Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.697.772
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja isto baš gledam i ne vidim što je tu dobro, osim ako nema neki popust na Diners sutra, piše D-utorak.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
1samek kaže...

Ja isto baš gledam i ne vidim što je tu dobro, osim ako nema neki popust na Diners sutra, piše D-utorak.

 Da bi bila dobra ponuda popust bi trebao biti barem soma kuna

He who is brave is free.
7 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Sa obzirom da vec sada nema konzola skoro nigdje cisto fer ponuda uostalom ne gledaju svi da prodaju igru.Ja nikad nisam prodao ni jednu.https://www.mobileshop.eu/hr/sony/igra%C4%87a-konzola/playstation-5-disc-edition/  ovo recimo nije dobra ponuda.

 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Navodno su u izradi Bloodborne remaster za PS5 i nova Bloodborne igra
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Navodno su u izradi Bloodborne remaster za PS5 i nova Bloodborne igra

 Da ali je ne radi isti studio...

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
To se već navodno 3 god. provlači taj Bloodborne remaster.Prije bi bilo da rade nastavak u suradnji sa From Software-om.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Ma trebaju dic konzole na barem soma eura..ionako ih ima na kapaljku...pa nek zarađuju :D

9 godina
online
Sony PlayStation 5

Za Bloodborne Remastered ne znam, možda ga Bluepoint i radi.

 

Ali što se tiče nastavka, gotovo je sigurno da From Software trenutno nije ni započeo BB2. Znamo da oni trenutno rade na 3 igre (u različitim stadijima jel), Elden Ring je prva i najbliža kraju, druga je najvjerojatnije novi Armored Core, a treću ne znamo, možda je Deracine 2, možda nešto sa Sekirom, ili možda neki IP, ali ono što je Omni potvrdio prije nekoliko mjeseci je da From ne radi na BB2 niti trenutno postoje planovi za to. A njemu vjerujem jer čovjek ima besprijekoran track record. Moguće je da je Sony započeo dogovore s FS oko BB2, i moguće da će krenuti na to nakon Elden Ringa, ali zasad ništa.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.10.2021 8:40 (Cansee).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izvrstan tech video.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

taman sam taj zadnji kupio xD

 

ponuda  potraznja

 

 

dok cekam ps5 da dode htio sam pitati imate li neki tip za podesiti account po prvi put. Mislim da necu uzimati jos uvijek ps+ nego igrati warzone (zato sam ga i kupio).

hvala

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

Za Bloodborne Remastered ne znam, možda ga Bluepoint i radi.

 

Ali što se tiče nastavka, gotovo je sigurno da From Software trenutno nije ni započeo BB2. Znamo da oni trenutno rade na 3 igre (u različitim stadijima jel), Elden Ring je prva i najbliža kraju, druga je najvjerojatnije novi Armored Core, a treću ne znamo, možda je Deracine 2, možda nešto sa Sekirom, ili možda neki IP, ali ono što je Omni potvrdio prije nekoliko mjeseci je da From ne radi na BB2 niti trenutno postoje planovi za to. A njemu vjerujem jer čovjek ima besprijekoran track record. Moguće je da je Sony započeo dogovore s FS oko BB2, i moguće da će krenuti na to nakon Elden Ringa, ali zasad ništa.

Ali cemu remaster...patchaju da reza ide na 4k i fps na 60 i eto remastera....

Sa druge strane za pravi remake je mozda prerano...

Sto se tice BB2 ne znam koliko uopce ima smisla....

Vrijeme je da FS napravi igru u SF setingu...ali vise nema Japan studija da ostvare suradnju....

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma najbolje ti je uzet Američki PSN. Fino odeš na cd-keys i tamo kupis Americki PS+ za nekih 260kn...za saveznu državu si odaberi recimo Oregon jer tamo nema poreza pa ti npr. Battlefield 2042 u prednarudzbi kosta nekih 450kn. A top up kartice takoder mozes kupiti preko cd-keys. Ispast ce te dosta jeftinije ako se odlucis za tu varijantu
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2021 11:28 (corco).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
corco kaže...
Ma najbolje ti je uzet Američki PSN. Fino odeš na cd-keys i tamo kupis Americki PS+ za nekih 260kn...za saveznu državu si odaberi recimo Oregon jer tamo nema poreza pa ti npr. Battlefield 2042 u prednarudzbi kosta nekih 450kn. A top up kartice takoder mozes kupiti preko cd-keys. Ispast ce te dosta jeftinije ako se odlucis za tu varijantu

 ima li neki tutorial kako to napraviti?

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 znaci ne treba mi VPN?

 

Imam A1 homebox btw. (ako to ista znaci)

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne, ne treba ti nikakav VPN. Isto je sve kao kad kreiraš i RH account samo ovdje staviš neku Američku adresu kod registracije i tjt.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

29.10. izlazi Samsung 980 SSD za PS5 (heatsink je gore..)

 

https://www.theverge.com/2021/10/12/22722183/samsung-980-pro-ps5-ssd-heatsink-release-date-pricing

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nebus se bas razveselio s tim bezicnim internetom pogotovo na warzoneu jer ping skace svakih par sekundi. Fiksni net je puno bolja opcija za igranje i naravno ne koristit wifi za spajanje konzole s ruterom.
PSN:Dacho_223
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vi koji imate bjesne televizore, dajte preporuku neceg da zamjeni Samsung Qled 60R 55" (Nije da nevalja ali postaje sporedni tv). Ciljam na neki OLED Od LG ili od Sonya. Naglasak na zvuk i sliku. Mozete i u pm da ne spamamo temu televizorima.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stigao VRRRRRR na xh90 jel radi VRRRRRR na ps5?
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Vi koji imate bjesne televizore, dajte preporuku neceg da zamjeni Samsung Qled 60R 55" (Nije da nevalja ali postaje sporedni tv). Ciljam na neki OLED Od LG ili od Sonya. Naglasak na zvuk i sliku. Mozete i u pm da ne spamamo temu televizorima.

 A baš si me dobro nasmijao, hvala ti! :D

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Stigao VRRRRRR na xh90 jel radi VRRRRRR na ps5?

 Ne, vjerovatno ce krajem godine neki update koji ce ga dodati i na PS5.

3 godine
online
Re: Sony PlayStation 5
icek_picek kaže...
Gogy7 kaže...
Vi koji imate bjesne televizore, dajte preporuku neceg da zamjeni Samsung Qled 60R 55" (Nije da nevalja ali postaje sporedni tv). Ciljam na neki OLED Od LG ili od Sonya. Naglasak na zvuk i sliku. Mozete i u pm da ne spamamo temu televizorima.

 A baš si me dobro nasmijao, hvala ti! :D

 Nikad ne znas, mozda je nekome vaznija boja okvira od tva nego slika

15 godina
online
Sony PlayStation 5

No, barem je suzio izbor na OLED :-)

Teško je ionako kupiti bilo što od tih TVa, osim zadnje ili predzadnje generacije, tako da je izbor vrlo jednostavam.

Ja bih se opet odlučio rađe za LG, jer sam imao AndroidTV i nema baš nijednu prednost pred WebOSom (osim što se može resetirati kroz menije :-D i što ima builtin chromecast koji nisam gotovo nikad koristio). Nikad više ne bih uzeo AndroidTV.

LG i zbog slike, i zbog daljinskog i zbog OSa. Mislim da je to najbolji izbor. Zvuk ionako treba zamijeniti nekim soundbarom ili klasičnim pojačalom sa zvučnicima, teško da ijedan TV može biti dovoljno dobar zvuk koji ne treba zamijeniti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nisam mislio da moram bas precizirati na sto mislim. Mislim da postoji velika razlika u kvaliteti prikaza i zvuka. Kontrast, lokalno zatamljenje, kvaliteta HDR-a, prikaz boja itd.
Kod zvuka isto, da se primjetiti razlika, snaga zvučnika, Dolby Atmos itd.
Promjenio sam 3 TV-a do sad i svaki je imao bolji prikaz slike i bolji, ljepši i čišći zvuk. Zar nije android bolji zbog dostupnosti aplikacija? Neznam kakva je dostupnost na web osu.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy uzmi C1.
Trenutno BB i najbolji gaming TV.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Nisam mislio da moram bas precizirati na sto mislim. Mislim da postoji velika razlika u kvaliteti prikaza i zvuka. Kontrast, lokalno zatamljenje, kvaliteta HDR-a, prikaz boja itd.
Kod zvuka isto, da se primjetiti razlika, snaga zvučnika, Dolby Atmos itd.
Promjenio sam 3 TV-a do sad i svaki je imao bolji prikaz slike i bolji, ljepši i čišći zvuk. Zar nije android bolji zbog dostupnosti aplikacija? Neznam kakva je dostupnost na web osu.

 

Ma kakvi, 99% aplikacija na google playu nisu ni kompatibilne s TVom, a koristit ćeš ionako samo one koje i inače imaš na svakom TVu.

Ako biraš OLED mislim da je LG bolji izbor, ali da, svatko mora za sebe sam odlučit kaj mu je bitnije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.10.2021 15:59 (Bitanga).
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav ekipa,jel neko zna gdje se riješava problem sa kontrolerom, u dučanu ili u servisu?
Uglavnom šteka mi X gumb, i to nakon par sati igranja!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice