Need For Speed 2015

poruka: 341
|
čitano: 98.821
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
kak si ove oci jurica napravio?
13 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Joky007 kaže...
kak si ove oci jurica napravio?

 E, to!

To cu prvo napraviti kad nabavim igru :D Kcerka ce polidjeti :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Joky007 kaže...
kak si ove oci jurica napravio?

 Ma lagano ti je to ukratko imas jednu "naljepnicu" koja je onako ko obrva zaobljena takve dve stavis gore jednu vise gore jednu vise dole i stavis jos jednu naljepnicu kockastu preko svega toga da nebude rupa i onda uzmes naljepnicu kruga npr plavu i stavis na mjesta di ce bit oci onda ih dupliras i malo smanjis i stavis crnu boji i poslje toga jos dupliras i stavis bjelu malo na rub izmedju bjelocnice i zjenice kao reflekcija od svjetla i to ti je to hehe

PSN: Chov1ch
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Mapa nije nista pretjerano velika, ali nije ni mala..taman..mozda al mozda da je malo veca..al ugl meni zanimljivo...jucer, tj nocas oko 2 "skompao" sam se sa jos 7 likova...znaci nas 8 u mapi vozilo se...vise still retro nazalsot nisam imao kockicu od BMW-a nego E46 al eto nekako i s tim..kasnije se preslo na japance...doduse imao sam samo Hondu Civic i NSX nedovrseni dok vidio sam likovi lijepe supre, skyline i tako ...nakraju smo se vozali i sa supercarovima, meclaren, aventador, ja hurican i tako dalje..ugl 3h zabave po mapi kaos, drag trke po autoputu drift trainovi i tako to :) duze vrijeme se nisam tako zabavio posebno ne sa autima...nakraju ispred garaze smo radili grupne snapshotove..palili gume i tako dalje i dalje...i definitivno bi trebali vise stvari ovakvih napravit ..recimo drag trke, i vise mogucnosti za interakciju sa drugima.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Evo napravio skin jurica, sad jedino kupit jos vipera jel on najvise na njega podsjeca
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Need For Speed 2015

Ovo su moja 4 autica...prosao sam sve staze, skupio 100% Car parts, Vista Spots i Donut Spots a u meduvremenu dok ne izade neki update, igru posudujem kolegi s posla. 

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Evo bilo mi dosadno malo
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Need For Speed 2015

GT Reviews - Need for Speed

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
Joky007 kaže...
Evo napravio skin jurica, sad jedino kupit jos vipera jel on najvise na njega podsjeca

 Ti si moj idlo!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Kak je lijepo vidjet da ljudi konačno malo uživaju u NFS-u nakon dugo vremena, a najjači su izrazi mašte na dizajnu....čeka se PC verzija (nadam se ne previše bug-ovita) pa da i mi malo provozamo te nissan-e

Chill Now And Forever
12 godina
protjeran
offline
Re: Need For Speed 2015
Ma kakav nissan zelim onoj hondi dusu izvadit i nalozit zvucnike da urlice:)
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
Stjepanj kaže...
Ma kakav nissan zelim onoj hondi dusu izvadit i nalozit zvucnike da urlice:)

 Trebao sam ja napisat sveobuhvatno "japance" :D

Chill Now And Forever
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Što je najjača stvar, ima dosta realan zvuk kakav ima i u stvarnosti. Tj. kakav u stvarnosti ima ta serija motora. Ne one od 1.4 s fart canonom da ne bi bilo pogrešnog shvaćanja. :D
Optimizam je nedostatak iskustva.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Evo malo i od mene, dokraja sređen civic

 

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Need For Speed 2015

zasto nema jogurt ver.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Need For Speed 2015

Zato sto jos uvek nije izasla za PC. izlazi negde na prolece ili tako nesto...

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
online
Need For Speed 2015

igra tko? kakve su vam perfomanse na pcu? skuzio sam da dim uzima puno fpsa

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Need For Speed 2015

Ja sam jucer dobio igru za PC i odigrao oko pola sata do sat. Meni je ok, ak mogu uopce stavljat neke dojmove nakon pola sata LOL

Scene su malo "nategnute" po meni, izgleda kao da se previse trude...

I da imam jedan problem, dakle kad igram NFS pokazivac misa mi stoji u sredini ekrana i ne zeli nestati a i ne mogu ga nikamo pomaknuti nego samo stoji tamo i iritira me..

Ali grafika, auti i customize po meni super, gamplay ok a pricu cemo vidit kakva ce bit kao i zavrsetak. 

 

Shaka111 ja igram na Samsung TV-u, 1366x768, FX6300, 8GB, MSI 7790 2GB OC i postavke su mi "sarene" kombinirao sam high sa med, kasnije cu sve probat na ultra pa vidit, za pocetak nista ne trza, lagga, steka... FPS sam stavio u postavkama na 60 iako ga nisam mjerio kasnije...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2016 18:04 (Darko92).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need For Speed 2015

kupili ste igru? medij ili key? ako je key, gdje i po koliko?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
TheDarkSide kaže...

Evo malo i od mene, dokraja sređen civic

 

 el to koristis manual ili automatic mjenjac?

EUNE LOL: frenkySTYLE
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
Ryder007 kaže...
TheDarkSide kaže...

Evo malo i od mene, dokraja sređen civic

 

 el to koristis manual ili automatic mjenjac?

 Nazalost auto...video je rađen kad su tek bile glasine o manualu.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Jel ima kruha od mog računala da to pokrene? Samo što je druga grafička sad unutra, Radeonka HD5770. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Napokon je dosao pravi multiplayer koji sam cekao! turniri od po 5 trka zaredom. Zaradio sam 500k u niti 45 min..samo treba bit prvi ili drugi :) Vecinom igram Speed trke. Ovo ce definitivno vratit jako puno igraca na NFS. Ovo je trebalo bit odpocetka u NFSu...

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Need For Speed 2015

ima li kakva verzija (a da nije original) gdje mogu isprobati fiziku, grafiku i slicno? prije kupnje igre, da vidim dal mi pase to driftanje i dal mi uopce komp moze nekako decentno prikazati to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
RuskeGTT kaže...

ima li kakva verzija (a da nije original) gdje mogu isprobati fiziku, grafiku i slicno? prije kupnje igre, da vidim dal mi pase to driftanje i dal mi uopce komp moze nekako decentno prikazati to?

 Koliko znam NFS nije crackiran jos uvijek, kao ni dosta igra u zadnje vrijeme....izgleda da zadnje zastite stvarno predstavljaju izazov za scene grupe.

Origin ID: ReaLazio
9 godina
offline
Re: Need For Speed 2015

Najjeftinije ti je ako uzmeš Origin access na mjesec dana (3,99€) i onda imaš 10h probnog vremena na novi NFS :)

14 godina
offline
Need For Speed 2015

nisam znao za to! sta sve treba? account (kojeg mislim da i imam), skinut igru (bilo gdje?) i onda kako dalje? fora stvar

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need For Speed 2015

Jel se zna kad bi cijene mogle padati? 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need For Speed 2015

jedno pitanje za one koje igraju sa G27: da li se mogu mjenjati rucno brzine na H mjenjacu ili samo preko shiftera iza volana? trazim po yt filmice dal itko igra na H mjenjacu, ali nemogu nac...

gledam igra je sad 300kn u sancta domenici, G27 je uskoro kod mene, pa planiram :D 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
RuskeGTT kaže...

jedno pitanje za one koje igraju sa G27: da li se mogu mjenjati rucno brzine na H mjenjacu ili samo preko shiftera iza volana? trazim po yt filmice dal itko igra na H mjenjacu, ali nemogu nac...

gledam igra je sad 300kn u sancta domenici, G27 je uskoro kod mene, pa planiram :D 

 Pa, koliko vidim na

, izgleda da ima manual, samo treba znat kako namjestit.. ( a mozda je i seq, probaj )

Battleog - 191silvinjo
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice