Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.710.833
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Iskreno popis igara nije pretjerano impresivan. Razumijem da će biti 700 igara i da lista nije kompletna, ali ako uzmemo 2 stvari u obzir:

 

1. Da PS1/2/3 igre nisu interesantne jer većinu ljudi ne zanimaju prastare igre (a i sam se već dosta puta ovjerio da je nostalgija gadna iluzija koja se razbija čim pogledaš stare stvari iz nove perspektive).

2. Igre koje su predstavili vjerojatno predstavljaju bolje igre iz ponude.

 

Čini mi se da će novi PS+ imati dosta loš start. Činjenica je da ovo nije konkurent gamepass-u, bar ne u ovome obliku. Očito je da ne pristupaju osobito ambiciozno ovome nego je više "wait and see" pristup.

 

Uzet ću na par mjeseci srednji tier čisto da odigram Returnal i DeS remake ali ne vidim ništa drugo što me uopće zanima.

 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni se čini da ljudi hvale Gamepass na sva zvona tek dok ga sami ne probaju, a onda kad ga imaš shvatiš da ni to nije neka ne znam kakva ponuda igara. Kod većine tih servisa ogromna većina igara neće nikad biti pokrenuta od pojedinaca nego igraš samo ono što te zanima a to je limitiran broj igara. Gamepass ima prednost što Xbox ekskluzive dolaze day 1 na servis ali opet koje su to igre i koliko ih je? Otkad imam Xbox pokrenuo samo Halo i odigrao Forzu. Ne vjerujem baš da Sony bezveze tvrdi da bi im kvaliteta ekskluziva pala da daju igre day 1 na servis.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gamepass je u globalu ziva nula izuzevsi par trenutaka kroz godinu,hoce li i ovaj Sony poduhvat ispast ziva nula ostaje za vidjet.

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Gamepass je u globalu ziva nula izuzevsi par trenutaka kroz godinu,hoce li i ovaj Sony poduhvat ispast ziva nula ostaje za vidjet.

 

nula je onome tko je gamer entuzijast koji ima koju kintu za gaming. Ali da npr. djetetu trebam kupit nešto za igranje onda je onaj slabiji xbox i gamepass pun pogodak. A vjerujem da bi se tu pronašli i oni odrasli koji nemaju toliko vremena za igranje, a i ne žele previše trošiti na to

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Točno to.

 

Meni top stvar za to kolko vremena imam za igranje, a ispalo me u prosjeku oko 220 kn godišnje s onom trogodišnjom preplatom i konverzijom na ultimate.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
MEGATAMA kaže...

Gamepass je u globalu ziva nula izuzevsi par trenutaka kroz godinu,hoce li i ovaj Sony poduhvat ispast ziva nula ostaje za vidjet.

 

nula je onome tko je gamer entuzijast koji ima koju kintu za gaming. Ali da npr. djetetu trebam kupit nešto za igranje onda je onaj slabiji xbox i gamepass pun pogodak. A vjerujem da bi se tu pronašli i oni odrasli koji nemaju toliko vremena za igranje, a i ne žele previše trošiti na to

Pa da,pisem iz vlastite perspektive.

Za klince ekipa vecinom kupuje Nintendo Switch.

Takodjer sumnjam da danasnji klinci zele igrat indije....to se vise cilja na nas koji smo gejmali jos u osamdesetima....

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nekom bude dobro, nekom bude bezveze.

Isto kao što netko ima Netflix, netko pljuje po njemu. Isto vrijedi kao i za sve ostale streaming servise.

Glupo je o tome raspravljati. Bitno je da postoji opcija.

 

Ja sigurno neću plaćati svaki mjesec kao PS+, jer je interes za playkom u mom stanu gotovo nepostojeći.

Možda nekad uzmem mjesec dana da odigramo nešto, a možda ipak i kupim igru da ostane.

 

Odigrao sam Fenyx, AC Valhallu i Far Cry 6 tako preko ubisoft pretplate, i sad nemam nijednu od te 3 igre.

Nije pre bitno, ali za te novce koje sam dao za 2-3-4 mjeseca pretplate bih danas kupio sve 3 igre na akciji i imao ih trajno.

No znam, tak svejedno, kao da budem ih ikad više opet igrao.

 

Ali ako netko igra cijelo vrijeme samo par istih igara, onda je bolje da ih kupi nego da plaća pretplatu i razmišlja hoće li stići završiti ovaj mjesec ili će morati produljiti jer je morao na poslovni put par dana pa nije stigao završiti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam sad u ovom predstavljanju vidio 8 igara koje želim odigrati tak da to je otprilike da sam godinu dana minimalno miran (Miles, Demon Souls, Death Streanding, Ghost od Tushima, AC Valhalla, Dead cells, Guardians od the Gallaxy, MK11) . A poslje ćemo vidjeti, ako nakon toga dodaju npr. HZD2,Elden Ring i Dying Light 2 imati će me i dalje😁. I tako svake godine da ubace 7, 8 igara koje želim odigrati (a ne moram ih igrati odmah) meni se definitivno isplati.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2022 23:42 (Dermentor).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

Ja sam sad u ovom predstavljanju vidio 8 igara koje želim odigrati tak da to je otprilike da sam godinu dana minimalno miran (Miles, Demon Souls, Death Streanding, Ghost od Tushima, AC Valhalla, Dead cells, Guardians od the Gallaxy, MK11) . A poslje ćemo vidjeti, ako nakon toga dodaju npr. HZD2,Elden Ring i Dying Light 2 imati će me i dalje😁. I tako svake godine da ubace 7, 8 igara koje želim odigrati (a ne moram ih igrati odmah) meni se definitivno isplati.

 

Da, netko tko nije do sad ništa igrao i ima vremena ima veliki izbor i njemu se isplati.

Nama koji smo sve pošteno već odigrali i nije baš neka sreća.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2022 0:13 (Bitanga).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Puno igara malo vremena... doduse mozda fale dvije il tri ako su kod sina u sobi

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Meni se čini da ljudi hvale Gamepass na sva zvona tek dok ga sami ne probaju, a onda kad ga imaš shvatiš da ni to nije neka ne znam kakva ponuda igara. Kod većine tih servisa ogromna većina igara neće nikad biti pokrenuta od pojedinaca nego igraš samo ono što te zanima a to je limitiran broj igara. Gamepass ima prednost što Xbox ekskluzive dolaze day 1 na servis ali opet koje su to igre i koliko ih je? Otkad imam Xbox pokrenuo samo Halo i odigrao Forzu. Ne vjerujem baš da Sony bezveze tvrdi da bi im kvaliteta ekskluziva pala da daju igre day 1 na servis.

 gamepass je za "casual" gamera koji ce upalit konzolu nesto pokrenut i za 30 min ugasit konzolu dobro ne mozda za 30.... al ce uvijek imat sta odigrat jer on hoce nesto igrat a to ne mora uvijek bit najnovija igra

 

za nas koji kupujemo 300-500€ igara mjesecno gamepass je beznacajan.

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...

 

za nas koji kupujemo 300-500€ igara mjesecno gamepass je beznacajan.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gamepass ako će se i dalje moći kupiti po trenutnoj bagatelnoj cijeni onda je meni osobno no brainer kupnja. Stvarno ne znam što bi se to moralo dogoditi da se meni gamepass ne isplati za 90 eura u 3 godine. Evo jučer mi je uštedio 20 eura za Trek to Yomi koji mi je po svim trailerima izgledao kao nešto u čemu ću sigurno uživati.  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja ga odjavio nakon mjesec dana, uzeo dva mjeseca za 0.5 eura a drugi mjesec ga nisam ni taknuo. Sve kaj tam meni vrijedi imam u kolekciji ili sam odigrao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...

 

za nas koji kupujemo 300-500€ igara mjesecno gamepass je beznacajan.

 

Marija Antoaneta, jesi li to ti?

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nego kako ce ovo povecanje cijena ps plusa izgledati kad se isti kupuje ps karticama (gift card), pretpostavljam da ce izbaciti nove?
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Nego kako ce ovo povecanje cijena ps plusa izgledati kad se isti kupuje ps karticama (gift card), pretpostavljam da ce izbaciti nove?

 Cijena plusa, ove verzije kao sto sad imamo, se ne mijenja i standard je iste cijene i usluga kao i do sada. Samo dodaju dvije nove verzije pretplate pa ce vjerovatno za to izbaciti nove gift kartice.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A koje ti to igre kupujes za 300-500€?
Da hocu kupiti bas sve sto me zanima to je otprilike 2-3 igre mjesečno, nekad jedna a nekad nijedna.
Nadam se da ih barem prodas poslije
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Možda čovjek ima para i igra. Nije u suštini ništa krivo rekao. Poanta je da tko ima para ne zanimaju ga ti servisi ni najmanje nego kupi ono što želi igrati. Ja potrošim na igre možda 50-ak eura mjesečno max. Ali razumijem ako netko ima viška para i neda mu se zajebavati sa tim raznim servisima i čekati da igra koju želi igrati dođe na servis.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
A koje ti to igre kupujes za 300-500€?
Da hocu kupiti bas sve sto me zanima to je otprilike 2-3 igre mjesečno, nekad jedna a nekad nijedna.
Nadam se da ih barem prodas poslije

 ti zbroji

 

znaci samo u zadnjih 30 dana, vjerovatno ima jos par naslova koje sam zaboravio. jer inace kad nesto kupim u prednarudzbi onda vodim excel listu, da se mogu snac.

 

 

ne prodajem nista... 99,9% retail izdanja nista za konzole digitalno. tu i tamo se nesto zalomi digitalno al uglavnom ne.

 

jos par igara na gog.com ovaj mjeseci steam za pc al nesto ispod 100€.... no to nisam vadio... i to sam zaboravio

 

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2022 17:12 (Robert_84).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...
Gogy7 kaže...
A koje ti to igre kupujes za 300-500€?
Da hocu kupiti bas sve sto me zanima to je otprilike 2-3 igre mjesečno, nekad jedna a nekad nijedna.
Nadam se da ih barem prodas poslije

 ti zbroji

 

znaci samo u zadnjih 30 dana, vjerovatno ima jos par naslova koje sam zaboravio. jer inace kad nesto kupim u prednarudzbi onda vodim excel listu, da se mogu snac.

 

 

ne prodajem nista... 99,9% retail izdanja nista za konzole digitalno. tu i tamo se nesto zalomi digitalno al uglavnom ne.

 

jos par igara na gog.com ovaj mjeseci steam za pc al nesto ispod 100€.... no to nisam vadio... i to sam zaboravio

 

 

Sve te konzole trenutno posjedujes?....

A ja mislio da sa gaming pcom i 5 konzola imam puno 🤣🤣🤣🤣

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
Robert_84 kaže...
Gogy7 kaže...
A koje ti to igre kupujes za 300-500€?
Da hocu kupiti bas sve sto me zanima to je otprilike 2-3 igre mjesečno, nekad jedna a nekad nijedna.
Nadam se da ih barem prodas poslije

 ti zbroji

 

znaci samo u zadnjih 30 dana, vjerovatno ima jos par naslova koje sam zaboravio. jer inace kad nesto kupim u prednarudzbi onda vodim excel listu, da se mogu snac.

 

 

ne prodajem nista... 99,9% retail izdanja nista za konzole digitalno. tu i tamo se nesto zalomi digitalno al uglavnom ne.

 

jos par igara na gog.com ovaj mjeseci steam za pc al nesto ispod 100€.... no to nisam vadio... i to sam zaboravio

 

 

Sve te konzole trenutno posjedujes?....

A ja mislio da sa gaming pcom i 5 konzola imam puno 🤣🤣🤣🤣

 da...

 

jedina konzola koju nemam je novi xbox. i one stare atari

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Svaka čast na kolekciji 👍
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...
Gogy7 kaže...
A koje ti to igre kupujes za 300-500€?
Da hocu kupiti bas sve sto me zanima to je otprilike 2-3 igre mjesečno, nekad jedna a nekad nijedna.
Nadam se da ih barem prodas poslije

 ti zbroji

 

znaci samo u zadnjih 30 dana, vjerovatno ima jos par naslova koje sam zaboravio. jer inace kad nesto kupim u prednarudzbi onda vodim excel listu, da se mogu snac.

 

 

ne prodajem nista... 99,9% retail izdanja nista za konzole digitalno. tu i tamo se nesto zalomi digitalno al uglavnom ne.

 

jos par igara na gog.com ovaj mjeseci steam za pc al nesto ispod 100€.... no to nisam vadio... i to sam zaboravio

 

 

 Sad znam tko kupuje moje igre sa ebay.de

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...

Gamepass ako će se i dalje moći kupiti po trenutnoj bagatelnoj cijeni onda je meni osobno no brainer kupnja. Stvarno ne znam što bi se to moralo dogoditi da se meni gamepass ne isplati za 90 eura u 3 godine. Evo jučer mi je uštedio 20 eura za Trek to Yomi koji mi je po svim trailerima izgledao kao nešto u čemu ću sigurno uživati.  

 

Ja ga otkazao nakon par mjeseci. Odigrao Forza Horizon koliko mi se dalo, 40-50 sati. Od ostalog isprobao Halo, Weird West i neku još indie igru i sve to deinstalirao nakon par sati.

 

Sve što bi me zaintrigiralo na duže vrijeme odavno sam odigrao i imam ili na Steamu, ili na Originu ili na Epicu. Nove stvari koje su dolazile u većini slučajeva barem meni spadaju u kategoriju junk games, indie gluposti kakvih se u bundleovima kupi pet komada za par eura. 

 

Trek to Yomi je ok, ali igra koja traje manje od 10 sati mi teško može opravdati pretplatu.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...

Ja ga otkazao nakon par mjeseci. Odigrao Forza Horizon koliko mi se dalo, 40-50 sati. Od ostalog isprobao Halo, Weird West i neku još indie igru i sve to deinstalirao nakon par sati.

 

Sve što bi me zaintrigiralo na duže vrijeme odavno sam odigrao i imam ili na Steamu, ili na Originu ili na Epicu. Nove stvari koje su dolazile u većini slučajeva barem meni spadaju u kategoriju junk games, indie gluposti kakvih se u bundleovima kupi pet komada za par eura. 

 

Trek to Yomi je ok, ali igra koja traje manje od 10 sati mi teško može opravdati pretplatu.

 Trek to Yomi sma obrisao nakon sat i pol. Svaka čast vizualnom dijelu, ali kao igra mi je smećast. Imam i ja sigurno hrpu toga na Steamu i Epicu i mogao sam odigrati ranije, ali sam odigrao tek sad na konzoli. Čak i ove "junk games" mi ne smetaju jer se u tome nađe nešto full jednostavno što klinci od brata mogu igrati. Tak da ponavljam, meni je za 200kn godišnje ovo genijalna stvar. Ne vidim način kako da mi se ne isplati. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...

 da...

 

jedina konzola koju nemam je novi xbox. i one stare atari

 Svaka čast. A ja mislio da možda pretjerujem, a imam samo jednu konzolu. Neka, i treba biti više ljudi kao ti. :) 

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Gledam DF analizu ove trek to yomi igre i ne mogu vjerovati da devovi ovu igru nisu mogli ustimati da ide u 60fps, na ps5 i series x se vrti 40-55 fps a igra ne izgleda nimalo zahtjevno, jos nije u full 4k.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2022 15:10 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Quality 120hz VRR je ono sto me zanima.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice