Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?

poruka: 16
|
čitano: 5.284
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?

Tražim nekog hardvera koji mislim da je najbolje odabrat pregledavanjem ponude u fizičkoj trgovini pa ima li neka trgovina s kompjuterskim komponentama negdje duž Ilice ili u blizini od Črnomerca do Jelačićevog trga? Po mogućnosti neka veća, s većom ponudom? Konkretno tipkovnicu tražim pa ako ima dobru ponudu tipkovnica, super.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?
Nema ništa na tom potezu. Ima nešto u Jurišićevoj i nedaleko u Importane galeriji. Instar se otvorio na Selskoj malo prije Zagorske.
Sve da i imam,otkud mi
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2022 14:22 (ZdravkoZ).
Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
online
Re: Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?
Gleeson kaže...

Tražim nekog hardvera koji mislim da je najbolje odabrat pregledavanjem ponude u fizičkoj trgovini pa ima li neka trgovina s kompjuterskim komponentama negdje duž Ilice ili u blizini od Črnomerca do Jelačićevog trga? Po mogućnosti neka veća, s većom ponudom? Konkretno tipkovnicu tražim pa ako ima dobru ponudu tipkovnica, super.

 Nema. Trešnjevka. Protis. Links. Ili pojedini šoping centri. Ilica je propala u zadnjih 30 godina. Zato i imaš pokušaje da se u nju vrti život jer je hrpa dućana zatvorila svoja vrata jer nisu mogli opstati (visoka cijena najma, mali promet u prodaji...).

11 godina
offline
Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?

U heinzelovoj blizu kvatrica imas instar

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?

ima Analogbit u Ilici 132 (između Britanca i Ulice Republike Austrije) https://www.analogbit.hr

U Jurišićevoj preko puta pošte je Mikronis

Ima Proxima Informatika u Importanne Centru kod Glavnog kolodvora, kad se spustiš pokretnim stepenicama jedan nivo ispod između Pepca i Deichmanna https://www.proxima-informatika.hr/

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2022 13:57 (Wolverine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?

Ima i makro mikro kod murje u Petrinjskoj

 

svijet medija ima u importanne galeriji, nekad je bio i u kaptol centru, ne znam kako je tamo sada

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.5.2022 0:10 (Majmun.net).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?
Majmun.net kaže...

 

svijet medija ima u importanne galeriji, nekad je bio i u kaptol centru, ne znam kako je tamo sada

 još uvijek je tamo, kupio Epson V600 skener tamo prije nekoliko mjeseci

3 godine
offline
Re: Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?

dobro za znati, nisam bio u KC otkad su ga Austrijanci kupili i raščerupali

4 godine
online
Re: Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?
mariolla79 kaže...

U heinzelovoj blizu kvatrica imas instar

 Sada si me podsjetio: Instar u Zagrebačkoj na Črnomercu.

4 godine
online
Re: Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?
Majmun.net kaže...

 

 

svijet medija ima u importanne galeriji, nekad je bio i u kaptol centru, ne znam kako je tamo sada

 Imaju novi prostor. Bio nedavno.

3 godine
offline
Re: Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?
zelenapaprika kaže...
mariolla79 kaže...

U heinzelovoj blizu kvatrica imas instar

 Sada si me podsjetio: Instar u Zagrebačkoj na Črnomercu.

 e da ima i neutrino tau malo bliže, iza rudeške

11 godina
offline
Re: Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?
zelenapaprika kaže...
mariolla79 kaže...

U heinzelovoj blizu kvatrica imas instar

 Sada si me podsjetio: Instar u Zagrebačkoj na Črnomercu.

 Di je to od črnomerca, to je više na rudešu odmah pored je i mall hr poslovnica

 

A neutrino preko puta Tokića je smeće od dućana, više kao skladište a i ekipa koja tamo radi je fuj, imao reklamaciju baš kod njih pa se fino načekao par mjeseci.

4 godine
online
Re: Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?
roby27 kaže...
zelenapaprika kaže...
mariolla79 kaže...

U heinzelovoj blizu kvatrica imas instar

 Sada si me podsjetio: Instar u Zagrebačkoj na Črnomercu.

 Di je to od črnomerca, to je više na rudešu odmah pored je i mall hr poslovnica

 

A neutrino preko puta Tokića je smeće od dućana, više kao skladište a i ekipa koja tamo radi je fuj, imao reklamaciju baš kod njih pa se fino načekao par mjeseci.

 Spustiš se niz Zagrebačku do Kauflanda i Mall i Instar su malo nakon toga. Rekao bih da je to Kustošija (jug). Nije daleko, a imaš i bus s Črnomerca do tamo (to je valjda 2. stanica od Črnomerca).


Neki dan mi je iskočila reklama na Fejsu o Instar dućanu u Selskoj 44: https://www.instar-informatika.hr/news.asp?code=nova-instar-poslovnica-u-zagrebu

16 godina
offline
Re: Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?
zelenapaprika kaže...

Neki dan mi je iskočila reklama na Fejsu o Instar dućanu u Selskoj 44: https://www.instar-informatika.hr/news.asp?code=nova-instar-poslovnica-u-zagrebu

  tu su preselili trgovinu iz Savske, to je između križanja Selske i Zagorske i podvožnjaka na Selskoj ispod pruge

11 godina
offline
Re: Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?

Da ona bivša lokacija na savskoj je teški promašaj bio.

11 godina
offline
Re: Prodavaonice na potezu Črnomerec-Jelačić trg?

Evo samo da obavjestim da mall hr vise nema poslovnicu u Zagrebačkoj pored Instara, sve je prazno i zatvoreno. Vjerojatno ce im king kross biti glavna poslovnica i dućan. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice