iPhone 11 - Rasprava izdvojena tema

poruka: 561
|
čitano: 199.093
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

Ekipa, imate li za preporuciti dobru aplikaciju Miracast?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

Ima li kakva preporuka za flip/wallet case za Iphone 11, kvalitetno? Za ženu pitam. Dakle nekaj ženskasto, preferira zlatnu boju ili pastelne boje....što tanje to bolje..možda neko ima žensko koje tak nekaj ima za ajfon...

fala unaprijed

 

PS - ja joj preporučio ono slim Nillkinovo (zlatna boja) ali baš hoće flip case.....

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2019 22:18 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Možda ovako nešto?

https://www.mykrusell.com/birka-phonewallet-4450.html

Imam dobro iskustvo s tim brandom.
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Sil kaže...
Možda ovako nešto?

https://www.mykrusell.com/birka-phonewallet-4450.html

Imam dobro iskustvo s tim brandom.

 Hvala, navodno su kvalitetne....budem još pogledao.

15 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Apple zakljucio godinu s 2. najboljim kvartalom ikad za bilo koju dionicu (prvi je Apple).

 

iPhone 11/Pro je zbilja vrijedan prelaska s flagship Androida, sto god drugi kazu

 
3 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Koji iPhone koristite: običnu 11 ili Pro? Kako ste zadovoljni? Mislim tu na bateriju i kameru? Imate li kakav case i kaljeno gore? Hvala
Edit: Inače, 13.3.1 je vani.
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2020 23:54 (jurica_m).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

obični 11, na njemu je spigen liquid air, kaljeno nemam. mislio sam staviti dbrand grip i njihovo prism staklo za crni petak, ali stakla je nestalo valjda prvi dan rasprodaje... skupa su bili nekih 20 eura sa dostavom.

 

meni je mob super. prvi mob nakon dugo vremena sa kojim sam skroz zadovoljan. kamera je bomba (od svih ispdobanih mobova, 11 ima jedini donekle konzistentnu sliku kroz oba modula kamere), baterija mi traje 2 dana bez beda, mislio sam da će ekran biti koma jer svi su pljuvali po toj 326 ppi rezoluciji, na kraju sam dobio sasvim oštar i po meni najbolje kalibriran zaslon.

 

podrška i kvaliteta aplikacija je zapravo na čemu sam najviše osjetio taj ios - razumljivo da je devovima lakše zbog manjeg broja iphone modela, ali mislim da ih i apple drži malo strože postrojene. 

 

ugl, tko se dvoji između androida i ios, mislim da je ovo najbolja godina i najbolji model za napraviti prijelaz.

What could possibly go wrong?
 
8 0 hvala 3
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Posmatrač kaže...
Hacker002 kaže...

Ja sam s Lučkom po ovom pitanju, sad imam Samsung A8 2018 sa 32GB i moram malo malo brisati slike stare, a nisam zahtjevan korisnik. Gledam uzeti N10 ili 11 Pro, ali 256 verziju, imat ću mobitel 2-4 godine i 64GB mi nije future proof nimalo.

 Ali imas besplatne google photos.... 

 

Ok, prvo, besplatno je jadno. Tko je ikad koristio za fotke ili filmove zna. Drugo, ako hoćeš više ili bolje plati. Bio to Drive, OneDrive ili iCloud. Ok, plati kao nije to puno a treba ti. I tu si upao u zamku. Kolika je cjenovna razlika istog modela sa više memorije? cca 100$, a kolika je cjenovna razlika duplo više clouda? Eventualno kutija cigara. Boli ih kiki jer svi znaju da mogu. Apple prvi. A korisnik koji masno plati uređaj bude primoran na dodatni, neplanirani trošak zbog inicijalne ''uštede'' pri kupovini uređaja. 

 

iPhone je jedan divan uređaj (bez obzira na hejtere i neke nedostatke koji su nekima važni, nekima totalno ne) koji ima svoju vrijednost, ali najveći mu je nedostatak skoro od 1. dana - premalo memorije. Osobno nikad nisam nešto kupio zato što je hit ili statusni simbol, već zato što mi neka odlika zaista treba ili koristi. Tako i kod ovog. Ako ti se memorija čini pre malo, a ne želiš dodatno odvajati za cloud, možda bi bilo dobro pogledati što ima još na tržištu a da zadovoljava kriterije koje postaviš (pa bili oni i OS).

14 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

gdje u zagrebu ima najveci izbor dobrih i kvalitetnih maski za iphone.

 

uzeo sam max pro pa mi treba i neka kvalitetna maskica

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Kill Frenzy kaže...

gdje u zagrebu ima najveci izbor dobrih i kvalitetnih maski za iphone.

 

uzeo sam max pro pa mi treba i neka kvalitetna maskica

 vjeruj mi, ne mozes na balkanu kupiti neku ' dobru ' maskicu, a da nije totalni fejk ili slicno. 

 

uzmi nesto za prvu ruku ali si naruci Ringke Air i neces pozaliti. maskica kosta manje od 10 dollara i odlicna je. 

 

 

your nudes are safe with me.
9 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

Ima li neko 11 pro od prvog dana otkada je izasao u prodaju? Koliko mu je zdravlje baterije?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava

97% Punim ga svaka 2 dana.

12 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

također punim svaka 2 puna dana mob, obični 11, 100% zdravlje.

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

mozda tjedan dana otkako je izasao sam ga uzeo.

 

punim ga svako vece, 100% bat. health 

 

svaki dan na poslu se slusa mjuza na spotify, fejsbuci se i instagramise. 

 

prezadovoljan svime.

 

your nudes are safe with me.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Uzeo sam pro max

Ujutro je baterija bila 96.Sad je 47 a jašim po telefonu cijeli dan.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Prayer kaže...

97% Punim ga svaka 2 dana.

 i kod mene isto

14 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

Evo da podijelim jedno pozitivno iskustvo sa IP 11 pro i istyle-om kao autoriziranim servisom.
Prije otprilike 2 tjedna mob se poceo ponasati krajnje nekorektno prema meni kao vlasniku. Aplikacije padaju instantno nakon otvaranja, nasumicna resetiranja uredaja, ljubicasti pixeli po ekranu na sve strane..
Zapeo jedno vrijeme u boot loop, nema paljenja samo jabuka na ekranu. Nakon toga privremeno umro bez ikakvih znakova zivota ali sam ga mogao zvucno pingat sa sata i lociranje uredaja preko icloud servisa je radilo. Preko laptopa sam vidio uredaj u wifi listi skupa sa indikatorom baterije. Ostavio da se baterija isprazni do kraja i mobitel se upali. Radio normalno 1 dan i nakon toga opet pocele aplikacije padat i uredaj se nastavio resetirat, doduse dost rijede nego prije. Nisam imao apple care + jamstvo.
Odnesem uredaj u iStyle i ostavim ga na servisu. 20 minuta nakon sto sam izasao iz ducana dobijem poruku da je narucen zamjenski uredaj koji mogu ocekivati u roku 3 dana.
2 dana poslje dobim poruku da je stigao i ljepo odem i skupim svoj gajnc novi ip 11 pro, 0 kn troska sa moje strane.
Znam da su svi uredaji bez obzira na cijenu i proizvodaca podlozni kvarovima, i moram priznati da mi je ovo bilo jedno pozitivno iskustvo i samo zacementiralo moju odluku da se drzim apple ekosustava.
Sve skupa bez puno pitanja, bez servisiranja, novi uredaj u roku 2 dana.
 za apple i istyle.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

novi ili refurbished?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Jedino sto je cudno ovdje je kako se vi cudite sto mu je mobitel zamijenjen debelo unutar garancije 🙂
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Jesi li ikad slao mobitel na servis? Ocito nisi. Ja sam slao LG na servis i nema sanse da dobijes novi mobitel. Mjenjali su maticnu 2 puta ali novi uređaj mi nisu dali. Tako da ovo je super.
16 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Standardni postupak kod Applea. Nema popravljanja.
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
A kad istekne garancija?
13 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Posmatrač kaže...
A kad istekne garancija?

A onda vas kolega pozvati u pomoć i obavezno upitati za svaki stručni, posebice pravni savjet 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Nije bas standardni postupak. Nego kad je ovako kompleksan popravak kao logic board, jeftinije je njima zamjenit sa refurbished uredajem i spasit dijelove sa starog, nego rastavljat i narucivat zasebno
13 godina
protjeran
offline
iPhone 11 - Rasprava

Je pokusaval ko jailbreakati 11-icu na 13.3 sad kad je izasel unc0ver?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Mitch kaže...
Nije bas standardni postupak. Nego kad je ovako kompleksan popravak kao logic board, jeftinije je njima zamjenit sa refurbished uredajem i spasit dijelove sa starog, nego rastavljat i narucivat zasebno

 Meni je tipka za lock button prestala raditi normalno, to jest radila je samo kada sam stisuo na lijevom rubu tipku. I korz tjedan dana su me zvali da dodem po novi uredaj da Apple ne popravlja takve stvari....

Ne kuzim onda sta popravljaju? bilo je na iP5s

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
15 godina
offline
Re: iPhone 11 - Rasprava
Ovisi o servisu. Oni manje sluzbeni ce mailat nekom vecem centru, a nazad vjerojatno neces dobit svoj nego refurbished uredaj.
12 godina
offline
iPhone 11 - Rasprava

Nema manjih ni vecih servisa. Bar ne u Hr. Glavni serviser je Agram servis. Sve sta krepa u garantnom roku se zamnjenjuje "novim" (refurbished) uredajem. Nebitno gdje je kupljen. 

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

Kako će im ga Europska komisija sprčit sa direktivom Right to repair, bit će cviljenja samo takvog. Plus moraju omogućiti dostupnost rezervnih dijelova, što Apple ne želi čak ni u SAD-u pa se i tamo ekipa buni. Noice

 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
iPhone 11 - Rasprava

Upravo sam kupio Iphone 11 preko neta i jedva čekam da mi dođe. Čitao sam o punjenju i trebao bih tu vaš savjet. Znači dobijam sa mobitelom adapter od 5W i USB-lightning kabel. Tim načinom mobitelu treba 4 sata da se napuni što je preeeeviše. Ne znam da uzmem original Apple adapter od 18W i USB-C-lightning kabel (jer adapter ne prihvaća USB kabel koji dođe sa mob) ili da uzmem IStyle adapter isto od 18W, ali tada ne moram kupovati kabel. Razlika mi je velika u cijeni (518 kn vs 189 kn) pa ne znam što da uzmem. Jeli postoji neka bolja opcija?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice