Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.321.979
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
Spremaju li se kakva sniženja za Božić?

Probao sam novi COD na free weekendu i piknuo bih si ga. Ne znam gdje bi me najpovoljnije ispalo? One third-party stranice nemaju baš neka sniženja za novi COD
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MedO1337 kaže...
Spremaju li se kakva sniženja za Božić?

Probao sam novi COD na free weekendu i piknuo bih si ga. Ne znam gdje bi me najpovoljnije ispalo? One third-party stranice nemaju baš neka sniženja za novi COD

 Možda još malo pričekati pa da padne cijena za Arg ili Tur pa onda kupiti.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Super stvar, ali to ne radi kod nas nažalost.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
14 godina
offline
Xbox Series X

Baš pogledao, sada ide testiranje.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...

Baš pogledao, sada ide testiranje.

 Ovo je baš samo ako se nema nikako drugačije igrati. Očaj.

 Performanse ili quality svejedno je loše.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2022 21:35 (x18x05x).
2 godine
offline
Xbox Series X

Pa nije to bas za forzu ili halo , vise je za neke singleplayer igre tipa Hellblade ili slicno. Jesi spojen na žicu ili wifi ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

dugo sam se premišlja koje sluše uzeti i danas sam napokon odradia kupovinu Corsair HS75 XB

reko 65€ je ok cijena, gleda sam dal uzet ove ili Razer Kaira Pro, ali s obzirom da malo igram onda je cijena odradila svoje

ako imate nekoga u Njemačkoj za naručit super, ne znam jel Otto šalje u Mailbox

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sarevok kaže...

Pa nije to bas za forzu ili halo , vise je za neke singleplayer igre tipa Hellblade ili slicno. Jesi spojen na žicu ili wifi ?

 Kabel je za TV i PC.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
I radi u Hrvatskoj bez VPNa?
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
Sarevok kaže...

Pa nije to bas za forzu ili halo , vise je za neke singleplayer igre tipa Hellblade ili slicno. Jesi spojen na žicu ili wifi ?

 Kabel je za TV i PC.

Ma bio sam na ljeto u njemačkoj i probao preko računalu na cloud servisu igrati Hellblade, Yakuza: Like a Dragon ,The Long Dark i bilo je dosta dobro iskustvo . Nakon toga sam probao Halo online i to nije bilo igrivo , štekanje i pikselasta grafika na nekim dijelovima. Tako da ipak mislim za neke single player igre neće ovo biti losa stvar . Ali treba uzeti da i na većem TV-u to puno losije izgleda nego na tabletu ili pc-u.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sarevok kaže...
x18x05x kaže...
Sarevok kaže...

Pa nije to bas za forzu ili halo , vise je za neke singleplayer igre tipa Hellblade ili slicno. Jesi spojen na žicu ili wifi ?

 Kabel je za TV i PC.

Ma bio sam na ljeto u njemačkoj i probao preko računalu na cloud servisu igrati Hellblade, Yakuza: Like a Dragon ,The Long Dark i bilo je dosta dobro iskustvo . Nakon toga sam probao Halo online i to nije bilo igrivo , štekanje i pikselasta grafika na nekim dijelovima. Tako da ipak mislim za neke single player igre neće ovo biti losa stvar . Ali treba uzeti da i na većem TV-u to puno losije izgleda nego na tabletu ili pc-u.

 Za mene to nikada neće biti dobro iskustvo. Mogli su staviti onda samo igre koje su igrive na tako velikim ekranima. Ista igra na mobitelu super izgleda i nema tih problema.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2022 10:55 (x18x05x).
16 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
I radi u Hrvatskoj bez VPNa?

 Radi u Hrvatskoj bez VPN-a dok streamas, a vpn koristis samo kod logiranja, a nakon toga mozes ugasiti VPN

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Magician kaže...
DeniZg kaže...
I radi u Hrvatskoj bez VPNa?

 Radi u Hrvatskoj bez VPN-a dok streamas, a vpn koristis samo kod logiranja, a nakon toga mozes ugasiti VPN

 Ma to znam, ali ja sam pitao za stremanje na telki. Kako ćeš uključit VPN na Samsung TVu?

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2022 18:04 (DeniZg).
16 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Magician kaže...
DeniZg kaže...
I radi u Hrvatskoj bez VPNa?

 Radi u Hrvatskoj bez VPN-a dok streamas, a vpn koristis samo kod logiranja, a nakon toga mozes ugasiti VPN

 Ma to znam, ali ja sam pitao za stremanje na telki. Kako ćeš uključit VPN na Samsung TVu?

 

 

Moze se instalirati VPN na android boxu

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2022 18:19 (Magician).
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

ne radi bez vpna meni na samsungu, trebalo bi vjv kako kaze kolega

13 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav ekipa, nedavno sam kupio xbox series s i hvala bogu uzeo gamepass sa malih miljun igara 😁 Konzola je odlična, sve što čovijek može poželjeti za 1600 kuna preko amazon.de. Samo imam jedan problemčić, fali mi prostora za pohranu. Pošto su segateovo originalni za xbox skoro i vece cijene negoli sam xbox zanima me postoji neka jeftinija hdd/ssd varijanta, pokušao sam pretražiti temu za odgovorom al nisam imao sreće, moje isprike ukoliko se ponavlja pitanje 😅 Veličina pohrane može biti od 512gb pa dokle god išlo u nekoj razumnoj cijeni, blagdani su, imam još puuuno potrošiti na darove haha. Hvala vam na trufu i vremenu ❤️

 

Edit: što jeftinije to bolje 😆

Zeppe :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2022 8:21 (Zeppe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nešto mi zvoni da možeš spojiti bilo koji disk kao external storage, ali samo ovi Segate ti omogućavaju da sa njih baš pokrećeš igre. Znači ako samo želiš nešto downloadati onda ok, ali ako želiš igrati moraš prebaciti na interni ssd ili kupiti taj precjenjeni Segate.

Na papiru tih 512GB storage izgleda sasvim dovoljno, ali bome se brzo napuni ako imaš 2-3 člana koji koriste istu konzolu, a vole različite žanrove.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

Hvala na odgovoruu. Može se spojiti bilo koji hard disk pod uvjetom da je veci od 128gb i da se povezuje sa usb 3.0. Sa eksternog diska se mogu igrati xbox one igre, xbox 360 te originalne xbox igre. Igre optimizirane za xbox s|x nažalost moraju biti na internom ssd-u. Pošto smo ja i frendovi tih 512gb (380gb sa instaliranim os-om) već skoro popunili raznim igrama (kao što si rekao, više ljudi previše žanrova haha) a internet mi nije najbolji da mogu stalno skidati i brisati zanimalo me imate li koju preporuku za neki prosječni hard disk koji bi mogao koristiti (po mogučnosti neka pristupačna cijena, akcije uvijek dobrodošle haha). Hvala unaprijed ekipa 😘

Zeppe :D
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
Zeppe kaže...

Pozdrav ekipa, nedavno sam kupio xbox series s i hvala bogu uzeo gamepass sa malih miljun igara 😁 Konzola je odlična, sve što čovijek može poželjeti za 1600 kuna preko amazon.de. Samo imam jedan problemčić, fali mi prostora za pohranu. Pošto su segateovo originalni za xbox skoro i vece cijene negoli sam xbox zanima me postoji neka jeftinija hdd/ssd varijanta, pokušao sam pretražiti temu za odgovorom al nisam imao sreće, moje isprike ukoliko se ponavlja pitanje 😅 Veličina pohrane može biti od 512gb pa dokle god išlo u nekoj razumnoj cijeni, blagdani su, imam još puuuno potrošiti na darove haha. Hvala vam na trufu i vremenu ❤️

 

Edit: što jeftinije to bolje 😆

 

Microsoft dopušta samo i isključivo Seagate diskove (expansion card-ove) tako da nemaš druge opcije. Jadno s obzirom da 1TB expansion card košta više nego XSS. Ništa drugo nego Microsoftova deračina.

 

EDIT: zasad najjeftinije ti je 512 GB expansion card na Amazon.de koji je trenutno na akciji za €140, međutim, trenutno je out of stock

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.12.2022 11:54 (greysaint0).
16 mjeseci
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Xbox Series X

Dolaze i na XGP

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav narode,samo da vam javim da sam uspješno kupio 3god brazilskog Live golda i izvršio konverziju u ultimate preko paypala.

Napravio sam novi nalog a za regiju sam odabrao Njemačku.

 

Hvala i svako dobro.

 

Pozdrav

 
2 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Xbox Series X

Sifu dolazi na Xbox

 

 
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
Xbox Series X

Pozdrav, da li se ovaj game pass može koristiiti van Njemačke?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
moke1702 kaže...

Pozdrav, da li se ovaj game pass može koristiiti van Njemačke?

 Ovaj All Access se plaća 25 eura mjesečno. A game pass se može koristiti.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
13 godina
online
Re: Xbox Series X
moke1702 kaže...

Pozdrav, da li se ovaj game pass može koristiiti van Njemačke?

 Kad smo već kod toga, kakva je sad situacija, idu li mediamarkt i/ili saturn preko mailboxde?

I koliki bi bio shipping za series X?

16 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
sosta kaže...
moke1702 kaže...

Pozdrav, da li se ovaj game pass može koristiiti van Njemačke?

 Kad smo već kod toga, kakva je sad situacija, idu li mediamarkt i/ili saturn preko mailboxde?

I koliki bi bio shipping za series X?

 Saturrn i Mediamarkt otkazuju narudzbe ako zelis da posalju na mailboxde adresu.

6 godina
offline
Re: Xbox Series X
Magician kaže...
sosta kaže...
moke1702 kaže...

Pozdrav, da li se ovaj game pass može koristiiti van Njemačke?

 Kad smo već kod toga, kakva je sad situacija, idu li mediamarkt i/ili saturn preko mailboxde?

I koliki bi bio shipping za series X?

 Saturrn i Mediamarkt otkazuju narudzbe ako zelis da posalju na mailboxde adresu.

 Ovo mi je stvarno nejasno xD sta im to toliko smeta?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice