Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.742.667
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

...

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 2:53 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...

 Previše je zbog toga što igra nema PS5 patch i nije rađena s SSD-om u vidu. Backwards compatible PS4 igre koje nisu patchane imaju brži loading nego na PS4, ali nije to tolika razlika kao ovaj novi Spiderman recimo. Tamo sa homescreena do menija treba 4 sekunde, a iz menije u igru 3 sekunde.

 

Na PCu se učitavala sa običnog SSDa puno brže od 30 sekundi, zato mislim da je previše. Al da, ko zna šta ovdje brije.

Na PS4 sa externog SSDa sam ulazio u igru isto kao i ovdje na PS5 što je izmjereno, oko minute i nešto sitno. Očekivao bih da je brže na PS5, bar u rangu PCa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 2:53 (Bitanga).
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Inače vidjeli smo da vecina ps4 igara koja je radila na 30 fpsa ili malo više sad radi na doslovno lockanih 60fps, jedino nitko nije ništa napisao za rdr2?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...
Danas sam kupovao novi mob u sante Domenice pričao sa prodavacem i rekao mi je da ce imati par konzola koje ce dati na prodaju samo online 19 tog, eto ako laze on lazem i ja

 Pa naravno, isporuka s centralnog skladišta kurirskom dostavom i dobiješ tko zna kad 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo potvrda: znači Ps5 i Ps4 mogu biti na istom primarnom računu...  (One advantage of Sony treating the console as its own thing is that you can play on your PS4 and PS5 on the same account at the same time. This is a godsend to a parent like me, since I can pass my PS4 Pro down to my youngest child and he still has access to my entire library. My eldest kid can play from his account from my OG PS4, which is toggled as my primary console, and also has access to my library )

 
3 0 hvala 3
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
Dobro vam bitanga veli, vjerojatno vam ni djeca ne dosađuju kolko vi dućanima dosađujete s jednim te istim upitima.

 Znaš "kolega" netko poput tebe i bitange žive u "velikim gradovima" gdje imaju SD i tako te trgovine ali velika većina nas živi po pripizdinama gdje nemamo niti internet kako treba (pa nam je ta dostava sve i jedva čekamo da nam dođe paket) a ti ak nemaš nekaj pametnije odg onda ti je boljše čkomi

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

Ako je kompletna Svijet Medija imala 78 komada, ima više poslovnica i neki su rekli da dostavljaju doma... to znači da teoretki ne bi trebao biti TAKAV kaos ako se ide osobno pokupit, ne?

 Evo ti jedan insight, u tcomu su imali 1000 komada+, a to samo za prvi dan da šalju. Nema šanse da neće dobit uskoro još.

 

 

Samo što će ovi koji su uzeli pretplatu + konzolu pa misle zaradit na Njuškalu popušit jer nitko neće dat 5000 kn za tu konzolu.

 

Cijena koj će dobit je keš i oko 4200 kn jer je to cijena bez popusta za preorder.

 

Elipso kao i mnogi drugi lanci trgovina dobivaju tjedan iza 19.11 svoje konzole i one će bit dostupne za pokupit ili uzet online. Samo treba biti brz.

 

 

Što se konzole tiče, ako ti nije bitno da ju imaš  prvi dan samo pričekaj 2 tjedna i njuškalo će ih imat, možda 4200 kn i za keš, al će ih bit.

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 9:38 (crocro23).
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel bolje napraviti HR ili US account ? Vidim da je za US poprilicno sve jeftinije,jel se moze napraviti acc main HR s kojim se igra i US na koji se uzima PS+ i igre pa se share-a na main ?

 

ispricavam se ak je vec bilo isto pitanje

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS5 review megathread s reddita - https://www.reddit.com/r/ps5/comments/jp4z1a
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crocro23 kaže...
Rhodin kaže...

Ako je kompletna Svijet Medija imala 78 komada, ima više poslovnica i neki su rekli da dostavljaju doma... to znači da teoretki ne bi trebao biti TAKAV kaos ako se ide osobno pokupit, ne?

 Evo ti jedan insight, u tcomu su imali 1000 komada+, a to samo za prvi dan da šalju. Nema šanse da neće dobit uskoro još.

 

 

Samo što će ovi koji su uzeli pretplatu + konzolu pa misle zaradit na Njuškalu popušit jer nitko neće dat 5000 kn za tu konzolu.

 

Cijena koj će dobit je keš i oko 4200 kn jer je to cijena bez popusta za preorder.

 Mislis da nece dobit vise od 4200kn?? Eh da samo vidis kakvih ljudi ima kolega...., ja sam prednarucio konzolu u Tele2 i ostavljam ju sebi a rijesavam se ps4. Prijatelj je takodjer uzeo ps5 u prednarudzbi u tele2, ali je narucio jos jednu u SD, reko nek se nadje, stavio ju je na fejs za 5500kn, bd verzija, te ju je prodao istog dana i to uz vise upita... Cak mu je decko uplatio dio love unaprijed kao garanciju da ce ju uzeti samo da mu ju sacuva.... Toliko o pameti hrvatske omladine....

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo još jedan "osvrt" na dolazak PS5 ovaj puta od strane Osvrtnika

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Indijski ti je trenutno najisplativiji
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
stiffler13 kaže...

Evo potvrda: znači Ps5 i Ps4 mogu biti na istom primarnom računu...  (One advantage of Sony treating the console as its own thing is that you can play on your PS4 and PS5 on the same account at the same time. This is a godsend to a parent like me, since I can pass my PS4 Pro down to my youngest child and he still has access to my entire library. My eldest kid can play from his account from my OG PS4, which is toggled as my primary console, and also has access to my library )

 

Ne postoji primarni račun, nego primarna konzola.

Očito je da su napravili da možeš imati primarnu PS4 konzolu i primarnu PS5 konzolu na jednom računu, što je i logično.

 

Nije logično da ih možeš igrati u isto vrijeme sa istim accountom, jer si ti jedan čovjek, ali za ono što priča u tekstu to ionako nema nikakve veze.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Demons souls State of play
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...

Inače vidjeli smo da vecina ps4 igara koja je radila na 30 fpsa ili malo više sad radi na doslovno lockanih 60fps, jedino nitko nije ništa napisao za rdr2?

 One igre koje su imale unlocked fps će raditi u 60 fpsa na PS5. RDR2 je imao 30 fps lock, kao i recimo TLoU 2 i jos neke igre. Tako da te igre moraju dobiti patch da bi radile u više fpsa.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 14:19 (antimadridista).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Demons souls State of play

 vrhunski

kako ce se novi igraci gubit u labirnitu zvan tower of latria :D

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Evo nešto sa HCL...

"U slučaju kupnje nekih igara za PlayStation 4, iste možete besplatno nadograditi na PlayStation 5 verzije. Listu takvih igara pogledajte ovdje. Jednom kad nadogradite PS4 verzije igara na PS5 konzoli nema natrag – morate ih igrati kao PS5 verzije. Ako igru imate na Blu-ray disku, nakon nadogradnje na PS5 verziju i dalje morate koristiti PS4 disk za igranje PS5 verzije."

Sad ne kužim ovo. Ako imam ps4 i kupim ps5 te nadogradim neku igru i nju više ne mogu igrati na ps4 več isključivo na ps5?
Taj mi dio nije jasan. Jer recimo imam kolegu sa kojim djelim neke igre (preko istog profila). On neće uzeti ps5. Ja neku igru nadogradim i on je više ne može igrati već samo ja na ps5?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Evo nešto sa HCL...

"U slučaju kupnje nekih igara za PlayStation 4, iste možete besplatno nadograditi na PlayStation 5 verzije. Listu takvih igara pogledajte ovdje. Jednom kad nadogradite PS4 verzije igara na PS5 konzoli nema natrag – morate ih igrati kao PS5 verzije. Ako igru imate na Blu-ray disku, nakon nadogradnje na PS5 verziju i dalje morate koristiti PS4 disk za igranje PS5 verzije."

Sad ne kužim ovo. Ako imam ps4 i kupim ps5 te nadogradim neku igru i nju više ne mogu igrati na ps4 več isključivo na ps5?
Taj mi dio nije jasan. Jer recimo imam kolegu sa kojim djelim neke igre (preko istog profila). On neće uzeti ps5. Ja neku igru nadogradim i on je više ne može igrati već samo ja na ps5?

 Mislim da se to odnosi samo na PS5. Ako nadogradiš na PS5 konzoli, onda ćeš zauvijek igrati PS5 verziju. Dok PS4 verziju iste igre još uvijek možeš igrati na PS4.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Predstavljen Mass Effect Legendary Edition


Mass Effect Legendary Edition will include single-player base content and DLC from Mass Effect, Mass Effect 2, and Mass Effect 3, plus promo weapons, armors, and packs - all remastered and optimized for 4k Ultra HD.
Moj PC  
9 0 hvala 7
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja ne mogu vjerovat da nebude podrske za 2k - komedija jbt.

 

Prvo su mi tlak digli zbog HDMI 2.1 i nemogucnosti izgranja na 120fps-a (reko ajde neka ih voda nosi, igrat cu na 60fpsa)  i onda

ovaj tjedan procitam da nebude podrska ni za 2k gaming.

 

Ovi iz Sonya su isto zasci klosari.

 

Moj PC  
2 4 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Prošli tjedan sam iz zajebancije uzeo daljinski baš da vidim kad će ga poslati tj. kad ću ga dobiti. Piše mi isporuka 12.11. pa da vidimo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Prošli tjedan sam iz zajebancije uzeo daljinski baš da vidim kad će ga poslati tj. kad ću ga dobiti. Piše mi isporuka 12.11. pa da vidimo.

 Ma nema sanse. Daj Boze al sumnjam. Bio bi presretan da stigne 19og.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Javlja mi lik iz Indije da je kod njih ps5 totalno odgođen ove godine zbog pravnih problema. Nemoguće je cak ni naručiti konzolu. Predorder im počinje slijedeće godine. Vidjet ćemo kako će biti u Europi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
miikaa77 kaže...

 Ma nema sanse. Daj Boze al sumnjam. Bio bi presretan da stigne 19og.

Periferija  se počinje prodavati 12.11. Tjedan dana ranije nego sama konzola. Stoga zašto ne bi bilo šanse da mi dostave ono što počinju prodavati 12.11.?

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pravnih problema? Kakvih?

Reddit je pao pa tamo ne mogu, ali ujutro tamo nisam nista citao o tome, a tamo najbrze stavljaju razne info o konzoli.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...
Pravnih problema? Kakvih?

Reddit je pao pa tamo ne mogu, ali ujutro tamo nisam nista citao o tome, a tamo najbrze stavljaju razne info o konzoli.

 Konzola se radi u Kini a ako se ne varam zadnjih mjeseci Kina i Indija imaju trzavice oko granice. Možda su zabranili uvoz iz Kine. Već je bilo takvih situacija i kolateralnih žrtava. Tko zna, samo nagađam.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

U Indiji je neki random lik zakupio indijsku PlayStation5 domenu, pa Sony nije htio ništa tamo puštati dok se ne riješi... To je stara vijest jer se riješilo prošli mjesec. Ali im kasni sve - link

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 20:00 (stiffler13).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

 

okey ovaj loading je impresivan ovih Sony ekskluziva sta je je...

dok recimo u ovim drugima je trenutno sporiji od X-a

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Predstavljen Mass Effect Legendary Edition


Mass Effect Legendary Edition will include single-player base content and DLC from Mass Effect, Mass Effect 2, and Mass Effect 3, plus promo weapons, armors, and packs - all remastered and optimized for 4k Ultra HD.

 Ovo je najbolja vijest godine što se mene tiče 🥰🥰🥰🥰 (nisam nikad igrao Mass Effect 😱😱😱)

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 20:33 (Dermentor).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice