Bard je Googleov odgovor na ChatGPT

poruka: 45
|
čitano: 20.360
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bard je Googleov odgovor na ChatGPT".
16 godina
offline
Re: Bard je Googleov odgovor na ChatGPT
rjakopec kaže...
Aldo kaže...

Hoće li i Bard biti politički obojen i woke isto kao ChatGPT?

 Hoće, sve ti je politički obojano, uključujući tebe i mene. 

 naravno... i to je ok, sve dok nas nitko ne prisiljava na drugačiji stav. No chatGPT mi se čini da je "prisiljen" naginjati ulijevo... 

 

https://www.reddit.com/r/ChatGPT/comments/10vinun/presenting_dan_60/

15 godina
offline
Re: Bard je Googleov odgovor na ChatGPT
Aldo kaže...
Jehonan kaže...

Ispričavam se što ovako upadam al' zanima me je li to aplikacija ili web klijent na screenshotu i ako je aplikacija koja je? Hvala!

 ChatGPT u Chrome-u na mobu. A screenshot je napravljen s integriranim Samungovim toolom koji nakon screenshota ti nudi da jos odskrolaš screen (Scoll Capture) i uhvatiš više, izrežeš, dopišeš, docrtaš nešto... https://www.samsung.com/ph/support/mobile-devices/how-to-use-scroll-capture-on-a-galaxy-smartphone/

 I kakva su tvoja iskustva? Koliko zapravo ima pedera?

16 godina
offline
Re: Bard je Googleov odgovor na ChatGPT
rjakopec kaže...
Aldo kaže...
Jehonan kaže...

Ispričavam se što ovako upadam al' zanima me je li to aplikacija ili web klijent na screenshotu i ako je aplikacija koja je? Hvala!

 ChatGPT u Chrome-u na mobu. A screenshot je napravljen s integriranim Samungovim toolom koji nakon screenshota ti nudi da jos odskrolaš screen (Scoll Capture) i uhvatiš više, izrežeš, dopišeš, docrtaš nešto... https://www.samsung.com/ph/support/mobile-devices/how-to-use-scroll-capture-on-a-galaxy-smartphone/

 I kakva su tvoja iskustva? Koliko zapravo ima pedera?

 Evo da budem potpuno iskren, do sad sam upoznao osobno samo nekoliko koji su se tako izjasnili, možda se ne krećem u tom društvu, ili možda ni ne znam jer mi to zbilja nije niti tema za razgovor s ljudima, niti osobni interes. Kako god bilo, 5-10% mi se čini pretjerano barem za faktor x100. Ako je drugačije, ako je fakat 10% ili više, mislim da onda imamo ozbiljan problem koji će ultimativno prouzročiti kolaps populacije, a posljedično i civilizacije...

16 godina
neaktivan
offline
Bard je Googleov odgovor na ChatGPT

ima ih možda 0.5%, uz latentne sramežljivce nategnuto 1%.

to vam tvrdim ja iz dubrovnika, od pamtivjeka tolerantnog grada, kojeg tubaši (pederi) obožavaju...imamo sve, od najpoznatije gay plaže do barova.

u dubrovniku se domaći gayevi ne sakrivaju. sve ih poznamo.  i mogu reći da je postotak zanemariv.

 

* u dubrovniku nitko ne kaže peder, već oduvijek tubaš. čovjek koji uvijek pri ruci ima tubu vazelina.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.2.2023 21:39 (torrente).
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bard je Googleov odgovor na ChatGPT
Aldo kaže...
... mislim da onda imamo ozbiljan problem koji će ultimativno prouzročiti kolaps populacije, a posljedično i civilizacije...

Aldo, ideš u političare? Prije točno 100 godina jedan je čovjek s brčićima postao premijer. Podsjetio si me na njega, on je svoju karijeru gradio na upravo takvim kataklizmičnim izjavama, tvrdeći da su za to krive određene manjine. 

15 godina
offline
Re: Bard je Googleov odgovor na ChatGPT
Aldo kaže...
rjakopec kaže...
Aldo kaže...
Jehonan kaže...

Ispričavam se što ovako upadam al' zanima me je li to aplikacija ili web klijent na screenshotu i ako je aplikacija koja je? Hvala!

 ChatGPT u Chrome-u na mobu. A screenshot je napravljen s integriranim Samungovim toolom koji nakon screenshota ti nudi da jos odskrolaš screen (Scoll Capture) i uhvatiš više, izrežeš, dopišeš, docrtaš nešto... https://www.samsung.com/ph/support/mobile-devices/how-to-use-scroll-capture-on-a-galaxy-smartphone/

 I kakva su tvoja iskustva? Koliko zapravo ima pedera?

 Evo da budem potpuno iskren, do sad sam upoznao osobno samo nekoliko koji su se tako izjasnili, možda se ne krećem u tom društvu, ili možda ni ne znam jer mi to zbilja nije niti tema za razgovor s ljudima, niti osobni interes. Kako god bilo, 5-10% mi se čini pretjerano barem za faktor x100. Ako je drugačije, ako je fakat 10% ili više, mislim da onda imamo ozbiljan problem koji će ultimativno prouzročiti kolaps populacije, a posljedično i civilizacije...

 Pa da...cini ti se. U americi je izmedu 1.2 i 6.8% ovisno o stateu. Rekao bih da je Europa realno negdje izmedu, ali manje ljudi se javno identificira tako.

14 godina
online
Re: Bard je Googleov odgovor na ChatGPT
Aldo kaže...
... Ako je drugačije, ako je fakat 10% ili više, mislim da onda imamo ozbiljan problem koji će ultimativno prouzročiti kolaps populacije, a posljedično i civilizacije...

 Ja bih rekao da je vjerojatnije da ce homoseksualizam ultimativno spasiti civilizaciju.... 

16 godina
offline
Re: Bard je Googleov odgovor na ChatGPT
Ovo je kraj kaže...
Aldo kaže...
... mislim da onda imamo ozbiljan problem koji će ultimativno prouzročiti kolaps populacije, a posljedično i civilizacije...

Aldo, ideš u političare? Prije točno 100 godina jedan je čovjek s brčićima postao premijer. Podsjetio si me na njega, on je svoju karijeru gradio na upravo takvim kataklizmičnim izjavama, tvrdeći da su za to krive određene manjine. 

 Ne upirem prstom i ne tvrdim da je itko kriv za išta, samo da kao jedan od faktora doprinose određenom razvoju situacije. Nisam ni rekao da su najveći faktor. Vjerojatno više ima aseksualnih usidjelica i starih dečki, kojima su draži mačke i psi nego zasnivanje obitelji i podizanje djece. I to je ok, njihov izbor. Ja ne bih nikad nikog na ništa silio, no mislim da nije neko zlo stvaranje povoljne i motivirajuće okoline za mlade obitelji. Možda ti ne vidiš prijetnju urušavanja populacije, no meni se čini da postaje praktički nemoguće izbjeći taj scenarij. 

12 godina
offline
Re: Bard je Googleov odgovor na ChatGPT
Aldo kaže...
Ovo je kraj kaže...
Aldo kaže...
... mislim da onda imamo ozbiljan problem koji će ultimativno prouzročiti kolaps populacije, a posljedično i civilizacije...

Aldo, ideš u političare? Prije točno 100 godina jedan je čovjek s brčićima postao premijer. Podsjetio si me na njega, on je svoju karijeru gradio na upravo takvim kataklizmičnim izjavama, tvrdeći da su za to krive određene manjine. 

 Ne upirem prstom i ne tvrdim da je itko kriv za išta, samo da kao jedan od faktora doprinose određenom razvoju situacije. Nisam ni rekao da su najveći faktor. Vjerojatno više ima aseksualnih usidjelica i starih dečki, kojima su draži mačke i psi nego zasnivanje obitelji i podizanje djece. I to je ok, njihov izbor. Ja ne bih nikad nikog na ništa silio, no mislim da nije neko zlo stvaranje povoljne i motivirajuće okoline za mlade obitelji. Možda ti ne vidiš prijetnju urušavanja populacije, no meni se čini da postaje praktički nemoguće izbjeći taj scenarij. 

 Imali smo već rasprave o tome. Uredni i zdravi heteroseksualni parovi imaju po jedno do dvoje djece plus iseljavanje. Ljudi, među njima i konzervativci radije imaju bolji auto nego treće dijete jer sami tako žele, a ne zato jer im Jutarnji i Netflix ne daju.

16 godina
offline
Re: Bard je Googleov odgovor na ChatGPT
Aldo kaže...

Možda ti ne vidiš prijetnju urušavanja populacije, no meni se čini da postaje praktički nemoguće izbjeći taj scenarij. 

Smanjenje populacije nije prijetnja, već rješenje.

Gledam te!
15 godina
offline
Bard je Googleov odgovor na ChatGPT

i bardu i tom četugepete imam odgovor u obliku podignutog samo srednjeg prsta odabranog dlana (može oba), u svijetu ionako zagušenom dezinformacijama i sranjima svakovrsnim.

 

a propos zastranjivanja teme u mutne vode, eo jedan kojega apsoštrumfno boli q za ičiju rasu, spolnu gravitaciju, vjeru, politiku, bla. ono što me doista još može "izbaciti iz takta" je opći manjak ikakve osim rudimentarne inteligencije navodnog sapiensa (rvacka prednjači ali ni ostatak svijeta nije za bacit'; vidi pod "društvene mreže" i "trash portali"). užasan je osjećaj živjeti na planeti većine kompletnih idiota, imbecila i kretena, jer si prisiljen na barem povremenu interakciju (u prometu, dućanima, institucijama tijekom šetnje psa ...). veselim se poput djeteta kad naiđem na nekoga suvislog () i nadam se kako će izdržati, usprkos & unatoč. na svu sreću, glavnina života je prošla i neće još dugo. živjela smrtnost!  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bard je Googleov odgovor na ChatGPT

VRATITE SE NA TEMU. Tema je Bard, a vi o gayevima. Ajde malo mozak uključite.

 

Nego, je li netko danas gledao predstavljanje Bard-a? Ako da, kako vam se čini?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bard je Googleov odgovor na ChatGPT
Aldo kaže...
Ovo je kraj kaže...
Aldo kaže...
... mislim da onda imamo ozbiljan problem koji će ultimativno prouzročiti kolaps populacije, a posljedično i civilizacije...

Aldo, ideš u političare? Prije točno 100 godina jedan je čovjek s brčićima postao premijer. Podsjetio si me na njega, on je svoju karijeru gradio na upravo takvim kataklizmičnim izjavama, tvrdeći da su za to krive određene manjine. 

 Ne upirem prstom i ne tvrdim da je itko kriv za išta, samo da kao jedan od faktora doprinose određenom razvoju situacije. Nisam ni rekao da su najveći faktor. Vjerojatno više ima aseksualnih usidjelica i starih dečki, kojima su draži mačke i psi nego zasnivanje obitelji i podizanje djece. I to je ok, njihov izbor. Ja ne bih nikad nikog na ništa silio, no mislim da nije neko zlo stvaranje povoljne i motivirajuće okoline za mlade obitelji. Možda ti ne vidiš prijetnju urušavanja populacije, no meni se čini da postaje praktički nemoguće izbjeći taj scenarij. 

Muslimani, azijati, indijci, afrikancci.. Nemaju problema s brijem članova obitelji..

14 godina
online
Re: Bard je Googleov odgovor na ChatGPT
ibarix kaže...

VRATITE SE NA TEMU. Tema je Bard, a vi o gayevima. Ajde malo mozak uključite.

 

Nego, je li netko danas gledao predstavljanje Bard-a? Ako da, kako vam se čini?

 Pa tema i jest Bard. Ljudi se brinu ako Bard promovira homoseksualizam da ce to urusit civilizaciju...

Ali na druge nacine ce sigurno napraviti veliku drustvenu stetu kao sto googlovi "algoritmi" vec rade danonocno. 

Barda gledam samo kao evoluciju onoga sto google vec radi. Da ti nesto i dok ti je skrenuta paznja uzme i vise, tj. napravi stetu dok ti "daje"...

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.2.2023 20:12 (konjRR).
15 godina
offline
Re: Bard je Googleov odgovor na ChatGPT

Promovira se homoseksualizam i time uništiti civilizaciju. Ljudi dajte malo izađite negdje, malo putujte ili nešto.

Kako se promovira homoseksualizam? Kao bit će više pedera jer se reklamira? Pa nije to prašak za veš, jbt.

I onda će uništiti civilizaciju? Kako jer se neće razmnožavati? To što vole druge stvari ne znači da ne mogu imati djecu.

Koja hrpa budalaština. Usput, ja ne poznajem niti jednog pedera i čak mi nitko nije ni sumnjiv (niti lezbi) tako da ili poznajem malo ljudi ili ih možda nema tako puno.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice