Koje igre trenutno prelazite i dojmovi izdvojena tema

poruka: 3.335
|
čitano: 740.093
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Uncharted 4, fenomenalna igra, ono sto je par zadnjih Tomb Raidera trebalo biti, igra je spoj Indijana Jones'a, James Bonda i filma National Treasure. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Metriod Prime Trilogy na PC-iju s tipkovnicom,mišem i quicksaveom. Vrhunska igra. Dugo me već ovako neka igra nije držala prikovano za ekran. Podsjeća me na prve Tomb Raidere gdje igra nije držala igrača za ruku i govorila mu gdje da ide. Svijet je zanimljiv, glazba pridonosi ugođaju, napucanje je solidno. Preporuka za svakog tko nije odigrao a zanimaju ga First person adventure igre.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

PC:
Star Wars Jedi: Survivor - uz RE4 Remake i Everspace 2, moj GOTY kandidat (NAPOMENA: Nakon što su izdali prvi patch za performance problem, prije toga je bilo koma). Kome je Fallen Order bio dobar, ovaj je u baš svemu bolji; od audio/vizuala preko gameplaya do priče
Persona 5 Royal - nakon 15 sati - koji cookie nisam ovo prije igrao. Fantastična atmosfera modernog Japana, old school borba na poteze te simulator škole i dejtanja. Puno više dubine nego sam očekivao

PS 2:
Prošao prvi put nakon skoro 20 godina opet Medal of Honor: Frontline. Odličan single player WW2 FPS kakvih više nema

Xbox:
Forza Motorsport (jedinica); uhvatila me neka usporedba GT4/Enthusia/Forza Motorsport. Vozni model odličan, career progress tako-tako. No tuning je zabavan, a igra je za razliku od GT-a već onda imala oštećenja

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Odigrao

 

Star Wars Jedi: Survivor

Dead Space ovaj "novi"

 

 

I igrao i odustao od novog NFS Unbound, fakat brzo dosadi

 

Sve skupa za 15 eura, mj. dana pretplate EA play pro. Isplati se  

 

SW je veliki tehnički krš ali odlična igra. Šteta. Rimjekani Dead Space je u biti nepotreban, nije orignal toliko grafički zastario ali eto, bilo je fino podsjetiti se igre.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Koje igre trenutno prelazite i dojmovi

Potaknut jednim postom s igrama iz 2004. igram The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena; jasno prvo Butcher Bay. GOG verziju imam, sve radi out of the box na Win11. Jako dobro je ostarila i vizualno i mehanikama. Da ju naprave upravo ovako kako je, samo s 2024. engineom, ajme. Kako je lijepo igrati single player igru bez ikakvih gluposti, koja ima glavu i rep.
Nakon toga idem na Dark Athenu koju nisam nikad odigrao pa onda VtM:Bloodlines i HL2. Problem je samo što imam malo vremena, a između igram i C2077.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice