Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.618
|
čitano: 4.740.060
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
crocro23 kaže...

 

 Vidiš, te kolege su trebale ostaviti ps4 jer mogu gotovo sve igra tamo igrat, pa onda nema veze što čekaju ps5. Zašto žurit, zbog 2-3 igre samo, još ni nema naslova osim Demon Soulsa zbog kojih bi netko kupio ps5 već danas. Ja sam fan serije DS pa sam zato i uzeo konzolu, ali mnogi ju samo žele imat, a možda ni nemaju ps5 ready tv. Bolje da igraju ps4 dok ne bude konzola za sve.

 

Te moje kolege nemaju ni PS4 ni nista, niti su narucili PS5, samo su uzbudjeni zbog moje konzole vise nego ja :)

 ja više volim tipkati o konzolama i igrama nego ih igrati. :D
 mislim da sam prosle godine imao 70tak h na konzoli

 bas me zanima hocemo li i ove godine imati taj wrap up.

 

 EDIT: nisam puno ni fulao.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 10:53 (bloodborne).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kad smo kod igara koje se mogu igrati sa PS4 na PS5 ja ću sve igre igrati, tj za sada ne namjeravam kupovinu niti jedne PS5 igre.....

 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mm4993 kaže...

Jel prednarucio tko u HR telekomu?

 

Ja sam jos prije više od mjesec dana, uz pretplatu i jos nisam dobio nikakv mail potvrde ili poruku da šalju od njih. Na stranici pise da isporučuju 19.11.

 Ja sam nakon upita dobio mail od njih.

Poštovani,

 

po informacijama koje imamo sada od Sony-ja, dostava kreće 19.11.2020 s našeg skladišta i najranije dostave korisnici mogu očekivati 20.11.2020 tokom dana. Dostavu će vršiti Hrvatska Pošta (Paket 24).

 

Srdačan pozdrav.

 

HRVATSKI TELEKOM D.D.

 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Azmo kaže...
PS noob ovdje. Opet. :)

Evo glupog pitanja. Zašto je svugdje launch day bio 12.11. a tu je danas?

Inače, ekipa čemu takva sila? Ako nema, onda nema. Bit će! Ne morate svi imat konzolu prvi dan. Ko je jamio, jamio je.

A ionako velika većina vas, ako ne i svi, imate PS 4 Pro tak da se imate na čemu i što igrat jer PS5 ionako nema sad neku ponudu igara.

Evo ja nisam imao nikad PS i kupio sam ga na sreću preko TCom. Kad već neman sreće u drugim stvarima onda sam bar PS ugrabio i s obzirom na to kolika je navala smatram to zbilja srećom. I sretan sam kad god da dođe, a nadam se da bude skoro.

Ekipa samo lagano. Svi će dobit svoje primjerke. Polako. 🥂

Nije svugdje bio launch 12.11. Amerika, Australija, Japan, Kanada i još neka tržišta dobile su konzolu 12.11. Europa dobija 19.11.

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

evo jedan friški jutros preuzet  (nije moj ofc...)

 

https://www.njuskalo.hr/ps5-konzole/playstation-5-825gb-odmah-dostupno-oglas-32944822

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Hvala, mozda ima nade da stigne ovaj tjedan ali nije smak svijeta ako i ne dođe

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spike1983 kaže...

Neki ljudi stvarno imaju talenta za fotografirati ono što prodaju.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Upravo razgovarao sa agentom iz SD-a i rekla je kako mi koji smo danas izvršili prednarudžbu bilo obročnim plaćanjem, kartičnim jednokratnim ili plaćanjem pouzećem, ćemo dobiti konzolu u 12. mjesecu, otprilike negdje oko 20-og. Uglavnom dobivamo od SD-a mail kada oni dobe od Sony-a da mogu slati prednaručene konzole. Čekanje će biti slatko, a svima onima koji već danas imaju konzolu želim ugodno igranje 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 11:00 (KobeHOF-).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spike1983 kaže...

 

Mislim da su se malo prebrojali ovi pohlepni preprodavaci. Ima ih mala tona na njuskalu, a ne vjerujem da ima toliko fanatika u RH koji će dati 200% maloprodajne cijene za konzolu.

 

Bude veselo gledati ih kako snižavaju cijene kad ih uhvati panika. 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
odlučio sam riskirati zdravlje i koristiti još dvije godine ps4pro...a onda 2022BF kupiti PS5
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Oni već sada znaju da vaše konzole koje ste danas naručili dolaze oko 20.12., ali na moj upit, maloprije stigao odg na mail, kada bi mi koji smo 05.10. naručili mogli dobiti konzolu, odg je da još niš neznaju... mislim da su se totalno pogubili u svemu
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spike1983 kaže...

 evo jedno nepopularno misljenje moje malenkosti glede takvih.

 

 prije svega daleko od toga da je plejka "kvalitetno" potrosen da ne kazem
 ulozen novac, ali kada si vec kupujem/o takav luksuz, i kad uzmem u obzir
 preporucenu cijenu 3800 koja takoder nije mala, ali je prihvatljiva.
 nebi iz razloga jer cijenim svoj rad, vrijeme potroseno na isti i svoj novac

 nebi im dao taj gušt da na meni okrecu lovu ovako bezobrazno pa da ju maltene
 neki od njih i za 4500 daje. nedam jer radim za svoje novce kao i svi.

 dobro osim djece hdz-ovaca

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

U mojoj situaciji, nemam namjeru uzimati ništa prije ovog doba, samo najmanje iduće godine 
Ali ja imam pokoje pitanje, za bolje informirane od mene, unaprijed hvala na svakom odgovoru !  

Čitam u jednoj današnjoj tiskovini da se fale kako su zaigrali prvih pet igrica na PS5, te su dali kraći članak/osvrt na općenito i svaku igricu ponaosob! U kontekstu osvrta su spomenuli igre tipa vožnje, kao "WRC9" i "Dirt5", gdje za potonji nisam siguran da je za mene, možda griješim! 
Sada je maxilema, koji PS5 uzeti, no do tada ima vremena, no gdje "gledati", komp ili kakav TV?!?! 
Ono puno bitnije, mogu li očekivati igre tipa F1 bilo koja godina govoreći o bolidima, mogu i oni iz recimo 1990 kada su bili V10 zvjeri upakirane u šasiju i oklop?! 
Mogu li očekivati igru tipa 24 sata Le Mans, nešto generalizirano kao RealRacing3, možda čak i NasCar?!?! 

Mogućnost je ta da mogu planirati iz nule "konfiguraciju" svega, od stana, pozicije postavljanja kompletne instalacije, tako da malo naginjem više flagship tevejcu, uz sve što bi mi moglo trebati! 

Usput budi rečeno, nadam se da će PS5 biti najbolja konzola na tržištu generalno, nekako ju generacijama sanjam , a nikako ju dosanjati! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel prednarucio ko iz instara mozda, ja sam stavio osobno preuzimanje i jos nisam dobio nikakvu povratnu informaciju od njih.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
truki kaže...
Jel prednarucio ko iz instara mozda, ja sam stavio osobno preuzimanje i jos nisam dobio nikakvu povratnu informaciju od njih.

 taj ducan izbjegavam kao i e.digital i onu konzumicu od abrakadabre.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Renato89 kaže...
Oni već sada znaju da vaše konzole koje ste danas naručili dolaze oko 20.12., ali na moj upit, maloprije stigao odg na mail, kada bi mi koji smo 05.10. naručili mogli dobiti konzolu, odg je da još niš neznaju... mislim da su se totalno pogubili u svemu

 Ma mislim da moraju ažurirat dosta podataka. Imaš pravo ,,zgubili su se'', ali trebalo bi biti sve u redu. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 11:13 (KobeHOF-).
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

samo ljudi nemojte od preprodavača uzimat, to ne treba poticat nikako. zašto bi sad davali 6000 kn, a za nekoliko mjeseci će sigurno biti konzola u izobilju

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ATJLučko kaže...

U mojoj situaciji, nemam namjeru uzimati ništa prije ovog doba, samo najmanje iduće godine 
Ali ja imam pokoje pitanje, za bolje informirane od mene, unaprijed hvala na svakom odgovoru !  

Čitam u jednoj današnjoj tiskovini da se fale kako su zaigrali prvih pet igrica na PS5, te su dali kraći članak/osvrt na općenito i svaku igricu ponaosob! U kontekstu osvrta su spomenuli igre tipa vožnje, kao "WRC9" i "Dirt5", gdje za potonji nisam siguran da je za mene, možda griješim! 
Sada je maxilema, koji PS5 uzeti, no do tada ima vremena, no gdje "gledati", komp ili kakav TV?!?! 
Ono puno bitnije, mogu li očekivati igre tipa F1 bilo koja godina govoreći o bolidima, mogu i oni iz recimo 1990 kada su bili V10 zvjeri upakirane u šasiju i oklop?! 
Mogu li očekivati igru tipa 24 sata Le Mans, nešto generalizirano kao RealRacing3, možda čak i NasCar?!?! 

Mogućnost je ta da mogu planirati iz nule "konfiguraciju" svega, od stana, pozicije postavljanja kompletne instalacije, tako da malo naginjem više flagship tevejcu, uz sve što bi mi moglo trebati! 

Usput budi rečeno, nadam se da će PS5 biti najbolja konzola na tržištu generalno, nekako ju generacijama sanjam , a nikako ju dosanjati! 

 f1 imas za ps4...i na ljeto vjerojatno izlazi next gen za ps5...

ima nas 80ak i vozi se liga

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

samo ljudi nemojte od preprodavača uzimat, to ne treba poticat nikako. zašto bi sad davali 6000 kn, a za nekoliko mjeseci će sigurno biti konzola u izobilju

 zato sto ju ljudi zele imat day one. bas jucer bio s frendom na cugi koji je skupa samnom dobio danas vec svoju plejku, reko je da nije uspio dobit da bi dao i 6000 kn. 
pa on je kad je ps4 doso uzeo day one iz italije jer nije htio cekat release u hrvatskoj. 

13 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

E sad samo da SD jos stavi neku obavjest kada ce drugi val ici hoce biti pocetak 12 mjeseca il ce biti sa vama sto ste narucili danas oko 20.12

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Jel itko dobio kakvu potvrdu ili obavijest od Tele2,tj. oni koji su naručili preko njih?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...

Jel itko dobio kakvu potvrdu ili obavijest od Tele2,tj. oni koji su naručili preko njih?

 Nista osim ovoga sta su mi rekli

 

Službeni početak prodaje novih uređaja te dostava prednaručenih uređaja kreće 19.11.2020. odnosno danas. Svi korisnici koji su izvršili prednarudžbu biti će povratno obaviješteni o samoj narudžbi te o točnom periodu dostave putem maila ili na mobilni uređaj pa Vas ljubazno molim za strpljenje.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...
ATJLučko kaže...

U mojoj situaciji, nemam namjeru uzimati ništa prije ovog doba, samo najmanje iduće godine 
Ali ja imam pokoje pitanje, za bolje informirane od mene, unaprijed hvala na svakom odgovoru !  

Čitam u jednoj današnjoj tiskovini da se fale kako su zaigrali prvih pet igrica na PS5, te su dali kraći članak/osvrt na općenito i svaku igricu ponaosob! U kontekstu osvrta su spomenuli igre tipa vožnje, kao "WRC9" i "Dirt5", gdje za potonji nisam siguran da je za mene, možda griješim! 
Sada je maxilema, koji PS5 uzeti, no do tada ima vremena, no gdje "gledati", komp ili kakav TV?!?! 
Ono puno bitnije, mogu li očekivati igre tipa F1 bilo koja godina govoreći o bolidima, mogu i oni iz recimo 1990 kada su bili V10 zvjeri upakirane u šasiju i oklop?! 
Mogu li očekivati igru tipa 24 sata Le Mans, nešto generalizirano kao RealRacing3, možda čak i NasCar?!?! 

Mogućnost je ta da mogu planirati iz nule "konfiguraciju" svega, od stana, pozicije postavljanja kompletne instalacije, tako da malo naginjem više flagship tevejcu, uz sve što bi mi moglo trebati! 

Usput budi rečeno, nadam se da će PS5 biti najbolja konzola na tržištu generalno, nekako ju generacijama sanjam , a nikako ju dosanjati! 

 f1 imas za ps4...i na ljeto vjerojatno izlazi next gen za ps5...

ima nas 80ak i vozi se liga

 ste svi na volanu ili ima i kontroler ekipe ?

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...
Mortiis kaže...
ATJLučko kaže...

U mojoj situaciji, nemam namjeru uzimati ništa prije ovog doba, samo najmanje iduće godine 
Ali ja imam pokoje pitanje, za bolje informirane od mene, unaprijed hvala na svakom odgovoru !  

Čitam u jednoj današnjoj tiskovini da se fale kako su zaigrali prvih pet igrica na PS5, te su dali kraći članak/osvrt na općenito i svaku igricu ponaosob! U kontekstu osvrta su spomenuli igre tipa vožnje, kao "WRC9" i "Dirt5", gdje za potonji nisam siguran da je za mene, možda griješim! 
Sada je maxilema, koji PS5 uzeti, no do tada ima vremena, no gdje "gledati", komp ili kakav TV?!?! 
Ono puno bitnije, mogu li očekivati igre tipa F1 bilo koja godina govoreći o bolidima, mogu i oni iz recimo 1990 kada su bili V10 zvjeri upakirane u šasiju i oklop?! 
Mogu li očekivati igru tipa 24 sata Le Mans, nešto generalizirano kao RealRacing3, možda čak i NasCar?!?! 

Mogućnost je ta da mogu planirati iz nule "konfiguraciju" svega, od stana, pozicije postavljanja kompletne instalacije, tako da malo naginjem više flagship tevejcu, uz sve što bi mi moglo trebati! 

Usput budi rečeno, nadam se da će PS5 biti najbolja konzola na tržištu generalno, nekako ju generacijama sanjam , a nikako ju dosanjati! 

 f1 imas za ps4...i na ljeto vjerojatno izlazi next gen za ps5...

ima nas 80ak i vozi se liga

 ste svi na volanu ili ima i kontroler ekipe ?

 pa ne znam sad tocno, ali mislim da su vecina volan...tesko je to kontrolerom...

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Stigla konzola, trebam je otići pokupit :)

I am over 9000!!!
 
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa gustajte u raspakiravanju  ako ko vidi di ce se jos danas moc uzet, ako nije problem neka javi. Od ponoc do 4ipo san refresha sd, amazon, gamestop i zeldu, al san ocito uranija za sve 

PSN - ediholic
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni na trackingu stoji da paket jos uvijek nije predan GLS-u... 

PSN: Posilovic_ XBL: Posilovic
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...

Stigla konzola, trebam je otići pokupit :)

 Mogu i ja umjesto tebe :D

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Spike1983 kaže...

 Propucat koljena.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice