Call of duty ELITE

poruka: 21
|
čitano: 6.436
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Call of duty ELITE

Kao što ste vjerovatno čuli, Activision otvara novi servis pod imenom "Call of duty Elite"

Servis je nešto poput steama, samo što ovaj servis radi samo na COD-ovima.

Na njemu če se najvjerovatnije moći kupovati COD igre i DLC-ovi za njih.

Servis će vam pokazati koja puška odgovara pojedinoj mapi, koje perkove odabrati za koji tip igre i sl.

Servis radi poput društvene mreže na kojoj ljudi objavljuju screenshootove i videoe (isto kao steam), objavljivat komentare (kao steam, facebook, tweeter)...i sve to se može uploadati na youtube...

 

moguče je kreirati grupe, klanove, gledati statistike drugih igrača....super stvar!

________________________________________________________________

Možete u daljnjem tjeku teme pisati o vašem mišljenju, o novostima....ispitivati druge i sl.

 

I još, možete pogledati trailer i evo link za pokušaj prijave(Activision će vam možda odobriti ulaz :D)

 

 

I pokušaj za prijavu na betu ELITA :http://www.callofduty.com/elite

 

Glasajte ˇˇˇ

14 Elite je ok!
4 Elite je zakon!
50 Elite je bezveze
2 Elite će uništit COD
2 Elite će unaprijediti COD
KoVa
Moj PC  
4 0 hvala 5
14 godina
offline
Call of duty ELITE

Vidim da su vam mišljenja podjeljena....a da komentirate nešto?

Stisni HVALA, nije teško...a i TU može :D
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Call of duty ELITE
meni je ovo bezveze.

imaju multigaming servise, šta će im više...

valve je htio to napravit za Half-Life i CS i onda su napravili Steam i sad vrte masnu lovu
Atomska bubamara. ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
14 godina
offline
Call of duty ELITE

Slažem se, nekidan updateam EADM ono mi postane orgin il tak nešto, sad imam 2 servisa, uskoro tri :D

Orgin

Steam

*CoD elite (kad mi betu otvore)

______________________________

Sam da još ubisoft otvori nešto takvo...

Stisni HVALA, nije teško...a i TU može :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of duty ELITE

Ovo će bit super, nešto kao Xfire ali obuhvaća samo COD {#}

Ispricati cu vam istinitu pricu. Dok su mi bile sve petice, nikad nisam dobio nista, a kad sam ispravio biologiju sa 1 na 5 dobio sam 200Kn. To je valjda neki poremecaj u mozgu. - Mentalist
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of duty ELITE

Hehe, sad ispadam budala što u prošlom postu kažem da se slažem a sad ču reć ovo:

Pošto je to samo za COD a ja sam jedan od "djece"(kako to neki kažu) cod-a:

-moći ču saznat nešto o svakoj mapi

-moći ču pravit grupe s frendovima

-moći ću vidjet statistike drugih ljudi, vidit koji sam u svijetu "daily top" itd.

ali je to još jedan program na kompu, još više mailova i više patnje :D

sve u svemu dobra stvar za CoD-ovičare :b

Stisni HVALA, nije teško...a i TU može :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of duty ELITE

ljudi poceo je live stream call of duty xp, tj nije jos u 20:30 ce :D http://www.livestream.com/callofdutyxp

 

Stisni HVALA, nije teško...a i TU može :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of duty ELITE
nul-3 kaže...

Hehe, sad ispadam budala što u prošlom postu kažem da se slažem a sad ču reć ovo:

Pošto je to samo za COD a ja sam jedan od "djece"(kako to neki kažu) cod-a:

-moći ču saznat nešto o svakoj mapi

-moći ču pravit grupe s frendovima

-moći ću vidjet statistike drugih ljudi, vidit koji sam u svijetu "daily top" itd.

ali je to još jedan program na kompu, još više mailova i više patnje :D

sve u svemu dobra stvar za CoD-ovičare :b

moj komentar na tvoj post.

 

Energija pripada svima, kao i zrak! Mašta, bitnija od znanja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2011 20:18 (Bernard Huky Hux).
13 godina
neaktivan
offline
Call of duty ELITE

taj elite ces moci dobiti u hardened edition,12 mjeseci besplatnih dlc-ova,mozes se connectat sa facebookom i invajtat prijatelje,raditi grupe,joinat se grupama i igrat grupa protiv grupe,recimo ti volis nogomet i udes u grupu nogomet ,a neki ljudi vole kosarku i oni se joinaju u grupu kosarka i onda igrate grupa protiv grupe.u eliteu ces moci gledati gameplayeve i classeve od boljih igraca mw3 te njihove strategije i jos toga.

It's a good life we lead brother , The best... May it never change ,And may it never change us...Member of Brotherhood
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of duty ELITE
JozaxD kaže...

taj elite ces moci dobiti u hardened edition,12 mjeseci besplatnih dlc-ova,mozes se connectat sa facebookom i invajtat prijatelje,raditi grupe,joinat se grupama i igrat grupa protiv grupe,recimo ti volis nogomet i udes u grupu nogomet ,a neki ljudi vole kosarku i oni se joinaju u grupu kosarka i onda igrate grupa protiv grupe.u eliteu ces moci gledati gameplayeve i classeve od boljih igraca mw3 te njihove strategije i jos toga.

I košta $50 godisnje. Cak i ako ne znas trazit dobre ponude na netu to je bez problema jos igra i pol. Nemam nista protiv takvog servisa ali naplacivat ga ovoliko je po meni kriminal. Nisam siguran da li ce uspijeti ali zdrav razum kaze da ne bi trebao.

Vi veri veniversum vivus vici
16 godina
neaktivan
offline
Call of duty ELITE

Čini mi se da bi servis mogao biti dobar ako ne zeznu kod neke banalne stvari kako i inače ovakvi projekti i znaju... sve se čini ok i super i onda nakon što izađe iz bete ili još u beti zeznu s nekim glupim ispadom... a šta mislite da tu isto neće biti budala koji će iskorištavati taj servis za hacking i sl.???
Na kraju kad si razmislim čim manje tih idiotarija to bolje... Prvo su nas sve naučili baviti se Steamom koji je super servis, a sad bi bilo najbolje da svaka igra napravi svoj glupi servis... pih...

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of duty ELITE

sam što če u tih 12 mjeseci izači samo 1-2 dlc ova, ko što je is black opsom slučaj

Dvadeset mjeseci s pola zvjezdice? Ajde pomozi i stisni hvala!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of duty ELITE

Mali update, malo kasnim, al eto, ovaj prvi je star dva dana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ego auxiliatus sum pulsus 'Hvala'
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of duty ELITE

Novi update!

 

Tema: Klanovi

 

Kako ga napraviti i urediti:

 

 

Kako pozvati ljude u klan:

 

 

Kako aktivirati DoubleXP:

SuperAdmin BurekCraft V.2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of duty ELITE

Kako se pridružiti klanu:

 

 

 

_________________________________

Dali postoji kakav bug clan? U kojem ste vi ako jeste negdje :D

SuperAdmin BurekCraft V.2
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of duty ELITE

da li je elite izasao 

ja kazem da je ovo odlicno jel koliko sam svatio vise nam nece trebati alteriwnet i druga sranja

samo elite i deri 

ako je izasao za pc salji link

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Call of duty ELITE

bezveze

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of duty ELITE

Ako si vlasnik konzole (xbox360 ili ps3) onda na svom marketu možeš preuzeti.

 

PC verzija nije izašla, a posljednje glasine koje su se širile, glasile su da nema za PC ništa od elitea.

Što se tiče ovog da ti neče trebati alterMW3, ništa od toga. Elite nema veze s tim. Elite ti je samo "društvena mreža koja se dotiče samo zadnja dva coda [MW3 i BlacOps] i ne mjenja stvari. Dedicated serveri ostaju isti. Samo možeš vidjeti koliko si scorea gdje postigao, koliko si killova sa kojim gunom postigao i slično. Naveo sam gore da postoje klanovi koji se rankiraju i postaju sve utjecajniji.

 

Organiziraju se ratovi, popularni warovi. Postoje virtualne i prave nagrade, kao što su kape, majice i slično. Moguče je osvojiti jeepa, ali to se osvaja na Friday night showovima, do kojih je nevjerovatno teško dogurati. Tamo sudjeluju samo ameri, jer rijetko tko od gamera ima namjere iči u ameriku, gdje je vjerovatnost da če izgubiti 90%.

There is a troll in all of us!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of duty ELITE

Sad, dali postoji ELITE za PC i dali se to plaća? Ako postoji i ako se neplaća molim link da ga preuzmem. Tnx

Budala kaže da je BF3 bolji od MW3 ali gamer ZNA da je MW3 bolji od BF3 :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of duty ELITE
ExStazy kaže...

Sad, dali postoji ELITE za PC i dali se to plaća? Ako postoji i ako se neplaća molim link da ga preuzmem. Tnx

PC verzija još nije vani, priča se da neče ni biti za PC. No ti se možeš prijaviti, i kada izađe samo linkaš svoj steam acc i to je to

 

https://elite.callofduty.com/account/create

 

Elite je sam po sebi besplatan, no ako postaneš premium user dobivaš sve dlcove do kraja godine besplatno. Ali kažem ti, ti si PC igrač tako da te elite još ne zanima.

There is a troll in all of us!
12 godina
protjeran
offline
Call of duty ELITE

Zakon

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice