Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.750.845
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sad sam pronasao mail iz 2021. jer mi je slucajno kartica ostala i produzila se pretplata pa sam trazio refund.

support@hr.playstation.com

Odgovorili su mi na hrvatskom da ne daju inace refund ali ovaj put ce napravit izuzetak blabla.

E sad, sjecam se da sam preko weba radio zahtjev tako da ne znam jel ce ti pomoc direktan mail ali probaj svakako.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hvala!
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nakon Spidermana pitanje i za Marvel's Avengers:)

Koliko sam uspio shvatiti ako imaš ps4 verziju nadogradnja na ps5 je bila besplatana.
Samo podrška za igru je ukinuta pa da li netko zna da li još uvijek ima ta nadogradnja na ps5 verziju?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Igram FF7 Rebirth nekih 10+ sati i ovo je ostvarenje svih snova pa cak i puno vise od toga.

Igra godine bez ikakve konkurencije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Igram FF7 Rebirth nekih 10+ sati i ovo je ostvarenje svih snova pa cak i puno vise od toga.

Igra godine bez ikakve konkurencije.

 Tebi su sve igre godine.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

 Tebi su sve igre godine.

 

Treći mjesec i već proglašava igru godine bez ikakve konkurencije.

I još je zaboravio napisati ključnu riječ: "meni".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
x18x05x kaže...

 Tebi su sve igre godine.

 

Treći mjesec i već proglašava igru godine bez ikakve konkurencije.

I još je zaboravio napisati ključnu riječ: "meni".

 Nema potrebe, ako on napiše tako, to se odnosi na sve. 

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...

Igram FF7 Rebirth nekih 10+ sati i ovo je ostvarenje svih snova pa cak i puno vise od toga.

Igra godine bez ikakve konkurencije.

 Tebi su sve igre godine.

 Pa gdje je problem njemu godina traje puno krače nego nama. Njegova godina je približno tjedan dana našeg vremena.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2024 17:30 (Gajotres).
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

playstation link usb adapter

 

Link

 

Za šta je točno taj drek, da li sa njime mogu spojiti druge BT slušalice na PS5.

Imam doma Sony WH-CH710N koje skupljaju prašinu 

PS4 account - nattvindens
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nattvindens kaže...

playstation link usb adapter

 

Link

 

Za šta je točno taj drek, da li sa njime mogu spojiti druge BT slušalice na PS5.

Imam doma Sony WH-CH710N koje skupljaju prašinu 

 Meni ovo više zvuči da ako imaš slušalice koje podržavaju taj Playstation Link onda možeš lako switchati između PC/MAC i PS5. Uštekaš to u PC i onda se instant spoji na PC ako želiš slušati nešto na njemu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
x18x05x kaže...

 Tebi su sve igre godine.

 

Treći mjesec i već proglašava igru godine bez ikakve konkurencije.

I još je zaboravio napisati ključnu riječ: "meni".

Moze bit i 12 mjesec,igra godine bez konkurencije 🥂

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa pitanje

Nestaju mi igre sa home screena. Znaci sad isao bas brojat i na home screenu imam 11 igri a u game library/installed ih imam 16.  Neznam malo mi je to cudno da nisu sve igre na home screenu.... 

 

 

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2024 16:37 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ne možeš ih imati sve na home screen-u. Samo zadnje igrano, po redoslijedu igranja.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
Sony PlayStation 5

To je feature... glupo bi bilo da sve stanu u listu. 

Ili nedao bog da ti daju opcije pa si sam odabereš kako bi htio da izgleda to sve.

 

A i kad bi sve stale onda bi vidio koliko igara imaš instalirano, a ovako misliš da nemaš ništa za igrati pa odeš i kupiš još koju igru.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Spiderman 2 key za Japan regiju na G2A košta 10 eura.
https://www.g2a.com/marvels-spider-man-2-ps5-psn-key-japan-i10000339903004

Sve što trebate napraviti je kreirati japanski account na konzoli i na njemu aktivirati key. Nakon toga stavite skidati igru i možete ju igrati sa svog hrvatskog accounta najnormalnije. Nije ona shema da moraš kupiti cijeli account od nekih sumnjivih likova nego se dobije key koji se aktivira na svoj JAP account.

Provjereno radi. 10 minuta posla.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.3.2024 19:35 (antimadridista).
Moj PC  
16 1 hvala 20
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hvala ti kolega. Skida se igra. Jedino je meni bilo malo zbrka jer jedan dio na ps5 profilu piše na japanski, a sad mi uredno šalju mail sve na japanski:)

Za 11 eura top igra. Sad imam sve tri i ima se šta novoga igrati. Hvala i Japancima:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

limitiran broj igara stane na home screen. Al one najbitnije mozes stavit kao favorite pa ce uvijek bit tamo. Meni je gt7 favorit, a sve ostalo se vrti po tome koju sam zadnju igrao...

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

Spiderman 2 key za Japan regiju na G2A košta 10 eura.
https://www.g2a.com/marvels-spider-man-2-ps5-psn-key-japan-i10000339903004

Sve što trebate napraviti je kreirati japanski account na konzoli i na njemu aktivirati key. Nakon toga stavite skidati igru i možete ju igrati sa svog hrvatskog accounta najnormalnije. Nije ona shema da moraš kupiti cijeli account od nekih sumnjivih likova nego se dobije key koji se aktivira na svoj JAP account.

Provjereno radi. 10 minuta posla.

Hvala na javljanju. Prilikom kupovine možete primijeniti i kod za popust pa skinuti koji euro. Ja sam našao za 10% popusta (trenutno još vrijedi): MEDIAINGLESA10. Ispalo me 7.57 eura na kraju. :)

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

dal je igra na japanski onda ili na engleski

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Engleski je u igri
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 mjeseci
offline
Sony PlayStation 5

Da li onda japanski account može biti odlogiran sa konzole ili uvijek mora biti logiran, tj. prikvačen gore na konzolu?

 

Jel se zna šta da li će biti za Uskrs neki popusti na storeu kaj se tiče PS Plusa?

Zanima me za nove igrače koji još nisu imali nikad PS Plus.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam se logirao na japanski profil i pokrenuo skidanje.
Više nemam šta ulaziti na taj japanski profil.
Sve igram preko svoga HR profila.

Igra je top, jedva se suzdržao da ne igram dalje jer moram prvo prvi dio i miles morales završiti.

Ne mogu vjerovati da smo tako dobro prošli za top naslov.
Hvala antibarca:)
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Ja sam se logirao na japanski profil i pokrenuo skidanje.
Više nemam šta ulaziti na taj japanski profil.
Sve igram preko svoga HR profila.

Igra je top, jedva se suzdržao da ne igram dalje jer moram prvo prvi dio i miles morales završiti.

Ne mogu vjerovati da smo tako dobro prošli za top naslov.
Hvala antibarca:)

 Come on!!! 

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Samo da provjerim nešto. Napravio sam japanski acc i ne mogu prek njega igrati nista sto imam na primarnom acc. Jel to normalno ?

edit: sve radi ko urica 

#fsb
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.3.2024 20:42 (sveupitni).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hvala još jednom antimadridista  na linku za Spajdija i mata94  za kod, gledam već mjesec dana da ga uzmem kada naleti nešto povoljno, a sad ga pazario za 7,5 eurića 

Nego malo sam zbunjen ostao sinoć kada sam aktivirao japanski account jer si šeram igru na svoj account bez postavke da mi taj account bude primarni, trenutno imam od lege account koji si šeram za PS plus, dakle uđem ladno na svoj account i koristim normalno PS plus sa leginog accounta koji mi je primarni, a isto tako mogu igrati i spidermana kojeg sam skinuo sa japanskog accounta. Na japanskom accountu nisam niti ulazio u postavku offline sharing, dakle sve je ostalo po defaultu, a koristim sa oba accounta benefite na svom na kojem skupljam trofeje, nije da se bunim i da mi smeta, ali malo mi čudno jer sam mislio da se samo jedan acc može koristiti kao primarni, točnije da se samo sa jednog accounta može dijeliti sadržaj na druge accounte na istom PS.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Hvala još jednom antimadridista  na linku za Spajdija i mata94  za kod, gledam već mjesec dana da ga uzmem kada naleti nešto povoljno, a sad ga pazario za 7,5 eurića 

Nego malo sam zbunjen ostao sinoć kada sam aktivirao japanski account jer si šeram igru na svoj account bez postavke da mi taj account bude primarni, trenutno imam od lege account koji si šeram za PS plus, dakle uđem ladno na svoj account i koristim normalno PS plus sa leginog accounta koji mi je primarni, a isto tako mogu igrati i spidermana kojeg sam skinuo sa japanskog accounta. Na japanskom accountu nisam niti ulazio u postavku offline sharing, dakle sve je ostalo po defaultu, a koristim sa oba accounta benefite na svom na kojem skupljam trofeje, nije da se bunim i da mi smeta, ali malo mi čudno jer sam mislio da se samo jedan acc može koristiti kao primarni, točnije da se samo sa jednog accounta može dijeliti sadržaj na druge accounte na istom PS.

 
Nije account primarni, nego se bira primarna konzola za svaki account.

Sjeban je to koncept jer ljudi vec 10 godina to ne mogu shvatit :)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
lobotomac90 kaže...

Hvala još jednom antimadridista  na linku za Spajdija i mata94  za kod, gledam već mjesec dana da ga uzmem kada naleti nešto povoljno, a sad ga pazario za 7,5 eurića 

Nego malo sam zbunjen ostao sinoć kada sam aktivirao japanski account jer si šeram igru na svoj account bez postavke da mi taj account bude primarni, trenutno imam od lege account koji si šeram za PS plus, dakle uđem ladno na svoj account i koristim normalno PS plus sa leginog accounta koji mi je primarni, a isto tako mogu igrati i spidermana kojeg sam skinuo sa japanskog accounta. Na japanskom accountu nisam niti ulazio u postavku offline sharing, dakle sve je ostalo po defaultu, a koristim sa oba accounta benefite na svom na kojem skupljam trofeje, nije da se bunim i da mi smeta, ali malo mi čudno jer sam mislio da se samo jedan acc može koristiti kao primarni, točnije da se samo sa jednog accounta može dijeliti sadržaj na druge accounte na istom PS.

 
Nije account primarni, nego se bira primarna konzola za svaki account.

Sjeban je to koncept jer ljudi vec 10 godina to ne mogu shvatit :)

 

Hebi me ako kontam išta sada, a mislio sam da kontam jer sam i na PS 4 koristio šeranje accounta.

Nije li šema da se može staviti 1 primarni account po konzoli?

Dakle imam svoj account na kojem se igram i skupljam trofeje, imam legin account koji sam stavio da bude na mojoj konzoli primaran kako bih koristio njegov PS plus, napravim jučer japanski accunt za Spidermana, stavim igru skidati, uđem na svoj acccount na kojem skupljam trofeje i koristim PS plus sa leginog, te Spidermana iz Japana, a primarni mi je samo legin acc.

Jbg možda sam se malo nejasno izrazio, ali bio sam uvjeren do sada da mogu samo jedan account na PS 5 imati kao primaran i sve s tog accunta igram na svim ostalim koji su prikačeni na konzolu, a ja trenutačno koristim igre sa dva accouna iako je samo jedan primarni.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

ja sam se samo ulogirao na japanski acc, skinuo igru i dalje sve preko svojeg acc i radi, nisam nista podesavao drugo

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da li se prilikom kreiranja tog japanskog accounta treba biti na japanskom vpn-u? Jer jučer sam kreirao kao račun međutim kad odem na sign in kaže da nisu točni podaci, a bome nisam ni na mail dobio nikakvu potvrdu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

netreba, ja sam ga kreirao preko kompa i tamo dodao igru i onda se samo ulogiro na ps5, jedino je japanski prilikom kreiranja bio pa sam mobom prevodio

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice