Futura it - iskustva

poruka: 1.198
|
čitano: 536.865
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Futura it - iskustva

Uz Futuru me konstantno vezu samo ugodna iskustva! Ono sto je najbolje, za razliku od vecine drugih, ukoliko nesto nemaju, potrude se to nabaviti i izaci u susret kupcu!

 

Palcina gore za futuru i nemojte se pokvariti!

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
11 0 hvala 2
14 godina
offline
Futura it - iskustva

Još jedno pozitivno iskustvo! Imao sam neispravnu grafičku pod garancijom. U srijedu je stigla kod njih, danas dopodne su me zvali da je iz servisa potvrđeno da je neispravna i da ću dobiti novu ili ako želim zamijeniti za neku drugu. Brzo, efikasno i ljubazno! Svaka čast!

 
11 0 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
Checola kaže...

Do sada nisam trgovao sa navedenima, ali ono što me je jako iznenadilo, poslao sam danas upit za ponudu i mogu reći da sam u nevjerovatno kratkom roku dobio odgovor, tako da futura, bar što se obzira prema kupcima tiče {#}

evo obavio i prvu trgovinu u futuri - iskustvo skoro ko u konzumu, došao, platio i odnio case {#}, imali su najbolju cijenu za Zalman R1 a i bili mi usput.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.12.2014 10:44 (Checola).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
FakeDeath kaže...

mene na pm pitas hoce besplatno sloziti ako doneses svoju grafu i sada tu pitas hoce li sloziti ako doneses kutiju...kaj na kraju ces im donesti cijeli komp da ti ga samo besplatno sloze?

 

imas telefon,imas email, imas skype pa im se javi i pitaj njih

 

A kada smo ti slagali konfu nisi A rekao, na pm si mi rekao da si zaboravio napisati da imas grafu, sta si i kutiju zaboravio??

 

{#}

 

p.s. mislim da ako se radi o jednom dijelu da bi ti izasli u susret,sada grafa i kutija te nedaj Bože sjetis se da imaš i hdd...teško

 

haha, a na koncu bude napisal kak mu neće izać u susret nakon svega a teško je nazvat ih ili poslat mail.. troll alert

12 godina
offline
Futura it - iskustva

pa koliko mozes biti opsjednut jednom trgovinom da toliko mozes biti neumoran? odi u futuru, popričajte ko ljudi, smiri svoje strasti i prestani opterecivati ovaj forum svojim izljevima...

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005212124705
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2015 16:29 (FakeDeath).
Moj PC  
5 0 hvala 3
13 godina
offline
Futura it - iskustva

I ja imam odlicna iskustva sa Futurom i odlicna su trgovina i imaju niske ako ne i najnize cijene. Kupio sam Kingston HyperX Cloud slusalice 22.12.2014 ujutro i stigle iduci dan. Kupovao sam prije RAM, HDD-ove i jos par sitnica, takodjer pozitivna iskustva.

 

A ovaj sto trolla po temi, nigdje veze. Provodi vrijeme pred racunalom kako bi dijelio TD-ove i navodno promovirao Futuru? 

Never let a computer know you are in a hurry.
 
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

e da se malo i osvrenem na gore navedene kolege (njih sam upratio, zober, Valentin17, FakeDeath, za ovu drugu dvojicu nemam pojma slabo pratim taj dio foruma) koji sklapaju i preporučuju, osobno se nadam da imaju bar nekakave koristi od toga, jer treba za to i vremena i živaca (kad ti dođe biser koji bi najjakiji kompkjuter pa onda još zapama po PM-ovima) i volje, a koliko sam vidio dosta su dobro potkovani po tom pitanju dnevnim cijenama i najboljim izborom ta budžet.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.1.2015 17:08 (Checola).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Futur kaže...

Pozdrav svima na forumu i sve najbolje u 2015. godini!

 

Kao jedan od ljubitelja trgovine Futura-IT, htjeo bih pozvati i potaknuti sve zainteresirane članove ovog foruma da se priključe promiđžbi najbolje IT trgovine.

Naime, cilj nam je kao i do sada, promovirati Futuru po informatičkim forumima preko nas fanova, odnosno, preko naših komentara/postova.

 

Promocija se radi na mnogo načina, linkanjem trgovine po raznim temama, linkanjem određenih proizvoda iz webshopa, slaganjem konfiguracija u Futura-IT, itd.

Sve dodatne detalje ćete dobiti ako me kontaktirate na PM.

 

Ukoliko ćete imati nekih nejasnoća, možete se obratiti i jednom od postojećih promotora na ovom forumu koji će vam sve objasniti, a to su:

zober, Valentin17, FakeDeath, Texpi i softwaremaniac.

 

Bitno je da ste aktivni i često online, to je i jedini uvjet, a sve cake i sheme ćete shvatiti s vremenom.

Najvažnije je da ne reklamiramo agresivno i preočito, nego suptilno.

Ukoliko ćete slagati konfiguracije, radite to kao i zober, linkajte tako da Futuru izlista prvu na listi, to su samo neki od trikova koji će vam on pojasniti.

 

Uglavnom, da ne duljim, javite se meni ili nekom od gore navednih članova te nastavimo s promocijom i u novoj 2015. godini naše najbolje trgovine - Future!

 

Još jednom, svako dobro i sve najbolje ;)

 Ne znam zašto, ali očito je da je neki član foruma jako nabrijan protiv navedene trgovine, pa radi novi acc samo zbog toga. Ako te baš zanima, ja još nisam ništa kupio tamo. Jednom sam nešto naručio, al je došlo do nesporazuma (mojom krivnjom) i sve smo riješili u rekordnom roku. Tako da im nemam što prigovoriti. I ja nikada nisam niti jednu trgovinu nigdje reklamirao.

LP i sve najbolje.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

kupovao kod njih hladnjake i kuciste ..i tak ok su.. jedino kaj me scimalo je to da me lik ide ubjedit da su svi mid toweri istih dimenzija.. ja ono lol wut? dafq ko na placu. 

xfact
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Futura it - iskustva

Lol, obrisan mi post gdje sam napisao da ima jeftinijih trgovina od future. Toliko o futuri.. pa nemojte z ljude ako ima jefitnijih ima sta ih vucete na futuru koji k! gg

youtube.com/summercroatia
 
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva

Da, ima poprilično jeftinijih, npr. Extreme Digital. 

 

 

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
11 godina
offline
Futura it - iskustva

Extreme digital hahahahhahhhahahahhahahahahahhahahah

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Futura it - iskustva

Uzeo prosli tjedan nove slusalice kod njih. Sve proslo brzo i glatko, kako i ocekujem od Future. Sve 5 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Paradox1 kaže...

Da, ima poprilično jeftinijih, npr. Extreme Digital. 

 

 

 U future 1800 u extreme digital 1400... 400* kuna razlika na tako malu cifru je prestrašna. I još neki su jeftiniji ne samo extreme.

youtube.com/summercroatia
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.1.2015 2:37 (Neznalica121212).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
Neznalica121212 kaže...
Paradox1 kaže...

Da, ima poprilično jeftinijih, npr. Extreme Digital. 

 

 

 U future 1800 u extreme digital 1400... 400* kuna razlika na tako malu cifru je prestrašna. I još neki su jeftiniji ne samo extreme.

 Ne mogu rec za te neke druge, ali da, Extreme Digital 400 kuna jeftiniji, narucim od njih nesto sto je na lageru, 2 dana kasnije pisem mail, javljaju da ce doc sredinom sijecnja.

Istu stvar napravim kod future, odmah dobijem mail od njih, posalju odmah drugi radni dan, evo danas mi stize na adresu a narucio dan prije nove godine.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
Paradox1 kaže...

Da, ima poprilično jeftinijih, npr. Extreme Digital. 

 

 

 

Ovo sam više sa dozom sarkazma napisao,

vidim tko je nov, a tko je već "starosjedioc" na BOLu.

 

Pogledajte si temu od ED, pa ćete razumjet, ne bum niš pljuval više. 

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
11 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
PaleSamNaSvijetu kaže...
Neznalica121212 kaže...
Paradox1 kaže...

Da, ima poprilično jeftinijih, npr. Extreme Digital. 

 

 

 U future 1800 u extreme digital 1400... 400* kuna razlika na tako malu cifru je prestrašna. I još neki su jeftiniji ne samo extreme.

 Ne mogu rec za te neke druge, ali da, Extreme Digital 400 kuna jeftiniji, narucim od njih nesto sto je na lageru, 2 dana kasnije pisem mail, javljaju da ce doc sredinom sijecnja.

Istu stvar napravim kod future, odmah dobijem mail od njih, posalju odmah drugi radni dan, evo danas mi stize na adresu a narucio dan prije nove godine.

 Pa kad si bogataš nemoš pričekat 10 dana radije daš 400 kn A i to je bilo unlucky, moje su imali na lageru.

youtube.com/summercroatia
11 godina
offline
Futura it - iskustva

400kn jeftinije pa ti dođe neispravno, pa si ti računaj

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Del_Boy97 kaže...

400kn jeftinije pa ti dođe neispravno, pa si ti računaj

 10torici ljudi na ovom forumu... Ssta god sam naurcio sve je doslo kako treba, isto ko i frendu mobitel.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
11 godina
offline
Futura it - iskustva

bome nije desetorici nego puno više, evo nedavno prijatelju stigla matična naravno da je neispravna, za mene dosta da kod njih nista ne kupim

 

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
SimeKZ kaže...

 10torici ljudi na ovom forumu... Ssta god sam naurcio sve je doslo kako treba, isto ko i frendu mobitel.

 Ok eto dvojice kojima nije ? Možda se nešto mijenja kod njih ili čista slučajnost. Vidjet ćemo. Nemoraš im biti advokat kao i ostalih 50 pritaša

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.1.2015 16:04 (ContoNick).
12 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Kupio kod njih cijelu konfiguraciju (Moj PC), dostavili besplatno na kućna vrata, prezadovoljan sam, osim što mi nisu termalnu pastu ostavili koju sam dobio uz hladnjak.

Preporuka!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Futura it - iskustva

Jučer oko 11 naručio napajanje i stiglo već jutros oko 9:30. Futura-it 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Oduševljen sam time što tako dobro posluju, planiram u ponedeljak ili utorak uzimati kod njih cijelu konfu, na Alzashopu ispadne 760€, a u Futuri IT 800€, jako mala razlika, ovako bar ću imati puno manje problema oko garancije i normalno, činjenica da mogu razgovarati na Hrvatskom, a ne slušati loši Češko-Engleski haha.
Zvao sam ih, čovjek se javio, objasnio detaljno, kasnije im  poslao mail, odgovorili u roku od 20 minuta, 10/10 zasad, prilično sam uvjeren da će doći sve brzo i bez problema.

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Futura it - iskustva

Komunikacija i isporuka za 5. Nedavno kupljeno kučište i diskovi za server.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Naručeno prije 38 sati, evo sjedim i iščekujem Overseas, svake minute bi trebali doći.

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Futura it - iskustva

Jedno pozitivno iskustvo s reklamacijom... Poslao im grafu jer je cooler puštao ulje, oni ga proslijedili u servis a servis direkt u MSI koji je poslao natrag novu grafu, oni ju poslali jučer meni i danas stigla s novom trogodišnjom garancijom. Ravno 3 tjedna sve skupa trajalo ali sumnjam da je moglo brže. S čovjekom iz Future sam sve riješio prek mailova, brzi i konkretni odgovori i to je to, nikakva natezanja s pozivima i slično.

Jedina zamjerka ide MSI-u. S onom reklamiranom sam dobio DVI konektor i nastavke za napajanje a ova je došla u manjoj kutiji samo s uputama za ugradnju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Odlično si prošao. Ja sam poslao svoju matičnu u Computeruniverse. Platio 150 kn da dođe do njih, u tjedan dana stiglo u Njemačku. Čekam, natežem se s njima preko mejlova. Čekam već skoro mjesec dana. Kažu da su poslali Asusu u servis i da se strpim još 4-6 tjedana. Pa ovo se samo meni može dogoditi. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
CroRex kaže...

Odlično si prošao. Ja sam poslao svoju matičnu u Computeruniverse. Platio 150 kn da dođe do njih, u tjedan dana stiglo u Njemačku. Čekam, natežem se s njima preko mejlova. Čekam već skoro mjesec dana. Kažu da su poslali Asusu u servis i da se strpim još 4-6 tjedana. Pa ovo se samo meni može dogoditi. 

 Uvijek je rizik kupovati iz vana, pogotovo ako se radi o reklamaciji i na to se treba unaprijed naoružati živcima. Em je poštarina dosta skupa, em treba dulja da to sve stigne.... Ali sve mi to skupa izgleda preeeedugo koliko ti trebaš čekati. A tko plaća poštarinu natrag? Nećeš valjda opet ti trebati? Nisam spomenuo gore da sam ja platio poštarinu kad sam im slao (nekih 30 kn) a oni kad su ju vraćali.

10 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Ma budale nesposobne, ne odgovaraju ni na mail. Odrijesili se obveze od kad su je poslali Asusu u servis. Valjda će doć do kraja godine...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice