Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.707.459
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crosshair kaže...

Pa jel moguće da ovi neki ajmo ih nazvat ljudi traže na njušaklu do 10000kn za konzolu!!?????WTF se ovo događa sa ovim ljudima,ja da san administrator te stranice ili vlasnik svima bi zabranio takve oglase jer ovo je nehumano,sramota neka ih bude!!!!

Svrha oglasa je oglašavanje, a koju će cijenu netko istaknuti je njegov problem. Previsoka cijena znači neprodanu robu. Ako se roba proda znači da cijena nije previsoka jer ima zainteresiranih. Što ti nije jasno? Svakom je dozvoljeno prodavati bilo što po bilo kojoj cijeni pod uvjetom da nije ukradeno i slično. Puno njuškalo filmova po 5 kn a ja ih prodajem po 50 kn i uvijek nešto prodam. Nikoga ne tjeram na kupnju a za manje ne dam. Moja roba, moja cijena. Oglasnik je velik pa traži isti film po nižoj cijeni ako ga možeš naći. Tako je slučaj i s PS5.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma znam, al opet ono... Pohlepni će se polakomiti i još stvarno cijene otići u nebesa.
Meni će ovo bit prva konzola koju sam kupio čim je izašla,a kako sam napisao prije, toliko sam čekao da je korona bila brža nego plejka🤔i sad još kad vidim cijene na njuškalu... Kud ide ovaj svijet.?!
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

sta ste zapeli za koliko ko prodaje svoju konzolu. svaka roba ima svog kupca.ljudi imaju novaca vise nego mislite cak i kod nas i boli ih kita za 1000e.tako da...

 

kurve prodaju rabljene kondome za 10 eura a di nece konzolu za 1000

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

da imam para i nemam konzolu -> nebi ni lipe vise dao likovima s njuskala

da imam para i imam konzolu -> nebi ju prodavao

da nemam para i imam konzolu -> stavio bih oglas na njuskalo i pokusao zaraditi

da nemam para i nemam konzolu -> jbg

 
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa da znam ali dali je moguće da lik na njuškalu prodaje Ps5 za 15000kn!!!!!Alooooo to je sramotaaaa i to teškaaa

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ma prodaju qurac. Pola oglasa je zajebancija na ove stvarne debile koji prodaju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na ps storeu india 190 kn pa vi vidite 😄 O igrama da i ne pricam

Ghost 250kn
Lou2 195kn
Crash 4 225kn
Fifa 210kn

Lp
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crosshair kaže...

Pa da znam ali dali je moguće da lik na njuškalu prodaje Ps5 za 15000kn!!!!!Alooooo to je sramotaaaa i to teškaaa

Zašto? Slobodno tržište. Zakon ponude i potražnje. Ne živimo više u socijalizmu. Život nije fer. Kad sve to shvatiš, bit će ti lakše.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

* * * svaka roba ima svog kupca. * * *

Baš tako.. imao sam prijateljicu gdje lik iz Zagreba dolazio po nju (mislim cura je zmaj) ovdje u Tuzlu pa je znao tršiti i po 1600 KM na izlaske. Kad bi ona od njega zatražila PS5 ne bi ni sekunde razmišljao i na njuškalu dao tom liku tih 2.000€.

Gori su mi ovi mobitelaši koji iz godinu u godinu daju na basnoslovno skupe telefone preko 1000€.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nije problem sto on prodaje za tu cijenu konozlu, vec kad je uzimao konzolu uopce mu namjera nije bila da igra na njoj. Tako da netko tko bi je stvarno iskoristio ostao bez nje da bi to go... zaradilo jos jednu prosjecnu placu. Dakle on je samo uzeo da bi preprodao, to mu je jedini cilj bio.

PSN: user432b2b
 
3 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
malak kaže...

Nije problem sto on prodaje za tu cijenu konozlu, vec kad je uzimao konzolu uopce mu namjera nije bila da igra na njoj. Tako da netko tko bi je stvarno iskoristio ostao bez nje da bi to go... zaradilo jos jednu prosjecnu placu. Dakle on je samo uzeo da bi preprodao, to mu je jedini cilj bio.

 Zato se nadam da ce sony cim prije izbacit cim vise konzola

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mislim da su oni koji su ciljano kupili radi preprodaje po suludim cijenama ipak rijetki, jer nije se bas ovakva nestasica j ludilo moglo ocekivati.

Ali da su mnogi postali oportunisti i polakomili se - to svakako.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ovak sad zaista trebam ozbiljnu pomoć i svaki savjet....

Dakle, imam account koji je registriran na HR.. imam gore nekolicinu igara koje sam prešao na frendovom PS4 ili planiram preć kad mi dođe PS5

zanima me ova fora sa točkom u mailu da se može registrirati US account

Onda kad registriram US account na to, mogu preko neke 3rd party stranice kupit PSN credit i onda najjeftinije (izuzev indije) kupiti PS+??
Ali taj code mogu aktivirati na tom US accountu?
Ali on dijeli zapravo isti mail kao moj pravi account? I di mi je onda aktivan PS+ i di mogu igrati te naslove sa PS+ itd?
Sry, nov sam u ovome i zanimaju me svi detalji i pomoć mi treba pa pitam


(wow, vidi ovoga, nekaj konrektno pita na forumu u PS5 topicu)

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
* * *

 Zato se nadam da ce sony cim prije izbacit cim vise konzola

 

Nemoj se džaba nadati bukvalno nestašica je svega.. možda u martu (ožujku) da se situacija nešto poboljša.

https://www.extremetech.com/gaming/317550-ps5-xbox-series-x-thin-on-the-ground-along-with-everything-else

 

Dakle nestašica i PS5 i Xbox Series X, CPU-ova i GPU-ova.. baš onako kako je jedan lik prognozirao prije nekoliko mjeseci šta će se desiti kada TSMC bude morao da "djeli porcije na pola" simbolično govoreći... ali nije ovo tema da se o tome govori.

Ja nisam nikada imao konzolu ali sad bi ju kupio da je po razumnoj cijeni, i izgled mi nije toliko bitan čak i da je velika ovako bijela kao frižider meni ne bi smetalo - ali konzole nema pa nema.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dijelom stvarna nestasica, veci interes od predvidjenog, svakako.

Ali brate i ti sajtovi i jutuberi prave paniku kao da je apokalipsa, svaki panicari, nema za kupiti, tko zna kad ce biti, rezu vene, mole ocenase, daju savjete kako kupiti, vecina ni nezna o cemu prica, ali bitno je da je u naslovu klipa ps5 i nestasica.....
Samo stvaraju psihozu radi par klikova i pogleda....

Ok, mozda je potraznja premasila sva ocekivanja, mozda proizvodnja steka, mozda je corona.....

Ali stvarno mislite da sony sjedi skrsenih ruku, moli se i ocekuje cudo, ili ipak poduzima nesto da podmiri maksimalno koliko se moze tu potraznju?
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Envy kaže...
Kill Frenzy kaže...

* * * svaka roba ima svog kupca. * * *

Baš tako.. imao sam prijateljicu gdje lik iz Zagreba dolazio po nju (mislim cura je zmaj) ovdje u Tuzlu pa je znao tršiti i po 1600 KM na izlaske. Kad bi ona od njega zatražila PS5 ne bi ni sekunde razmišljao i na njuškalu dao tom liku tih 2.000€.

Gori su mi ovi mobitelaši koji iz godinu u godinu daju na basnoslovno skupe telefone preko 1000€.

 Jeste offtopic ali i ja sam iz Tuzle, sta mislis da me upoznas sa prijateljicom 

 

 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
malak kaže...

Nije problem sto on prodaje za tu cijenu konozlu, vec kad je uzimao konzolu uopce mu namjera nije bila da igra na njoj. Tako da netko tko bi je stvarno iskoristio ostao bez nje da bi to go... zaradilo jos jednu prosjecnu placu. Dakle on je samo uzeo da bi preprodao, to mu je jedini cilj bio.

Zašto? Tko je u 9 mjesecu mogao znati da će se ovo dogoditi? Tko je išao riskirati 4k kuna da bi možda nešto zaradio 2 mjeseca kasnije? Jednostavno situacija je učinila da su neki prodali konzolu a nisu imali namjeru kada su vidjeli koliko mogu za nju dobiti. Prodali za 10k i sad će napraviti novu narudžbu i dobit će konzolu u 1 mjesecu i u džepu će im ostati 6k kuna. Nekima će dobro doći možda za školovanje ili za plaćanje najma za stan sljedeća tri mjeseca. Ne možeš ljude zbog toga osuđivati. Jučer me frend pola dana nagovara da stavim konzolu u oglas i za dva mjeseca uzmem novu. Moram priznati da bi mi dobro došlo tih 15k kuna ako netko toliko daje za konzolu. No opet dovoljno sam lud i neracionalan da to neću napraviti i igrati pazi sad, samo fifu na PS5 jer me drugo ništa ne interesira. E sad, tko je budala, onaj koji je kupio za 15k ili ja koji je neću prodati za 15k kuna? Konzola je na tržištu. Svi smo imali prilike kupiti je. Taj isti frend mi je govorio da sam budala što nekome dajem novce dva mjeseca ranije da bih dobio konzolu. On ne da i kupit će je kad izađe. Eto, izašla konzola ja je imam a on je nema.

 

Inače, danas sam mlatio fifu cijeli dan i sad predveče probam koliko je topla, stvarno jako malo. Nemjerljivo s PS4 pro. Stavim uho na nju i ja ništa ne čujem da zuji ili cvili. Stvarno je bešumna nakon cjelodnevnog rada. Nemam nikakvih prigovora i nisam za sada naletio na neki bug ili problem. Jedino mi se ne sviđa početni zaslon koji mi je nekako anarhičan. Živcira me što nemam kao kod PS4 jednobojan početni zaslon. Ne volim ovo šarenilo. Ne sviđa mi se kamo su maknuli opcije i kako se konzola gasi. PSN mi je isto malo stran, valjda dok se ne naviknem. Probao sam slušalice na par PS4 igri i meni to nije ništa posebno. Možda će to biti bolje na PS5 igrama. Jedino pravo osvježenje je gamepad.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
...

 

Inače, danas sam mlatio fifu cijeli dan i sad predveče probam koliko je topla, stvarno jako malo. Nemjerljivo s PS4 pro. Stavim uho na nju i ja ništa ne čujem da zuji ili cvili. Stvarno je bešumna nakon cjelodnevnog rada. Nemam nikakvih prigovora i nisam za sada naletio na neki bug ili problem. Jedino mi se ne sviđa početni zaslon koji mi je nekako anarhičan. Živcira me što nemam kao kod PS4 jednobojan početni zaslon. Ne volim ovo šarenilo. Ne sviđa mi se kamo su maknuli opcije i kako se konzola gasi. PSN mi je isto malo stran, valjda dok se ne naviknem. Probao sam slušalice na par PS4 igri i meni to nije ništa posebno. Možda će to biti bolje na PS5 igrama. Jedino pravo osvježenje je gamepad.

 

Je, stvarno je super nečujna za sad. Ovo je prva konzola s kojom sam zadovoljan što se tiče performansi igara, za sad.

Ali softver je popriličan downgrade od prošle. Da, PSN je užasan i nepregledan, i fali Deals sekcija. Pogledao sam poslije opet na PS4 store i puno mi je pregledniji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

U nestasici playstationa voljan sam izaci u susret svima koji je nemaju a zive na podrucju Osijeka.

 

45kn pola sata kod mene(po osobi).

upad 70kn(nesto kao start taksija)

 

Malo da i sirotinja osjeti playstation 5.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
5 4 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Meni je mali downgrade sto se u kontrolni centar

vise ne ulazi strelicom prema gore nego pritiskom na ps

gumb,to mi je totalno nelogicno. stisni jednom da izades iz igre

i onda opet za KC.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 23:40 (bloodborne).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dr. Vicko kaže...
Envy kaže...
* * *

 Jeste offtopic ali i ja sam iz Tuzle, sta mislis da me upoznas sa prijateljicom 

 

 

Šaljem ti u PP svoj FB profil... pa ti ju pokažem tko je.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

Meni je mali downgrade sto za u kontrolni centar

se vise ne ulazi strelicom gore nego pritiskom na ps

gumb,to mi je totalno nelogicno. stisni jednom da izades iz igre

i onda opet za KC.

 

Možeš long press na ps button pa odeš direktno. Ali da, ne volim takve promjene pogotovo što nije bilo nikakve potrebe za time.

Novi taj systemski meni mi se sviđa, tako i Nintendo ima dolje, ali su promijenili neke ključne shortcute na koje smo se navikli.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 22:46 (Bitanga).
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Non-troll pitanje, što vi planirate igrati? Ps4 igre? Astro? Nitko nije odlučio čekati neki bundle (GT, Horizon Forbidden West..)? Dvoumio sam se između Xboxa S i PS5 i na kraju uzeo S jer ionako ništa nema za sada za PS, eventualno Cyberpunk ali to je cross gen igra, ništa što zahtjeva novu konzolu? I sad gledam ovo sve, cijene na njuški i nije mi jasno zašto netko mora imati konzolu baš sada, pogotovo ako ima od prošle gen?

 
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dalja46 kaže...

Ako vec imas hr acc ps+ bolje si taj ps+ produzi na hr acc jer ako uzmes na usa i koristiš samo njega sad na novo gubis sve free igre koje imaš na hr acc. 

Znaci ne mozes ovako kako si zamislio. Mislim, mozes ali gubis igre koje si do sad dobio na hr acc ps+. 

Ja sam isto napravio us acc ali samo za kupovanje igri. 

Ma nekako mi nije frka za te igre jer tek sam u 8 mj aktivirao PS+ na HR acc nego me vise zanime bude li se nadostukalo na postojeci pa da imam onda 1 godinu i 8 mjeseci PS+ sve zajedno?

thug life... R.I.P. Marco Simoncelli
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 23:12 (mat777gold).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam uzeo uz konzolu Demons souls i kad to odigram nemam pojma sta cu igrat. Bas pricam sa prijateljem i kazem mu da ustvari sad bas i nije neko vrijeme za kupoit konzolu. Igara novih nema.Cyberpunk cu na kompu jer ne mogu igrat nista iz prvog lica na soniju.

 

Odigrat cu Duhove Cučime jer to nisam igrao i neznam hoće li bit nekakve razlike od verzije za ps4.Eto ako netko zna nek napise

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Strasno, PS5 je u cijeloj njemackoj odmah rasprodan, zna li itko gdje i kada ce se pojaviti sljedeca posiljka? 

Po oglasniku se "poklanjaju" za 700-800eur, bezobrazluk ;) 

Nabrijan sam i na Cod Cold war za ps5, pogledo par videa sada i dosta svi hvale, jedino nasa ekipa s foruma pljuje.. Ima tko cod?

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 23:14 (bik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nuclear_Phoenix kaže...

Non-troll pitanje, što vi planirate igrati? Ps4 igre? Astro? Nitko nije odlučio čekati neki bundle (GT, Horizon Forbidden West..)? Dvoumio sam se između Xboxa S i PS5 i na kraju uzeo S jer ionako ništa nema za sada za PS, eventualno Cyberpunk ali to je cross gen igra, ništa što zahtjeva novu konzolu? I sad gledam ovo sve, cijene na njuški i nije mi jasno zašto netko mora imati konzolu baš sada, pogotovo ako ima od prošle gen?

 Nuclear_Phoenix ajde ti meni objasni što ćeš igrati na Xboxa S? Koje to igre da je vrijedno kupiti Xboxa S to sve imaš na PC-u.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Za 2300kn ne možeš složiti novi PC sa garancijom koji može vrtiti npr Cyberpunk.

 

Ogroman plus za xbox je Gamepass, tamo je stvarno hrpa toga što nisam odigrao, taman dok PS5 ne bude normalno dostupan i izađe neka ekskluziva.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mat777gold kaže...
dalja46 kaže...

Ako vec imas hr acc ps+ bolje si taj ps+ produzi na hr acc jer ako uzmes na usa i koristiš samo njega sad na novo gubis sve free igre koje imaš na hr acc. 

Znaci ne mozes ovako kako si zamislio. Mislim, mozes ali gubis igre koje si do sad dobio na hr acc ps+. 

Ja sam isto napravio us acc ali samo za kupovanje igri. 

Ma nekako mi nije frka za te igre jer tek sam u 8 mj aktivirao PS+ na HR acc nego me vise zanime bude li se nadostukalo na postojeci pa da imam onda 1 godinu i 8 mjeseci PS+ sve zajedno?

 Neće se nadodati jer su to dva razlicita accaunta. Da tako sad napravis na hr acc-u onda bi se nadodalo.

Btw respect za potpis. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice