YouTube - tips & tricks izdvojena tema

poruka: 869
|
čitano: 462.367
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
YouTube - tips & tricks

Pozdrav ljudi, imam problem s YouTubeom na računalu. Ukratko, na koji god video da uđem, sporo mi se učitava. Bilo 144p ili 1080p. Brzina interneta je inače suepr, 50Mbps download i upload, ostale stranice rade super. Jesam li jedini kojem YT šteka? Ovo traje već neka 2 tjedna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
YouTube - tips & tricks

zna li itko mogu li preporuke biti vezane samo za video koji trenutno gledam a ne za sve koje sam ikad gledao?

npr ako gledam nekakav glazbeni spot da mi nudi slicno a ne recimo dokumentarni film!

 

ako se ne varam tako su preporuke i funkcionirale prije 10ak godina, to mi je bilo puno bolje. hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: YouTube - tips & tricks
preko kojeg preglednika gledas yt? probaj sa drugim
lp
13 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Zašto ne mogu odgovoriti na uzvraćenu poruku? Jutros sam primijetio da ne mogu odgovoriti na uzvraćenu poruku od vlasnika kanala. Mogu napisati i poslati, ali je nema vidljive. Zašto?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
zombie kaže...

Zašto ne mogu odgovoriti na uzvraćenu poruku? Jutros sam primijetio da ne mogu odgovoriti na uzvraćenu poruku od vlasnika kanala. Mogu napisati i poslati, ali je nema vidljive. Zašto?

 Kanal ima uključeno da se svaka poruka mora odobriti od vlasnika kanala da bi bila prikazana?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
CyberDemonVZ kaže...
zombie kaže...

Zašto ne mogu odgovoriti na uzvraćenu poruku? Jutros sam primijetio da ne mogu odgovoriti na uzvraćenu poruku od vlasnika kanala. Mogu napisati i poslati, ali je nema vidljive. Zašto?

 Kanal ima uključeno da se svaka poruka mora odobriti od vlasnika kanala da bi bila prikazana?

 Ne znam, može biti, nije mi se ovo događalo. Hvala.

12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
zombie kaže...
CyberDemonVZ kaže...
zombie kaže...

Zašto ne mogu odgovoriti na uzvraćenu poruku? Jutros sam primijetio da ne mogu odgovoriti na uzvraćenu poruku od vlasnika kanala. Mogu napisati i poslati, ali je nema vidljive. Zašto?

 Kanal ima uključeno da se svaka poruka mora odobriti od vlasnika kanala da bi bila prikazana?

 Ne znam, može biti, nije mi se ovo događalo. Hvala.

 Pogledaj na svom kanalu dal uopće postoji ta opcija... više se ne sjećam :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
YouTube - tips & tricks

A gdje da pogledam?

 

Problem je što sam prije dva tjedna normalno odgovorio na poruku na istom kanalu, a sada se ovo pojavilo.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
zombie kaže...

A gdje da pogledam?

Problem je što sam prije dva tjedna normalno odgovorio na poruku na istom kanalu, a sada se ovo pojavilo.

 Ne znam, kopaj :D

Sjećam se da je netko imao sličan problem na ovoj temi i da je otkrio da je vlasnik kanala uključio tu opciju.

E sad, zašto je tebi prije radilo, a sad ne.. ne znam. Možda je naknadno uključio, možda je neki drugi problem...

Probaj istražiti, ili pričekaj, možda se javi netko drugi s baš takvim iskustvom.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
CyberDemonVZ kaže...
zombie kaže...

A gdje da pogledam?

Problem je što sam prije dva tjedna normalno odgovorio na poruku na istom kanalu, a sada se ovo pojavilo.

 Ne znam, kopaj :D

Sjećam se da je netko imao sličan problem na ovoj temi i da je otkrio da je vlasnik kanala uključio tu opciju.

E sad, zašto je tebi prije radilo, a sad ne.. ne znam. Možda je naknadno uključio, možda je neki drugi problem...

Probaj istražiti, ili pričekaj, možda se javi netko drugi s baš takvim iskustvom.

 Hvala, trebalo bi biti to.

Najjednostavnije je da komentiram neki drugi odgovor pa da vidim šta je tačno. :D

16 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Da li postoji opcija na Youtube ili na racunu, da se svaki video automatski prikazuje u 1920 x 1080, bez nekih dodatnih ekstenzija ili slicno?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
djigibao kaže...

Da li postoji opcija na Youtube ili na racunu, da se svaki video automatski prikazuje u 1920 x 1080, bez nekih dodatnih ekstenzija ili slicno?

 To sam prošle godine sredio s add-onom, nije bilo moguće na računu.

Nisam provjeravao ove godine (vjerojatno nisu uveli)

 

Edit: bila je neka opcija "use maximum" ili tak nešto, ali određena definitivno nije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 13:00 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Pozz ekipa, možda je ali ću probati pitati tu.

 

Naime danas sam primjetio (imam Samsung UE50JU6472 UHD ) kada gledam YT odnosno strimove da mi oni idu u max rezoluciji od 720p. Dok recimo stavim neki klip on ide u max dopuštenoj rezoluciji, ako je to 4K on ide u 4K.

Što se tiče brzine interneta imam Optiku 500/250 te je tv spojen na ruter kabelom......

Pokušao sam i obrisati povijest pretraživanja i vratit YT aplikaciju na zadane postavke ali i dalje isto.... dali se nešto slično kome od Vas dešavalo.. ili dali netko ima možda isti tv....

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
Gale92 kaže...

Pozz ekipa, možda je ali ću probati pitati tu.

 

Naime danas sam primjetio (imam Samsung UE50JU6472 UHD ) kada gledam YT odnosno strimove da mi oni idu u max rezoluciji od 720p. Dok recimo stavim neki klip on ide u max dopuštenoj rezoluciji, ako je to 4K on ide u 4K.

Što se tiče brzine interneta imam Optiku 500/250 te je tv spojen na ruter kabelom......

Pokušao sam i obrisati povijest pretraživanja i vratit YT aplikaciju na zadane postavke ali i dalje isto.... dali se nešto slično kome od Vas dešavalo.. ili dali netko ima možda isti tv....

 Isprobaj isti stream na PCu. Možda je sam stream ograničen (jako puno ljudi streama u 720p)

Ako nije, onda vjerojatno ograničenje TV-a

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
CyberDemonVZ kaže...

 Isprobaj isti stream na PCu. Možda je sam stream ograničen (jako puno ljudi streama u 720p)

Ako nije, onda vjerojatno ograničenje TV-a

 isrobao i na PCu, tabletu mobu ide u FULLHD.... a gdje bi se to ograničenje moglo vidjeti....


čudi me jer sam jučer gledao i sve je bilo uredu.... a nikakve postavke nisam dirao...

12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
Gale92 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Isprobaj isti stream na PCu. Možda je sam stream ograničen (jako puno ljudi streama u 720p)

Ako nije, onda vjerojatno ograničenje TV-a

 isrobao i na PCu, tabletu mobu ide u FULLHD.... a gdje bi se to ograničenje moglo vidjeti....
čudi me jer sam jučer gledao i sve je bilo uredu.... a nikakve postavke nisam dirao...

 Aaa, bila je promjena??

Ajde, budem pogledao po netu, isto imam Samsung pa možda pomogne i meni :)

 

EDIT: Nisi sam:

https://us.community.samsung.com/t5/4k-8k-and-Other-TVs/youtube-app-on-smart-tv-issues/td-p/1302484

Ali nema rješenja.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 19:15 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks

 i jednostavno šta sada... čekat da "poprave ili" .....

12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
Gale92 kaže...

 i jednostavno šta sada... čekat da "poprave ili" .....

 Gledati 720p :D

 

Pogledaj na koji način ljudi kod nas kontaktiraju Samsung. Forum, Facebook.. pa probaj i ti. Možda znaju nešto o tome.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Postoji li način da vidim sve svoje subscriberse? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
zombie kaže...

Postoji li način da vidim sve svoje subscriberse? 

 Samo posljednjih nekoliko i to samo oni koji su omogućili da ih se vidi.

Tako je bar bilo prije koji mjesec kad sam gledao.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
CyberDemonVZ kaže...
zombie kaže...

Postoji li način da vidim sve svoje subscriberse? 

 Samo posljednjih nekoliko i to samo oni koji su omogućili da ih se vidi.

Tako je bar bilo prije koji mjesec kad sam gledao.

 A zašto samo tako? Meni je totalno bezveze da ne možeš vidjeti tko te prati. To ni na jednoj društvenoj mreži ne treba da bude, a mislim da i nema. Šteta što nema neki način da se da provjeriti.

13 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Dali možda ima neki email za kontakt odnosno podršku YouTubea?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
YouTube - tips & tricks

da budem iskren, nisam pregleda temu od pocetka do kraja, vec odma idem u glavu...

pokusavam sve prebacit na engleski... na inprivate u starom edge-u. gmail eng, drive eng, cak je i youtube eng, i namisten na usa, ali youtube studio unatoc svim opcijama sto sam uspia pronac koje su na eng i dalje prikazuje na hrv, sto me laganini zivcira... dakle, sve osim yt studia je na eng. ko je tu lud?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
YouTube - tips & tricks

Zna li netko koliko mogu maksimalno kanala pratiti na YouTube-u sa "običnim" profilom?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
zombie kaže...

Zna li netko koliko mogu maksimalno kanala pratiti na YouTube-u sa "običnim" profilom?

 Ovo pitanje mi nikad nije palo nas pamet.

Zašto pitaš, došao si do nekog ograničenja?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
zombie kaže...

Zna li netko koliko mogu maksimalno kanala pratiti na YouTube-u sa "običnim" profilom?

 Navodno 2000, a to se može povećati ovisno kolko ti imaš pretplatnika i kolko ti je star račun. Info je s ove stranice: https://support.google.com/youtube/answer/4489286?hl=hr pod "Rješavanje problema s pretplatama"

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.12.2020 1:20 (meme3).
13 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
CyberDemonVZ kaže...
zombie kaže...

Zna li netko koliko mogu maksimalno kanala pratiti na YouTube-u sa "običnim" profilom?

 Ovo pitanje mi nikad nije palo nas pamet.

Zašto pitaš, došao si do nekog ograničenja?

 Nadam se da nisam. Došao sam do broja 500 pa me interesira koje je ograničenje, jer mora postojati ograničenje, kao i na Facebook-u što možeš imati 4 tisiće i nešto.

13 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
meme3 kaže...
zombie kaže...

Zna li netko koliko mogu maksimalno kanala pratiti na YouTube-u sa "običnim" profilom?

 Navodno 2000, a to se može povećati ovisno kolko ti imaš pretplatnika i kolko ti je star račun. Info je s ove stranice: https://support.google.com/youtube/answer/4489286?hl=hr pod "Rješavanje problema s pretplatama"

 Hvala, sada mi je lakše. 

9 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
zombie kaže...

 Nadam se da nisam. Došao sam do broja 500 pa me interesira koje je ograničenje, jer mora postojati ograničenje, kao i na Facebook-u što možeš imati 4 tisiće i nešto.

 Možda je vrijeme da malo pročistiš pretplate. A i meni bi bilo vrijeme

13 godina
offline
Re: YouTube - tips & tricks
meme3 kaže...
zombie kaže...

 Nadam se da nisam. Došao sam do broja 500 pa me interesira koje je ograničenje, jer mora postojati ograničenje, kao i na Facebook-u što možeš imati 4 tisiće i nešto.

 Možda je vrijeme da malo pročistiš pretplate. A i meni bi bilo vrijeme

 Vrijeme je.  Barem 200 bi trebalo odsubskrajbati. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice