VPN preporuka

poruka: 354
|
čitano: 248.273
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: VPN preporuka
Kakav je Okay freedom VPN? Je li siguran?
''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: VPN preporuka
Alfredo nr.2 kaže...
Kakav je Okay freedom VPN? Je li siguran?

 Možda može poslužiti za nešto ali ozbiljno ne jer recenzije korisnika kažu da je to dosta loš VPN.Najbolje se držati provjerenog VPN-a.

4 godine
neaktivan
offline
VPN preporuka

......................

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 20:54 (personauserCRO).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
VPN preporuka

pozdrav,

išćem savjet znalaca. Koristim iptv,kodi i skida se na laptop svašta.Koji Vpn bi preporučili i da nije baš skup.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: VPN preporuka
DubravkoB. kaže...

pozdrav,

išćem savjet znalaca. Koristim iptv,kodi i skida se na laptop svašta.Koji Vpn bi preporučili i da nije baš skup.

 Ako želiš pogledaj Seed4Me , godinu dana besplatna licenca! Vidi ukoliko ti odgovara https://www.techno360.in/seed4-vpn-free-one-year/ .

"Just A Dream ".
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
Fero kaže...
DubravkoB. kaže...

pozdrav,

išćem savjet znalaca. Koristim iptv,kodi i skida se na laptop svašta.Koji Vpn bi preporučili i da nije baš skup.

 Ako želiš pogledaj Seed4Me , godinu dana besplatna licenca! Vidi ukoliko ti odgovara https://www.techno360.in/seed4-vpn-free-one-year/ .

 fala

a vidim na ebay recimo Nordvpn po 10 dolara za godinu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: VPN preporuka
DubravkoB. kaže...

 Ako želiš pogledaj Seed4Me , godinu dana besplatna licenca! Vidi ukoliko ti odgovara https://www.techno360.in/seed4-vpn-free-one-year/ .

 fala

a vidim na ebay recimo Nordvpn po 10 dolara za godinu.

Ma možeš direktno preko stranica od VPN servisa kupiti uslugu, samo pogledaj TOS i Privacy Policy od njihovih servisa, a ukoliko ti ne smeta što i koje podatke prikupljaju o korisnicima i dijele možda sa trećim stranama onda nebitno koji kupiš, tada je bitna brzina downloada i uploada u mbps.

 

Pogledaj ExpresVpn, Windscribe VPN možeš i plačati na dnevnoj bazi, PureVPN..., a sada možemo li vjerovati njihovim Privacy Policies to je za raspravu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2020 16:13 (Fero).
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
A gle ja koristim pure vpn, uzeo za black friday 12$ godinu dana, zadovoljan nije top kao nord vpn ali sluzi svrsi spotify tornt i slicno, iliwindsurf uzmes jedan server misli m1$mjesecno ako se nevaran
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
VPN preporuka

što velite na Tunnelbear?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
VPN preporuka

Koji VPN je po vama najbolje uzeti za konzole ExpressVPN ili NordVPN

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 19:42 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: VPN preporuka
HunterXHunter kaže...

Koji VPN je po vama najbolje uzeti za konzole ExpressVPN ili NordVPN

 nord

4 godine
protjeran
offline
Re: VPN preporuka
dar01 kaže...
HunterXHunter kaže...

Koji VPN je po vama najbolje uzeti za konzole ExpressVPN ili NordVPN

 nord

 Po cemu je Nord bolji od Express za konzole

4 godine
protjeran
offline
VPN preporuka

Sto se tice VPN fusiona na ASUS ruterima da li to znaci da mogu dodati bilo koji VPN na taj ruter

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2020 14:29 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
VPN preporuka

Je li VPN išta pomaže kad je u pitanju multiplayer gaming?

I koji bi mi preporučili za gaming?

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: VPN preporuka

Ako planiraš igrati igre preko VPN-a, nećeš se dobro provesti.

8 godina
offline
Re: VPN preporuka
Za sta bi ti tocno sluzio da te spoji na us ili rus servere ili, mislim da ce ti ping pasti i slijed toga krece lagg u igri, isto ne preporucam
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 21:30 (Bencho2211).
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
*
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2020 21:30 (Bencho2211).
11 godina
offline
Re: VPN preporuka
Jel kupovao tko nordvpn u zadnje vrijeme?
Jučer išao produžiti subskripciju bitcoinom, kopiram iznos kojeg trebam platiti, međutim nakon 10-ak sati dobijem info da nisam poslao dovoljno?!
Je li možda problem što sam odabrao SAD umjesto RH jer da sam odabrao RH morao bih platiti još 25% na iznos od 80 dolara.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: VPN preporuka
m77 kaže...
Jel kupovao tko nordvpn u zadnje vrijeme?
Jučer išao produžiti subskripciju bitcoinom, kopiram iznos kojeg trebam platiti, međutim nakon 10-ak sati dobijem info da nisam poslao dovoljno?!
Je li možda problem što sam odabrao SAD umjesto RH jer da sam odabrao RH morao bih platiti još 25% na iznos od 80 dolara.

 Mislim da problem leži u ovome. Ako se ne varam, to je i meni bilo kada sam ga drugi put uzimao.

11 godina
offline
Re: VPN preporuka
John_Doe_11 kaže...
m77 kaže...
Je li možda problem što sam odabrao SAD umjesto RH jer da sam odabrao RH morao bih platiti još 25% na iznos od 80 dolara.

 Mislim da problem leži u ovome. Ako se ne varam, to je i meni bilo kada sam ga drugi put uzimao.

Evo meni je prošlo pod SAD bez pdv-a tako da to stvarno nije problem. imaš soluciju da imaš američki IP pa onda probaš uplatiti. Skini si neki besplatni vpn-addon za Chrome da dobiješ američki IP pa probaj.

11 godina
offline
Re: VPN preporuka
Vidjeti ću, možda probam, možda ne, u međuvremenu sam se zainteresirao za Surfshark koji košta nekih 40-ak dolara za 2 godine...a vidim da je dosta ishvaljen.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
VPN preporuka

Isplatili se uzimat nordvpn? Bavim se uglavnom gamingom i skinem ponesto sa interneta.

 

Nije mi jasno je li to potrebno pa pitam..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
Po meni nije potrebno ali ako bas zelis sacekaj black friday uvijek budu popusti
 
1 0 hvala 1
5 godina
offline
VPN preporuka

Momci, jeli moguće postaviti NordVPN na A1 router? Nisam trenutno u prilici spojiti se na router, a trebala bi mi ta informacija.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
VPN preporuka

Nord ne valja, djaba bacio pare. Netflix trza, malo radi, malo ne radi. Sad je bila akcija na hide.me pa sam uzeo pretplatu. Netflix dobar za sada, gejmanje, onak, ne vidim neku razliku od gejmanja preko A1. Torrenti idu, port-forward, čak ima i IPv6, svašta nešto. Imaju i free model, al to ne radi s netflixom pa ne valja. U svakom slučaju, hide.me radi brže od Norda i Expressa. Nemaju HR server, al to mi ni ne treba. Eto, to je moja preporuka za sada, a idući mjesec, tko zna...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: VPN preporuka
Koristim Sharfsurf i prezadovoljan sam, otvara mi cak i DSZN Canada kojeg najveci igraci ne mogu.

Postoji refferal program za 30 dana bonusa prilikom prve registracije pa ako nekome treba mjesec extra evo link

https://surfshark.club/friend/xh6Esswn
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: VPN preporuka
Hamburger kaže...

Nord ne valja, djaba bacio pare. Netflix trza, malo radi, malo ne radi. Sad je bila akcija na hide.me pa sam uzeo pretplatu. Netflix dobar za sada, gejmanje, onak, ne vidim neku razliku od gejmanja preko A1. Torrenti idu, port-forward, čak ima i IPv6, svašta nešto. Imaju i free model, al to ne radi s netflixom pa ne valja. U svakom slučaju, hide.me radi brže od Norda i Expressa. Nemaju HR server, al to mi ni ne treba. Eto, to je moja preporuka za sada, a idući mjesec, tko zna...

 Slažem se za Nord. Tko god ga uzima za Netflix i ostale streaming servise, baca pare. Reklamiraju se svuda ko mutavi pa valjda zato ekipa uzima. Ne bi ga više koristio pa makar besplatno bio. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 11:10 (geronimo4661).
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
@jaZey da li si koristio od surfšark smart dns mogucnost za smart tv? tipa neflix us catalog na samsungu ili ili lg tv
10 godina
offline
Re: VPN preporuka

Nisam ali mogu isprobati pa javim posto imam i samsunga i netflix ... javim nesto kasnije rezultate

 

EDIT:

 

Ne radi, izbacuje Netflix Error NW-2-5

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 17:19 (jaZey).
8 godina
offline
Re: VPN preporuka
jesi ustimao kao kako pise na njihovom supportu?(treba ucitat ip adresu za dns na njihovom surfš portalu) pliz javi jer bi ga uzeo radi tog dns i cijene
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 18:12 (Bencho2211).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice