Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.325.241
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
njuskac kaže...
MEGATAMA kaže...
njuskac kaže...

Jel netko zna kako da spojim xbox series x sa PC tako da mogu snimit gameplay jer neke starije igre ne podržavaju snimanje.. piše xbox recording failed..  

 Mislim da ti treba capture card za to sto ti zelis ali mozda ima i nekakav nacin da direktno spojis na pc,za to na zalost ne znam.

 Da to znam za capture card htio sam to izbjeci.. Čitam na netu da se moze na laptop koji ima hdmi input.. ali nemam laptop imam računalo.. mislio sam možda ako se xbox spoji na internet putem žice na isti hub kao i računalo da bi se našli u mreži i sa nekim programom povezat.. 

Ali da spojis XsX na lap sa hdmi in kako bi onda vidio sto igras?Mislis da bi ti se slika prikazivala na laptopu...ne kuzim kako si mislio rijesit hdmi out sliku?

Za sta ti to uopce treba,imas YT kanal?

Mislim da je capture card najednostavnije rijesenje,ali ne znam koliko kostaju bolje koje podrzavaju i 4k capture a vjerujem da bi ti takva trebala.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
njuskac kaže...
MEGATAMA kaže...
njuskac kaže...

Jel netko zna kako da spojim xbox series x sa PC tako da mogu snimit gameplay jer neke starije igre ne podržavaju snimanje.. piše xbox recording failed..  

 Mislim da ti treba capture card za to sto ti zelis ali mozda ima i nekakav nacin da direktno spojis na pc,za to na zalost ne znam.

 Da to znam za capture card htio sam to izbjeci.. Čitam na netu da se moze na laptop koji ima hdmi input.. ali nemam laptop imam računalo.. mislio sam možda ako se xbox spoji na internet putem žice na isti hub kao i računalo da bi se našli u mreži i sa nekim programom povezat.. 

Ali da spojis XsX na lap sa hdmi in kako bi onda vidio sto igras?Mislis da bi ti se slika prikazivala na laptopu...ne kuzim kako si mislio rijesit hdmi out sliku?

Za sta ti to uopce treba,imas YT kanal?

Mislim da je capture card najednostavnije rijesenje,ali ne znam koliko kostaju bolje koje podrzavaju i 4k capture a vjerujem da bi ti takva trebala.

 Laptop ima hdmi in i svoj monitor i onda može.. imam yt kanal.. zelim snimit neke stare igre i ne mogu.. capture card je par tisuca kuna, ali ne zelim to kupovat da bi snimio dve igre... 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Kak se zove kanal da se pretplatim
i nogom u guzicu je korak naprijed
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
njuskac kaže...
MEGATAMA kaže...
njuskac kaže...
MEGATAMA kaže...
njuskac kaže...

Jel netko zna kako da spojim xbox series x sa PC tako da mogu snimit gameplay jer neke starije igre ne podržavaju snimanje.. piše xbox recording failed..  

 Mislim da ti treba capture card za to sto ti zelis ali mozda ima i nekakav nacin da direktno spojis na pc,za to na zalost ne znam.

 Da to znam za capture card htio sam to izbjeci.. Čitam na netu da se moze na laptop koji ima hdmi input.. ali nemam laptop imam računalo.. mislio sam možda ako se xbox spoji na internet putem žice na isti hub kao i računalo da bi se našli u mreži i sa nekim programom povezat.. 

Ali da spojis XsX na lap sa hdmi in kako bi onda vidio sto igras?Mislis da bi ti se slika prikazivala na laptopu...ne kuzim kako si mislio rijesit hdmi out sliku?

Za sta ti to uopce treba,imas YT kanal?

Mislim da je capture card najednostavnije rijesenje,ali ne znam koliko kostaju bolje koje podrzavaju i 4k capture a vjerujem da bi ti takva trebala.

 Laptop ima hdmi in i svoj monitor i onda može.. imam yt kanal.. zelim snimit neke stare igre i ne mogu.. capture card je par tisuca kuna, ali ne zelim to kupovat da bi snimio dve igre... 

Dali imas dovoljno prostora na konzoli za snjimanje,da nije mozda da ti radi toga baca gresku?....

Snimas na eksterni hard spojen na XsX ili?

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
njuskac kaže...
MEGATAMA kaže...
njuskac kaže...
MEGATAMA kaže...
njuskac kaže...

Jel netko zna kako da spojim xbox series x sa PC tako da mogu snimit gameplay jer neke starije igre ne podržavaju snimanje.. piše xbox recording failed..  

 Mislim da ti treba capture card za to sto ti zelis ali mozda ima i nekakav nacin da direktno spojis na pc,za to na zalost ne znam.

 Da to znam za capture card htio sam to izbjeci.. Čitam na netu da se moze na laptop koji ima hdmi input.. ali nemam laptop imam računalo.. mislio sam možda ako se xbox spoji na internet putem žice na isti hub kao i računalo da bi se našli u mreži i sa nekim programom povezat.. 

Ali da spojis XsX na lap sa hdmi in kako bi onda vidio sto igras?Mislis da bi ti se slika prikazivala na laptopu...ne kuzim kako si mislio rijesit hdmi out sliku?

Za sta ti to uopce treba,imas YT kanal?

Mislim da je capture card najednostavnije rijesenje,ali ne znam koliko kostaju bolje koje podrzavaju i 4k capture a vjerujem da bi ti takva trebala.

 Laptop ima hdmi in i svoj monitor i onda može.. imam yt kanal.. zelim snimit neke stare igre i ne mogu.. capture card je par tisuca kuna, ali ne zelim to kupovat da bi snimio dve igre... 

Dali imas dovoljno prostora na konzoli za snjimanje,da nije mozda da ti radi toga baca gresku?....

Snimas na eksterni hard spojen na XsX ili?

 probao sam na jedno i na drugo.. snima sve igre osim te jedne.. evo cijeli dan pokusavam to snimit ,prešao cijeli internet i ne znam.. vidim ljudi instaliraju xbox aplikaciju na windows storu na pc i tamo se spoje na xbox .. meni nece.. 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
njuskac kaže...
MEGATAMA kaže...
njuskac kaže...
MEGATAMA kaže...
njuskac kaže...
MEGATAMA kaže...
njuskac kaže...

Jel netko zna kako da spojim xbox series x sa PC tako da mogu snimit gameplay jer neke starije igre ne podržavaju snimanje.. piše xbox recording failed..  

 Mislim da ti treba capture card za to sto ti zelis ali mozda ima i nekakav nacin da direktno spojis na pc,za to na zalost ne znam.

 Da to znam za capture card htio sam to izbjeci.. Čitam na netu da se moze na laptop koji ima hdmi input.. ali nemam laptop imam računalo.. mislio sam možda ako se xbox spoji na internet putem žice na isti hub kao i računalo da bi se našli u mreži i sa nekim programom povezat.. 

Ali da spojis XsX na lap sa hdmi in kako bi onda vidio sto igras?Mislis da bi ti se slika prikazivala na laptopu...ne kuzim kako si mislio rijesit hdmi out sliku?

Za sta ti to uopce treba,imas YT kanal?

Mislim da je capture card najednostavnije rijesenje,ali ne znam koliko kostaju bolje koje podrzavaju i 4k capture a vjerujem da bi ti takva trebala.

 Laptop ima hdmi in i svoj monitor i onda može.. imam yt kanal.. zelim snimit neke stare igre i ne mogu.. capture card je par tisuca kuna, ali ne zelim to kupovat da bi snimio dve igre... 

Dali imas dovoljno prostora na konzoli za snjimanje,da nije mozda da ti radi toga baca gresku?....

Snimas na eksterni hard spojen na XsX ili?

 probao sam na jedno i na drugo.. snima sve igre osim te jedne.. evo cijeli dan pokusavam to snimit ,prešao cijeli internet i ne znam.. vidim ljudi instaliraju xbox aplikaciju na windows storu na pc i tamo se spoje na xbox .. meni nece.. 

Ako je samo jedna igra,zaboravi to.

Nije vrijedno zajebancije ako ti inace sve snima.

11 godina
offline
Xbox Series X

A kupio sam xbox samo zbog toga, a budem još proučavao hvala na pomoći

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Xbox Series X

Redfall vjerojatno izlazi u svibnju 2023.

 

XBOX EXCLUSIVE REDFALL TO RELEASE MAY 2023, REPORT CLAIMS

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Xbox ti snima na usb ali ces imati problem s sinkronizacijom audia i videa. Elgato capture card ti je jedino rješenje i kosta oko 200€.
9 godina
offline
Xbox Series X

Ako je netko kupovao Elden Ring preko key stranica, molim za pomoć. Dakle, na  Gamivu ima Xbox One/Series inačica i samo Xbox Series inačica. S druge strane, na nekim drugim stranicama postoji samo ta Xbox One/Series inačica.

 

E sad, razlika je u 30 eura. Zanima me ako uzmem tu Xbox One/Series hoće li mi biti optimizirano ili ću imati One verziju?

 

https://www.gamivo.com/product/elden-ring-xbox

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
Xbox ti snima na usb ali ces imati problem s sinkronizacijom audia i videa. Elgato capture card ti je jedino rješenje i kosta oko 200€.

 Xbox ne snima uopće ovu igru zato sam i postavio ovo pitanje. Spajanje xboxa i pc-a je vrlo jednostavno koliko vidim. Na pc-u se instalira xbox aplikacija, upali se xbox  stisne poveži i to je to.. zatim na pc-u snimaš ono što igraš na xbox-u.. samo meni kad stisnem poveži se pokaže crni ekran i sve stoji. Probao na 4 računala i isto.. vidim mnogi imaju isti problem.

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
njuskac kaže...
Gogy7 kaže...
Xbox ti snima na usb ali ces imati problem s sinkronizacijom audia i videa. Elgato capture card ti je jedino rješenje i kosta oko 200€.

 Xbox ne snima uopće ovu igru zato sam i postavio ovo pitanje. Spajanje xboxa i pc-a je vrlo jednostavno koliko vidim. Na pc-u se instalira xbox aplikacija, upali se xbox  stisne poveži i to je to.. zatim na pc-u snimaš ono što igraš na xbox-u.. samo meni kad stisnem poveži se pokaže crni ekran i sve stoji. Probao na 4 računala i isto.. vidim mnogi imaju isti problem.

Znaci spajanje je sve samo ne jednostavno tojest to je lutrija.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
MedO1337 kaže...

Ako je netko kupovao Elden Ring preko key stranica, molim za pomoć. Dakle, na  Gamivu ima Xbox One/Series inačica i samo Xbox Series inačica. S druge strane, na nekim drugim stranicama postoji samo ta Xbox One/Series inačica.

 

E sad, razlika je u 30 eura. Zanima me ako uzmem tu Xbox One/Series hoće li mi biti optimizirano ili ću imati One verziju?

 

https://www.gamivo.com/product/elden-ring-xbox

 

 

 Koliko meni izgleda, razlika je jer je ova 30 eura skuplja GLOBAL verzija što ti realno ne treba. Tak da po meni nema straha. Uzmi Tursku ili koja je već najjeftinija.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MedO1337 kaže...

Ako je netko kupovao Elden Ring preko key stranica, molim za pomoć. Dakle, na  Gamivu ima Xbox One/Series inačica i samo Xbox Series inačica. S druge strane, na nekim drugim stranicama postoji samo ta Xbox One/Series inačica.

 

E sad, razlika je u 30 eura. Zanima me ako uzmem tu Xbox One/Series hoće li mi biti optimizirano ili ću imati One verziju?

 

https://www.gamivo.com/product/elden-ring-xbox

 

 

 Dobiti ćeš Series S/X verziju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
MedO1337 kaže...

Ako je netko kupovao Elden Ring preko key stranica, molim za pomoć. Dakle, na  Gamivu ima Xbox One/Series inačica i samo Xbox Series inačica. S druge strane, na nekim drugim stranicama postoji samo ta Xbox One/Series inačica.

 

E sad, razlika je u 30 eura. Zanima me ako uzmem tu Xbox One/Series hoće li mi biti optimizirano ili ću imati One verziju?

 

https://www.gamivo.com/product/elden-ring-xbox

 

 

 Koliko meni izgleda, razlika je jer je ova 30 eura skuplja GLOBAL verzija što ti realno ne treba. Tak da po meni nema straha. Uzmi Tursku ili koja je već najjeftinija.

Znaci moze aktivirat bilo koji key na bilo kojoj geolokaciji ili?

A sta ako ga skuze/krenu provjeravat kao Steam pa ti banaju acount na kojemu mozes imat desetke igara?....

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Hexfire kaže...
MedO1337 kaže...

Ako je netko kupovao Elden Ring preko key stranica, molim za pomoć. Dakle, na  Gamivu ima Xbox One/Series inačica i samo Xbox Series inačica. S druge strane, na nekim drugim stranicama postoji samo ta Xbox One/Series inačica.

 

E sad, razlika je u 30 eura. Zanima me ako uzmem tu Xbox One/Series hoće li mi biti optimizirano ili ću imati One verziju?

 

https://www.gamivo.com/product/elden-ring-xbox

 

 

 Koliko meni izgleda, razlika je jer je ova 30 eura skuplja GLOBAL verzija što ti realno ne treba. Tak da po meni nema straha. Uzmi Tursku ili koja je već najjeftinija.

Znaci moze aktivirat bilo koji key na bilo kojoj geolokaciji ili?

A sta ako ga skuze/krenu provjeravat kao Steam pa ti banaju acount na kojemu mozes imat desetke igara?....

 Microsoft trenutno dopušta praktički sve nakon što su prijašnju generaciju zabrljali. Možeš čak i skidati emulatore za brdo konzola i igrati skinute igre sa torrenta, a da si logiran sa svojim accountom na konzolu. A kamoli ne ovo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Xbox Series X

evo nakon dva dana muke proradilo je.. bio je problem samo u jednoj caki.  

Znaci Xbox series x se poveže sa utp kablom kao i pc (jer wifi je prespor), na pc se instalira xbox aplikacija, na konzoli i na pc mora biti isti account, i sad caka koja je mene cijeli dan zajeb.. na pc se mora staviti jezik engleski (američki) i onda se u aplikaciji samo poveže. Upravo snimio gameplay u 4k sa relive preko grafičke i sve radi savršeno. Igram preko pc-a sve xbox igre i snimam i radim šta želim. Nema laga nema trzanja radi savršeno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Evo pregled vecine novih naslova koji bi trebali doci ove godine na konzolu

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
De malo detaljnije pojasni...
Spajas konzolu s utp?
Komp mora biti na engleskom i onda snimas softwareom of grafe? Kod mene bi to bio radeon onda.
Onda snimas screen ili posebno konzola kao izvor?
Igras igre preko pc ili konzole?
Cini se da igras preko pc
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.1.2023 15:23 (Gogy7).
14 godina
offline
Xbox Series X
Molim savjet oko passa i dvije konzole. Brat ima stari xbox sa DE accountom, a ja uzeo series S i imam US account.
Može li se na Goldu koji se uzima u Brazilu ili Turskoj uzeti Friends&Family Game Pass Ultimate? Ili ima nešto drugo da možemo koristiti na dvije konzole. Teorestki nije bitno da je istovremeno pa možda i ne treba Family ali sam mislio da možda koji put možemo odigrati nešto zajedno s dvije ili jedne lokacije.
Ako uzmem Brazilski ili Turski pass na novi account možemo ga koristiti na konzolama sa svojim accountima? Pretpostavljam da se na konzoloma postavi taj account kao primarni, a dalje se ulogirava s bilo kojim accountom.
Hvala
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gogy7 kaže...
De malo detaljnije pojasni...
Spajas konzolu s utp?
Komp mora biti na engleskom i onda snimas softwareom of grafe? Kod mene bi to bio radeon onda.
Onda snimas screen ili posebno konzola kao izvor?
Igras igre preko pc ili konzole?
Cini se da igras preko pc

konzola i pc su mi spojeni na internet sa utp kablom na ruter

komp mora biti na engleskom ali američki engleski

Snimam screen sa amd grafičkom ili možeš sa nvidia sa shadowplay.. ili na windows sa game bar

igram preko monitora od pc-a ali igra radi na xboxu znaci slika ide preko interneta na pc pa na monitor

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pozdrav,
da li jos funkcionira aktivacija turskih bonova za game pass (28eur godina), kako je opisano u tutorialu na 74. stranici ovog threada?

Vidim da su svi spominjali kupnju 3 bona za 3 godine, zasto? Konverzija live u xbox pass se moze samo jednom napraviti? Ili mogu uzeti bon za godinu dana pa onda ponoviti proceduru? :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
(dupli post)
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.1.2023 13:30 (mcf).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
mcf kaže...
Pozdrav,
da li jos funkcionira aktivacija turskih bonova za game pass (28eur godina), kako je opisano u tutorialu na 74. stranici ovog threada?

Vidim da su svi spominjali kupnju 3 bona za 3 godine, zasto? Konverzija live u xbox pass se moze samo jednom napraviti? Ili mogu uzeti bon za godinu dana pa onda ponoviti proceduru? :)

Mozes i godinu odraditi, ali svi se bojimo da ce MS blokirati ovo, zbog toga kupujemo max. sto se moze, sto je trenutno 36 mjeseci. Da moze, uzeo bih 10 godina, samo da sam siguran.

 

 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hvala!

Neka preporuka gdje naručiti novi xbox s i dodatni bezicni kontroler? (Pretpostavljam da jedan dolazi u paketu, meni trebaju dva komada za local multiplayer)?
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
https://www.gamershop.hr/xboxseries/konzole koliko sam vidio kod nas najeftinije. Moj series x je od tamo.
10 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

S te gamershop stranice sam kupio konzolu, tipkovnicu, slusalice i jos neke sitnice. Uvijek brzo dode s obzirom da je iz madarske koliko sam shvatio, tako da preporuka.

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Xbox Series X

Jedno pitanje za one koji igraju Fortnite na XSS - da li vam se dogodi nekad da vam, pri početnom slijetanju igra na nekih 5-10 sekundi doživi enorman par FPS-a? Tipa sa 120 na 14-30. I onda prestane samo od sebe. To mi se događa samo pri sletanju na određene lokacije na mapi. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sto nece biti najave game pass igara do 15og?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hvala, budem sa gamershopa narucio.. jedino mi se dodatni kontroler cini skup, cca 500kn :/
Ali nemam pojma kako se inace krecu cijene istih hah.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice