://support.apple.com/hr-hr/HT204411

 

Ali bez brige, ako budu sklopili ovako skupe aranžmane za globalno pravo prijenosa, vrlo brzo će se potruditi da to bude dostupno čak i na ovako malim tržištima kao što je naše.

...
Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
offline
Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za

Tako je, nek samo kupuju prava i raspodjeljuju ih na stotine različitih kanala i streaming platformi pa nek se onda čude zašto je gledanje piratskog sadržaja u porastu iz godine u godinu.

 
5 1 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
Ak se ne varam, Bug je nedavno radio recenziju ATV+ serije Hijack, tak da se očito može nekak gledat kod nas ;-)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
Davor kaže...

Ako Apple napravi nešto s onim govnetom od službene F1 aplikacije, nek' im bude.

 

vjerovatno hoce da povezu sa vision pro

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
10 godina
suspendiran
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
Belis kaže...
Ak se ne varam, Bug je nedavno radio recenziju ATV+ serije Hijack, tak da se očito može nekak gledat kod nas ;-)

 

mozda se moze preko VPN-a, ali nisam isprobao...

Evo trailer, ne izgleda loše

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2023 21:18 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
3 godine
offline
Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za

Formula najatraktivniji autosport?

Moj PC  
0 4 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
Boris grozni kaže...

Formula najatraktivniji autosport?

 

 

da, daleko

6 godina
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
Snoozly kaže...

Tako je, nek samo kupuju prava i raspodjeljuju ih na stotine različitih kanala i streaming platformi pa nek se onda čude zašto je gledanje piratskog sadržaja u porastu iz godine u godinu.

 

gdje? u hrvatskoj srbiji kosovu i crnoj gori

 

 

mislis da ih je briga i da je to glavna tema sastanaka vodecih streming platformi u svijetu? nitko od njih ne zna ni da navedene drzave postoje

 

7 godina
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
registracija kaže...
Snoozly kaže...

Tako je, nek samo kupuju prava i raspodjeljuju ih na stotine različitih kanala i streaming platformi pa nek se onda čude zašto je gledanje piratskog sadržaja u porastu iz godine u godinu.

 

gdje? u hrvatskoj srbiji kosovu i crnoj gori

 

 

mislis da ih je briga i da je to glavna tema sastanaka vodecih streming platformi u svijetu? nitko od njih ne zna ni da navedene drzave postoje

 

 U SADu, Njemačkoj, Velikoj Britaniji, Kanadi... se ne piratizira?

6 godina
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
Snoozly kaže... 

 U SADu, Njemačkoj, Velikoj Britaniji, Kanadi... se ne piratizira?

 

tu i tamo vjerojatno

 

 

kome se da piratizirat kada ti primanja omogucuju da lagodno na jutubu kupis film za 5 6 eura a ne da se drk@s s kojekakvim torentima 10 minuta

16 godina
offline
Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za

Nekad se je to gledalo na HRTu 'besplatno', a danas vidim pohlepa je narasla na 2 milijarde. Gadljivo za gledati.

 

 

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
offline
Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za

I onda stavite sliku tima coocka koji chequered flagom mase ko zombi. Entuzijazam na vrhuncu...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
Miro kaže...

Ovdje piše što je službeno dostupno u pojedinoj državi (npr TV+ trenutno nije u HR, ali je u SLO):

https://support.apple.com/hr-hr/HT204411

 

Ali bez brige, ako budu sklopili ovako skupe aranžmane za globalno pravo prijenosa, vrlo brzo će se potruditi da to bude dostupno čak i na ovako malim tržištima kao što je naše.

Ne bih htio biti negativan, ali imaju ugovor sa MLS-om pa i dalje ništa od HR. Nogomet je u Europi daleko popularniji nego u SAD-u i prije će na njemu nabrati pretplate nego na F1 barem što se Hrvatske tiče, pa ništa.

 

Možda pušem na hladno, no ovo je jedini sport koji redovito pratim i vijest mi više djeluje negativno nego pozitivno (sve dok ATV+ ne dobijemo kod nas).

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
13 godina
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
goran022 kaže...

najveći novci na ovom svijetu se vrte na najvećim glupostima koje nisu nephodne za život. (tipa profesionalni sport,glazba, filmovi. instagram, igrice itd. )

 Ovdje izjaviti da igre spadaju među najveće gluposti 

Ne mogu zamisliti na koji način isprati ovakav grijeh 

15 godina
offline
Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje za

epl (ili bilo tko osim njih) ne bi ništa nudio kad ne bi bio siguran kako će godišnje ne samo vratiti uloženo, nego to i najmanje udvostručiti (rekljam i ostali mer'fetljuk). naime, ako sam dobro shvatio dosadašnje napise o njima, epl i nije baš neka dobrotvorno-humanitarna neprofitna udruga. za siromašne (i sve one koji ne žele debeloj guski vrat mazat') i dalje ostaju sažeci utrka na jubituu (koji su najčešće i više nego dovoljni). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.10.2023 11:19 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
Ajar kaže...

... i dalje ostaju sažeci utrka na jubituu (koji su najčešće i više nego dovoljni). 

 Ne budi smiješan, ako u društvu od tri ili više osoba budeš rekao f1, morat ćeš platiti applu za izgovaranje riječi koja smije biti izgovorena samo od nadležnih osoba na applovom servisu, nikako za džabe i da čuju oni koji nisu pretplatnici...

13 mjeseci
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
registracija kaže...
Snoozly kaže... 

 U SADu, Njemačkoj, Velikoj Britaniji, Kanadi... se ne piratizira?

 

tu i tamo vjerojatno

 

 

kome se da piratizirat kada ti primanja omogucuju da lagodno na jutubu kupis film za 5 6 eura a ne da se drk@s s kojekakvim torentima 10 minuta

 Lol. Piratizira se dosta. Na zapadu ne zive samo miljunasi i malo tko ce dati 5-6 eura da renta jedan film. Med i mlijeko su samo na filmovima.

6 godina
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
Bob Boss kaže...

 Lol. Piratizira se dosta. Na zapadu ne zive samo miljunasi i malo tko ce dati 5-6 eura da renta jedan film. Med i mlijeko su samo na filmovima.

 

 

platit 5 6 eura za 2 sata zabave zbilja nije puno ni u hrvatskoj, kamoli za prosjecne place obitelji na zapadu europe

 

 

jos smjesnije mi je kada netko tko plati igru 50 eura govori kako je ona skupa a natuko je na njoj 600 sati igranja

 

 

 

13 mjeseci
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
registracija kaže...
Bob Boss kaže...

 Lol. Piratizira se dosta. Na zapadu ne zive samo miljunasi i malo tko ce dati 5-6 eura da renta jedan film. Med i mlijeko su samo na filmovima.

 

 

platit 5 6 eura za 2 sata zabave zbilja nije puno ni u hrvatskoj, kamoli za prosjecne place obitelji na zapadu europe

 

 

jos smjesnije mi je kada netko tko plati igru 50 eura govori kako je ona skupa a natuko je na njoj 600 sati igranja

 

 

 

 Nije puno, ali ne placaju. Ti fantaziraj i dalje.

6 godina
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
Bob Boss kaže...
Nije puno, ali ne placaju. Ti fantaziraj i dalje.

 

zivim u njemackoj, ljudi culi nikad za IPTV tamo

10 godina
suspendiran
offline
Re: Apple navodno nudi 2 milijarde dolara godišnje
registracija kaže...

 

platit 5 6 eura za 2 sata zabave zbilja nije puno ni u hrvatskoj, kamoli za prosjecne place obitelji na zapadu europe

 

 

jos smjesnije mi je kada netko tko plati igru 50 eura govori kako je ona skupa a natuko je na njoj 600 sati igranja

 

 

 

5€ za 2 sata zabave, ja platio puno, puno više za niti 10 minuta, jebote...

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice