Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.750.925
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uf jedva čekam. Moram na PC kupiti igru da mogu igrati sa zenom jedno PC drugo PS5. Trebalo mi je malo privikavanja nakon H1 ali igra je fenomenalnaaaaaa
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2024 20:45 (Gajotres).
 
3 0 hvala 0
9 godina
online
Sony PlayStation 5

ko hoće javite pa možemo skupa pičiti, iako ja baš nisam za razgovor preko mikrofona jer najčešće budem preglasan i uznemirim cjelu kuću, ali helldiversi imaju odličan sustav komunikacije bez potrebe puno priče

 

Igram na steamu

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Igram ja na PCu, nemam svoju ekipu nego s random likovima... zabavno je.

Ne znam koliko će me držati, ali za sad je super.

 

Prvi dio mi nije toliko bio dobar radi izometrijskog prikaza.

 

Isto na PC-ju, uzeo na preporuku brata koji dosta igra, ali meni baš i nije sjelo.

 

Između ostalog, igra mi radi k'o govno kakve god postavke stavio, ali najviše me odbija što je izrazito repetitivno. Nakon jedne, dvije mape, treća mi se ne da. Igranje s random likovima mi isto nije napeto, a pogotovo kad upadnem u team s trolovima kojima je valjda smiješno da te namjerno ubiju.

 

Imam jedva desetak sati i iskreno refundao bih da mogu.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni malo smrdi ovaj Dragons Dogma 2. Prvo kazu zaključan FPS na 30 fps, pa onda kazu uncapped, a sad opet uncapped at around 30fps. IGN je izmjerio 31fps na PS5 u 4K rezoluciji, nije im bilo dopušteno smanjiti rezoluciju (jer je nema?) I VRR.

Meni je ovo jakooo cudno.
Čekajte Recenzije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Smrdi na fps kaos. Bez 60 fpsa mene vidjeti nece.

Kaze oko 30. Znaci i ispod. Lol
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2024 9:21 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

 

Isto na PC-ju, uzeo na preporuku brata koji dosta igra, ali meni baš i nije sjelo.

 

Između ostalog, igra mi radi k'o govno kakve god postavke stavio, ali najviše me odbija što je izrazito repetitivno. Nakon jedne, dvije mape, treća mi se ne da. Igranje s random likovima mi isto nije napeto, a pogotovo kad upadnem u team s trolovima kojima je valjda smiješno da te namjerno ubiju.

 

Imam jedva desetak sati i iskreno refundao bih da mogu.

 

Meni je za sad ok iskustvo. Od 25 partija samo sam u dvije naletio na idiote koji su me kickali. Lik me ubije sa strikeom slučajno - ni sorry ni ništ. Ja se vratim u igru, puknem na kukce i netko mi uleti u putanju i headshotam ga potpuno slučajno. On se vrati i ubije me baš namjerno. I onda me kicka iz partya pred sam kraj partije bez riječi. Mrzim takve retardirane spike :-) Friendly fire je baš zajeban.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel taj Helldivers mekaj ko Alienation?
Meni je dotični odličan, kao i sve od Housemarqua.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Armor kaže...
Jel taj Helldivers mekaj ko Alienation?
Meni je dotični odličan, kao i sve od Housemarqua.

 Da, prvi Helldivers je ista igra ko Alienation. Ali dvojka je iz trećeg lica, nije više izometrični shooter.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Armor kaže...
Jel taj Helldivers mekaj ko Alienation?
Meni je dotični odličan, kao i sve od Housemarqua.

 Da, prvi Helldivers je ista igra ko Alienation. Ali dvojka je iz trećeg lica, nije više izometrični shooter.

 

Ono izometrično mi je bilo klaustrofobično malo, pogotovo što ne vidiš kukce prije nego dođu blizu, a dok ti otipkaš neki stratagem za bacit već je kasno. Ali da, i Alienation je bio odličan.

U 3D je sve puno preglednije. Zna bit baš fino nabrijano. A tek igram na težini 3 od 9.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Hexfire kaže...
Armor kaže...
Jel taj Helldivers mekaj ko Alienation?
Meni je dotični odličan, kao i sve od Housemarqua.

 Da, prvi Helldivers je ista igra ko Alienation. Ali dvojka je iz trećeg lica, nije više izometrični shooter.

 

Ono izometrično mi je bilo klaustrofobično malo, pogotovo što ne vidiš kukce prije nego dođu blizu, a dok ti otipkaš neki stratagem za bacit već je kasno. Ali da, i Alienation je bio odličan.

U 3D je sve puno preglednije. Zna bit baš fino nabrijano. A tek igram na težini 3 od 9.

 Trident, tri distractora i ona letjelica koje detektira neprijatleje i samplove, stargem priority. Žena uzme 4x M5-32 HAV radi bržeg prolaska mape. Distractor je čak i nakon nerfa ok. To ti je do 12 ok, iznad 12 već je teže. Riješiš tako onaj trofejt da završiš +7 misiju bez ispaljenog metka. 

 

Za kiborge zamjeniš trident s nadograđenim brekerom ali onda umjesto letjelice uzmeš resuplay. imaj još par alternativa ovisno o misijama. Mjenjaš distruptore s tesla towerima sve ovisno naravno o misiji. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2024 11:35 (Gajotres).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

 

Da bude najbolje igra ikada neću ju kupit isključivo iz razloga što si nisu dali truda maknuti se sa 30-fpsa.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...

 Trident, tri distractora i ona letjelica koje detektira neprijatleje i samplove, stargem priority. Žena uzme 4x M5-32 HAV radi bržeg prolaska mape. Distractor je čak i nakon nerfa ok. To ti je do 12 ok, iznad 12 već je teže. Riješiš tako onaj trofejt da završiš +7 misiju bez ispaljenog metka. 

 

Za kiborge zamjeniš trident s nadograđenim brekerom ali onda umjesto letjelice uzmeš resuplay. imaj još par alternativa ovisno o misijama. Mjenjaš distruptore s tesla towerima sve ovisno naravno o misiji. 

 

Nisam te niti riječi razumio :-) Idem googleat sad o čem pričaš.

 

EDIT NAKON GOOGLEANJA: To ti o prvom dijelu pričaš?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2024 12:12 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da prvi dio.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCL je bas postao clickbait portal

Nista nije potvrđeno
IGN je testirao igru u Quality modu na 4K rezoluciji, tamo ne mozete ocekivati 60 fps.
Zanima me dali postoji performance mode s nekom dinamicnom rezolucijom
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ali najveća fora mi je ovo da nije 30 FPS, nego je 31 FPS sa unlocked frame rateom. Znam da je ko i centimetar, svaki frame bitan, ali brate što ga seru.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kontam si da bi se Capcom sigurno oglasio već da IGN nije na tragu istine.

Suludo je govoriti uopće o 30 fps-a na novoj generaciji konzola koja se reklamirala da je sposobna vrtiti igre u 120 fps-a.

Iskreno meni ništa ispod 60 ne prolazi, sinoć me nasekiralo kada sam vidio da Cyberpunk u performance modeu pada povremeno ispod 60.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je poželjno da ima što više fpsa, ali nije i presudno.
Ak igra puno bolje izgleda u Quality modu, zakaj ne probati...
I prije su igre bile na 30, pa i manje.

No budući da se konzola reklamira na 60, onda bi tak i trebalo biti - puno to ovisi i o kvaliteti developera.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MadDogMattis, hvala za info. Ubacio ps5 disk verziju Spider-Man: Miles Morales i za 19 eura nadogradio na Ultimate Edition i tako dobio Spider Man remastered . Malo mi je sve to bilo zbunjujuće. Mislio sam kupiti Spider Man 1 ps4 disk verziju pa nadograditi, ali ovako mi ispalo jednostavnije. Na kraju za obje igre platio 38 eura.

Sada sa 49 god. uživam u igranju Spidermana sa djecom, još sam i gori od njih:)
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
MadDogMattis, hvala za info. Ubacio ps5 disk verziju Spider-Man: Miles Morales i za 19 eura nadogradio na Ultimate Edition i tako dobio Spider Man remastered . Malo mi je sve to bilo zbunjujuće. Mislio sam kupiti Spider Man 1 ps4 disk verziju pa nadograditi, ali ovako mi ispalo jednostavnije. Na kraju za obje igre platio 38 eura.

Sada sa 49 god. uživam u igranju Spidermana sa djecom, još sam i gori od njih:)

 

Meni je to bila jedna od boljih igara što sam igrao u zadnje vrijeme.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zavrsio FF16,koja igretina.

Sad krenuo Rezija 4 ali u flat varijanti,VR cu naknadno.

Nakon toga FF7 Rebirth pa Dragons Dogma 2 ❤️❤️❤️❤️❤️

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ima li kakav kod za Sancta Domenicu? Dugo je vrijedio onaj MULTIPLUS-BDAY-20 na igre i opremnu za PS, no očito isteklo. Ima li netko nešto...? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
imaš u moj telekom app 20% na opermu, samo je skini i registriraj se, ja isto nemam ni jednu uslugu kod njih isto imam popust kod
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
GAM-UCJUD1D

Kod za 20% ako se nekome ne da skidat moj telekom. Meni ne treba. Vrijedi do 06.04.

Edit: GAM-L6Z14C0 ovaj je za igre a onaj gore za opremu
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2024 15:20 (siljo90).
Moj PC  
2 0 hvala 4
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Naručio sam nažalost prije nego kaj sam ovo pročitao, jebiga. Al hvala!

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2024 18:49 (Promster).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

Stiže Stalker na konzole 

 

Frend veli cashgrab ja velim boli me kurac. Jeftinije nego kupovat PC da ponovno zaigram najbolju igru svih vremena 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima koga za Helldivers 2 na PS5?
Igra se upravo skida, ujutro je u pogonu...

I ja namjeravam uzeti Spidermane na gore opisanu foru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
siljo90 kaže...
GAM-UCJUD1D

Kod za 20% ako se nekome ne da skidat moj telekom. Meni ne treba. Vrijedi do 06.04.

Edit: GAM-L6Z14C0 ovaj je za igre a onaj gore za opremu

 

Kod za igre iskorišten, hvala kolega 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Molim vas, može li mi netko dati mail adresu ili link na podršku za PS Store za Hrvatsku?

Kad odem na hrvatski PS Store i odaberem podršku, mail ide na UK Support. Oni mi pak daju link na "country selector" gdje odabir Hrvatske i slanje maila opet završi kod njih. Već dva dana pokušavam doći do jedne informacije i vrte me u krug. Popizdit ću.
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice